0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #320 -: Януари 13, 2019, 19:03:16 pm »
Танче, дано бързо се нормализират сега хормоните и всичко да е наред.
Хелиантус, дано не стигате до инвитро. А майка ти казала ли е, че имате проблем? Аз винаги съм скептична откъм това колко информация се дава. Затова на този ходжа така му повярвах, чак толкова не може да налучка. Имаше и други млади момичета като мен и не отиваха да питат за дете. А с твоя цикъл какво стана? Стана ли 40 дена вече?
Аз в четвъртък съм на хомеопатката и ще започвам да се лекувам пр инея. Ще правя последна микробиология като свърша курса с антибиотика.
И аз не съм много фен на леене на куршуми, баячки и т.н., но много неща пробвах вече и накрая вече човек опитва, което не е пробвал. Пък аз отидох не толкова, за да ми гледа, а защото ме чоплеше да не са ми направили нещо. Онази баба си ходеше и за близки да прави магии. Аз вярвам на магии междудругото, затова не се падам по тази материя, защото всъщност ме е страх. Но толкова доволни хора имаше на опашката пред него. Не очаквам чудеса, знам, че ще си правя инвитрото, просто ми се ще, ако има нещо лошо покрай мен, да се махне, за да се добре до трансфер.
Сега като започна хомеопатичното лечение ще трябва само на микробилогии чат пат да ходя, защото симптоми на масово ешерихия коли все още йок.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #321 -: Януари 13, 2019, 19:43:03 pm »
Тери, честно казано не помня вече какво ми разказва майка ми. Иначе си станаха 43 дни вече. Досега ми се е случвало на няколко пъти да е по 45-6, та мисля да потърпя още малко преди да ходя на лекар. Върнах се назад в календара си да видя кога друг ми се е случвало и установих, че винаги е било при някакви стресови ситуации. Аз както в началото на този цикъл бях много спокойна, после съвсем откачих и се стресирах с бебеправенето, та може и от това да е. Ще видим
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #322 -: Януари 13, 2019, 19:55:54 pm »
Може, виж при мен хормоните каква я свършиха. А ще те вземат ли за преглед, нали там трудно се вреждате за прегледи
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #323 -: Януари 13, 2019, 20:23:36 pm »
Ще ме вземат, но 100% ще е бавно, затова и аз изчаквам, защото може да ми дойде след два дена, прегледа да е след 1 седмица и да няма смисъл... Знам ли. Преди 2 седмици една колежка я заболя много яйчника, чак не можеше да ходи. Дадоха й час за GP-то за след 5 дена и за ехограф след още седмица... Може и на частно да ида да ме погледнат някъде.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #324 -: Януари 13, 2019, 20:40:07 pm »
Хелиантус,моя цикъл също го няма,вече 47 ден става,въпреки че пих дуфастон. Аз също мисля ,че е на стресова основа.
Тази вечер обаче много ме боли десния яйчник,ляв нямам вече 😂 и някаква режеща болка в матката. Та да видим накрая какво ше излезе. Сега не го мисля,утре пътувам за софия ,да си видя племеничката,която се роди на 8.01,сега съм с други мисли.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #325 -: Януари 14, 2019, 09:46:21 am »
Привет дами, тия цикли нашите се побъркаха.На мен ми дойде точно преди нова година и днес осъзнах, че се мъчи пак да ми дойде  8O Това не е нормално.то бива къс цикъл ама 20 дни е прекалено късо, даже няма и толкова!!!Нещо съм се бъгнала тотално и аз.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #326 -: Януари 14, 2019, 10:04:26 am »
Маги, може и да не е цикъл. Но ако е цикъл, 20 дена не е нормално, виж си ТСХ и Пролактина.
Аз преди години така от рев си докарах цикъл на 20 ден, лошото е, че се повтори няколко пъти и бях в серия безкраен цикъл. Тъкмо свърши единия и след 10 дена пак цикъл. 4 пъти се повтори и отидох на лекар, тогава пих някакво хапче. Сега не знам кога да чакам пак цикъл. Сега имах на 13 ден, ако пак ми дойде другата седмица, ще ходя при Петрова. Защото щеше да е много крив варианта да правя трансфер и да ми дойде от нищото.
Но преди това смятам началото на март да ида да си лекувам стреса на околосветско пътуване. Плануваме да ходим с коли до Италия, Чехия, Румъния и пак у дома
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #327 -: Януари 14, 2019, 10:09:57 am »
Добро утро, момичета и успешна (надвяма се и слънчева) седмица!

Тери, аз много вярвам на тези неща и мисля, че човекът ще ти помогне... Аз също съм си мислела, че може да отида на подобно място и ще съм ти благодарна ако ми дадеш повече инфо на лично... Направи нещата, които ти каже човекът, а за времето - не съм много сигурна дали може да се кажеш точно кога, но съм сигурна, че скоро след това ще се случи Чудото... И Ванга е помагала на много жени да заченат, просто тези хора имат знания, които ние нямаме и могат да помогнат. Стискам палци и бързо да изчистиш гадинките - даже още след последния антибиотик, за да не се налага повече лечение...

Хелиантус, за твоя Ц, наистина може да е имало задържан фоликул заради стреса... хормоните се побъркват от нашите мисли и страхове понякога...

Аз мисля към края на седмицата да отида да пусна част от излседванията за инсето, а другата седмица ще направя една консултация с Русев, за да знам че съм направила и това...
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #328 -: Януари 14, 2019, 10:17:38 am »
Здравейте, момичета. Чета ви и се чудя какво става с вашите цикли - или идват неестествено рано, или ги няма почти 50 дни. Дано се „вземат в ръце“, най-накрая и продължите до успешния финал.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #329 -: Януари 14, 2019, 10:26:16 am »
Според мен просто дълго време държим чашата  и затова нещо хормоните играят :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #330 -: Януари 14, 2019, 10:44:45 am »
По-скоро сте нежни и раними души. Аз тази чаша я държах 6 години, но аз съм тапир и трудно се влияех от емоции. За сметка на това след като родих рева за глупости - буквално. Щом малката миналата година ме помоли, да не ходя на някакво училищно тържество, че съм щяла да я излагам, като плача. :lol:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #331 -: Януари 14, 2019, 10:47:29 am »
:D :D :D :D Ники е такъв бонбон. Бях й взела за коледа розова шапка мече с брукат по ушите, но ти не ми вдигна и племеничките я откриха под елхата :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #332 -: Януари 14, 2019, 11:04:47 am »
Е как да ти вдигна, като телефона ми си стоеше изпуснат в колата. Иначе и тя ти е голяма фенка и някоя неделя ще се „прежаля“ да дойда с мъжът ми до село и ще гледам да се видим.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #333 -: Януари 14, 2019, 12:39:50 pm »
Булки, Бебешок е писала за някакъв уред, който помагал и при ендометриоза (уж де), вижте може да ви е полезно. http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=52405.180;topicseen
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #334 -: Януари 14, 2019, 18:32:43 pm »
Момичета вижте на какво попаднах https://www.facebook.com/medical.karaci/?tn-str=k*F
Но някои неща не са включени в самата процедура.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #335 -: Януари 14, 2019, 19:14:57 pm »
Маги, дано не е цикъл толкова скоро. Аз от над 3 седмици имам чувството, че постоянно ще ми дойде, а няма никой.
Снощи те сънувах, знам колко странно звучи, предвид че никога не сме се виждали  :D. Занимавахме се някакви бебешки въпроси, не помня точно.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #336 -: Януари 15, 2019, 08:24:19 am »
Добро утро милички. Аз явно доста съм се вманиачила напоследък,снощи даже сънувах че имам бебче...вкарала съм се  яко във филма
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #337 -: Януари 15, 2019, 09:03:30 am »
Привет момичета!

HELIANTHUS, може заедно да бременеем, знаеш ли?

Джули, и аз като правехме опити преди Моника редовно сънувах я че съм бременна, я че имам бебе вече.Нормално е.

Мишето се губи, до къде ли стигна?

Тери, колко време още ще пиеш АБ?

Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #338 -: Януари 15, 2019, 09:14:41 am »
Момичета преди време бях писала,но може би не сте обърнали внимание.Става въпрос за билките. Аз си варя всяка вечер бял равнец и невен и си го пия като чайче. Белият равнец го дават за почти всякакви "женски проблеми", а невенът пречиства кръвта от всякакви токсини.Чайчето се пие и при нередовен цикъл,абе общо взето за много неща..чукнете в нета и прочетете за ползите,ако ви се занимава
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #339 -: Януари 15, 2019, 09:29:18 am »
Билките са много хубаво нещо и много опасно.Да хубаво е да се вземат, но трябва да имаш билкар, който да ти каже точно колко.Аз лично не правя такива опити.Веднъж опитах и ми разказаха играта, после няколко месеца не мога да си оправя и цикъл и всичко.