0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Есенна, градинска/яслена тема за най-малките
« Отговор #160 -: Декември 12, 2017, 21:43:20 pm »
Мами помагайте. Имаме прозрение. Коледното желание на Нора в градината е "кукла мама".  Погледнах набързо в нета и ... нищо толкова тематично.  Зачетох се в таблото с исканията и на другите деца - повечето са хм интересни да го кажа: "пиленце В яйце",  " пушка БЕЗ патрони", "нещо за готвене", "червен подарък",  ..., не ги запомних,  трябваше да снимам. Да имах малко време и в другите групи да почета от бисерите  :lol: :lol:

Злате, дано някой помогне с инфо.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Есенна, градинска/яслена тема за най-малките
« Отговор #161 -: Декември 13, 2017, 09:08:34 am »
Здравейте,
Писах, писах, но нещо не се запамети.
Ние сме добре, Слава Богу - отвреме-навреме прокашля и някой друг сопол, но не е драма /както миналата година/. Ходи с голямо желание, няма претенции за нещо по-специално, но го забелязах, че сега е на тема ракети и космос, та ще търся нещо такова. На 19.12. ще идва Даду Леледа /в превод: Дядо Коледа  :lol:/ и ще му донесе ракета или хеликоптер. Другите неща - най-вече дървени, ги накупих от Lidl и на 25.12 ще има много подаръци под елхата. Декември освен това имаме и много рождени дни и забави и трябва да отсяваме, че не смогваме вече  :D
Нашата градина още нищо не са никазали как ще работят по празниците - аз съм в почивка от 22.12 до 01.01, ноооо искам той да си ходи на градина, защото там определон му е интересно, а мама си е дала 2 дни само да лежи и да почива  :wink: Друг е въпросът, ако са сборни групи и има много по-големи деца, дали да го пусна пък, защото главата му трябва да се пази много поне още 1 година  :?
Злате, не мога да помогна с алерголог  :?
Смайли, при нас веднъж солната стая ни докара много бели, но ние го заведохме недоизлекуван и много му влоши положението - секретите слязоха надолу и т.н. , затова вече не го водя.
Авалон, нещо такова ли?
https://www.hippoland.net/simba-steffi-love-kukla-bebe
Поздрави и много здраве на всички  :D
Re: Есенна, градинска/яслена тема за най-малките
« Отговор #162 -: Декември 13, 2017, 20:57:43 pm »
Хаха, Авалон  : :lol:
Страхотни са децата в желанията си!
Дани иска “релси, влакове и къща”  :lol:
Обаче в градината не ни питат какво иска. Те ще им купуват подаръци, та да видим...

Бонболини, наистина ли от солната стая е дошло влошаването?!?!?!
Да не помогне, съм ОК, обаче да се получи обратен ефект е мега гадно.

Четох коментари, че защото се водят болни деца, могат да се заразят другите, но уж се отрича това. Казват, че там вируси не могат да виреят. Средата била стерилна.
Пише, че не трябва да се водят деца в остра фаза на боледуване, но при нас единият път имаше и детенце с температура.
Засега да стискам палци, всичко е наред.
Re: Есенна, градинска/яслена тема за най-малките
« Отговор #163 -: Декември 13, 2017, 21:49:10 pm »
Смайли, не знам. Не мога да потвърдя на 100% , но изрично ни предупредиха да е здрав. Той тогава не беше напълно здрав и веднага след процедурата мина на антибиотик и всички секрети му бяха слезли надолу. Но той и тогава си боледуваше постоянно.  Аз го свързах тогава със солната стая.  :( Имахме даже закупен пакет от 10 поцедури,  бяхме минали 3 и от тогава не сме го водили... Дано на Данката си му помага, защото и четох само положителни отзиви за тези процедури :)
*
Re: Есенна, градинска/яслена тема за най-малките
« Отговор #164 -: Декември 14, 2017, 13:42:32 pm »
Благодаря момичета, май съм на път да разгадая мистерията. Или е спайдърмен или онези роботи :)
Златни сте, като й показах маска на Спайдърмен, каза да ама и сиво има, та ще са роботите. Сега търся така играчка, засега стикери намирам. И пистолет иска госпожицата. Вкъщи ходи с разпусната коса веят се къдрици до кръста, препасала една сабя и на лицето маска на робот :) Представете си картинката и виковете ;)
*
Re: Есенна, градинска/яслена тема за най-малките
« Отговор #165 -: Декември 19, 2017, 09:39:54 am »
Стоека, разбра ли кой герой е?

На Моника и предстои дядо Коледа в четвъртък.Нямам търпение да дойде и да ми разказва какво е станало там :) Абе много искам да идва Коледа вече, да раздадем подаръците да си починем малко :)

За солните стои ми е много полезно това което споделяте.Аз много исках да я заведа, но тя се закрепи за сега и ще изчакам.

Усмивки, много се радвам, че се видяхме на живо.Ще ви чакам на ДРЗ <3 Дани е прекрасен!

*
Re: Есенна, градинска/яслена тема за най-малките
« Отговор #166 -: Декември 19, 2017, 18:35:20 pm »
В нашата детска градина Дядо Коледа вече пристигна и раздаде подаръците, беше в петък миналата седмица. Децата много си харесаха подаръците  :).
Сега с нетърпение очакваме коледното тържество в края на тази седмица. Ще бъдат зайчета, тези дни правих заешки ушички и умувах как точно да са облечени  :).  Голяма емоция около първото им тържество- пеят, повтарят си думичките, показват някакви странни танцови стъпки  :lol:

Re: Есенна, градинска/яслена тема за най-малките
« Отговор #167 -: Декември 19, 2017, 20:47:14 pm »
И в нашата градина беше миналия четвъртък... много са сладки с тези емоции :lol:
А Дани на Смайл още от малък бе сладък, а сега като говори вече сигурно е още по-сладък :lol:
*
Re: Есенна, градинска/яслена тема за най-малките
« Отговор #168 -: Декември 20, 2017, 08:56:53 am »
О Марси, твоите госпожици са големи чаровници!Със сигурност ще е голяма емоция, за цялото семейство това тържество.Тук няма да има такова за родителите, а само вътрешно за децата.

Алекс
, оздравяхте ли?

Re: Есенна, градинска/яслена тема за най-малките
« Отговор #169 -: Декември 20, 2017, 16:30:18 pm »
Маги, не сме.. аз от днес съм на антибиотик вече, Алек от събота е на село при баба си и тя казва, че е по-добре той имали 10 см. сняг и се пързалят с шейна :lol: ще се оправим... трябва, че в събота и ние отиваме при него :)
Марси, да покажеш "зайчетата" след тържеството и ние да ги видим.. :lol:
*
Re: Есенна, градинска/яслена тема за най-малките
« Отговор #170 -: Декември 20, 2017, 17:12:15 pm »
Марси, да покажеш "зайчетата" след тържеството и ние да ги видим.. :lol:

разбира се   :D

Re: Есенна, градинска/яслена тема за най-малките
« Отговор #171 -: Декември 22, 2017, 20:45:37 pm »
Привет на всички  :P

Чакам си тук аз отзиви от коледните тържества на децата  :P Марси, Маги, останалите момичета?
Двете момиченца на Марси са уникално сладки госпожици - нежни, добри, усмихнати   :heartbeat:
Много съжалявам, че Мони я нямаше да ги запознаем с Дани. Но най-искрено се радвам, че видях Маги  :P
Алекс, да дойдеш и ти следващия път, както и другите момичета. Много хуабво празненство беше.

Re: Есенна, градинска/яслена тема за най-малките
« Отговор #172 -: Декември 22, 2017, 22:52:40 pm »
Смайл, обещавам :) просто бяхме болни инак щях да дойда с Алек...
*
Re: Есенна, градинска/яслена тема за най-малките
« Отговор #173 -: Декември 23, 2017, 19:01:08 pm »
Партито в градината мина супер!Моника доволна, има хубава книжка и четем приказки от нея.Имаме и снимка с дядо Коледа.Същия ден я заведох на КОледен концерт организиран от КИРМ Плевен.Изкара почти целия концерт, само на две произведения играхме във фоаето, а когато запяха малките деца от една вокална група тук се препарира.Та ще я правя певица, хахахаа.Тя много пее и то вярно, има музикален слух и усет, и беше въпрос на време да намеря къде да я запиша, защото тук не приемат под 5-6 годишни.
Правихме и коледни сладки рунд 1.Щастлива и доволна беше изяде почти всичките.Имам джинджифилова къщичка готова от Икеа и мисля утре да я сглобим.Да видим ще оцелее ли!

Усмивки, взаимно е че се видяхме и запознахме.Аз се чувствах все едно те познавам от години и реално е така!Беше за малко, но качествено.Мислете за ДРЗ Плевен!

*
Re: Есенна, градинска/яслена тема за най-малките
« Отговор #174 -: Декември 24, 2017, 17:27:36 pm »
Мили момичета и момчетча, минавам да ви пожелая весело посрещане на Коледа! Много здраве и щастие, нека в тази нощ всяко ваше желание се сбъдне.

 
mc101


*
Re: Есенна, градинска/яслена тема за най-малките
« Отговор #175 -: Декември 25, 2017, 21:31:31 pm »
Честита Коледа, бъдете здрави и благословени!  :) ornaico1 tree2a
И да ви покажа зайците  :lol:

Re: Есенна, градинска/яслена тема за най-малките
« Отговор #176 -: Декември 25, 2017, 23:43:31 pm »
Весела Коледа! Нека бъдем здрави, смирени и по-добри, да има мир и разбирателство в семействата ни!
Марси, страхотни са "зайците" пу-пу :lol:
Re: Есенна, градинска/яслена тема за най-малките
« Отговор #177 -: Декември 26, 2017, 11:08:59 am »
Весела Коледа на всички малки и големи.Бъдете живи и здрави.Радвайте се едни на други
*
Re: Есенна, градинска/яслена тема за най-малките
« Отговор #178 -: Декември 31, 2017, 00:57:39 am »
Аз да намина да си похваля порасналото момиче. Голямо чудене беше с този нощен памперс, но тя каза, че ще го махне, като стане на 5 г. След като няколко пъти бяхме опитвали и дни наред перях цялото легло, решихме да изчакаме. На рождения си ден си легна без памперс. Първите две седмици я водехме полузаспала до тоалетна преди да си легнем ние. После не сме я будили. Е, случва се, макар и рядко, да се напикае през нощта, но наистина вече спи без памперс. Явно ставало, като си решат. Скорпионска му работа!

Весело посрещане на новата година!

*
Re: Есенна, градинска/яслена тема за най-малките
« Отговор #179 -: Януари 01, 2018, 00:54:12 am »
Честита нова година, момичета и мъничета :) Много да сме здрави и да се слушаме :)

Марси, прекрасни зайчета :)

Блу, браво на госпожицата, спазва обещанията си :)



   La vita è bella