0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #180 -: Септември 20, 2018, 20:45:54 pm »
:-)  здравейте момичета, чета и се усмихвам. Те мъжете май като ни оставят да правим каквото мислим за най- правилно, изразяват подкрепа и съпричастност по техен си начин.
На мен ми се случи нещо странно, на 3ти ми биха 4ти золадекс. На 4ти прокървих леко и следващите 2 дни имах много леко кървене+ виене на свят и гадене. Много се изплаших и тичахме към Щерев. Оказа се заради празника, че има дежурен лекарка, не моя доктор. Каза, че е цикъл и не е страшно(продължи 3-4дни). Золадекса не подтискал явно както трябва. Да сте чували други такива случаи?
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #181 -: Септември 20, 2018, 22:37:27 pm »
:-)  здравейте момичета, чета и се усмихвам. Те мъжете май като ни оставят да правим каквото мислим за най- правилно, изразяват подкрепа и съпричастност по техен си начин.
На мен ми се случи нещо странно, на 3ти ми биха 4ти золадекс. На 4ти прокървих леко и следващите 2 дни имах много леко кървене+ виене на свят и гадене. Много се изплаших и тичахме към Щерев. Оказа се заради празника, че има дежурен лекарка, не моя доктор. Каза, че е цикъл и не е страшно(продължи 3-4дни). Золадекса не подтискал явно както трябва. Да сте чували други такива случаи?
Да, Золадекса не действал при всички. На мен след първата инжекция  ми дойде два пъти за един месец и после чак след 77 дни след 5тата. При някои жени идва цикъл и след 3та, 4та или 5та инжекция. За съжаление не мога да ти кажа, как се процедира. Даже бях чела, че спират на 4та при предписани 6. Все пак трябва да те види твоя си лекар. Успех  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #182 -: Септември 21, 2018, 08:52:10 am »
Явно само моят мъж чете повече от мен. Той чете и английски, и американски източници на информация. Шегува се, че ме води по този показател. Освен това си мисля, че моите проблеми са му по-интересни от неговите.  :) :) Сега, като ми излезе и Inhibin B, който е в норми, му се обадих, той ми се обади след 20 минути да ми каже, че този хормон корелира с индекса на телесната маса.  :) :) :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #183 -: Септември 21, 2018, 09:13:53 am »
Малко са такива мъже.

Лейди, като шия гоблен броя постоянно бодовете и нямам време да мисля :)

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #184 -: Септември 21, 2018, 10:07:50 am »
Аз да похваля себе си.
TSH      1.810   uIU/ml   0.27 - 4.20
Anti TPO      22.90   IU/ml   0 - 34
Anti TG      22.46   IU/ml   0 - 115

Anti TG преди няколко месеца покрай плъховете ми беше 165 и ТСХ вече супер.
Сега се чудя дали да не спирам Селена.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #185 -: Септември 21, 2018, 13:47:30 pm »
Браво Тери, супер са ти резултатите!

Тук голямо мъртвило.Я да почерпя за 10 години семеен живот ;)

*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #186 -: Септември 21, 2018, 13:54:05 pm »
Да ви се похваля момичета- днес ми се обадиха от фонда :) Другия месец вземам заповед и ще направим процедура номер 3. От днес съм на противозачатъчни. Дай боже да вървят добре нещата при мен и Октомври да е успешен за всички нас :)

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #187 -: Септември 21, 2018, 14:07:15 pm »
Еха, октомври се оказа, че ще бъде много оживен месец, дано и така късметлийски :)
Маги, честит ви празник.  Пожелавам ви много хубав подарък да си направите за юбилея другия месец  :bighug: Аз от почерпката ще си взема. Виртуалната захар не вреди :D
Точице, а с инвитрото от Димитров как се процедира? Имаш ли право да я отложиш с няколко месеца, че да ти седи като резервен вариант (дано не се налага)? Аз мислих, че ще идеш първо при него, че да си седят процедурите от фонда за братче или сестриче. Октомври сигурно ще се засечем с теб из клиниката. Аз се смятам, че около 5 октомври ще съм в цикъл и ако всичко е наред към 20ти ще мътя вече.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #188 -: Септември 21, 2018, 14:25:13 pm »
Реших да направя опита по фонда, а след това в зависимост от резултата, да започна процедура или да освободя място за следващите в списъка на клиника Димитров. Някак се бях нагласила вече за опит при нашата лекарка ... дано не се налага да използвам и спечелената награда.
Определено трябва да направим едно масово забременяване в Октомври :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #189 -: Септември 21, 2018, 14:43:17 pm »
Тери, браво, идеални резултати.
Маги, честита годишнина, все така да се подкрепяте и обичате и скоро пак да сменяте наакани памперси  :D
Точоца и за теб значи започвам да стискам палци, че наближава и твоята процедура. Тъкмо се чудех дали ще звънят този месец, защото много се забавиха. Ти кой номер си? Аз съм 42146 и също очаквам скоро позвъняване.
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #190 -: Септември 21, 2018, 16:33:29 pm »
Михаела, аз съм 42027 звъннах ми сутринта. И на теб ще се обадят много скоро.
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #191 -: Септември 21, 2018, 17:04:15 pm »
Супер, а за коя дата те поканиха?
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #192 -: Септември 21, 2018, 18:06:58 pm »
За 2 Октомври.
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #193 -: Септември 21, 2018, 18:08:50 pm »
Момичета, излязоха резултатите от микробиологията. Лактобацили направо липсват - 0/1 на зрително поле, заключението - бактериална вагиноза от морфотип гарднерела. По-лошото е, че имах същият резултат преди 5 месеца, излекувах се и сега се повтаря. Утре съм на лекар да видя какво ще каже, но тези лактобацили ме притесняват. Пише 100% clue cells, което знам че никак не е добре..
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #194 -: Септември 21, 2018, 18:29:01 pm »
Тери, ти си отличник!
Точице, страхотна новина :D Айде, по вода да ти върви  :bori_003: :bori_010:
Маги, честит празник, обичайте се, мечтайте и направете най-хубавото бебе ❤😍
 Pure flower, нищо не ми говорят тези резултати  :( Трудно ли беше лечението миналия път?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #195 -: Септември 21, 2018, 18:32:00 pm »
Pure flower, няколко момичета сме така тук и то от няколко месеца. Няма да се плашиш, не толкова страшно.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #196 -: Септември 21, 2018, 18:33:37 pm »
Lady01, лечението беше един месец, но това което ме притеснява е, че се повтаря. А знам, че гарднерелата е доста упорита понякога. Затова ще се радвам някой, който се е сблъсквал да сподели. Вече от няколко месеца правим опити за бебе, но не става. Дори мисля този месец да си пусна хормонални изследвания.
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #197 -: Септември 21, 2018, 18:36:25 pm »
Благодаря Тери, но започвам да се изнервям. Имам чувството, че постоянно лекувам нещо вече 3 години. Предполагам повечето от нас са така. Но крайният резултат е важен :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #198 -: Септември 21, 2018, 19:25:40 pm »
За правене на бебе по естествен път не ти пречат бактериите. За мен е нормално, че се повтаря. Моите бактерии се повтарят постоянно.  И една бактерия да остане налична, при добри условия тя ще се развие. Мисли по-точно за пробиотици, за да възвърнеш лактобацилите и след като се излекуваш взимай пак поддържащо. Не се притеснявай, никой от моите лекари не ме е спрял да правим опити, аз съм с бактерии от февруари, че и инвитро правих.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 17
« Отговор #199 -: Септември 21, 2018, 19:35:36 pm »
Идеята за пробиотиците ми допада, ще проуча въпроса :)