0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #220 -: Септември 24, 2018, 02:07:41 am »
Pure Flower, Гинофлор също...

За В12, спрея има по-бързо действие и вдига по-бързо, поне при мен и други бременни беше така. С две ръце съм и аз за Прегнако протеина, пих го, хубав е, има и доста разнообразни вкусове.
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #221 -: Септември 24, 2018, 15:37:41 pm »
И аз си поръчах книгата и чакам с нетърпение да дойде. Отпуската ми свърши, мина и първия работен ден, чакам си и цикъла и ще мина през АГ-то за един профилактичен преглед да не би да см лепнала някоя гадина от Бяло море :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #222 -: Септември 25, 2018, 08:41:33 am »
Привет дами, как сте.Четях ви през телефона, но все не стигах да пиша.Имахме гости и бях много заета.

За книгата аз имам коренно различно мнение от вас.Разбирам ви защо я купувате и ще я четете, но аз през годините видях много хора правещи пари и име на наш гръб.Още помня "Великата" писателка людмила филипова, която изключително грубо използва истории на момичета от форума и после издаде книгата си.Помня как плю срещу ин витрото и хората с репродуктивни проблеми.Много боли да ви кажа, такова предателство.Отделно, тая фондация ми е изключително мътна.Някаква нова групичка, решила да прави име и пари на гърба на пациентите.Аз нашите пари знам къде отиват, но тия?Как ще стане отчетността, как ще се изберат двойките, дали няма да се насочат към определена клиника и лекар, че и това съм виждала.Та да ви кажа, изключително съм предпазлива!

Айде толкова от мен.Чета ви, стискам палци и гледам каква прекрасна група се заформихме за октомври, а той чука на вратата.
Двете с Тери, ще си споделяме тревогите за ЗЕТ, с Кукапетел, ще говорим за инсе, Мишето и тя май ще стартира :* Целувам ви момичета!

За еутирокса, това е хапче за цял живот за съжаление.Щом веднъж жлезата е започнала да се изменя, то това е за винаги, няма как.Следете се редовно, изследвайте целия пакет, не само ТСХ, поне веднъж в годината пускайте и антителата да видите дали се качват.Опитвайте се да се храните с повече месо и по-малко тесто и въглехидрати и спортувайте.
Няма начин, ще се справим, просто няма да е лесно!

ПП. И понеже съм в къщи сега гледам Петя Дикова, която говори за стерилитета и пак е използвала истории на хора от интернет.Обаче за тях Зачатие е мръсна дума, няма да говорят с нас, а се сещат за нас само като има нужда да се върши нещо реално.Ох много ми е болна темата.

И статистиката му на тоя доктор не е вярна.Да беше прочел изследването дето направихме-официално такова.

Ох извинете ме, ама ме боли сърцето като ги гледам как си правят реклама на клиниката за наша сметка.
« Последна редакция: Септември 25, 2018, 08:49:55 am от magi_st »

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #223 -: Септември 25, 2018, 09:57:15 am »
Здравейте, през последния месец имах големи очаквания да видя двете чертички. За първи път след доказана овулация имах няколко дни гадене. Никога не ми се е гадело! Имах и два странни съня, предвещаващи чудото. Много се надявах, въпреки, че се опитвах да оправдая симптомите, за да не се разочаровам отново. Е, вчера цикъла ми дойде с пълна сила. Но пък след час ми се обади майката на детенцето, което гледам и ми каза, че е със шарка. Е, успях да намеря късмета и този път. Ако беше пък станало и дребното се окаже, че е с ватицела?!?!!!! Тогава щях да съм съсипана. Сега пък се радвам, че стана така ( не се радвам за малкото, а за това, че ми дойде).
Ами, моля се вие да се похвалите!
Доктор Мели, много мило, че обяснявате така подробно и давате отстъпката си и на нас. Може би и аз ще се възползвам. Благодаря Ви!
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #224 -: Септември 25, 2018, 10:17:37 am »
Привет момичета :)
И аз се завърнах... имах по няколко минути да надниквам в темичката за някоя хубава новина.
На мен също ми дойде и ми свърши даже, ама нов месец - нов късмет :)
Дано октомври е много късметлийски месец и през ноември да се напълни темата за бременни :) силно стискам палци
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #225 -: Септември 25, 2018, 10:49:30 am »
Зравейте,момичета!
След като вече цял месец меря Бт и правя ову.тестове,но овулация не засичам,днес бях на лекар. Казаха ми,че на пръв поглед всичко е наред,яйчниците  изглеждат все още живи,матката е добре ( имам си миомен възел,но не пречи за  забременяване). Изписа ми дуфастон 7 дни по 3х1,а когато ми дойде да писна Инхибин Б и АМХ това ще даде по ясна картина ,какво ще правим след това.
Чувствам се надъхана 😁
Имам и задържан фоликул,което също до някъде ме радва,значи все пак има надежда.
Хубав и спорен ден!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #226 -: Септември 25, 2018, 10:59:54 am »
Маги, според мен "Майки за донорство" имат много добра кауза. Аз лично познавам две момичета, които получиха финансиране от тях за инвитро. Това са непосилни суми за семействата.
Аз съм на екскурзия с две деца на по година и половина. Изморяват ме, вечер спя като къпана. С близначките ще е трудно 😁
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #227 -: Септември 25, 2018, 11:11:15 am »
Тери, весело изкарване. С близначките съвсем ще отслабнеш и ще се изгубиш :lol: 💕 Дано е по-скоро!
Вени, добре дошла. Много е хубаво това, че си надъхана. Дано нещата се случват бързо и преодолееш препятствието по пътя си. Успех!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #228 -: Септември 25, 2018, 11:42:11 am »
Лейди и аз като теб си мислих,че е станало,ама днес ми дойде.Октомври продължаваме пак.
Маги,аз съм явно много наивна.Все си мисля,че някой като каже "помагаме" и помага.Най-непочтения начин да изкараш пари е на гърба на хорската мъка.Как спят тия хора?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #229 -: Септември 25, 2018, 12:33:26 pm »
Лейди и аз като теб си мислих,че е станало,ама днес ми дойде.Октомври продължаваме пак.
Маги,аз съм явно много наивна.Все си мисля,че някой като каже "помагаме" и помага.Най-непочтения начин да изкараш пари е на гърба на хорската мъка.Как спят тия хора?
Боже, аз също съм много наивна. Все ми става мъчно и ако мога, помагам. Господ вижда!
Иначе аз много се чудих, никога не ми се е гадело и то толкова силно. Пък явно много обикалям църкви и манастири, та и сънищата ми бяха свързани с вярата. ММ каза, че започвам да се побърквам. Само за това мисля и не знам, как да се разсейвам. Работа имам, но това не е достатъчно.
Слънчицето, съжалявам за теб  :bighug: Другия месец за нас ще е лечението на кандидата и ще пропуснем.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #230 -: Септември 25, 2018, 13:22:35 pm »
Тери, ако забележиш Майки за донорство имат бебета в предимно една клиника, много рядко в някоя друга.Не си задавам въпроса Защо?, отговорила съм си отдавна.Да са им здрави бебетата, но това си е чиста проба дискриминация.

Споко и аз бях наивна като почнах.Що неща съм купувала и пари съм давала.С времето просто човек се учи от грешките си.

Слънчице, ще стане.Вижте тъкмо се захалади и започваме голямото гушкане.

Тери, ще те изморяват, ама и ти ще станеш като генерал в къщи.Едно е с чужди деца, друго е с твои.Реда и дисциплината с твоите са съвсем други от чуждите, казвам го от опит ;)

Целувки!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #231 -: Септември 26, 2018, 08:30:56 am »
Аууу, що така не пишете?Гледам Мишето са я повикали за заповед!Не остана момичета идва ни късметлииския месец!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #232 -: Септември 26, 2018, 09:12:52 am »
Маги, забелязала съм, че сме по-активнк, докато сме на работа 😁 пък сега май сме много отпускари още. Аз утре пак съм на работа и ставам активна по няколко пъти на ден 😁
Днес съм на преглед при Докторката след интензивния секс курс
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #233 -: Септември 26, 2018, 16:28:51 pm »
Леле, ама никой няма тук 8O
Момичета, какво става с мен?! След доказаната овулация започна да ми се гади, преди цикъл страшно много, а сега и по време на цикъла 8O Никога не ми се е случвало. Това от прогестерона, ако е, той не трябва ли да е в нормални граници вече и да не е висок? Не съм болна, не е вирус. Имате ли идея?
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #234 -: Септември 26, 2018, 16:39:07 pm »
Леле, ама никой няма тук 8O
Момичета, какво става с мен?! След доказаната овулация започна да ми се гади, преди цикъл страшно много, а сега и по време на цикъла 8O Никога не ми се е случвало. Това от прогестерона, ако е, той не трябва ли да е в нормални граници вече и да не е висок? Не съм болна, не е вирус. Имате ли идея?
Лейди ,при мен също е така преди цикъл и се подлъгвам да правя тест за бременност,който естествено е отрицателен,но когато дойде цикъла,гаденето спира.
Защо все пак да не си направиш тест. Аз имам 4 бремености,една от които беше цветна до 3ти месец.
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #235 -: Септември 26, 2018, 16:52:18 pm »
Момичета,някой може ли да ми обясни ,защо изведнъж БТ се покачи с половин градус. От вчера съм на Дуфастон,заради задържания фоликул,възможно ли е дуфастона да влияе на БТ.
Четох ,че уж не оказва влияние,но при есин  задържан фоликул и киста ,защо се качва температурата! Цял ден се ровя и не мога да намеря нищо.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #236 -: Септември 26, 2018, 17:36:06 pm »
Дуфастон е прогестерон. От прогестерон се вдига БТ по принцип. Затова при задържаща терапия с Дуфастон БТ не е фактор.
Лейди, на мен висок прогестерон по принцип ми води до много гадене и повръщане.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #237 -: Септември 26, 2018, 17:39:44 pm »
Благодаря ,Тери!
Аз знам ,че е прогестерон,но се озадъчих как изведнъж скочи с половин градус,за части от секундата си помислих друго. Благодаря за отговора и успех на всички
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #238 -: Септември 26, 2018, 17:42:05 pm »
То не пречи да има и друго, ако е имало овулация :) Пожелавам ти го.
По принцип и в нормални месеци БТ ти се повишава от прогестерона, затова наблюдаваш покачване я графиката няколко дни след О, защото прогестеронът се повишава.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #239 -: Септември 26, 2018, 17:46:33 pm »
Абе ясно е че не е това което ми се иска 😁.  То на моите години ще си е чудо,ако стане от раз