0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #880 -: Април 20, 2019, 10:42:32 am »
Излезе-66.86,на 29ти ден от цикъла,по принцип ми е 27-28 дни.Малко нисичко ми се вижда,при извънматочната пък беше на пети ден закъснение 56.00.Дано расте хубаво.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #881 -: Април 20, 2019, 10:43:11 am »
Момичета, с Тери се разбрахме срещата да е в Понеделник, 11:30ч. на Сердика или Хепи или някъде по Витошка, на който както му е удобно. Ще се радваме, която от вас е свободна да се присъедини  :) Пешек и ти ако свършиш по-рано идвай.
Слънчицеее, да, да, даааааа. Знаех си, че и ти ще се присъединиш към бременните коремчета. Изобщо не е ниско за сега и съм сигурна, че ще се е удвоило в понеделник  :bighug:
« Последна редакция: Април 20, 2019, 10:46:55 am от Mihaela Viyacheva »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #882 -: Април 20, 2019, 10:45:40 am »
Слънчице, даже си е суууууупер за 1 ден закъснение. Ех, че си бременелка.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #883 -: Април 20, 2019, 10:59:42 am »
Слънчицеее, браво! Вярвам, че всичко ще е наред този път!

11 и 30 там е супер :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #884 -: Април 20, 2019, 11:02:26 am »
Браво Слънчице чудесен резултат сга чакаме и Лина да се похвали с хубаво ЧХГ. Аз днес съм рожденничка така че се надявам да ви донеса късмет и да имате прекрасни бебчета за финал
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #885 -: Април 20, 2019, 11:19:10 am »
Ели, честит ти празник. Вярвам, че това е най-щастливия ти рожден ден досега, пожелавам ти всички следващи да се още по-щастливи. Да хапнеш едно допълнително парче торта и за бебето :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #886 -: Април 20, 2019, 11:21:03 am »
Еличка, честит рожден ден, ти подаръка вече си си го получила. Пожелавам ти и да го прегърнеш и целунеш след 7, 8 месеца (не знам точно колко ти остава  :D:occasion13: :balk_19:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #887 -: Април 20, 2019, 11:26:56 am »
Супер, Слънце! Понеделник пак да пуснеш.

Честит рожден ден, Еличка!

Има още 5 страници, хайде още някой, че да се запълват!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #888 -: Април 20, 2019, 11:32:54 am »
Слънчице, браво момиче, изпълняваш „партийната повеля“ да се забременява. :lol:

Еличка, честит рожден ден! :happy_birthday_1:

Мише, обясни като на възрастна провинциалистка къде ще ви е срещата, моля!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #889 -: Април 20, 2019, 11:53:37 am »
Ели,честит рожден ден!Ти си имаш подарък вече,само здраве и щастие!
Утре ще ходя за ЧХГ,Александрови и двамата бяха кой на пункция,кой на трансфер и говорих с Анжел,тя ми каза ,че стойността за деня си е супер,кървенето е било имплантационно,но утрогестана ще го слагам 2×1,докато не говоря с Александров.
Ей тая Павла,сума народ забремени!
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #890 -: Април 20, 2019, 12:04:32 pm »
Благодаря момичета
А Пала направо да пуска и следващата тема и туковиж до 1-2м сме опразнили тази тема и всички дружно да сме в бременната  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #891 -: Април 20, 2019, 12:09:46 pm »
Пеше, ще се разходим по бул. Витоша, а с Теди ще се чакаме на метростанция Сердика, която се намира срещу ЦУМ. Може и някъде около НДК да се видим, не знам къде и кое ти е познато, за да те ориентирам. Също и как ще се придвижваш? Тери каза с такси, така че ще я остави където трябва. Ти ако си с градския транспорт кажи от къде и ще те ориентирам с какво можеш да дойдеш. Ако идваш от автогарата например, хващаш метрото, което е на 5мин от нея и слизаш на Сердика, където ще се чакаме.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #892 -: Април 20, 2019, 12:18:41 pm »
Честит Рожден ден, Ели! Да си жива и здрава, и много щастлива!
 :hbirth:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #893 -: Април 20, 2019, 13:04:18 pm »
Слънчице, много хубав резултат!  :bighug:

Еличка, честит рожден ден! Бъди жива, здрава, усмихната, благословена, много радост и успехи! Пожелавам ти и едно прекрасно живо и здраво бебче на финал, лека бременност и много, много любов!  :balk_19:
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #894 -: Април 20, 2019, 13:19:35 pm »
Еличка, честита да си. Много здраве ти желая. Определено това ти е най-хубавия рожден ден ❤️🎂
Слънчице, чудесна новина 😁 Пожелавам ти ЧХГто да расте нагоре!
Момичета, снощи бях на преглед. Док каза, че всичко е перфектно и яйцеклетката и лигавицата е супер. Днес ще правим инсеминацията в 17 ч. Взех и Хориомон 5000 единици.  Тя каза, да не се движа много, за да не се спука преди процедурата и изведнъж се напрегнах рязко. Сега ходя из нас като бабичка  :lol: А да не говорим, че ми е свито и всичко на топка :wink:
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #895 -: Април 20, 2019, 13:23:10 pm »
Лейди стискам палци след днешната инсеминация всичко да е наред и след няколко месеца с бремрнно коремче
Момичета прави сте че аз вече си имам най- хубавия подарък затова за РД си пожелавам всеки които се бори за бебче скоро да го има
« Последна редакция: Април 20, 2019, 13:25:11 pm от Eli4ka93 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #896 -: Април 20, 2019, 13:26:55 pm »
Лейди, най-накрая дойде и твоето време, много се радвам и ти пожелавам успешна инсеминация  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #897 -: Април 20, 2019, 13:45:37 pm »
Лейди,дано е първата и последната ви инсе.Само хориомон ли имаш?Няма какво да се притесняваш,нищо няма да разбереш,стискам палци за + резултат.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #898 -: Април 20, 2019, 15:01:12 pm »
Елиииии, честит рожден ден! От все съре ти желая щастие и това,което всички искаме тук...както казаха, най-големия подарък го имаш! Хайде да си гушкаш хубавото бебче,след колкото време е останало там :*Момичета, много се радвам за хубавото раздвижване. Изчела съм всичко от темата, но толкова много II не съм виждала, много се радвам. Снощи не се включих,защото малкат ами се обади от училище, някакъв вирус, та цяла вечер я обгрижвах. Пуснах чхг-то днес 54.. 8O малко нараства... надявам се да се подредят нещата все някак. Аз си повръщам стабилно обаче...От надежда ми казаха, да пия дуфастона до сряда, да пусна чхг и да им се обадя пак за да видим какво правим... Дарк, Мише, Тери, СЛънчице, Павла гушкам ви, но при мен вече е по-минорно. Ако и детето не беше утре именничка, и майка не ме беше натиснала, едва ли щях да изляза от нас...Мен ми е 33 ден от цикъла.. идва м/у 28 и 33 тъй че не знам добре ли е зле.. от наджеда казаха, че сме на грациата. Няма да ми е особено позитивен празника утре, но ви благодаря за подкрепата. Слънчице, добра стойност. Аз нямам опит с извън маточни и тн,но пък както вие казахте и аз прочетох, това е интивидуално и може и всичко да се развие напълно нормално. Божа работа. Аз понеделник работя, ако не бях излизала толкова много заради прегледите, щях и аз да питам дали ме искате,но сега няма как да изляза понеделника.
успех, Лейди <3
« Последна редакция: Април 20, 2019, 15:06:19 pm от Lina88 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #899 -: Април 20, 2019, 15:08:00 pm »
Еличке  :hbirth: бъди жива и здрава, много обичана и успешна. Леко бремеене и след няколко месеца ще си гушкаш мъничето.
Слънчицееее бравооо  :bighug: :balk_46: :balk_46: :balk_46: с нетърпение чаках да видя резултата и много се зарадвах.
Лейдии много стиснати палци и за твоето инсе.
Момичетаа много се радвам че всичко си идва по местата.
П.с. Елиичке мнооооог благодаря за прашесааа