0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #260 -: Декември 31, 2017, 19:17:53 pm »
Весело посрещане на Новата година и от мен! Бъдете здрави и се обичайте, нека валят тестове с две чертички и имаме здрави бебета много скоро!
От няколко дни не сме спрели да празнуваме, чак не ми се иска да свършат празниците!
Много усмивки и щастие, прекрасни дами! 💋💖💞
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #261 -: Януари 01, 2018, 13:09:12 pm »
За много години мили дами, бъдете здрави, а всичко останало може да го постигнете сами, защото сте силни!
Това е нашата година. Аз вярвам, че ще успеем  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #262 -: Януари 01, 2018, 16:41:05 pm »
Lady01 чул те Господ миличка и всички да имаме по едно здраво бебче. Аз днес имам леки боли ниско долу и в кръста,овулацията ми беше на 28 ,а менструацията ми трябва да е на 13, случвало ли ви се е да имате болки толкова рано
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #263 -: Януари 01, 2018, 17:08:33 pm »
ЧНГ мили момичета. Нека 2018 да е по-добра от старата, нека има повече топлина в сърцата и усмивки на лицата.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #264 -: Януари 01, 2018, 17:15:37 pm »
Честита Нова 2018 година на всички! Бъдете живи, здрави и много щастливи! Дай Боже и всяка една от нас да си сбъдне мечтата за бебче! :)
На мен, както винаги в последно време не ми е писано да планувам нещата - все нещо се променя, но дано е за добро! Трябваше да ми дойде към 8-10 и да ходя в клиниката, а то още от вчера следобед ми дойде - така че - утре съм на преглед, да видим как ще действаме! :) Дано Новата Година е на късмет!
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #265 -: Януари 01, 2018, 17:42:16 pm »
Честита Нова Година милички. Бъдете здрави, много щастливи и обичани. Ние продължаваме от снощи, че батко ми е именик. Пожелавам ви и много положителни тестове и това да е нашата година :*
« Последна редакция: Януари 01, 2018, 19:25:35 pm от tanq88 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #266 -: Януари 02, 2018, 08:14:22 am »
Джулия, случвало ми се е още след о, да започват болки в яйчниците. Не знам на какво са се дължали.  :D
Дано да е на  :bfp:
Петя, съжалявам че така се е случило. Доста по-рано ти е дошло. Важното е, че ще се консултираш с лекар! Естествено, че е за добро :) Успех
« Последна редакция: Януари 02, 2018, 08:16:57 am от Lady01 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #267 -: Януари 02, 2018, 09:37:50 am »
ЧНГ мили мои,пожелавам ви от здраве да не се отървете и успехите да са винаги с вас.И моите планове,като че ли само се провалят.Бяхме обмислили на 6 да пуснем спермограма,и следващата седица като ми дойде и аз да си пусна хормони,нооо мъжът ми се разболя и се инати да не пие антибиотик заради изследването,но то пак няма да е точно като е болен,поне аз така мисля.Та плановете ми пак се провалиха,ще чакаме да оздравее.Момичета не знам защо така съм се навила,но имам чувдтвото,че без лекарска намеса няма да се получат нещата при нас.Абе много болнави тея мъже.Аз от повече от година не съм си взимала болничен,а мъж ми поне по 4 пъти в годината си боледува срабилно,и при вас ли е така?
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #268 -: Януари 02, 2018, 09:43:28 am »
Честита нова година момичета!  Да сте живи и здрави и на всички едни здрави и пухкави бебешоци!  Аз днес чакам да НЕ ми дойде, никакви признаци нямам за каквото и да било. Ако днес не дойде утре ще направя тест, стискайте палци.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #269 -: Януари 02, 2018, 10:10:11 am »
Честита нова година, да ни донесе много здраве и късмет!

Пете
, може да е за късмет.Ще стискам палци!

Момичета аз чакам цикъл и се настройвам психически за преглед през февруари.Имам достатъчно време да го измисля!

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #270 -: Януари 02, 2018, 10:33:30 am »
Милоанна стискаме палци с две ръце и чакме утре сутринта да ни зарадваш с  :bfp: :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #271 -: Януари 02, 2018, 10:45:36 am »
Ох много благодаря!  Имах някаво кафяво зацапване на тоалетната хартия, а по принцип нямам зацапване преди цикъл. Силно се надявам да е станало.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #272 -: Януари 02, 2018, 10:56:40 am »
Честита нова годинааа :)
И "честит" първи работен ден :(
Маги, вълнуваш ли се? Ти не беше ли подала и документи за фонда, сега ще имаш възможност за два шанса в по-кратък период. Дано още първия да ти бъде на късмет.
Петя, дали не ти е бил месеца без овулация. Аз имах един такъв и ми подрани с 6-7 дена цикъла. Дано е всичко ОК и тъкмо по-скоро да си на лекар
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #273 -: Януари 02, 2018, 12:01:56 pm »
Тери, кога си на цветна снимка?

Иначе подадох документи на 14.12 за втори опит.Вече имам и номер.Шанс е факт не мога да отрека.Благодаря много за пожеланията.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #274 -: Януари 02, 2018, 12:24:33 pm »
Утре ще звъня за резултати от микробиология и евентуална цветна снимка.
Да ви споделя историята на едно познато семейство <3 <3 <3
http://news.bnt.bg/bg/a/mariana-i-dimitr-tsonevi-stanakha-priemni-roditeli-na-alya
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #275 -: Януари 02, 2018, 13:11:03 pm »
Честита Нова година, момичета! Желая ви много здраве, на вас и на семействата ви, много поводи за радости, късмет и дано през тази година всички гушнем мечтата си!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #276 -: Януари 02, 2018, 19:59:42 pm »
Здравейте! Прегледа мина - всичко е ОК! Имам си нови фоликули. От утре съм на Ясмин - 10 дни и след това като ми дойде - стартираме! :) Сега трябва началните изследвания да си пуснем и така...
Благодаря, че ме мислите - макар и рядко да влизам :(
Днес бях планувала да съм в командировка и затова ми се объркаха нещата, но Дано е за добро!
Благодаря Маги , Lady01, teri_90! От утре отново съм на път - та  до 12-13 да се върна и около 15-16 Старт! :)
Маги, нека да си имаш и номерче, макар че си мисля че няма да ти потрябва  :wink:
Милоанна, стискаме!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #277 -: Януари 02, 2018, 21:55:39 pm »
Petqst, Милоанна, Magi_st, силно стискам палци, успех момичета!
Маги мей, миличка, то всички мъже са така. Само те са уморени и те са изтощени  :lol: Ние сме машинки  :lol: :lol: :lol: Дано резултатите са ок!
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #278 -: Януари 02, 2018, 22:28:22 pm »
Ох момичета нямам търпение да дойде утре да го направя този тест. Имам едно ръждиво зацапване и четох че можело да е имплатационно, но на мен трябва да ми е първия ден от цикъла не е ли малко късно за имплатационно?
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #279 -: Януари 03, 2018, 08:25:40 am »
Благодаря ти Лейди,стискаме зъби и се тъпчем с витамини за да не се разболеем и да си пуснем изследванията и двамата.
Ох Милоана хайде прави го този тест,че нямам търпение и аз вече да разбера,силно стискам палци :)