0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #220 -: Декември 26, 2017, 15:07:34 pm »
Здравейте милички. Честито Рождество Христово на всички. Обичайте и бъдете обичани. Казват че хубавите неща ставали бавно. При всички нас явно ще е така. Но няма място за отчаяние, щом половинките ни и най-близките ни са до нас и ни подкрепят във всичко. Ние получихме дълго чаканото обаждане от Надежда и живот и здраве към края на януари месец ще пътуваме за София. Мога да кажа, че съм почти на 100% спокойна. Наслаждавам се на моментите прекарани с моя съпруг, направете го и вие ;) Весели празници ви пожелавам и една изпълнена с много радост, положителни емоции и тестове разбира се Нова година :) :) :)  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #221 -: Декември 26, 2017, 16:30:46 pm »
Браво, Таня. Хайде дано ви е на късмет. От чисто любопитство колко време чакахте за час в Надежда?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #222 -: Декември 26, 2017, 16:53:37 pm »
Това ще ни е първи преглед, само за снимка ходихме там. Ами месец някъде, защото сме за 2018 и все още нямаха графици.
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #223 -: Декември 26, 2017, 21:05:03 pm »
Казвам че беше дълго, защото на мен така ми се стори. Но реално погледнато месец не е кой знае колко много. Ще чакаме колкото се наложи, все пак за това се борим и за това живеем - да си имаме детенце :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #224 -: Декември 27, 2017, 12:52:14 pm »
О ти си направо късметлийка, чела съм,че други момичета чакат по 1 година за час в "Надежда" или те са си подобрили организацията много. Иначе те разбирам как 1 месец ти се е сторил много време чакане. Аз от два месеца си чакам да стане време за моята цветна снимка и добре, че са празниците, та малко да се поразбърза стрелката на часовника.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #225 -: Декември 27, 2017, 14:33:48 pm »
Здравейте момичета, вчера имах леки болки в яйчниците и днес имам по-силно течение, утре е 15 ден от цикъла ми и се надявам този път да уцелим момента искоро да видя двете чертички
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #226 -: Декември 27, 2017, 16:14:34 pm »
Правиш ли тестове за овулация? Иначе си около овулация, ако имаш стандартен цикъл. Но без тест е трудно да се каже.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #227 -: Декември 27, 2017, 16:51:47 pm »
Не съм правила тест за овулация,иначе цикъла ми е 30-31 дни
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #228 -: Декември 27, 2017, 17:05:25 pm »
На теория трябва сега да ти е овулацията, но това е само теория. И аз първите месеци разчитах, че овулацията ми е на 14ти ден (с 28 дневен цикъл съм), но не се оказа точно така. Дано да станат нещата още този месец, но ако се наложи аз лично ти препоръчвам да си вземеш тестове за овулация. 10 лв на месец са, не е много, а спестява  доста време в опити, ако няма никакви проблеми.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #229 -: Декември 27, 2017, 17:27:18 pm »
Ами имам някои симптоми характерни за предовулационния период. Една приятелка каза че след много неуспешни опити започнали да правят опити през три дни,знаем че сперматозоидите живеят до 72 часа и така забременяла нз нали има някаква логика
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #230 -: Декември 27, 2017, 19:58:55 pm »
 Здравейте момичета. Да пиша и аз да видя как сте. Много празници много нещо... хахах то при всички е така  :) аз съм добре... наслаждавам се на мъжа ми. Аз няма да правя тестове този месец, че ми е празнично и не искам всичко да е под ден/час а да си се обичаме когато искаме. Ще видиме резултатите от спермограмата другият месец и тогава ще го мислим. Принципно трябва да съм в О около НГ но това е само на теория. Тери на теб ти е време но дано не ти дойде и да ни зарадваш. Стискам палци и да ни пишеш.
 :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #231 -: Декември 28, 2017, 01:23:53 am »
Браво, Слънцемое, малко почивка е супер идея (от тестовете се, не от обичането). На мен ще си ми дойде тези дни, но няма нищо. Аз си чакам часа за цветна снимка. Като си имам точки за изпълнение и съм спокойна. При нас е много натоварен социалния график. Всяка вечер сме на гости у приятели или те са у нас. Зарибили сме се по настолни игри и асоциации и много шоу пада. Нали смехът лекувал, та съм на активно лечение
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #232 -: Декември 28, 2017, 08:57:41 am »
Привет и от мен!  :hello:
Честита Коледа на всички!
Слънцемое и аз като теб съм спряла с тестовете за овулация, даже предпочитам да ида в месеца два или три пъти на преглед, отколкото да топя лентички и да се чудя отрицателен ли е положителен ли е. Е... този месец така направих, даже ми записаха дните, на които трябва да се обичаме с мъжа ми. Но пусти късмет точно тогава пътувахме до свекървата ... а там малко ми е трудно да се отпусна. Не знам какво направихме и не се надявам сякаш много... но  след Нова година ще си покаже.

Тери-  Нова година нов късмет, пожелавам ти да са наред нещата след цветната снимка. След нея шансът се повишава :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #233 -: Декември 28, 2017, 09:40:14 am »
Здравейте мили мои, някоя от вас прекрасни може ли да ми каже пражилно ли съм популнила овулационния каледар и имам ли все още шансове понже с тези празници и събирания малко разредихме опитите http://calendar.zachatie.org/work/DisplayUserCalendar
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #234 -: Декември 28, 2017, 10:54:02 am »
Здравейте мили мои, някоя от вас прекрасни може ли да ми каже пражилно ли съм популнила овулационния каледар и имам ли все още шансове понже с тези празници и събирания малко разредихме опитите http://calendar.zachatie.org/work/DisplayUserCalendar
djuliq, календара не можем да видим, но можем да видим графиката ти.
Без значение дали си измервала базална температура, на графиката излизат всички останали данни. При отваряне на графиката, на всеки ден от нея се виждат въведените данни в съответните полета. Трябва обаче да провериш настройките в календара си.
Необходимо е да маркираш графиките да бъдат видими от други потребители:
Овулационен календар -> моят профил ->  слагаш отметки след  Желая графиките ми да бъдат видими от другите потребители  и  Желая полетата с лична информация от графиката ми да бъдат видими от другите потребители:-> Запиши промените

Напиши името, с което си регистрирана в календара и ще копирам линк към графиката ти.
Или сложи линк към графиката в подписа си, така ще е най-удобно за коментар.
За копирането на линк към графиката в подписа:
От  Овулационен календар -> (оранжевото поле вляво) Лентички -> кликваш върху избрана картинка и копираш линка ->
отиваш във  Форум -> Личен профил -> публична информация -> поставяш копирания адрес в  Подпис -> накрая  Промяна на профила

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #235 -: Декември 28, 2017, 11:00:04 am »
Благодаря ти marsi мисля,че го направих
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #236 -: Декември 28, 2017, 11:36:51 am »
А ти как знаеш, че имаш сраствания като не си проверявала тръбите. Как те диагностицираха?
Не са ме диагностицирали още, но аз съм сигурна. Просто вътршно усещане... Не знам дали има някаква връзка, но моята баба е била също с кисти и сраствания. Казали са й, че няма никакъв шанс да забременее някога. Тогава, не са й предложили операция. НО се е случило Чудо и е успяла да забременее два пъти и то успешно 😁
Та, дали е наследствено не знам, но така усрещам нещата.
Този месец въпреки, че предполагам, че не съм имала о, продължавам да се надявам на чудо... Успявам да се овладея и да не търся симптоми! Чакам новата година с надежда ❤
Желая Чудеса и за вас момичета!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #237 -: Декември 28, 2017, 21:34:19 pm »
Благодаря ти marsi мисля,че го направих
да, видима е графиката  :)

При цикъл 30-31 дни  овулацията се очаква около 16-17 ден от цикъла.
Имате сърчице на 16-ти ден, всичко е наред, желая ви успех в този цикъл!  :)
Весели празници и много късмет!  :)

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #238 -: Декември 28, 2017, 21:47:04 pm »
Здравейте! Какво ще кажете за моята графика, силно се надявам този месец да е нашия. Цикъла ми варира 30-34 дни.
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #239 -: Декември 28, 2017, 22:29:06 pm »
Стискам ви палци момиче дано има  :bfp:
 Териии докато не дойде всичко е възможно... а ако не стане се надявам силно всичйо да е наред с тръбите  :)