0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #660 -: Януари 22, 2018, 11:17:39 am »
Я върви пускай кръвен.Аз така като забременях с Моника направих един пиклив и като видях втората черта бях на бегом до лабораторията.Поне да знам има ли надежда наистина, а не няколко дни да си мисля, че съм бременна и после греда.Така че бягай на кръвен :* Всички много стискаме палци!

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #661 -: Януари 22, 2018, 11:19:49 am »
 И аз те съветвам да направиш кръвен, така поне ще знаеш и няма да се притесняваш и да го милиш постоянно.
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #662 -: Януари 22, 2018, 11:22:12 am »
Здравейте отново! Hristinchet0, тихичко честито и от мен, желая ти лека и спокойна бременностт!  Аз ми е вече 32 ден, няма менструация, отрицателен тест, леки болки от време на време... Нз какво да правя вече. Докторката ми обеща, че дори и да не стане бебето този път, поне ще ми дойде... Отчаяна съм вече, а мъжа ми постоянно ми обяснява как трябвало да ае успокоя и да спра да го мисля! Е как да стане?!.......
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #663 -: Януари 22, 2018, 11:23:41 am »
Еее добре.. навихте ме.. ще гледам ако имам време да отида... амаа сега как ми се пуши.... ама как да запаля... е изпуших една след теста.. ама сега сърце не ми дава... лелеее ще се побъркам... какво да правя с тромбофилията.. немога да се свържа с докторката... да почвам ли фраксипарина да не го ли още какво да правя...
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #664 -: Януари 22, 2018, 11:27:43 am »
Христинчето, тихичко честит! Много хубави две чертички! Много се радвам за теб. Всичко ще е наред. Хубавите работи стават когато най- малко ги очакваме. Стискам палци за лека и безпроблемна бременност и пухкаво бебче на финала! :bori_004: :bori_007:

Ние този месец все пак пропуснахме опитите. И двамата сме болни и не ни беше до това точно когато беше предполагаемата О. Беше на около 20 ден, така че ще е от по-дългите цикли и ще трябва да се чака.
Маги, Тери и аз съм от нетърпеливите, искам всичко сега и веднага.
Тери това в книгата и според мен е много вярно, човек трябва да се опитва да извлича положителните неща и по- малко да обръща внимание на негативните.
Успешен ден на всички!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #665 -: Януари 22, 2018, 11:29:15 am »
Христинче, направи теста, продължавай да звъниш на лекарката или прати СМС, не знам как практикуват ама в Надежда се кумуникира с СМС-и :) И чакаме да ни кажеш един хубав 3 или 4 цифрен резултат!

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #666 -: Януари 22, 2018, 11:51:58 am »
Всички сме настъхнали и сме в голямото очакванеее :) смили се над нас :) за пушенето не се притеснявай... аз съм на мнение че когато много ти се пуши запали една цигара отколкото само това да мислиш :) всичко ще е наред стискаме силноооооо палчета :) всички момичета сме с теб
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #667 -: Януари 22, 2018, 11:52:47 am »
Не се обаждам в Надежда.. а на моето си АГ... няма за какво да се обаждам  в Надежда при условие че не е от процедура.. така си мисля.... А за цигарите... той моя след като се зарадва за теста... втората дума дет се казва беше за цигарите, че трябва да ги спирам... Благодаря ви много момичета... първо на вас изпратих снимката с теста после казах на мъжа ми.... Благодаря за подкрепата.. и нека всичко да е наред ще си ви ръся с двоен прашец всеки ден :*
« Последна редакция: Януари 22, 2018, 11:57:33 am от Hristinchet0 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #668 -: Януари 22, 2018, 11:59:58 am »
Честито Христинче. Вече чакаме резултата от кръвния тест :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #669 -: Януари 22, 2018, 12:23:52 pm »
Христинче честито!  Момичета аз този месец реших да ходя на фоликуметрия и отидох на 13 ден от МЦ и имах някакви малки фоликулчета, разбрахме се да отида след 4 дена т.е 17 ден от МЦ и беше същата работа няма доминантен фоликул. И доки иска да ми пусне хормони. Малко криво ми стана и исках да ви се оплача.  :( :( :(
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #670 -: Януари 22, 2018, 12:29:48 pm »
Честито Христинчеее много се радвам.
Момичета аз съм в малко шаш.На 10 правихме С в Щерев,много лоша била всички ми говореха за инвитро,сега на 20 направихме още една,защото решихме че в Надежда ще ходим по лекари и там С излезна прекрасна,ще прекача и снимка и вие да си кажете мнението.Андролога казал ме била много добре,аз да съм ходила да се прегледам.Почвам много да се обърквам.не знам какво да си мисля
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #671 -: Януари 22, 2018, 12:43:49 pm »
Magi mei... през колко време са двете сперморграми.. ? Направете още една след 1 месец... на девер ми при варикоцелето беше така... 4 спермограми общо 2 лоши и две добри... една през друга...

Милоанна не се отчайвай... възможно е да има месеци без ову 1-2 пъти в годината.. може би сте нацелили този.... а иначе за хормоните ... чудесно е че доки се се е сетил да пуснете... при тях може всичко да е наред.. не се шашкай

Свързах се с моята доки... била е в секцио... и за това не е отговорила... Почвам неофолик мета, хапчетата за кръвното са ясни че ги продължавам... фраксипарин 0,4мл и утрогестан 2х2 ама през устата... каза кръвен за сега да не правя... след 1-2 дена пак пиклив... общо взето е така... сега вече съм спокойна при назначената терапия... единственото нещо от което ме е страх сега е ... да не се повтори случката с първата ми бременност...

Айде давайте сега да завалят положителните тестове :*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #672 -: Януари 22, 2018, 12:52:59 pm »
Христинче едната е на 10.01 другата на 20.01 не защото му се правеха много,ами просто първата я бяхме пуснали в Щерев,но решихме че евентуално ще се лекуваме в Надежда и андролога от Надежда каза че нямал какво да я гледа тази,един вид 110 лв на вятъра и че били мушенници тези в Щерев  :lol:  и да направим в тяхната лаборатория друга.Ох хем се радвам,хем се притеснявам,колко сложно може да е при мен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #673 -: Януари 22, 2018, 13:05:56 pm »
Прекалено остро ми се струва изказване, че спермограма от вклиника по стерилитет не заслужава и един поглед. Иначе защо не пуснахте спермограмата по Крюгер?
Втората спермограма наистина е чудесна. По принцип препоръчват през седмица да се пуснат спермограмите, което вие сте спазили. Очевидно може да има фактори, които да влошат спермограмата и затова искат през седмица. Подобни фактори са някои лекарства например.
Милоанна, случва се да няма доминантен. Вижте другия месец как ще е. Дотогава не се притеснявай много. Както са ти писали, от 12-13 цикъла един е без овулация, така че може да си оцелила този.
Христинче, пожелаваме ти всички да имаш едно голямо ЧХГ. А ти при първата поради някаква медицинска причина ли си родила по-рано или просто детенцето е бързак и така се е случило?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #674 -: Януари 22, 2018, 13:24:24 pm »
Hristinchet0, много се радвам за положителния тест!  :)
Добре е, че си успяла да се свържеш с лекарката и имаш вече назначена терапия. Сигурна съм, че всичко ще е наред този път!  :)

Успех на всички!

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #675 -: Януари 22, 2018, 13:27:01 pm »
teri,  първата бременност родих по рано заради високо кръвно и тромбофилия хваната много много късно.. и с кръвното беше така.. уж ходех при една от най-добрите лекарки в града.... ама с извинение насра работата.... все казваше че всичко е наред и тн... а то се оказа че не е... 2 месеца си беше мълчала че плода изостава и то мнооогоо... та чак като ме прати за София след тези 2 месеца "всичко е наред" установиха проблема..ноо беше много късно.. та родих секцио по спешност в 32гс.. с бебе 950гр... та така... дано всичко сега е наред...
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #676 -: Януари 22, 2018, 13:29:13 pm »
Христинчетоо сега ти пожелаваме всичко да е наред и много пухкаво бебенце накрая :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #677 -: Януари 22, 2018, 13:34:55 pm »
Ехей  :D :D :D Христинче, честито положително тестче! Бъди спокойна и всичко ще е наред. Много ме зарадва. :D
Висталче, може би се включвам късно, но не трябва да има пропуск с хормоните. Говорих за това с ендокриноложката. Преди изследвания не се пият хапчетата. След това пиеш и чакаш минимум половин час за кафе и храна. Най-добре е два часа, но в случая изчакай малко, защото ще си много гладна :D Стискам палци резултата да е ок!
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #678 -: Януари 22, 2018, 14:14:27 pm »
Христинчееееееееееее, това е прекрасна новина, мила! Честито! Толкова се радвам, усмихна ми деня! Стискам палци всичко да е наред!  :band: :band: :band:

Вистал, стискам палци и на теб всичко да мине добре! Благодаря ти за информацията за д-р Сигридов, присъединих се към групата във фейсбук, но няма информация за небременни какви изследвания трябва да се пуснат.

Маги, първо ще направя цветна снимка и тогава мисля да запиша час при Сигридов, приема и небременни с дългогодишен стерилитет, както сме ние. Ако се наложи инвитро, подготвя организма на жената, за да се справи с процедурата, аз съм с висок лош холестерол, слабея от години, незнам от какво...., предполагам, че много се тормозя, че нямаме бебе.

Тери, точно така, правилно си запомнила за Ортомола и 15% повишена морфология от него, но и Клостилбегит за нисък тестостерон. Затова е хубаво, Слънцемое, твоят мъж да пусне и хормони.
« Последна редакция: Януари 22, 2018, 14:18:12 pm от Kukapetal »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #679 -: Януари 22, 2018, 14:20:00 pm »
Христинче, много се радвам, сега чакаме втори тест.И аз като забременях с Моника първо казах на момичетата от Зачатие.Ама нали сме си близки и си споделяме всичко!

Магимей
, много крайно изказване.Освен всичко друго зависи дали времето на въздържание при двете е еднакво.И е хубаво да се направи трета.Ние сме пускали тук в Плевен в клиниката на д-р Владимиров и в Надежда и почти с еднакви резултати са били в Надежда и при д-р Владимиров.Но имаше значение и колко дни е въздържанието.Иначе и тук морфологията е под 14% и пак можете да кандидатствате по фонда.

Кукапетел
, дано намерите вашия лекар и да си спокойна с него.Аз покрай щитовидната доста смених храненето, сега чакам поредните хормони да излязат, че пак не ми е ОК тъпото желязо.Дано и при теб се реши проблема с холестерола.