0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #980 -: Февруари 14, 2019, 22:27:31 pm »
HELIANTHUS, честито  :bighug:
Маги, поздрави на рожденичката и весел празник  :balk_7:
Теди, какво е алоето? Моя приятелка ме посаветва за задържаният фоликул да си взема ( тя имаше миома) ,но не съм се интересувала по обстойно. Сега и ти като пишеш ме заинтригува.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #981 -: Февруари 14, 2019, 22:35:52 pm »
Трябва ни нова тема.Хелиантус?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #982 -: Февруари 14, 2019, 22:45:38 pm »
Dark, и аз отдавна искам да я махна, но бях с хорничен бронхит и след него бронхиална астма и не смея. Наскоро се зачетох за тези "гнойни тапи", които всъщност били храна. По тях се задържали много бактерии, които се хранят с тази храна. На мен рядко ми се появяват, основно, когато нещо провокира чистене на сливицата. Хомеопатията ми я бърка хомеопатката, като добавки ми е изписала Цитросепт, Прополис на капсули и БиоКулт.
Иначе току що открих това в бг-мамата за този проблем и смятам да го пробвам. Защото тази храна загнива и няма как да е нещо хубаво.
"Преди и аз имах този проблем....
Прави се гаргара с нишадър(1 чаша толичка вода+1 с.л. нищадър) по няколко пъти на ден.След гаргарата не се пие и яде нищо 1/2 час.
Дупките от тапичките се свиват послепенно,а нишадъра ги чисти и не позволява да се образуват.
На това ме научи моята кръстница(Бог да я прости),която беше лекар вътрешни болести"

За алоето и аз съм чела, че чистят кисти по яйчниците с него. Но честно казано на всеки помага по различен начин. Аз пия едно доста скъпо алое. То е над 90% екстракт от вътрешността на листа на алое. Много е важно да се открие такова чисто алое, защото в повечето евтини разфасовки предлагат цели смлени листа, а кората била доста вредна. Моето Алое е на сок от Форевър Ливинг. 1л струва 50 лв (много е, както казах). Когато се взима за лечение, препоръчвт по 100 мл на ден.
« Последна редакция: Февруари 14, 2019, 22:48:59 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #983 -: Февруари 14, 2019, 23:07:51 pm »
Това за нишадъра го четох и аз преди време, но забравих за него.
Обаче се притеснявам какво е на вкус. Да, не се гълта, но се чудя дали няма да ми докара позиви за повръщане. Но нищо не пречи да пробвам, поне нишадърът е евтин.

Да, Алоето наистина излиза малко скъпо. Този литър стига за 10 дена, което прави 150 лв на месец. А то как?  Че в моята уста гадни на вкус неща не влизат  :lol: Ще разгледам за алтернативи в iHerb

Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #984 -: Февруари 14, 2019, 23:26:25 pm »
Благодаря ви още веднъж ❤️

Още не мога да го повярвам съвсем. Дават надежда тези положителни тестове, желая го от сърце на всяка една от вас съвсем скоро.
Ако искате ще пусна тема?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #985 -: Февруари 14, 2019, 23:32:15 pm »
Нямаме си друга бременна,така че пускай😀
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #986 -: Февруари 14, 2019, 23:36:51 pm »
HELIANTHUS, прибавям и теб към стиснатите си палци, добре че са виртуални, че няма да ми стигнат не просто палците, ами пръстите направо. :P
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #987 -: Февруари 14, 2019, 23:59:32 pm »
Хелиантус, пускай! Дано да счупиш каръка.
Махайте ги тези сливици, момичета. Те вече не си вършат работата като са в такова състояние. Не съм боледувала от 2002, откакто ги махнах, като изключим един грип 2008 и някоя хрема.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #988 -: Февруари 15, 2019, 00:02:33 am »
Благодаря, Пешек!

Заповядайте в новата тема и дано да е на късмет!

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=53319.new#new