0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #720 -: Април 17, 2019, 17:37:29 pm »
Маги, даже не ти повярвах и ходих да ти гледам постовете да ти броя дните :D :D :D Ти така мина между капките, аз омрънках темата и не те усетих. Дано има захванато бебенце. :*
Междудругото и аз си помислих това за приятелката ти. Имплантация макар и неуспешна е крачка напред.
А относно доц. Русев. Д-р Петрова ми каза, че ме праща при него, защото гледа неговите предписания и действал индивидуално. Докато негови колеги предписвали една и съща схема на всички. Тогава споделих на д-р Петрова, че съм предубедена към него, защото чета из форуми, че изписва едни и същи неща. Тя ми каза, че поне за това е сигурна, сега кога защо изписва не знае, но не й е и работа. Каза, че на 2 жени може да има вливки, но са различни мг.
Тя от НК клетки не се интересува особено. Поне аз с такова впечатление останах. Каза, че и хрема активира имунната система. Конкретно се интересува от ембриотоксините. Според една статия в Зачатие писана от доц. Конова ембриотоксините пречат на имплнатация конкретно. А ако настъпи може да се атакува ембриона. Пише, че се прилага при неизяснен стерилитет, липса на имплантация след инвитро и повтарящи се спонтанни аборти.
Другото, което ми каза докторката, е, че доц. Русев проверявал количество прогестерон в тялото и пишел максимална прилагана стойност след трансфер. Според мен тук нещо не я разбрах докторката и за нещо друго ми е говорила. Как така с количество Прогестерон, нещо не разбрах.


Маги мей, Уреаплазма в общия случай не пречи на забременяване, но води до пукане на води и раждане преждевременно или направо спонтанни аборти. Опасна е. Излекувай я още сега. Можеш и при обикновено АГ с посявка. Надявам се не са ти правили ЦС-то с Уреаплазма  8O

П*С* Павла, това по принцип е един от любимите ми вицове. Другият е:
Wanna here a construction joke?
It's still working on it
Това хора, които ще строят къща като мен ще го оценят.
« Последна редакция: Април 17, 2019, 17:44:12 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #721 -: Април 17, 2019, 17:47:05 pm »
Тери, на мен например доцентът ми каза до 200 мг прогестеронов препарат на ден, да не превишавам дозата. В клиниката ми изписаха кринон гел, който е по 80 мг и 2х1 дуфастон. Явно това е имала предвид лекарката ти.
Има нещо, което ме гложди и да ви питам, дали е възможно високата температура от 39,9, която вдигна мъжа ми, 8 дена преди пункцията, да е влошила бойците. Обаче се оплодиха яйцеклетките и незнам.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #722 -: Април 17, 2019, 18:01:08 pm »
Това, че са се оплодили нищо не означава. Важно е колко са оцелели до бластоцист. И това пак е повърхностен показател. Пиши да питаш д-р Мели. Ще ти отговори най-точно. Много лекари обвиняват женските яйцеклетки и си измиват ръцете след неуспешен опит: "Сперматозоидите оплодиха, значи яйцеклетките са зле", не е така. По същата логика: "Яйцеклетките се оплодиха, значи сперматозоидите са зле". За развиването на ембриона колкото е важна яйцеклетката, толкова и сперматозоида.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #723 -: Април 17, 2019, 18:46:16 pm »
Благодаря, Тери! Не ми е удобно да занимавам д-р Мели, ако се престраша, ще й пиша. :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #724 -: Април 17, 2019, 18:48:58 pm »
Ти пък. Аз за кучето я питам 😁
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #725 -: Април 17, 2019, 18:51:52 pm »
Аз съм в шок 133,80. Сега ме хвана страха да не падне, да не прокървя. Ще откача!

Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #726 -: Април 17, 2019, 18:55:41 pm »
Маги, Магиииии, толкова се радвааааммм. И то за 7-ми ден такава стойност. Бравооо, всичко ще е наред, убедена съм  :kiss: :heartbeat: :heartbeat: :bighug: Ще пускаш пак в петък нали?
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #727 -: Април 17, 2019, 18:58:45 pm »
 :grouphug: :bighug: :cheerleader: "Счупих" компа от рефрешване . Много се радвам Маги :-) .
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #728 -: Април 17, 2019, 18:59:55 pm »
Браво Магииии 🤗🤗🤗 много се радвам мила! Дано се удвоява и утроява резултатът и след 9 месеца прекрасно бебе ! Няма да падне всичко ще е наред този път ! 🤞🤞🤞🍀🍀🍀🍀
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #729 -: Април 17, 2019, 19:01:05 pm »
Еее, Магииии, машина си. Браво на д-р Владимиров, какво направи с теб. Дано е намерил и правилния подход да запазите бебока/ците. А вчера не се чувстваше бременна. Колко е хубаво ветерани в темата като вас с Мишето да забременявате  :bighug: Дано този път имаш възможността да зарадваш Моника.
И аз като Христо рефрешвах и се притесних, че ще тръгна за мохито преди да пишеш.
« Последна редакция: Април 17, 2019, 19:03:00 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #730 -: Април 17, 2019, 19:12:42 pm »
Топ новина, Магиииии!!! Йе - йе - йе!!! Толкова се радвам, Боже!!! Магииииии, даваш надежди и на нас! Всичко ще бъде наред този път! Целувам те!!!  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #731 -: Април 17, 2019, 19:17:10 pm »
Супер, Маги! На какво терапия си?
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #732 -: Април 17, 2019, 19:43:08 pm »
Магиии, страхотна стойност! Стискам палци да се удвои след два дена :)

Утре стиснати палци за Апбт-Лина :)))

А Мишето ще я чакаме да докладва в петък дали са двечки, че с тази висока стойност :))
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #733 -: Април 17, 2019, 19:54:06 pm »
Браво момичета и не бъдете толкова черногледи зарадвайте се поне малко бременни сте си няма нужда да предизвилвате съдбата с лоши мисли
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #734 -: Април 17, 2019, 19:56:59 pm »
Магииии, това ми трябваше, да чуя сега. Малката ме притеснява, то и тя се притеснява и само врънка тука. Но пък днес най-после се роди братчето на нейна съученичка. Целия клас малки кокошчици го чакат от октомври това бебе. :lol: Това си е знак - днес се роди едното бебе, което чаках и ето новини за друго бебе, което чакаме.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #735 -: Април 17, 2019, 19:59:24 pm »
Кукапетал,благодаря за сърчицата, имам нужда. Въпреки че ,казахме без пикливи и то вечер- препиках - е ,да - негативен. Тъй че утре съм първа писта в лабораторията (Благодаря, Дарк) Обадих се в надежда , в спешното (предлагат коментар за чхг, казаха ми за опцията докато си записвах час) казаха ми сухо, утре пак тест, не е от хоримона. Но и аз като Маги се притеснявам .. Магииииии , колко яко. Как ме зарадва, не бях влизала от следобяда и сега като видях ЙЕЕЕЕЕЕЕ
Тери, хубаво да си изкарате довечера.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #736 -: Април 17, 2019, 20:11:34 pm »
Маги, браво момиче ❤️❤️❤️❤️❤️ Страхотно!
Лина, хайде да се заразиш с днешния късмет за утре  :D Успех :crossfingers:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #737 -: Април 17, 2019, 20:16:31 pm »
Благодаря, Лейди :*
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #738 -: Април 17, 2019, 20:46:07 pm »
 :bighug:
Маги, прекрасна новина! Много, много стиснати палци да се удвои и умножи колкото трябва ЧХГ!
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #739 -: Април 17, 2019, 21:13:24 pm »
Магии, аз 113 го сънувах, а то е даже повече! Браво! Всичко ще е наред! Супер новина! Всичко ще е наред този път!

Павла, съжалявам за Хашимотото, аз не съм напълно запозната. Много съжалявам и за аденомиозата, дано всичко си влезе в релси скоро.