0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #300 -: Януари 12, 2019, 15:06:18 pm »
Още чакам. Много народ, на една жена й познал какво ще се случи след 22 години и познал.
Днес нашата Таня празнува. Мила, Таня пожелавам ти празниците ти да се превърнат в празници. Пожелавам ти сърцето ти да празнува скоро :*
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #301 -: Януари 12, 2019, 15:38:47 pm »
Танче, честита да си! Много здраве и бременно коремче  скоро да имаш!!!
Терииии, с нетърпение чакам да разказваш  :D
Вени, какво стана с теб, дойде ли ти?
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #302 -: Януари 12, 2019, 15:43:54 pm »
Няма го цикъла още,Лейди 😁
Мисля че причината е стрес,през последните 40 дни много неща ми се насъбрах,едно по едно почнаха да се оправят. Надявам се като се успокоя ,все пак да се появи гостенката😁 Ако не дойде по добре,ама едва ли. Поради куп причини последният ми пол.контакт е бил преди 25дни,така че ако имаше нещо теста щеше да го засече.
Ще си чакам,благодаря че попита!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #303 -: Януари 12, 2019, 17:58:44 pm »
Ами стискам палци, теста да е сгрешил  :lol: :crossfingers:
Тери, докато тренирах си представях поне три сценария на срещата ти с ходжата  :balk_186: И трите бяха положителни  :lol: Нямам търпение да разкажеш!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #304 -: Януари 12, 2019, 19:15:08 pm »
Готови ли сте да ви шашна, ще се замислите доста и вие да дойдете към нашия край.

Денят ми започна с разговор с една моя приятелка по телефона. Родителите й ходили при ходжата и той им казал, че след 5 дена дядото, за който отивали ще почине. На 5ия ден починал. (и още неща, които се сбъднали).
Отивам аз днес и една опашка с всякакви хора: млади, стари, двойки, по един. И всеки за нещо различно: едни да помогнат на сестра си, че е тормозена от съпруга й, друг да попита ще му върви ли, ако открие сега бизнес, друг болен... абе всякакви. Не можеш да предположиш по пол и възраст кой за какво отива. Една жена каза, че идвала преди 25-30 години. Тогава й казал, че след 22 години ще се случи еди какво си и на 22-та година се случило.
4 часа и половина по-късно дойде и моя ред. И ви казвам аз вече не мисля и за забременяването, с тази бенка си вика, само да не каже, че ще умирам сега. Е не каза :)
Влизам.
Той: "Как се казваш"
Аз: "Теодора"
Той: "Откъде си"
Аз: "Съединение" (той пише нещо на арабски)
Той: "Защо от трима липсва един?"
Аз не разбирам въпроса, реших, че пита защо отвън няколко номера не влязоха
Аз: "Ами аз съм 48 номер, но няколко номера не са дошли"
Той: "Не те питам това. Кажи кои живеете у вас"
Аз: "Аз, мъжа ми, майка ми и баща ми"
Той: "Това те питам. Ти мъжа, ти, а защото детето липсва. От трима защо единия липсва"
Аз: "За това идвам"
Той: "Знам за какво идваш. Усещам те, че на теб на твоя сватбен ден ти е направена черна магия. Магия ти да не си щастлива. Аз те виждам, на теб яйчниците са ти здрави. Можеш да забременееш по всяко време. Но при мъжа ти 10% от спермограмата липсват"
Ето тук аз се разтреперих, от 14% морфология на мъжа ми 10% липсват.

Трябвало заради магията да си нося литър и половина вода, но аз носих само половин литър и затова пак трябва да ида.
Той: "Ще имаш дете. Ще имаш момче"
Аз: "Ама в близко бъдеще ли?"
Той прави някаква физиономия: "Поне още една година ще си така, но то и аз ще ти помогне и може по-скоро да е"
Не разбрах още поне година опити или след поне година ще съм родила, но ще питам другия път. И други неща за семейството ми каза, но те не са така важни.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #305 -: Януари 12, 2019, 19:25:37 pm »
Тери,настръхнах докато четях написаното. Дано човека ти помогне,а щом ти се дава,че ще имаш детенце,значи ще го имаш. Какво е една година,пред щастието,което то предстои.
Борбата ти продължава,но ще де увенча е с успех. Сигурна съм!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #306 -: Януари 12, 2019, 19:32:32 pm »
Тери,ти изби живата риба!Аз вярвам,ще помогне,дано само по-скоро стане .
Честит имен ден на Таня и на мен,да сме живи и здрави !
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #307 -: Януари 12, 2019, 19:46:52 pm »
Слънчице, Честит имен ден! Пожелавам ти най вече здраве,другото е постижимо ❤
Не знаех ,че имаш.
Честито и на всички които празнуват днес!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #308 -: Януари 12, 2019, 19:49:29 pm »
Благодаря, Вени :D и аз празнувам днес хах
Терииии, аз също настръхнах! Давай координатите на човека. Мобе на лично да ми ги изпратиш, за да не натоварваме другите  :D Знаех си, че ще имаш детенце ❤❤❤
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #309 -: Януари 12, 2019, 19:59:59 pm »
Лейди,аз съм Татяна,никой не ме нарича така де,много адашки сме,да си жива и здрава и ти😘!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #310 -: Януари 12, 2019, 20:26:46 pm »
Лейди,аз съм Татяна,никой не ме нарича така де,много адашки сме,да си жива и здрава и ти😘!
И ти да си жива и здрава, мило Слънчице!
Приятно ми е, аз съм Таня  :D
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #311 -: Януари 12, 2019, 20:31:31 pm »
Лейди=Таня,честито още веднъж,да си здрава и обичана ❤
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #312 -: Януари 12, 2019, 20:44:35 pm »
Ооо, Танчета, време беше да ви научим. Бъдете благословени момичета. Пожелавам ви пълни сърца и ръце :*
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #313 -: Януари 12, 2019, 20:45:10 pm »
И аз съм Татяна, ама всички ме Таньосват 😁 Нека да сме здрави, другото се нарежда с времето 😊 И аз се нареждам за ходжата. Настръхнах цялата докато четях.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #314 -: Януари 12, 2019, 21:27:02 pm »
Честито на всички Танчета. Тери аз по принцип не съм фен на тия работи,но доста ме заинтригува и аз се нареждам за координати 😁
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #315 -: Януари 12, 2019, 22:14:12 pm »
Танчета. да сте много здрави  щастливи!

Тери, ако това те успокоява, добре си направила, че си отишла.Аз не обичам да ми се казва какво ще ми се случи в бъдеще.Да очаквам някой да се разболее или да умре.


Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #316 -: Януари 13, 2019, 14:29:53 pm »
Вече ми е леко, чувствам се добре, защото най накрая ми дойде 😁😁😁 И аз не искам да знам какво ще се случи, но щом е за бебче бих се замислила.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #317 -: Януари 13, 2019, 14:32:33 pm »
Танче,честит ти цикъл дет се вика,дано скоро и аз се похваля,къде с цикъл,къде с друго 😂
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #318 -: Януари 13, 2019, 18:27:46 pm »
Ууууу Танче, супер 🤗 Честит да ти е 💖
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #319 -: Януари 13, 2019, 18:57:50 pm »
Честит Имен ден, Танчета, на патерици! Да сте живи и здрави!
Танче, честит цикъл! Вени само ние с теб останахме без, а дано скоро да идват вече!

Тери, аз вярвам малко в такива неща като ходжата, но не напълно. Със сигурност има сили, за които не знаем. Дано помогне и до края на годината бебче!
Ще ви призная, че и майка ми беше ходила на врачка преди месеци, познала й била уж много неща. Питала я е и за мен и тя била казала, че ще имам момченце след инвитро... Майка ми я попила ама наистина ли чак инвитро и тя отговорила, че не ги разбирала тези неща, но някаква манипулация, та дано е била хистероскопията. Не знам вярвам ли... Ще видим.