0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #80 -: Декември 12, 2017, 15:29:32 pm »
Джули, стискам палци, мила! Изпращам ти силна позитивна енергия! Дано видиш 2 чертички и всичко да е наред! :goodluck:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #81 -: Декември 12, 2017, 15:48:30 pm »
Pav-la, браво за цигарите. По принцип казват, че да откажеш цигарите било най-лесното нещо: хората ги спират по няколко пъти в живота :D Така че браво, не съм пушач, но съм виждала колко воля е изисквало на хора около мен.
Хайде, Джули, да видиш 2те черти, че както каза Слънцемое, от 1 месец никой не се е похвалил.
И аз тези дни ще правя опити за деца. То с кофти спермограма и съмнителни тръби, ама всяка овулация следва да бъде уважена.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #82 -: Декември 12, 2017, 16:01:44 pm »
Не ми беше драма. Просто спря да ми се пуши. То аз от доста време съм кажи-речи непушач, но навикът оставаше. За първи път ги спирам. :)

Маги, видях, че си писала в дневника си. Чудесен резултат!
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #83 -: Декември 12, 2017, 19:39:32 pm »
Аз още преди да решим да имаме дете почнах да ги спирам , после по малко по малко си пушех. Като решихме ги спрях за няколко месеца (пушех по една на всеки дошъл цикъл защото ме беше много яд). Сега си припалеам сутрин и вечер. Бяхме решили с моя да си пия и пуша пък ще спра като станат нещата и така.
Джулия спри да ни държиш под напреженир и лазвай какво стана.
А на мен толкова ми се спи чр май рано рано ще отлитам тази вечер.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #84 -: Декември 12, 2017, 20:19:31 pm »
Отлитай, отлитай, че май ти е напрегнато на работа.
А аз тъкмо ви се похвалих, че съм спокойна и дзенът ми беше нарушен. Тъкмо се връщам от втори зъболекар: заключение 4 мъдреца за вадене в най-скоро време и при възможност един имплант. Като някои от мъдреците изискват операция.Г-н зъболекар, аз имам бебета да правя!
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #85 -: Декември 12, 2017, 20:26:47 pm »
Тери какви са тези новини от теб... 4 мъдреца... малее. Аз вадих само 1 не беше толкова зле колкото очаквах ама 4 в най скоро време това е безумие... и с бебеправенето ще е сложно... ех значиии...
Нз какво да ти кажа...
 :bighug:

Ох вечер без работа... гадно.. и знам че е рано оше но ако имах един тест ей сега щях да напишакм хубаво хахах много бавбо минават последните дни. Споменах ли че циците почнаха да болят и пак се надуха хаха но не са толкова твърди както попринцип...
« Последна редакция: Декември 12, 2017, 20:42:03 pm от Слънцемое »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #86 -: Декември 12, 2017, 21:12:25 pm »
Тери, мъдреците не са проблем. Наистина се прави амбулантна операция, която продължава около час-час и половина. И след седмица си като нова. Първите два-три дена бях подута и жълто-зелена все едно съм се боксирала с Кличко, но и това минава. Не боли особено и наистина няма страшно. Ако има нещо за правене по зъбите, по-добре ще да е преди да забременеете. Да не вземете да го закъсате по време на бременността, че тогава е по-неприятно.

Кандидатствайте за ваучерите и най-късно другата година очаквам от всички ви положителни тестове.

Поздрави,
Блу

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #87 -: Декември 12, 2017, 21:36:23 pm »
Момичета за съжаление теста беше отрицателен,но имам още малка надежда все пак не ми е дошло ще изчакам още няколко дни и ще повторя, при мен овулациор е по късна и теста го направих 12 дни след акта, възможно ли е да не го отчита все още, оф нз така се надявах
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #88 -: Декември 12, 2017, 21:49:16 pm »
Маги и аз сега ти прочетох дневника... през доста неща сте минали... и се надявам скоро пак да видиш + тест за бременност... от сърце ти го желая... Тази случка с последната ти стимулация ми е почти позната... Ти си се преместила от Надежда така ли? Пишеш за Шефкетова ама нали тя не е там..
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #89 -: Декември 13, 2017, 08:32:24 am »
Джулия докато няма Ц нищо не е сигурно... не се отчайвай. От колко време правите опити?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #90 -: Декември 13, 2017, 08:48:54 am »
Христинче, обмислям варианта за местене, а и моя мъж много настоява.Не се получи както трябва стимулацията, не се проследиха хормоните и честно казано не съм доволна.Да не кажа, че бях и бясна като видях на къде отиват нещата.

Имам време до втория опит, мисля че заповедта ми ще излезе лятото някъде, а юни ще е Денят на репродуктивно здраве.Ще се консултирам с няколко лекаря и ще реша.Но все повече мисля да не сме пак в Надежда.Натоварването е огромно там.Останаха само Стаменов, Персенска и Цветков.Стаменов не е моя лекар, Персенска също, остана Цветков.Не знам дали ще му дам шанс.

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #91 -: Декември 13, 2017, 08:53:43 am »
Слънцемое имам все още малка надежда,но нз ще видим...а иначе от вжа месеца правим опити не е много време, но все пак
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #92 -: Декември 13, 2017, 10:40:12 am »
Mилички от одеве много силни болки в корема и сигурно ще ми дойде всеки момент и този път няма да стане
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #93 -: Декември 13, 2017, 11:06:31 am »
Джулия нищо мила ще стане. Засичаш ли О?
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #94 -: Декември 13, 2017, 19:40:21 pm »
Ах.. аз започвам с ПМС болките и болезнените гърди при допир... ясно е че ще идва лелката..
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #95 -: Декември 13, 2017, 21:31:36 pm »
Това че ни болят гърдите означава ли че ще има Ц :(  че и мен почнаха да ме болят...
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #96 -: Декември 13, 2017, 21:46:17 pm »
Ами не е.. амааа аз си знам при мене какво ще стане... като забременях навремето преди датата. а МЦ си имах и болезнени гърди и болки в корема и кръста... всичко както си му е реда... и на 1ви ден закъснение тест с втора бледа черта... ама сега хем искам да е станало...хем знам че не е .. ама се надявам и стискам палци при тебе да е станало нищо че гърдите те наболявт... ;)
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #97 -: Декември 13, 2017, 21:53:05 pm »
Ох на мен постоянно някакви неща ми се въртят в глава... все търся някакви симптоми... айде още малко и да видим резултата  и ако не стане другата седмица при чичо доктор...ауу и трбява да си пусна изследванията за щитовидната жлеза  но дано не се стигне до там...
« Последна редакция: Декември 13, 2017, 21:56:26 pm от Слънцемое »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #98 -: Декември 14, 2017, 10:10:46 am »
Аз симптоми не търся, те сами идват  :lol: а и аз съм с една тръба и знам кога къде ми е овулацията и нямам надежди за този месец.Отделно, че от днес съм с ПМС.Главата ме боли жестоко!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #99 -: Декември 14, 2017, 10:37:19 am »
И аз нищо не търся вече. Ако има да става нещо, ще стане. Толкова съм уверена, че ще имам дете, че досега нито веднъж не съм се помолила на Господ да ми даде дете, аз знам, че ще го имам. Просто би ми се улеснил живота, ако знаех кога ще е.
magi_st, може да е нещо от сезона и мен ме подхавана умора и главоболие от няколко дена, Слънцемое и тя казва, че е много изморена. Отпускарския месец си иска да бъде уважен просто.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света