0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #820 -: Април 19, 2019, 12:41:28 pm »
Здравейте,днес бях при Аг и видя Коста на левия яйчник с размер 2 см. Каза че не е голяма и не е опасно. Не ми даде да пия нищо,каза само че ще я следим няколко месеца. Януари бях пак при него и тогава не се видя Киста,само леко увеличен яйчник и ми изписа Дуфастон за 2 месеца.Сега не ми даде нищо малко странно...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #821 -: Април 19, 2019, 12:50:06 pm »
Джулия, за мен 2 см киста си е пораснала киста вече. Сигурно иска да види няма ли да изчезне с цикъла. На мен ми предписват противозачатъчни, ако е от задържан фоликул и не се маха с цикъла.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #822 -: Април 19, 2019, 13:02:50 pm »
дам, джулия или дуфастон обикновенно.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #823 -: Април 19, 2019, 13:28:33 pm »
Д-р Тасевска работи над Макдрайф, нали?
Благодаря ти! Ще ѝ звънна.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #824 -: Април 19, 2019, 13:31:53 pm »
Чудя се дали да ме пия и този месец дуфастон
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #825 -: Април 19, 2019, 13:33:10 pm »
Маги, Мише, много се радвам за вас!
 :bighug:

Аз вчера бях на преглед мамография и щитовидната жлеза.
Хормоните ще си ги пускам скоро, бяха добре преди. Притеснява ме, че има леки промени в структурата на жлезата--т.е. Хашимото.
Тсх ми беше 1,4 последно около опита дек.пия еутирокс.
Сега и това ще трябва да гледам и внимавам. При мене овулацията мина, ако сме уцелили-добре. Иначе другия месец вече записвам в клиниката час, че да почваме опита :-)

Мисля, че тялото ми вече се успокои и се чувствам добре.
Благодарение на вас, момичета, много по-ясно виждам нещата и разбирам, че понякога се притеснявам ненужно, а друг път не обръщам внимание на по-важни неща.
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #826 -: Април 19, 2019, 13:33:26 pm »
Точно,отсреща черната сграда в локалното.Владислав 95 май е номера.
Аз ще направя тест днес,уринен,кръста ме боли много,от 3 дни ,особено като седя,поне да пия хапчета ,то едва ли ще има нещо,ама все пак.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #827 -: Април 19, 2019, 14:04:20 pm »
Джулия, трябва лекар да ти го назначи, не може самичка  yahoo_33 Слънчицето, аз бях така, помниш с хелиантус писахме и аз така пишех... този път зверски ме боля кръста.. днес и първото повръщане. Не знам как ще добутам днес деня..
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #828 -: Април 19, 2019, 14:14:56 pm »
Маги, Мише прекрасни новини, браво, много ви се радвам.
Лина дано всичко е наред и утре да се види хубаво удвояване. Явно нещата вървят на хубаво, с тези признаци си ми звучи като малка, сладка точка в корема ти.
Аз имам някакво леко зацапване и ще чакам Ц. Явно боуен терапията не даде резултат този месец. Ама и моя не спря да мрънка да му се не знае. Не стига ще половината проблем е в него, и няма никакви назанчени лечения и лекарства, ами като ни казаха да пием поне вода с лимон сутрин на гладно-мрън мрън, ама всяка сутрин лииии. Ужас. И някои вредни навици не спира и ще се караме скоро сериозно  osi_6. Не става само аз да търся, да се ровя, да се бода, да треперя всеки месец, а нашия една вода с лимон да не може да изпие  osi_7
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #829 -: Април 19, 2019, 14:18:02 pm »
Margi mei, много лесно и ефикасно е билката бабини зъби за мъжа. Завира водата, кисне се и се пие на глътки. При нас проблема е в мен, но и билката варим за всеки случай. Пробвай, има различни начини в нета как се приготвя. Много добре действа на целия организъм.
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #830 -: Април 19, 2019, 14:23:30 pm »
magi mei, да не ти казвам колко пъти Мишо иска да си спирал лекарствата. Нали имаме ембриони. Добре, че не му позволих и д-р Мели не му позволи без да види нова спермограма. Ембриони, не ембриони, половината ги няма. А аз и моите лекарства, нищо мълча си и си ги пия. Няма да соча с пръст в кого е проблемът, защото не се знае. Утре може да съм аз. Но докато нямаме здраво ревящо бебе в кошарата до нас, да не ми се оплаква, че пие по 3 лекарства на ден.
Относно бабини зъби. На Мишо му се пръсна сърцето от тях. Мина на Трибестан. Д-р Мели каза, че според нея е по-добър вариант, защото в тях сме сигурни какво има и точно колко извлек от бабините зъби има. А в чайовете, които се купуват да се варят, не се знае какво още продават заедно с бабините зъби. От Трибестан няма проблеми със сърцето.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #831 -: Април 19, 2019, 14:34:43 pm »
Да, трибестан май е с основна съставка бабини зъби. А и само това пие, без други медикаменти.
Тук в София има една страхотна билкова аптека на ул. Поп Богомил. Там имат и много рецепти и готови смеси за различни неща. Аз заради золадекса и симулациите съм спряла приема на билки, но преди много хубав ефект имаха при мен. И оттам като се купят нещата, съм по-спокойна за качеството.
От друга страна в Трибестан е точно количество и може би е по лесно откъм дозировка.
На мен лекарката преди ми беше казала, че билката е хубава, но за мъжете е по-лесно да взимат Трибестан.
« Последна редакция: Април 19, 2019, 14:36:29 pm от WideD »
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #832 -: Април 19, 2019, 14:53:46 pm »
Маги, знаех си, много се радвам  :bighug:
Wided, ти ме подсети че и моят мъж пиеше бабини зъби и май имаше доста по-голям ефект от добавките.
Слънчице, ще стискам палци значи.
Абе момичета, знам, че излишно се психясвам, обаче знаете как е.... Та се зачетох, при толкова голямо сакче не трябва ли да се види и имбрионче, а не само жълтъчно мехурче?
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #833 -: Април 19, 2019, 14:58:45 pm »
Благодаря за съветите момичета. От утре вкарваме в менюто и Трибестана. Обещал ми е и да спортува ама ще видим, той до магазина с колата ходи.......
Мише не се притеснявай, сигурна съм че скедващият път и ембриончето ще видите и сърчицетобще чуете :)  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #834 -: Април 19, 2019, 15:17:48 pm »
magi mei мъжете са си такива.. натискай. Няма какво друго да правим. Мразят да пият хапчета, изпълняват режими и тн.. А пък при мен... дано дано, пу пу .. Мише не помня вече, но следващия път всичко ще е супер, сигурна съм.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #835 -: Април 19, 2019, 15:24:36 pm »
Мише, какво ембрионче, бе мило - то още е сбор клетки. После е като малка гъсеничка с 4 тънки чертички. Беше много смешно, когато не един преглед видях как маха с ръце и крака неконтролируемо. От тогава водех и мъжа ми на прегледи. И беше много сладко, когато Мели каза за моята Ники, че я познава от няколко милиметра размер.

Тери, ние също ще сме в София в понеделник от 12,30 ни е часа. Може да те проверя после къде си.

Маги, Ники каза, че Моника ще има братче. :P
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #836 -: Април 19, 2019, 15:29:50 pm »
Маги, Мише, чудесни новини! Все така да е!

Лина, дано! Стискам ти много палци!

Тери, 74 не ходи точно до Малинов, но е близо, може да се прекачиш. Нямам кола тук, иначе с удоволствие бих те закарала. Ако имаш нужда от помощ с ориентирането пиши. Аз в момента гостувам зад Малинов.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #837 -: Април 19, 2019, 15:50:49 pm »
Аз ли не съм добре,или тук има нещо,ама какъв е шанса да е станало сега,не е ли клонящ към нулата.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #838 -: Април 19, 2019, 15:52:10 pm »
Тери, Пеше, като ще идвате до тук, ако искате да се видим когато ви е удобно? Аз съм си болничен, така че съм на линия постоянно.
Слънчице, виждам чертичкатаааа. Нали знаеш тези дни пусни кръвен, стискам палциии  :bighug:

« Последна редакция: Април 19, 2019, 15:54:06 pm от Mihaela Viyacheva »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #839 -: Април 19, 2019, 15:53:07 pm »
Слънчицето уау!!!!!!!!  за мен има ЧХГ можеш ли да пуснеш? HELIANTHUS, не  спира ли така в дясно и тя е от другата стара?