0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #40 -: Декември 09, 2017, 19:47:21 pm »
Местя се и аз в новата темичка и дано ни е на късмет  :goodluck:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #41 -: Декември 09, 2017, 20:59:34 pm »
Хоп и аз в новата темичка :)
Успех на всички :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #42 -: Декември 11, 2017, 09:48:52 am »
Привет девойки, как сте?Как е настроението?

Имаме нови ваучери, погледнете ги, цъкнете горе на красивите ръкавички и на-отдолу ще видите кой какво дарява!Мисля че ще са от помощ за някоя от вас!

Хубав ден!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #43 -: Декември 11, 2017, 10:02:15 am »
Маги, а за да кандидатсваме трябва ли да присъстваме на събитието в събота (аз ще съм в Гърция)? Да не използвам на някой друг шанса. Днес усещам, че ще съм късметлийка, имам рожден ден и моя доктор е пуснал ваучери за изследвания.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #44 -: Декември 11, 2017, 10:25:49 am »
И аз да се запиша в новата темичка и да ни е на късмет. Аз с нищо не мога да се похваля, освен с Ц. И чакам да ми се обадят от Надежда, че да отиваме на преглед след Нова година :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #45 -: Декември 11, 2017, 10:41:27 am »
Не, не трябва да се присъства лично.Ние се обаждаме на печелившите и публикуваме имената тук на сайта и във ФБ.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #46 -: Декември 11, 2017, 10:54:52 am »
Благодаря, Маги, ще видиш как ще ми се обадите :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #47 -: Декември 11, 2017, 11:12:56 am »
Здравейте и от мен момичета, желая хубав ден на всички ви. Аз съм в трепетно очакване,утре е датата на която трябва да ми дойде,а така силно се надявам това да не стане. Иначе си имам симпптоми като при меструация, леки болки които този път са много кратки, надути гърди,но за разлика от друг път не чак толкова болезнени и да ви споделя вчера усетих на няколко пути едно пробождане което малко ме притисни и от около седмица много често ми се завива свят,нз нали има някаква връзка но много се надявам този месец да ме пропусне
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #48 -: Декември 11, 2017, 13:41:51 pm »
djuliq922 стискам ти палци и на теб и на всички останали коледното чудо да се случи :) аз не чакам МЦ след 5 дни... малее мног съм напрегната.. въпреки че шанса е минимален... ама си се надявам
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #49 -: Декември 11, 2017, 14:11:05 pm »
Момичета аз имам толкова много работа че не мога да се усмихна дет се вика хаххаха.
Но си крада време да ви почета за няколко секунди.
Христинчето с теб ли този месец заедно няма да си чакаме Ц?
Тери Честит Рожден Дееееен  osi_5 osi_5 osi_5 :ballons: :ballons: :hbirth: :hbirth: :hbirth: :hbirth: :hbirth: :hbirth: :balk_20: :balk_20: :balk_20:
Пожелавам ти да си много здрава, щастлива, обичана, да сбъдваш всичките си мечти. Най-силно ти желая да се сбъдне на-голямата ти мечта да видиш двете чертички, а след това гушката малката радост. Весел празник Терии  :balk_19: :balk_20: :wave:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #50 -: Декември 11, 2017, 14:19:36 pm »
Боже, къв съм шемет.

Тери, честит рожден ден!
 :drunk: :happy_birthday_1: ::cake:: :balk_5:

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #51 -: Декември 11, 2017, 14:20:50 pm »
Благодаря ви, момичета  :grouphug2:
Изпращам ви част от положителната енергия, която получавам цял ден. Да ви топли в студения ден.
Хайде и никакви Ц този месец :*
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #52 -: Декември 11, 2017, 14:41:34 pm »
Терииииииииии, Честит Рожден Ден!
Сбъдване на съкровени мечти,
скоро да видиш 2 черти,
сладко бебе да се появи
и щастлива да си ти!
 :happy_birthday_1:

Аз имах интересен сън снощи, че сме се прегърнали с мъжа ми на една уличка и една баба се появи от една врата, погледна ни и каза, стига сте се притеснявали, това дето си го мислите, ще стане скоро. Тръгна да ни дава нещо, но така и не разбрах какво, защото се размиха нещата.

Вчера ми стана супер зле, след като изядох едно парче шоколадова торта, чак ми се догади. Почвам с внушенията, явно се побърквам, но ми е едно коледнооо.... юпиииии! :)
 tree2a
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #53 -: Декември 11, 2017, 15:08:25 pm »
Kukapetal, за първи път ти прочетох правилно nickname-а. Все четях Кука петел :D Много готин сън, дано те е обнадеждил. Хайде да "закука" петела и на твоето рамо много, много скоро.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #54 -: Декември 11, 2017, 15:28:14 pm »
Тери честит рожден ден и от мен.. да си много здрава, щастлива и обичана.... иии скоро скоро да симного бременна ;)

Kukapetal как си мила.. отдавна не съм те засичала.. ама може би щото и аз не влизах често..
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #55 -: Декември 11, 2017, 15:39:27 pm »
Кукапетъл е име на едно момиченце от любимо мое детско, преди много години. :) Странно е и ми харесва. Благодаря, Тери! Дай Боже! <3

Христинче (Кикче) прегръщам те мила, следях през какво минаваш, знам, че скоро ще ви се получат нещата, както и на всички тук. Всеки месец си тая надеждичка, че ще стане и при нас, дано е по-скоро!
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #56 -: Декември 11, 2017, 15:51:56 pm »
Кукапетъл загуби сееее... много як сън и как да не се обнадеждиш. Дали е заради предстоящите празници или  заради това че тайничко се надяваме по Коледа да стават наистина чудеса но май повечето от нас се надяват найстина да им се случи чудото... И аз изтрещявам. Вие какво си мислите хаахаха и добре че имам страшно много работа та да не мисля чак толкова много (представяте ли си какво щеше да е ако нямах работа :X :X :X). Аз пък онзи ден нз какво ядях (тая седмица се съсипах т ядене) и много рязко ми се доя трушия добре че имаше един бъркан отворих я и така хубаво си хапнах. Интересното е че май преди това ядох филия с шоколад хаххаха луда работа. Гърдите леко започват да понаболват но да видим.
Кукапетъл ти за кога не чакаш май ще се разминем нали на мен ми подрани :)

Прегръщам ВИ момичетаааа и вярвайте че по КОЛЕДА  СТАВАТ ЧУДЕСА  tree2a
« Последна редакция: Декември 11, 2017, 15:57:25 pm от Слънцемое »
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #57 -: Декември 11, 2017, 16:07:32 pm »
Аз се губя, понеже ходя на лекции за една преквалификация, работя и т.н., но се опитвам да си открадна време и за тук. Този месец ми е сложно с очаквания цикъл, понеже една седмица някъде взимах витамин Ц, като бях болна, датата трябваше да е 18.12, но май ще е 21.12., понеже ми се измести и овулацията. Дано да не ми идва изобщо...
Аз вярвам в чудеса и така си го чакам най-голямото...  :babydust: preggo ylinfant
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #58 -: Декември 11, 2017, 16:32:33 pm »
Аз съм на 15 ама не знам дали няма да се тествам малко по-рано ако ми намалее работа и почна много да го мисля сигурно ако е така като тия дни никакъв шанс хахха ще станее чудото дано при всички колкото се може по бързо :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #59 -: Декември 11, 2017, 18:39:08 pm »
Тери, честит рожден ден, желая ти здраве и скоро сбъдване на съкровените ти мечти!   :D ::cake:: :balk_16:

djuliq922, добре дошла и успех!  :)

Желая късмет на всички! Успех, момичета!  :)