0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #240 -: Декември 29, 2017, 08:08:44 am »
 Благорадя ви момичета,имам големи надейди този път и се моля да се получат нещата, само да ви питам вчера след ходене до тоалетната на хартията имаше много бледо розово петънце, нормално ли е това. четох теми и пише че е нормално да се появи при овулация
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #241 -: Декември 29, 2017, 09:15:05 am »
Здравейте момичета. Весели празници и щастлива Нова година, попълнена с нов член на семейството ви!!! Искам да попитам нещичко- имам много нередовен цикъл, следователно с липса на овулация. Изписаха ми Дуфастон за предизвикване на цикъл и Клостилбегит от 5ти ден на цикъла. Засега всичко е точно- изпих Дуфастона- дойде ми менструация, изпих и Клостилбегита. Но се случи така, че се разболях и пих Оспамокс заедно с Клостилбегита, а сега продължавам с Доксициклин. Като цяло не са силни антибиотици, но дали има верочтност да няма овулация, или да е някак увредена яйцеклетка... овулация чакам след 2 януари. Благодаря!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #242 -: Декември 29, 2017, 22:49:41 pm »
Здравейте! Какво ще кажете за моята графика, силно се надявам този месец да е нашия. Цикъла ми варира 30-34 дни.

Милоанна, при тази продължителност на цикъла се очаква овулацията да е около 16- 19 ден от цикъла, вие сте правили опити във фертилния период, дано това да е успешният ти цикъл! Късмет!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #243 -: Декември 29, 2017, 23:00:43 pm »
......
 Засега всичко е точно- изпих Дуфастона- дойде ми менструация, изпих и Клостилбегита. Но се случи така, че се разболях и пих Оспамокс заедно с Клостилбегита, а сега продължавам с Доксициклин. Като цяло не са силни антибиотици, но дали има верочтност да няма овулация, или да е някак увредена яйцеклетка... овулация чакам след 2 януари. Благодаря!

plam4e00, аз правих ин витро на естествен цикъл поредни месеци (преди няколко години). В единия от месечните цикли се наложи да пия антибиотик преди овулацията и имах същите притеснения. Обсъдих с лекарката, нейният отговор беше, че няма от какво да се притеснявам и не е необходимо да прекратяваме опита.
Но за твое спокойствие най-добре звънни на твоя лекар, ако имаш възможност.

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #244 -: Декември 30, 2017, 00:17:16 am »
Много благодаря за отговора!  Надявам се на 2-ри да не ми дойде.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #245 -: Декември 30, 2017, 08:46:11 am »
Леле, аз много постове съм пропуснала.
Така да се отчета, завърших годината, както се очакваше. Вчера ми дойде. Но честно казано така не съм се радвала на цикъл досега. Защото цикъл навреме означава цветна снимка към 10.01 :) Не се притеснявам, ако са проходими супер, ако не са, ще правим инвитро. Само да знам какво е положението, че бездействието   и незнанието са по-лоши.
Сега пътувам за Сърбия. В месеците, когато все още мислех, че бебето само ще стане без нужда от лекари, се записах на екскурзия за НГ в Сърбия. Та сега си пътувам натам. Мъжа ми ще е на работа на НГ, та аз съм с още 4 двойки 😂 в автобуса всички са болни, та се наливам с витамини, че чакам цветната снимка отдавна.
Точице, много правилно действаш. Фоликуметрията първо е много по-добри сирена, второ много по-точна времево. И аз смятам след цветната снимка да тръгвам, друго си е д-р да каже, че нещата са добре.
Слънцемое, вие насрочихте ли нова спермограма?
Момичета, весело изкарване на всички и вярвам, че другата НГ ще се срещнем в друга тема и че няма да можем да излезем навън да празнуваме навън заради сбъднатите ни мечти. :*
« Последна редакция: Декември 30, 2017, 08:55:11 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #246 -: Декември 30, 2017, 11:08:27 am »
Благодаря, Marsi! Поуспокоих се. Ще се види какво ще стане, дано е нашият месец- нова година, нов късмет. Весели празници на всички и много :bfp: предстоящата година! Целувки  :babbycarrage:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #247 -: Декември 30, 2017, 17:21:28 pm »
Здравейте, коледното чудо ме пропусна и днес ми дойде  :( Дано поне е зарадвало някой, по-нуждаещ се от мен  :D
Желая ви весело посрещане на новата година и дано е по-успешна за всички ни!
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #248 -: Декември 30, 2017, 17:37:31 pm »
Тери нищо че е дошло... поне ше си направиш снимката и ще стане ясно какво е положението. Ние записахме час за спермограма докторката иска по Крюгер. Каза че трябва да е по е месец след антибиотика. Казвам това за момичетата които като ме се чудят или ще се чудят. Весело в Сърбия и ние много обичаме да ходиме там.
Lady  съжалявам мила... явно тази Коледа няма да имаме сбъднато чудо и мечта... май никоя от нас няма види двете чертички тази година... но пък това означава че догодина надявам се да има много положителни тестове и всички да станеме мами до края на 2018г.
Милиоанна дано на 2-ри има 2 чертички. И за всеки случай по малко с алкохола на 31 хаха силно стискам палци да се е получило  :)
Пламчето дано на 2 има О и да се постараете.
Силно ви прегръщам и ви благодаря че ви има. Весело посрещане на нпвата година о да си изтеглите бебенце от баница с новогодишните късмети.
Кукапетъл защо не ни пишешшшш  :(
Весело момичетаа
 :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #249 -: Декември 30, 2017, 19:15:14 pm »
Ох ще внимавам и то доста, надявам се да се е получило че опитваме от 5 месеца, не че са много, но ми се иска много.
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #250 -: Декември 30, 2017, 20:31:48 pm »
Момичета някоя от вас имала ли е бледо розово течение?След тоалетна го забелязах на хартията,беше малко и много бледо розово.На какво може да се дължи
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #251 -: Декември 30, 2017, 20:39:34 pm »
Аз лично не съм имала... нищо не мога да кажа... за зацапване съм чувала но е ръждиво и е при имплантация...
Освен вчера после имало ли е пак?
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #252 -: Декември 30, 2017, 20:44:36 pm »
Не само вчера беше и малко.  Четох в теми че при овулация май се получавало,а някои мами пишеха че са имали при имплантация леко розово течение,като броя дните 11 дни след полов акт,но тогава по сметки мои няма как да съм имало Ов защото цикъла ми е 30 дни,а това беше ден след като ми свърши менструацията
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #253 -: Декември 30, 2017, 20:49:46 pm »
Ох нз какво да ти кажа, защото нз и ме ми се е случвало. Но ти сега трябва да си в О нали? Значи може да е заради това... някой ако знае повече да ти пише... извинявай
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #254 -: Декември 30, 2017, 20:58:40 pm »
Ами овулацията трябваше до ми е 28 и имах всички признаци за нея напрегнати гърди,бяло течение,може би наистина да е от това
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #255 -: Декември 30, 2017, 23:51:18 pm »
Не знам какво да си мисля защото нямам никакви симптоми на каквото и да било, нито гърди ме болят, нито ниско долу, абсолютно нищо а остават 2-3 дена до Ц.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #256 -: Декември 31, 2017, 15:59:47 pm »
Весело посрещане на Новата Година момичета! Нела 2018 донесе на всимки ни, това истинското, пълното щастие! Бъдете много здрави, все така борбени и се обичани жени!
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #257 -: Декември 31, 2017, 16:56:32 pm »
Весело посрещане на новата 2018 година. Пожелавам ви най-вече да сте здрави. Обичайте се помагайте си и силно ви пожелавам (както и на мен) съвсем скоро да да видиме двете чертички с безпроблемна бременност и накрая едно, а защо не и 2 пувкави сладки бебчетааа
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #258 -: Декември 31, 2017, 18:58:17 pm »
Весело посрещане на Новата година милички. Пожелавам   много здраве на вас и вашите близки,много щастие и да започнем новата 2018 с много положителни тестчета
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #259 -: Декември 31, 2017, 19:11:39 pm »
Момичета весело посрещане на 2018г.Пожелавам ви много здраве и щастие, сбъднати мечти и сълзи само от щастие!
Празнувайте, забавлявайте се!