0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #460 -: Октомври 16, 2017, 15:13:46 pm »
 :grouphug2: :balk_21:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #461 -: Октомври 16, 2017, 15:55:50 pm »
Благодаря Ви доктор Даскалова за мнението.Задължително ще се посъветваме и с лекар.Не знам защо практиката на Щерев е биолози да се свързват с пациентите и да коментират изследванията.Не сме предприели никакво самолечение и мисля,че витамините няма да навредят.Но още веднъж Ви благодаря :)

Такава е практиката в цялата страна, всеки се напъва да върши работа, за която не е квалифициран. Не мога да разбера какво е това, ми като искаш да си лекар, завърши медицина, но не си надскачай сянката. И вината не е на изпълнителите, виновни са ръководителите на лечебните заведения, които създават условия за това, както и държавата с нейното отвратително пренебрежение към мъжете и техните репродуктивни проблеми.

Да, витамините вероятно няма да навредят, но вреда може да има както от действие, така и от бездействие. Представи си, че тези бактерии са прясна хламидийна инфекция, която се предаде и на тебе и от която ти се запушат тръбите ... тогава кой ще е виновен? Защото биологът със сигурност няма да е.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #462 -: Октомври 16, 2017, 16:36:09 pm »
Права сте,ще вземем мерки по-на време.Благодаря :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #463 -: Октомври 16, 2017, 17:32:36 pm »
Момичета един бърз въпрос :) Кога мога да си пусна пролактин? Утре ми е 4 ден от цикъла, а док каза към 5 когато вече е към края си. А искам да пусна и други хормони без да се налага да ме боцкат два пъти, че съм оскъдна от към вени  :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #464 -: Октомври 16, 2017, 17:50:59 pm »
Можеш утре на 4ти ден, аз пусках днес мойте, който може да помогне, нека погледне тази тема:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=50611.msg1154077#new
На мен днес ми е 4ти ден.
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #465 -: Октомври 17, 2017, 00:13:59 am »
Висталче мила, БТ падна на 36.6, няма смисъл от тест.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #466 -: Октомври 17, 2017, 15:13:21 pm »
Тединка, съжалявам, дано скоро все пак, стискам палци!!!
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #467 -: Октомври 17, 2017, 18:48:16 pm »
Пък и аз какъвто съм карък... вместо да ми дойде утре.. ще ми закъснеее и няма да почнем процедурите както си бях планувала... пууу да му се не види... така стана като трябваше да изследвам прогестерона... то па нямах ову.. пълен цирк!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #468 -: Октомври 17, 2017, 19:15:24 pm »
Кикче няма да се ядосваш, мойта като дойде на 13ти още ме ядосва. Никакъв цирк, процедура ще има и ще е успешна. Малко кураж ти пращам,да не се ядосваш. Ей сега ще дойде и няма да провали нищо.
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #469 -: Октомври 17, 2017, 19:23:37 pm »
Ще дойде Кикче, не се отчайвай. Стискам и аз палци и съм с теб!
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #470 -: Октомври 17, 2017, 23:49:45 pm »
Милички желая ви УСПЕХ!!!
Аз спирам да влизам за малко и да чета, защото ми стана фикс идея забременяването. Толкова съм нервна на моменти, че треперя...
Стискайте палци да се получи този месец. Ако има добри новини ще ви пиша!

Поздрави и прегръдки на всички!
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #471 -: Октомври 18, 2017, 10:34:16 am »
Момичета плаче ми се вече. Днес си взех хормоните. LH и  FSH са ми в норма вече, естрадиола долу горе, но пролактина ми е до небесата. Док като го видя само каза ВЪЙ. И сега на ендокринолог. Нямам повече сили. Едното се оправи и по закона за всеобщата гадост ще излезе нещо друго. Имам чувството, че някой ме наказва за нещо  :balk_145:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #472 -: Октомври 18, 2017, 10:44:01 am »
Не е така, всичко ще се оправи. И аз имам проблеми с пролактина, обаче не рева. Всичко ще е наред, важното е  да си спокойна в момента.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #473 -: Октомври 18, 2017, 10:47:28 am »
Танче, кураж мила. Ще отидеш на ендокринолог, той ще ти предпише лечение и бързо ще се наредят нещата. Прегръщам те и ти изпращам сили и увмивки!  :bighug: :hug2:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #474 -: Октомври 18, 2017, 10:53:27 am »
Много сила и ккруаж от мен, вярввам че всичко ще се оправи. Много кураж и сили.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #475 -: Октомври 18, 2017, 11:06:20 am »
Момичета спокойно!Важното е да знаете какво борите, да имате цел и лечение!От опит казвам, няма по-голяма гадост от неизяснения стерилитет!

Кикче, да закъснее колко да закъснее ;) Ще стане момичета.Аз се поотупах и сега мисля следващата ни стъпка.Ще подаваме пак документи и ще чакам заповед.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #476 -: Октомври 18, 2017, 12:12:20 pm »
Момичета спокойно!Важното е да знаете какво борите, да имате цел и лечение!От опит казвам, няма по-голяма гадост от неизяснения стерилитет!

Кикче, да закъснее колко да закъснее ;) Ще стане момичета.Аз се поотупах и сега мисля следващата ни стъпка.Ще подаваме пак документи и ще чакам заповед.


Ехх, Маги, така бях сигурна, че с инвитрото сега ще стане...

Дано скоро ви излезе отново заповедта, и този път да стане бебчето!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #477 -: Октомври 18, 2017, 13:59:07 pm »
Вистал и аз много се надявах, но късмет.Дано следващия път стане!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #478 -: Октомври 18, 2017, 14:13:02 pm »
Маги, съжалявам, стискам палци за следващия път дано да е успешен!

Аз не пиша много, но вече се чувствам като ветеран- от последните 3 години в тази тема, май само аз останах.

Аз изчаквам да ми дойде (ако може и да не ми идва де) и започваме поредна инсеминация- ще ни бъде 5та. За сега имаме 50% успеваемост, макар и да няма желания финал, но все пак.

Иначе съм съгласна с Маги, че най- гадното нещо е неизяснен стерилитет/ инфертилитет. Хващаш се за най- малкото "радвам се" като има нещо, което не е в норма, поне има начин да се коригира, а ако не, поне знаеш защо. Сега изчаквам и резултати от имунологична биопсия, но резултатите се бавят супер много.

Късмет на всички.
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #479 -: Октомври 18, 2017, 14:28:00 pm »
Таня успокой се.... моята етърва беше с висок пролактин...след 1 месец хапчета забременя ;)
Момичета на мен още мц не ми идва.... пусто му... и ако утре не ми дойде направо ще се побъркам... знам си аз че ще цъфна във събота... и няма как да си запиша час за неделя... и много ще се ядосам :D ...
Magi пускайте документите хич не се чудете...
Павла и на нас ни предложиха инсе... ама аз си питах докторката какви са шансовете... защото не ми се хвърлят пари на вятъра ако са минимални... и тя потвърди че при нас трудно ще стане... и направо си решихме Инвитро... та с тези пари за инсето.. ще си платя една стимулация.