0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #20 -: Юли 14, 2006, 20:20:43 pm »
Аз съм ЗА тази анкета. Няма да коментирам защо, то е ясно, а и вече го направих в анкетата на Лотос.
Всеки си има свое виждане, няма лошо. :)

               Присъединявам се към ocean с одобрение за тази анкета.
               Също без коментар.Просто гласувам.Това е.Ще се радвам
               ако гласвете ни бъдат от полза за другите който вървят
               след нас!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #21 -: Юли 14, 2006, 20:33:33 pm »
Е, не, аз условно казах "журналистическа".  Имах предвид статистическа тема. Ясно, че с тези грешки не е журналист. По-скоро е някой от персонала на Упоменатите клиники или на някоя бъдеща.
*
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #22 -: Юли 14, 2006, 20:43:20 pm »
Аз съм ЗА, ПИСАЛА СЪМ ЗАЩО В 2 ПОДОБНИ ТЕМИ ПРЕДИ ТОВА.
Момичета, споменавайте и евентуалните причини за неуспех!
При мен беше примерно тънката  лигавица - 9 мм.
 
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #23 -: Юли 14, 2006, 21:42:37 pm »
Анкетата не показва абсолютно нищо. Няма смисъл да се лъжете. По-добре посетете някоя от клиниките и говорети директно с лекарите. Най-доборо впечатление е личното.
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #24 -: Юли 14, 2006, 21:46:06 pm »
Упомени се пише.
Нали не сме в час по граматика и не е това най-важният проблем! :)
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #25 -: Юли 14, 2006, 21:49:49 pm »
Вяра много те моля не изтривай анкетата както направи Лотос. Нищо че не всички я одобряват.
Не мила няма да я изтрия, група хора не може да се опитват да манипулират всички. Има страшно много момичета, :( които дори не могат да се пристрашат да пишат от коментари на някои хора.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #26 -: Юли 14, 2006, 21:51:44 pm »
Поради засиления интерес пускаме отново анкетата за неуспешните IVF/ICSI. Имате право да гласувате до 3 гласа, като това трябва да стане с първото гласуване.
МОЛЯ НЕ ЗЛОУПОТРЕБЯВАЙТЕ!

Кои сте вие? Колко сте? И какво означава последното изречение, как ще се разбере дали някой злоупотребява?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #27 -: Юли 14, 2006, 21:53:31 pm »
Вяра много те моля не изтривай анкетата както направи Лотос. Нищо че не всички я одобряват.
Не мила няма да я изтрия, група хора не може да се опитват да манипулират всички. Има страшно много момичета, :( които дори не могат да се пристрашат да пишат от коментари на някои хора.
Няма да я изтриеш, защото не можеш.
Останалото искам да го изясниш - коя група хора кого манипулира и кои са тези страхливи момичета.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #28 -: Юли 14, 2006, 21:54:19 pm »
Е, не, аз условно казах "журналистическа".  Имах предвид статистическа тема. Ясно, че с тези грешки не е журналист. По-скоро е някой от персонала на Упоменатите клиники или на някоя бъдеща.

Е не е журналистическа, а от момиче като всички вас, което се бори със стерилитета от години!!! :( :(  :(
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #29 -: Юли 14, 2006, 22:03:14 pm »
Добре де - ако толкова много ви стряска тази анкета - предлагам да я заменим с обикновена тема: Моето неуспешно IVF/ICSI.
Никого не стряска, просто няма смисъл. Разликата между анкета, в която всеки може да пуска гласове без обяснение и тема, в която се разказва личната история, е огромна. А теми с неуспешни процедури има и винаги ще има във форума.
Но анкетата ще остане в автентичния си вид заради параноята, която някои от многоуважаваните ни потребители развиха спрямо предишната анкета.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #30 -: Юли 14, 2006, 22:07:27 pm »
В тази анкета има точно толкова смисъл, колкото и в анкетата за успешните IVF/ICSI. Не виждам защо едната дразни, а другата не.
Моето мнение е, че има огромна разлика между позитивната и негативната тема. Първата дава надеждата, светлината в тунела, вярата в добрия изход, разбирането за екипната работа, за напредъка на медицината ...
Негативната анкета се манипулира много по-лесно от позитивната. Едно е да кажеш - аз имам успешно ин витро и да покажеш детето си, друго е просто анонимно и без обяснение да гласуваш.
И, не на последно място, защо ти, Марми, не я пусна, тогава щеше да звучи много по-убедително.
« Последна редакция: Юли 14, 2006, 22:14:53 pm от Meli »


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #31 -: Юли 14, 2006, 22:09:12 pm »
Аз съм ЗА тази анкета. Няма да коментирам защо, то е ясно, а и вече го направих в анкетата на Лотос.
Всеки си има свое виждане, няма лошо. :)

               Присъединявам се към ocean с одобрение за тази анкета.
               Също без коментар.Просто гласувам.Това е.Ще се радвам
               ако гласвете ни бъдат от полза за другите който вървят
               след нас!
Хора, объркали сте се нещо - това не е анкета да има или да няма анкета за неуспехите, това е самата анкета. Не е нужно нито да я одобрявате, нито да не я одобрявате. А да дадете глас без обяснение пък е направо безсмислица.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #32 -: Юли 14, 2006, 22:20:32 pm »
Аз лично нямам нищо против тази анкета.  ако момичета толкова много я искат да си гласуват...........но тя няма да е реална а по скоро ще покаже само най посещавани клиники !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Мисля че ще е по добре да пуснем нова тема         
за евентуални причини за неуспеха при АРТ процедури!Ще има повече полза.

Това е мое лично мнение! :D
« Последна редакция: Юли 14, 2006, 23:31:58 pm от adi »
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #33 -: Юли 15, 2006, 07:03:56 am »
Не, мила, няма да я изтрия, група хора не може да се опитва/т/  да манипулира/т / всички.

Нямаш право да я изтриеш както предишната, която изтри без да искаш, изтривайки си профила. За мен ти си Лотос.
Променихме условията и само модераторите могат да я изтрият. Когато решат, че превишаваш добрият тон.

Момичета, Вяра влезе тук с някакви цели. Грозно е. Появи се от нищото, изведнъж, изреди всички клиники, дори тази в Солун /сигурна съм, че някои от вас дори не ги знаят всичките, в което няма нищо лошо, разбира се/.
За мен Вяра не е опитваща се да забременее.
Обидно е да ни манипулират.
Както и да е. За мен темата е приключена.
« Последна редакция: Юли 15, 2006, 07:16:58 am от Lali »
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #34 -: Юли 15, 2006, 14:29:16 pm »
Добре де - ако толкова много ви стряска тази анкета - предлагам да я заменим с обикновена тема: Моето неуспешно IVF/ICSI.
Никого не стряска, просто няма смисъл. Разликата между анкета, в която всеки може да пуска гласове без обяснение и тема, в която се разказва личната история, е огромна. А теми с неуспешни процедури има и винаги ще има във форума.
Но анкетата ще остане в автентичния си вид заради параноята, която някои от многоуважаваните ни потребители развиха спрямо предишната анкета.

Това е точно така.

Някой беше писал че подкрепя анкетата и описва случая за неуспеха си- лигавица 9 мм. Какво общо има това с успеха/неуспеха на клиниката? Нищо. Индивидуалната реакция на организма води до един негативен глас за съответната клиника.
Ако искате описвайте случаите си. Това е много по-полезно отколкото гласуването за неуспешен опит.
*
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #35 -: Юли 15, 2006, 15:29:37 pm »
Аз също съм против тази анкета , погледнете сега какво излиза "Олимед"-Варна или Доц.Ватев - без неуспешни опити-ние тука във форума си знаем , че тези клиники  нямат и успешен , но едно момиче , коете влиза за първи път в сайта и си търси подходяща клиника и попадне на тази анкета , не мислите ли , че ще се заблуди и ще се насочи към най- неподходящото място?
*
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #36 -: Юли 15, 2006, 17:19:21 pm »
Щом някой иска нека да гласува. Според мен е нормално в клиника с по- голяма посещаемост да има и повече неуспешни опити от друга с по- малка посещаемост и обратно. Така, че анкетата не може да е реална. Мисля, че всички са достатъчно разумни да си преценят къде да ходят.

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #37 -: Юли 16, 2006, 15:23:33 pm »
Моето мнение е, че има огромна разлика между позитивната и негативната тема. Първата дава надеждата, светлината в тунела, вярата в добрия изход, разбирането за екипната работа, за напредъка на медицината ...
Негативната анкета се манипулира много по-лесно от позитивната.
:good_post: : Мели, подкрепям мнението ти.
Една позитивна тема за успехите наистина ми дава надежда, поне на мен :)

p.s. Силно се надявам тази анкета да не е поредната провокация, целяща да накара редовните потребители на форума да водят безсмислени спорове.  :grouphug2:


*
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #38 -: Юли 16, 2006, 21:29:02 pm »
Аз също съм против тази анкета. И какво според вас показва тази анкета? Че в център Тодорови, например (където никoй не ходи) всички опити са сполучливи?  8O :x
*
Re: Анкета-неуспешни IVF/ICSI
« Отговор #39 -: Юли 17, 2006, 17:24:48 pm »
Не забелязвате ли , че свече си пишете  само хора срещу тази анкета.Ха, честито затова ли беше този голям зор, можете да си я изтриете, вече никое момиче няма да гласува.
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!