0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #920 -: Април 21, 2019, 11:46:05 am »
Слънце, като бях бременна със Симеон направихме голямо пътуване още преди да знаем, че всичко е ок. Първо пътувахме 200 км за преглед, а след това 1300км, но с една нощувка. После на връщане до нас наведнъж ги взехме 900км. Аз карах голяма част от тях, че много обичам на дълъг път да карам. Да си призная и 2 чаши бира изпих, че беше Нова година :oops: Всякакъв алкохол ми сипваха, но го пробутвах на мъжа ми, който беше много щастлив, че "трябва" да пие. Абе забави :)
Пътувай си, само внимателно. Задължително колан за бременни! Еличка, Дарк, Мише, вие вече трябва да сте с такъв. Не си и помисляйте да се возите или да карате без колан!
Сега като свърши темата всички отивайте в бременната тема.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #921 -: Април 21, 2019, 12:07:18 pm »
Честит Имен ден на всички с имена на цветя! Бъдете здрави, щастливи и обичани!
 :balk_102:

Мише, нямам аз имен ден. Само по ник, защото Хелиантус е слънчоглед на латински  :D, но в реалният живот не.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #922 -: Април 21, 2019, 12:13:29 pm »
Helianthus, значи съм си объркала един от приятелите във Фейсбук с теб  :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #923 -: Април 21, 2019, 12:18:40 pm »
Павла,колан за бременни от сега ли още?Аз понеже нали ви казах ,че кръста много ме боли особено като съм седнала ,ще си сложа възглавничка отзад,иначе мъжът ми ще кара,аз извън града пък не обичам да карам,а и съм свикнала на моята малолитражка.Между другото той каза,че като видим бебето,ще ми сложи стикер "зад волана сме двама".Много сладко.
Тези по-бременните от мен ,наистина отивайте в бременната тема,аз ще се присъединя след първия преглед.
Аз мисля,да си купя безалкохолна бира,че то ще има чеверме ,със сок ли да ям аз?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #924 -: Април 21, 2019, 12:58:43 pm »
Ти не още, вози си се с коран, аз за по- бременните. Аз към 19 сложих, макар до 6 месец да не ми личеше, че съм бременна и да нямах корем.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #925 -: Април 21, 2019, 13:34:26 pm »
Момичета, аз няма да се класирам за утре. Много весело да си изкарате. До сега го мислих, но няма да мога.
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #926 -: Април 21, 2019, 14:26:06 pm »
Честит празник на всички с цветни имена, да сте много здрави!

И аз пътувах много като бях бременна с Моника.Ходих и на море някъде в 3-4 месец, и до София с автобус ходих на годишнината на Зачатие, въобще не се спирах.Нямах проблеми и се възползвах на макс.Ако сега съм така, пак ще отидем на море и ще пътуваме, даже за ДРЗ съм си решила, че ще ходим, макар пътя от тук да пловдив да е ужасно дълъг.

Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #927 -: Април 21, 2019, 14:32:47 pm »
Честит празник на едички именници. Павла аз винаги съм без колан че немога да ги търпя. А сега не карам мн мн че някой път ми пада кръвното и не се чуествам добре да карам пък и ме е страх да не ми прилошее от това ниско кръвно и да направя някоя беля
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #928 -: Април 21, 2019, 16:47:50 pm »
Еличка, извинявай много, но по-късно безотговорно нещо рядко съм чувала. Малко са те глобявали. Бъди отговорна поне към детето си!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #929 -: Април 21, 2019, 16:52:22 pm »
Аз винаги съм с колан.Моника от бебе е в кошче с колан.Ревала е до посиняване в колата, но не съм я вадила от столчето.При рязко набити спирачки детето изхвръква като тапа и пораженията може да са фатални.Сега понеже вече карам ще си взема задължително колан за бременни.В Плевен убиха една бременна така.Засякоха ги, тя без колан, защото е бременна.Е тя умря заедмо с бебето, шофьора оцеля защото е с колан, та мерси съм аз!

Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #930 -: Април 21, 2019, 17:09:08 pm »
Аз също винаги съм с колан, но още не съм си взела за бременни. Ако се возя примерно си го дърпам от корема и така си го държа, но като карам няма как. Иначе ги гледах преди няколко дни. То всъщност може да се мести на всяка кола нали? И реално издърпва долната част на колана да е под корема?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #931 -: Април 21, 2019, 17:17:47 pm »
И аз винаги съм с колан,още преди да запаля го закопчавам.Мише на теб вече пречи ли ти колана?Тя Павла беше постнала и ги гледах,някак си долната е под корема да.В никой случай без колан,момичета моля ви!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #932 -: Април 21, 2019, 17:27:31 pm »
То въобще не трябва да се обсъжда това. Абсурдно е! Аз имам тежка катастрофа, от което излязох жива и здрава благодарение на колана. Детето е в столче/ кошничка винаги.
Бебето, което Местан уби е било в ръцете на майка си. Това не оневинява Местан, но е безумно да се подлагали сами на толкова тъпи рискове, че и децата си!
Аз имах 3 колана (в бременната тема ги бях показала) в моята кола на шофьорската място, в на мъжа ми колата на пасажерското и един го чистих на моята на пасажерското или шофьорската на мъжа ми. Имах 2 модела. Вижте ги!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #933 -: Април 21, 2019, 18:13:23 pm »
Момичета, коланите са аблсолютно задължителни, както за вас, така и за бъдещите ви бебчета. За да не скучае Ники сама на задната седалка, овързана в кошница или столче, седях на задната седалка и аз. Хем си играем, хем ме вижда, че и аз съм с колан. После се върнах отпред и един ден тъкмо беше почнала, да мрнка, защо ѝ бил стол с колани, на баща ѝ му се наложи рязко да набие спирачки. Бяхме в града и той не караше с повече от 50 км/м, но дребната се оплака, че я ударили коланите. Това още ни служи за пример, как ако не е вързана, ще се блъсне в предната седалка.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #934 -: Април 21, 2019, 19:21:48 pm »
Ели, много е безотговорно това, ако и тук глобаваха като в Англия за без колан... Ако не към себе си бъди отговорна към детето си, на него ще му трябва и здрава майка. С колана се свиква. Аз и в автобус си слагам, тук последният път ме гледаха странно, което е безумно. Аз още при първата бременност си бях купила колан за бременни (бях го видяла от Павла в бременната тема) , но така и не стигнах до използването му. Спомням си, че към 6-7 седмица вече ме дразнеше да ми стяга.
« Последна редакция: Април 21, 2019, 20:43:30 pm от HELIANTHUS »
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #935 -: Април 22, 2019, 09:26:41 am »
Добро утро момичета. Приятна разходка днес в София. Искаше ми се и аз да дойда и да се запознаем на живо, но с тази скапана работа........ После да разказвате как сте си искарали  :wink:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #936 -: Април 22, 2019, 09:36:29 am »
Добро утро и от мен. Времето в СФ е прекрасно...едно слънчице грее . Да ви е хубав деня! Аз да ви кажа вчера, прекарах половината ден,  повръщайки и в притеснения... а относно коланите, носете ги. На 20 вечерта, едни познати карат с 80 на околовръсното в дясна лента , някъв с голф в последния момент, да не изпусне отбивка, ги чуква отстрани, завъртане и три пъти по таван. Ако не са били с колани...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #937 -: Април 22, 2019, 10:08:09 am »
Ай привет от мен.Аз днес за последно пуснах ЧХГ и е 1188.Вървя добре, вече съм спокойна.Имам час за 07.05 при моя доктор, защото по време на празниците няма шанс да пътувам.Сега търся тук в Плевен при кой да отида да ме види.

Лина, аз не повръщам, но започна да ми става лошо.С Моника до четвъртия месец бях -4кг, сега ще видим как ще съм.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #938 -: Април 22, 2019, 10:12:14 am »
Маги,сууупер!🤗🤗🤗.Много си бременна.
И аз отивам да ми вземат кръв.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #939 -: Април 22, 2019, 10:17:43 am »
Добро утро, Маги чудесна новина!
Приятна разходка на срещата, момичета!
Един миг обич може и ще направи света съвършен.