0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #960 -: Януари 31, 2018, 17:18:19 pm »
Джулия, май този месец на всички ще ни дойде. Евентуално за другия :) Аз мисля началото на март да ходя на инсе, да видим какво ще стане от първия опит :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #961 -: Януари 31, 2018, 17:26:25 pm »
Всички чакащи минава към февруари хахахах
Таня дано имате голям късмет с инсето :) и да е само едно.
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #962 -: Януари 31, 2018, 17:28:35 pm »
Каквото е писано. За всичко сме подготвени :) Ще си пуснем нужните изследвания и вече ще чакаме :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #963 -: Януари 31, 2018, 17:30:36 pm »
Таня, при мен имаше бременност от първата инсеминация. После от 3тата и сега от 6тата :) Така че 50 % успеваемост има при мен :) Вие стимулирана смятате да я правите, нали?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #964 -: Януари 31, 2018, 17:53:28 pm »
Аз съм пас февруари. На противозачатъчни съм, плюс яко въздържание за ЦС 😂 Но след РДто на Моника е ред на Маги да се активизира.
Танче, хайде дано. На вас по-бързо ви се случват все нещата. Нека и с инсето да е от първия път. Да напускаме една по една, че и по две тази тема.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #965 -: Януари 31, 2018, 19:44:35 pm »
Благодаря, момичета!  :bighug: :bighug: :bighug:
Снощи, като заспа Стаси си поплаках, повиках на мъжо и.....се успокоих малко :)
Днес ви четох, насълзиха ми се очите, но детето пред мен - не показвам нищо! Правя се на смела!
Това ни е отредено, така ще стане! Да сме живи и здрави!
Хайде нов месец-нов късмет на всички!
Успех на вас!
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #966 -: Януари 31, 2018, 20:00:59 pm »
Аз чакам да не ми дойде на 9.02, малко след Ов започнах да усещам напрежение в гърдите и леки болки в яйчниците,а вчера и днес от време на време получавам сърбеж около зърната. Гледам да не обръщам много внимание и да се навивам,за да не се разочаровам накрая
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #967 -: Януари 31, 2018, 20:51:09 pm »
Не сме решили още Pav-la. Чакам мъжа ми да си дойде от път тази седмица и да седнем и да го обсъдим. И после ще отида при АГ-то да се консултирам и с него. А и все пак ще трябва да ме следи на ехографа.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #968 -: Януари 31, 2018, 22:14:49 pm »
Христинчето, през втората бременност трябваше (наистина беше наложително) да пия три пъти аб. Последният беше точно за синузит. Какво ли не правих, за да ми се размине, но наистина бях супер зле и нямаше как да мина без. Така че, не се притеснявай!

Късмет, момичета!

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #969 -: Януари 31, 2018, 22:59:28 pm »
Pav-la вие вашата къде я правихте?
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #970 -: Февруари 01, 2018, 09:40:54 am »
Момичета здравейте :)
Да ви каза че моя трябва да си купи една торба с лекарства, който уролога му изписа.
5 броя хранителни добавки и витамини за 4 месеца и да си бие инжекции за 3 месеца.
След 4 месеца разширена С да се види какво е положението.
Дал му е и становище за фонда. Еми това е от нас опитваме се да се заредим с търпение, трудно е но няма начин :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #971 -: Февруари 01, 2018, 09:47:08 am »
Кураж и търпение Слънцемое. Дано това е последното изпитание пред вас. Аз вярвам че всичко ще се нареди
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #972 -: Февруари 01, 2018, 10:05:41 am »
Това си е стабилна торба. Направи и бърканицата. С тази доза по 1 лъжица на ден, гледам ще стигне за няколко месеца.
На мен ми е интересно следното нещо: при твоя мъж няма реален проблем, ако предположим, че при моя мъж Варикоцелето не е било проблем (той така си е решил), то сме на вашето положение. И се чудя тези добавки се пият няколко месеца, дано има резултат и после какво след няколко месеца? Надали оправят за цял живот положението.
Мишо за 1 месец реши да ги спре, защото така или иначе не правим опити и не мисля, че в следващите поне 3 месеца при нас ще има някакво особено развитие. Съгласихме се и двамата да ги започне 2 месеца преди инсеминация или инвитро (зависи от ЦС). И да не дава Господ, но ако не стане. После пак ли добавки? Дава се курс с антиоксиданти и витамини за няколко месеца и после какво следва ми е интересно.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #973 -: Февруари 01, 2018, 10:14:04 am »
Джули мерси :)
Тери за бърканицата говорих с него няма против и нея да взима ама се притесняваме как ще му действа меда на гладно, тъй като му е малко чувствителен стомаха ( ако я направя със сиг няма да е на гладно). Тери нз какво да ти кажа ако сега се подобри после какво следва. Тъпото е че лекарствата са около 300 лв. за 1 месец?!?! и ако няма ефект парите в кофата, ама какво да се прави ще пробваме и дано станат нещата. Според мен да не ги спира. По добре сега да ги пие докато се нагласят нещата с ЦС и след това когато сте готови за опити и той да е ок. Но не виждам см сега да ги спира после пак да ги почва. Ти след ЦС кога евентуално мислиш за инсе (дано всичко е ок с ЦС за 5 ли беше?), но евентуално февруари да се пазите след ЦС (въпреки че повечето не се пазят - тя нали е преди О и доста жени в същия месец за забременявали) след това за март ще има ли проблем? За това си мисля че е по добре да ги пие :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #974 -: Февруари 01, 2018, 10:23:44 am »
Ами аз съм доста негативно настроена за ЦС.  Мисля положително, че ще имаме дете. Ще е тази година (да не се урочасам, но имам усещане, че ще след някой и друг месец). ЦС я приемам като нещо, което трябва да направя, за да си продължа нататък.  Бих била мнооого изненадана, ако са ми проходими тръбите. Не заради черногледство, а просто знам колко пъти се инфектира дясната.
Доста са скъпи наистина витамините за мъжете. На мъжа ми бяха по 150лв, но той само Ортамол пи.  Ако питаш мен, не искам да ги спира, но той искаше за малко да спре и аз му дадох 1 месец почивка. Относно бърканицата, мъжът ми е с обострен гастрит, колит и каквото се сетиш. Медът не му е пречил никога, но то си е въпрос на организъм. Мъжът ти да се следи как му действат на стомаха витамините. Чела съм в на Маги дневника, че добавки с Цинк са обострили гастрита на мъжа й. При моя не се мъж не се получи никакъв проблем.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #975 -: Февруари 01, 2018, 11:09:14 am »
О да естествено ще гледаме и на него едно е ортомол което му е изписал и витамин е ( на много места четох че го изписват) и други. И ти забранявам да има и грам негативизът, не може така хубави работи ще правим и ти негативизъм. Колкото по положително мислим толкова по добре иначе сами си викаме негативните работи. Ето аз например когато решихме че искаме бебе и на моя 100 пъти му повторих как сиг няма да е 1 път и да сме подготвени че може да има проблем ( кой за бога още преди да почнат опитите мисли такива негативни неща без причина???) и за кво предизвиках си го сега ходиме по доктори. Започнала съм да мисля много положително, че ще станат нещата и дори и икси да е ще е от първия път и така. Горе главата сили и вяра :) Кога ти беше снимката?
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #976 -: Февруари 01, 2018, 11:21:26 am »
Не спирайте с добавките... спермогенезата е 3 месеца.. тоест сега ако С е лоша.. и започнат да пият добавки, най-рано след 3 месеца ще проличи дали помагат или не.
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #977 -: Февруари 01, 2018, 11:22:58 am »
На моя уролога даже му ги изписа за 4 месеца и чак тогава контролна разширена С!
Тери ако можеш уговори твоето момче да си ги пие :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #978 -: Февруари 01, 2018, 12:25:46 pm »
Еми като му мине грипа, ще пие значи. Съветът се произнесе :D :D :D
На теория ще е на 5ти ЦС. Ама в неделя съм на кръвните изследвания и ще се разбере. Вече и в стаята в офиса болни. На един колега цялото семейство са болни и той вече е с херпес, та натам е тръгнал. Взех си чантата и се прибрах у нас. Като отшелник съм, седя си сама в стаята, че вкъщи има двама болни. А когато изляза от стаята съм с маска. Гледам да не се засичам с никой. Още 3 денааа. Та сега си работя от вкъщи. То давали много хубави сериалчета по това време :D :D :D
Хриси, поотмина ли ти синузита?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #979 -: Февруари 01, 2018, 12:36:15 pm »
Тери, май днес ще ти е ден за почивка, отколкото за работа ;) Изследванията ще са наред и ще направите ЦС. Имам чувството, че ще се наредят нещата и с теб :) И не си като отшелник, имаш нашата компания  :P