0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« -: Юли 13, 2006, 14:27:04 pm »
Поради засиления интерес пускаме отново анкетата за неуспешните IVF/ICSI. Имате право да гласувате до 3 гласа, като това трябва да стане с първото гласуване.
МОЛЯ НЕ ЗЛОУПОТРЕБЯВАЙТЕ!
*
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #1 -: Юли 13, 2006, 15:19:08 pm »
Изтрито
« Последна редакция: Юли 14, 2006, 12:29:47 pm от via »


*
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #2 -: Юли 13, 2006, 16:01:31 pm »
Via, извинявай ама мисля че тази анкета е за неуспешните IVF/ ICSI.Отделно си има закована анкета и за успешните. :balk_21:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #3 -: Юли 13, 2006, 16:14:22 pm »
На мен тази анкета ми се струва журналистическо проучване и бих ви призовала да не участвате.
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #4 -: Юли 13, 2006, 16:16:36 pm »
Тази анкета няма практически смисъл. Не ми се обяснява пак за извадки и т.н.
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #5 -: Юли 13, 2006, 16:27:06 pm »
Добре де - ако толкова много ви стряска тази анкета - предлагам да я заменим с обикновена тема: Моето неуспешно IVF/ICSI.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #6 -: Юли 13, 2006, 16:47:22 pm »
Мен хич не ме стряска. Просто не обичам да ме манипулират.
Предишната я пусна Лотос с първо и единствено мнение. Сега Вяра - също.
« Последна редакция: Юли 13, 2006, 16:48:53 pm от Lali »
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #7 -: Юли 13, 2006, 18:44:52 pm »
Здравейте,момичета за съжаление има и неупехи,аз претърпях един такъв в клиника Бора :balk_145: причината не е известна,но направих имунологични и генетични и се оказа че не са наред,сега вече с по ясна картина продължавам напред до следващ опит и дай боже  да се отчета в успешните,желая го на всяка една от нас от все сърце,защото всички заслужаваме да сме мами :bighug:Смятам да сменя и доктора :wink:
Вярвай в трудни моменти,смей се когато тъжиш,лесно е глава да отпуснеш,трудно е да победиш!
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #8 -: Юли 13, 2006, 19:01:08 pm »
Не виждам смисъла от тази анкета. То ясно. Които не са успешни, са неуспешни! :P
*

    Любс

  • ***
  • 418
  • Имам си една мечта....
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #9 -: Юли 13, 2006, 19:23:00 pm »
 
Не виждам смисъла от тази анкета. То ясно. Които не са успешни, са неуспешни! :P
   :lol:  :lol:
няма смисъл от тази анкета, както беше и с тази на Лотос. при всеки е много индивидуално!!
все пак успех на всички!!
No body is perfect, i`m NOBODY!!

*
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #10 -: Юли 14, 2006, 10:09:36 am »
В тази анкета има точно толкова смисъл, колкото и в анкетата за успешните IVF/ICSI. Не виждам защо едната дразни, а другата не.
Искам специално да благодаря на Вяра за това, че я пусна!
Аз направих първият си и за жалост неуспешен опит в клиника "Бора" Пловдив. Причина за неуспеха не беше посочена - случвало се. Не ми бяха направени никакви тестове, изследвания или преглед след като ми дойде м. За следващия си опит аз също смятам да избера друг лекар.
*
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #11 -: Юли 14, 2006, 10:11:41 am »
Вяра много те моля не изтривай анкетата както направи Лотос. Нищо че не всички я одобряват.
*

    kpo

  • **
  • 92
  • кога ако не СЕГА!
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #12 -: Юли 14, 2006, 12:01:40 pm »
три неуспешни опита :(при Владимиров.предстои ми четвърти пак при него и се надявам този път да се запиша в другата анкета :P
Много съм доволна от док и от целия му екип!
*
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #13 -: Юли 14, 2006, 12:35:21 pm »
Via, извинявай ама мисля че тази анкета е за неуспешните IVF/ ICSI.Отделно си има закована анкета и за успешните. :balk_21:

Ъъъ, благодаря за поправката, Пета :balk_132:
Нещо съм се объркала сериозно.
Мнението го изтрих, ама нещо не мога да си махна гласа от анкетата. Помагайте, моля :balk_91:


*
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #14 -: Юли 14, 2006, 13:01:58 pm »
Упомени се пише.
В очакване ....
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #15 -: Юли 14, 2006, 13:08:22 pm »
Упомени се пише.
Да, това тръгнах да пиша, ама нета ми прекъсна, както и че не се пише Др., а д-р. Което ме навежда на мисълта, че не е журналистка авторката, но може да е подкокоросана от журналисти да пусне анкетата.

Мацки, за последен път ви казвам, че няма смисъл от тази анкета. Най-много неуспешни опити ще има там, където по принцип се правят най-много опити. А който иска да си избере клиника - ще попрочете малко и ще разбере къде не бива да се ходи.
« Последна редакция: Юли 14, 2006, 15:38:32 pm от little_rabbit »
*
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #16 -: Юли 14, 2006, 13:26:08 pm »
Виа аз като кликнах на "изтрий глас" и гласът ми се изтри. Ако искаш опитай.
*
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #17 -: Юли 14, 2006, 15:33:27 pm »
Аз съм ЗА тази анкета. Няма да коментирам защо, то е ясно, а и вече го направих в анкетата на Лотос.
Всеки си има свое виждане, няма лошо. :)
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #18 -: Юли 14, 2006, 19:08:30 pm »

Мацки, за последен път ви казвам, че няма смисъл от тази анкета. Най-много неуспешни опити ще има там, където по принцип се правят най-много опити. А който иска да си избере клиника - ще попрочете малко и ще разбере къде не бива да се ходи.

 :good_post:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #19 -: Юли 14, 2006, 19:57:44 pm »
Не виждам смисъла от тази анкета. То ясно. Които не са успешни, са неуспешни! :P

БРАВО!
То по същата логика - тези които са успешни, значи не са неуспешни....!
 :cool: :cool: :cool: