0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #900 -: Април 20, 2019, 15:25:07 pm »
Лейди, казват, че на спукан фоликул е по- висок шансът. Не знам дали е така. При моите инсеминации последният преглед вина е 2 дена преди самата инсеминация. Хормони, преглед  ако всичко е наред вечерта тригера и след ден е инсеминацията, така че не знам дали са ми били спукани или не. За предпоследната съм сигурна, че нямаше О, защото после имах и кисти.
Успех, аз би се движила доста даже, за да има О.


Абпт, не изглеждат добре нещата. Ако имаш болки, кървене, въобще рязка променя в усещане- веднага в болницата.
Да се оправя малкото ти цвете.

Късмет на всички!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #901 -: Април 20, 2019, 15:34:07 pm »
Павла, няма кървене , нито болка.. Мен кръста ме свива от време на време... но не знам. Това не се брои предолагам..
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #902 -: Април 20, 2019, 15:39:10 pm »
E, не. Това са си нормални неща за бременни.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #903 -: Април 20, 2019, 15:50:07 pm »
Лина ще видиш всичко ще е наред и при теб
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #904 -: Април 20, 2019, 16:33:15 pm »
Привет банда.
Еличка, честит рожден ден
Слънчице, страхотен резултат.
Лина, много бавно нараства, внимавай за признаци за извънматочна!

Да си изкарате супер на срещата.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #905 -: Април 20, 2019, 18:59:30 pm »
Да, Маги ще внимавам. Търся тука в нета. Ели, благодаря но :/ гушкам ви момичета :*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #906 -: Април 20, 2019, 19:18:17 pm »
Лина, дано да навакса ЧХГ-то и всичко да е било само още едно изпитание.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #907 -: Април 20, 2019, 19:52:47 pm »
Благодаря, Мише, че се включи. Много си миличка :* Аз тук си повръщам наволя , поне се чувствам бременна, Господ да е с нас. Готвя за Митко и малката, пържоли с гъби моркови и сметана по ВМ-Нвх или както се нарича там режима, нищо , че най-вероятно аз няма го задържа. За който може, да си пийне една чашка за мен и детето. Тери, така и не разбрах какво е станало с мохитото? :wink:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #908 -: Април 21, 2019, 00:06:10 am »
Lina, следи се много. Дано тръгне, но ако се вдига така бавно дори и без симптоми според мен трябва да отидеш на консултация.
Лейдиииии, време беше и при теб да огрее слънце. Дано ти е на късмет тази тема.

Дали в този форум, дали другия, но някоя жена беше писала, че мъжът й имал ИР и като минал на режим чувствително се оправила спермограмата му. Мишо запомнил и реши, че ще си прави обременяване. Явно и той реши вече, че е време да вземе инициатива, защото засега малко ни бяга късмета. И резултатите му, както и да ги гледам не мога да си ги разчета. Четейки в интернет, той ми върви в преддиабетно състояние заради глюкозата на 120 мин, но този пуст инсулин, който не пада на 2ия час какво ще означава... Май ще го пращам на ендокринолог, че сама няма да се справя с диагнозата :D :D
OГТТ+ трикратен Инсулин/обременяване с глюкоза/      Профил   *   *
Глюкоза серум-на Гладно      5.68   mmol/l   3.00 - 6.00
Глюкоза серум 60мин.      11.77   mmol/l   по преценка на лекар
Глюкоза серум 120мин.      8.22   mmol/l   по преценка на лекар
Инсулин - на Гладно      5.43   µIU/ml   2,6 - 24,9
Инсулин - след 60 мин.      49.51   µIU/ml   над 40 /трикратно от с-та на гладно/
Инсулин - след 120 мин.      49.70   µIU/ml   под 2 пъти от с-та на 60 мин.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #909 -: Април 21, 2019, 00:23:12 am »
Нищо му няма. НОМА 1,3 е супер. Висока му е захарта на гладно. Така или иначе стига с тези картофи. Лято идва. Да  яде месо и салати. Ако искаш прати го. Ника да е част от всичко и да плати своя дан.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #910 -: Април 21, 2019, 00:55:37 am »
Ами той прочетете в няколко сайта с медицинска литература, че на 120 Мин, ако глюкозата е над 7, то се води в рисковата зона, та ще участва в каузата да похарчим заплатите по лекари този месец.
Попаднах на това http://www.olimed-invitro.eu/index.php/page/index/36
Интересно ми е твърдението, че Прогестерон се изследвал на гладно, защото след хранене можел да падне  8O доколко това ще е вярно, при положение, че няма информация, че се изследва след овулация на 7 ден. Иначе пише, че при температура се прави спермограма след 2-3 месеца, мисля Кукапетал се интередуваше влие ли и се срамуваше да пита д-р Мели. Но все пак не са ми надеждни много като информация.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #911 -: Април 21, 2019, 07:57:30 am »
Момичета, добро утро. Хапнете по едно виртуално бонбонче( месце, картофи :))) за мен и щерката че сме именячки. Тери, остави го да ходи и той за да е по-инволвиран в процеса( не казвам че не е) но самото ходене по доктори, притеснение и тн ще ви и сплотят и по-лесно ще склонява:)
Ами аз чакам срядата да пусна още веднъж и въпреки че имам час за 30ти да запиша по-рано ли? Тя нищо няма да види...или?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #912 -: Април 21, 2019, 09:21:13 am »
Аптб,честит имен ден и на двечките ви,да сте живи и здрави и най-щастливите!
Магимей май също има имен ден?
Трябва да ти е около 1000 чхг да се види .Дано расте!Аз днес ще ходя ,няма да е на 48 часа,защото в петък го пуснах към 16.00,а моята акушерка и доктора си тръгват към 15.00.Все пак без почивка работят.
Тери,аз от тази клиника тръгнах,те хубаво са писали,ама не работят точно по този начин.А прогестерон на гладно не съм чувала,ами по тази логика,да не ядем като правим бебета.
Щом Мишо е решил ,да отиде,иска да е съпричастен явно.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #913 -: Април 21, 2019, 09:27:24 am »
Добро утро, момичета!
Честит празник на всички и честит имен ден на именничките! Бъдете живи и здрави и мнооооого любов и бебета :-)  :bori_011: :bori_015: :bori_020: :bori_005: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :bori_023:
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #914 -: Април 21, 2019, 09:53:42 am »
Слънчице, чакаме удвояването  :bighug:
Лина, честит празник и на двечките. А на дъщеричката ти и пожелавам скоро да стане кака  :kiss:
Магии, ти как си? Кога си на преглед?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #915 -: Април 21, 2019, 09:55:02 am »
Апбт, честит празник. Да ти е здраво и щастливо цветето :*
Мисля, че трябва да отидеш по-рано на лекар, за съжаление доста момичета през изминалата година имаха извънматочни. Мисля, че на никоя ЧХГ не успя да стигне до 1000, за да го видят на ехограф. Иди на лекар, това че нямаш болки е много хубаво, просто е добре специалист да си каже мнението. Съжалявам, че трябва да мислиш за Такива неща на празника си.
WideD, утре да те чакаме ли 11:30 на Сердика?
Ако се чудите как да ни познаете, най-вероятно аз ще съм с раница с бухал
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #916 -: Април 21, 2019, 10:38:30 am »
Тери, той започва от почти 6, затова на затов 120мин му е 8. Висока е захарта на гладно.
Да отиде на лекар.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #917 -: Април 21, 2019, 11:04:23 am »
Честит имен ден на всички празнуващи  :balk_102:  :balk_15: :balk_14: Черпя ви и аз с един вирруален бонбон. Бъдете много здрави и скоро най-съкровенните мечти за са в ръцете ви  :babyflips:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #918 -: Април 21, 2019, 11:34:26 am »
Аз явно не съм разбрала нещо,отивам днес при доктора,лабораторията не работила.Утре ме вика за чхг,каза че ако върви нормално ще пуснем 2 пъти,колкото да видим удвояване и ще уговорим дата за преглед.Той много се зарадва,истински.Ние сме планували да пътуваме по Великден,то не е много далеч-300 км,доктора каза да правя всичко без алкохол,да си пътувам ,тъй че мисля ако всичко дай Боже е добре да тръгваме.
Магимей,как съм те запомнила,дано сбъднеш и ти своята мечта,много щастие и усмивки до тогава🌹.
Маги,ти как я караш?
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #919 -: Април 21, 2019, 11:40:08 am »
Маги Мей, честит имен ден и на теб. Пожелавам ти до следващия да не можеш да си виждаш краката от голямото коремче  :D
Аз пък мисля, че и Helianthus има имен ден?