0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #80 -: Април 24, 2019, 14:06:21 pm »
Здравейте, момичета и в новата ви (надявам се последна за вас) тема „Правим опити за бебе“.
Тери, чак преди малко направих това, което трябваше, да направя от самото начало - обадих се на Мели. Защото тя не е само медицински консултант, тя е чудесен лекар, но и добър приятел и човек. Та оплаках ѝ се, изпратих ѝ каквото писаха докторите и ще разчитам (за пореден път) тя да каже какво да правя. Не исках да я притеснявам, ама ... тя ми е краен вариант, а и последна инстанция.

На всички вас, желая бързо забременяване!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #81 -: Април 24, 2019, 14:12:14 pm »
Аптб,и аз спирам с ЧХГ засега,то и лабораториите едва ли ще работят по празника.Ти в ЧХГ калкулатора на Зачатие може да си го изчислиш как се удвоява.Как на колко време ни е доктора,не разбрах нещо.
Пеше,дано се развият нещата добре при вас! :crossfingers:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #82 -: Април 24, 2019, 14:18:22 pm »
Слънчицето на коко време път имам предвид? А защо да пием много вода(освен , че си е полезно друга причина има ли? Аз забелязах че като не пия вода не повръщам :/ от водата някак си ми се връща...Относно ЧХГ- Според този на Зачатие се удвоява на 2.4 дни.  като сравня последните два резултата.
Pesheck дано всичко се развие по най-добрия за вас начин.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #83 -: Април 24, 2019, 14:23:38 pm »
Аз на д-р Мели не знам как да й се отблагодаря. Толкова пъти ми обраща внимание. Хиляди благодарности, че ни дърпате от лутането. Казват, че не невежите са най-опасни, а полуневежите. Тези като нас. Които приемаме нещо прочетено за истина и започваме да го подкрепяме.
Ние с Мишо все си говорим за имена на бебета. Искаме близначки. Готови сме и с имена :D Трябват ни имена с Е и с М за бабите. Един от вариантите ни е да се възползваме от името на д-р Мели, така хем ще е и на нея, защото много ни помага и ни е изкарвала от едни много тъмни душевни състояния. Все още е спор вкъщи между Мели и Мариела :D Затова аз един ден си дойдох с гениалната идея да са: "Мари и Ела", но не се прие. Те за това не искат да се захванат ембрионите, като знаят какви имена им мисля :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #84 -: Април 24, 2019, 14:27:19 pm »
Много ми е близо,буквално на 7 мин пеша от вкъщи.А ако тръгнем към мястото където щяхме да ходим,то е див балкан,не може намерим болница лесно.
Не знам какво е общото с водата,щом доктора ми е казал да пия ,ще пия.Аптб,а какъв ти е плана сега,спираш с ЧХГ ,после какво следва?
Това ще е първия ми Великден във Варна от 4 години насам.Идват орди румънски туристи,нищо важното е да се нареди всичко.
Тери,ако майка ми беше кръстила Ела,щях да мисля че сигурно ме мрази.😁
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #85 -: Април 24, 2019, 14:48:37 pm »
Слънчицето, балкана звучи супер, но май по-добре до цивилизацията да сте. Ами плана е следния пускам пак петъка ЧХГ, пия си дуфастона и фолиевата и на 30 лекар.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #86 -: Април 24, 2019, 14:53:02 pm »
Слънчице, седи си у вас. Христинчето тръгна за Гърция и скорострелно се прибираха. Ще ти е първият Великден във Варна, но и първия с бебе в корема.
Водата казват да я пием преди изследвания, за да пусне кръв вената. Дали подобрява кръвообращението, дали разрежда кръвта...
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #87 -: Април 24, 2019, 15:20:18 pm »
На мен ми няма нищо на щз. И да е имало нещо- изчезнало е.
Слънце, това бебе ще го бъде. Загнездват се хубаво сега, затова прокървяваш. Вярвам, че е това.

Вода трябва да се пие. Лятото докторът ми обясняваше, че поне 2л трябва да пия, а аз 2 литра до обяд изпивах.
Ако се докараме до не пускани на вена от нехиене на вода- много зле е работата.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #88 -: Април 24, 2019, 15:24:18 pm »
От твоята уста в Божийте уши ,Павла!Още мноого лекинко кървя,мисля че ще спре.
Ти сега като ти няма нищо на жлезата,във Варна пак на лекар ще ходиш ли?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #89 -: Април 24, 2019, 15:38:01 pm »
Дааа. Аз обичам 2-3 мнения да събера. Как да вярвам на човек, който ме накара да чакам 1ч и ме видя за 2 мин.
Имам запазен час даже.
Сега как става при Александров? Пак ли се обаждаш и чакаш цял ден?
Аз си каня и за аденомиозата да отида на преглед.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #90 -: Април 24, 2019, 15:44:56 pm »
Слънчице, стой си до клиника. Преди 10 години, аз, дето нищичко ми нямаше, се канех да ходя на ДРЗ в Бургас и обяснявах на мъжа ми, че не е страшно, понеже там ще има много АГ специалисти. Но той попита Мели и тя каза „абе, я по-добре си стой на дупЕто“ и спорът приключи. И как иначе - доктор Мели е казала така.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #91 -: Април 24, 2019, 15:49:57 pm »
Пешек, ние така се канихме да мръднем на море и мъжът ми беше против. Каза да питам Мели, тя каза да не ходим по- добре, но заобиколно- е, не отидохме.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #92 -: Април 24, 2019, 15:51:44 pm »
Не се обаждаш изобщо,отиваш и чакаш.Ама не знам по празниците как ще работят,всеки ден ще има хора ама намален състав,май само за процедура.Да ти кажа,ако видиш синът му и с него можеш да говориш.Все пак ако искаш телефон мога да ти дам,аз само на Малена звъня,ние много се харесахме с нея .
Пеше и мъжът ми това каза,в тия диви села къде ще ти търся лекар,та във Варна ще е,поне до нас има църква,ще я обиколим .Като малка исках да паля косите на бабите😁
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #93 -: Април 24, 2019, 15:58:52 pm »
Д-р Мели омайва мъжете много. Обяснява последователно и със сериозна обосновка и те нали са такива: логични и неемоционални. И у нас Мишо е казал, че д-р Мели е закон.
Въпросът е у тях дали се справя така и с д-р Даскалов 😁😁😁
Слънчице, много се радвам, че намалява кървенето. Лежи си, мъжът ти да боядисва яйцата тази година.
Само няма да може да си изпиете с Павла коктейлите, както беше сънувала.
Павла, на мен защо тогава вече двама лекаря ми говорят, че имаш ли веднъж антитела, винаги ще си ги имаш. Нищо, че мойте са ОК сега със Селена. Така драстично да паднат при теб, ми се струва по-скоро даже било някаква грешка в резултата
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #94 -: Април 24, 2019, 16:08:57 pm »
Аз не съм изследвала нищо, само на ултразвука. Иначе и те ще паднат. Моите са били и друг път завишени и после се нормализират. Става нещо с жлезата, но не е нещо много лошо и знам, че лесно ще се овладее.
Аз или Александров, или никой. Не искам сина му.
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #95 -: Април 24, 2019, 20:26:45 pm »
Момичета и аз да се включа! Най - накрая малко раздвижване и покрай нас. Днес си взехме заповедта от фонда и имах и час при лекаря и започванхме стимулация по дълъг протокол. Дано да имаме всички късмет!
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #96 -: Април 24, 2019, 21:43:17 pm »
Д-р Мели, поклон!

Павла, много се радвам, че ти е наред жлезата, дано така си и остане!

Слънце и Мише, почивайте и всичко ще е наред! Много вярвам във вашите и на Маги бебета.

Лина, 🤞!
На теб не ти отговорих кога мисля тест да правя, мислех утре да пусна ЧХГ, но сме в родният град на мъжът и няма как да стане без половината рода и град да не разберат, затова в петък ще направя уринарен или в събота ЧХГ! Много искам да е станало, ама нещо не вярвам...

Нелита, честита заповед и скоро  :bfp:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #97 -: Април 24, 2019, 21:51:05 pm »
Хелиантус, ами петък ще е, ей го къде е :) знам как е.. по-добре изчакай. И аз ще пускам петък, контролно.

Нелита, браво. Скоро ||
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #98 -: Април 25, 2019, 00:46:54 am »
Cruella, при всеки е индивидуално покачването, аз лично и бременна бързо го наваксвах. Но общо взето за по-бързо покачване, както бях писала и на Тери преди време, има един спрей за под езика на Garden of Life (пак метилкобаламин), той се усвоява по-бързо, можеш да пробваш с него, наистина върши добра работа.
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #99 -: Април 25, 2019, 07:15:36 am »
Благодаря 🌞