0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #420 -: Октомври 09, 2017, 11:20:28 am »
Можеш ли да пишеш в темата за инвитро/икси в арт форума да не спамим тука... да ми обясниш за твоя протокол на стимулация.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #421 -: Октомври 09, 2017, 16:16:10 pm »
Здравейте момичета, сега се връщам от профилактичен преглед при мамолог. Откриха ми фиброкистична структора  :( Доктора не ми обясни много, беше ясно, че бърза...
Малко се притесних и четох из мрежата. Пише, че това е следствие на промените при хормоните в организма. Прогестерон, естрогени, пролактин... Имали ли сте такъв проблем и какво следва?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #422 -: Октомври 09, 2017, 16:19:37 pm »
Това ще ти е полезно
http://www.medik.bg/?page=cat&id=243
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #423 -: Октомври 09, 2017, 17:52:39 pm »
Това ще ти е полезно
http://www.medik.bg/?page=cat&id=243
Благодаря ти  :wink:
Сещам се за един виц -
Песимиста и оптимиста си говорили:
П: Толкова са зле нещата, че по-лошо не може да стане!
О: А, може, можеее...
Хаххаха, така и при мен, с какво още ще се сблъскам?!?
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #424 -: Октомври 10, 2017, 22:25:59 pm »
Здравейте, момичета!
С мъжа ми вече 2 години се опитваме да имаме бебе. Имам една неуспешна инсеминация октомври мин. година, но тогава тсх ми беше 3.60
Чак този септември успях да го сваля на 1.12
Момичета, моят лекар ми предписа август за 1 месец Витекс и се разбрахме като ми дойде МЦ да пия Ясмин /за първи път пия/.
Вече 5 ден имам само кафяво зацапване, започнах Ясмин в неделя.Възможно ли е лекарството да пречи да ми дойде цикъла?
Извинявам се за дългия пост..
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #425 -: Октомври 10, 2017, 22:39:50 pm »
На мен ми бяха предписали Ясмин за 2 месеца... Започнах да ги пия от първия ден на МЦ.. мисля че бяха 21 хапчета.. като ги изпиеш почиваш 7дни и после пак почваш.. някъде на 2-3 ден без хапчето трябва да ти дойде Мц...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #426 -: Октомври 11, 2017, 11:27:11 am »
Висталче, пиши как си и какво стана с кърлежа. Как е малката?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #427 -: Октомври 12, 2017, 12:53:20 pm »
Голямо затишие тук.Лейди четох за фиброаденома.Не е страшно, но по време на стимулация е хубаво да го следите.Понякога се повлияват от хормоните.Познавам момиче забременяло след ин витро с фиброаденом, не мръдна, не я боля, нямаше проблеми.

Аз чакам още.Нямам усещания, надежди и т.н.Каквото такова!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #428 -: Октомври 12, 2017, 15:57:37 pm »
Стискам палци Маги и не пускам!  :bfp1: :bfp1: :bfp1: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
При мен, нищо ново - чакам си цикъла и при док. На място ще видим положението и дали ще стартираме!
Успех на всички!
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #429 -: Октомври 12, 2017, 17:56:53 pm »
И аз си чакам цикъла. Вече 4 дена закъснение, отрицателен тест за бременност. Човек да се побърка :D Моля някоя от вас да ми каже кое е по добре неофолик или неофолик мета? В момента пия неофолик и имам още няколко хапченца и се чудя дали да не си взема другите. Четох че по добре се усвоявали от организма.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #430 -: Октомври 12, 2017, 18:45:46 pm »
Аз чакам моят, нямам контакти тоя месец пък и нямам сериозен приятел до себе си, но чакам че съм си взела ваучер на Офертомат за хормони и искам най накрая да си пусна всичките ЛХ,ФСх,Естрадиол,Пролактин и Тестостерон.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #431 -: Октомври 12, 2017, 19:17:02 pm »
Тanq88, неофолик мета се възприема много по-добре от другия. Това, което си чела е вярно. Аз също пия такъв. Стискам ти палциии 😀
F_33, внимавай с тези ваучери. Бях си взела ваучер и аз за ПКК и туморен маркер. Резултатите бяха СТРАННИ!!! След това повторих в друга лаборатория и всичко си дойде на мястото. Просто трябва да внимаваш.
Magi, да и аз почетох по въпроса, благодаря ти. Не бях видяла, че при стимулация е наложително да се следи. Благодаря още веднъж!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #432 -: Октомври 12, 2017, 19:55:12 pm »
Пускам за 1 път хормони така иначе нямам възможност все да си ги платя. Благодаря ще споделя резултатите.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #433 -: Октомври 12, 2017, 20:01:11 pm »
Пускам за 1 път хормони така иначе нямам възможност все да си ги платя. Благодаря ще споделя резултатите.
Желая ти успех  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #434 -: Октомври 12, 2017, 21:03:11 pm »
Какъв късмет само направо ми е смешно на петък 13ти утре МЦ  :lol:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #435 -: Октомври 12, 2017, 22:19:28 pm »
Какъв късмет само направо ми е смешно на петък 13ти утре МЦ  :lol:
Ама недей с предупреждение да тръгваш и не се самонавивай! Знаеш, че трябва да сме позитивни :D
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #436 -: Октомври 13, 2017, 14:17:10 pm »
Здравейте мили момичета,
от много време разглеждам този форум и реших да ви споделя и моята история.
Преди 2 години се омъжихме с моя съпруг и от както сме заедно не ползваме предпазни средства,така след 6 месеца забременях но за съжаление бременността беше неуспешна.
Бебчо нямаше сърдечна дейност и последва кюртаж,болка,отчаяние и стрес от преживяното.
 След 6 месеца пазене търсене на  добър специалист смяна на много лекари,куп изследвания се установи че съм предразположена към тромбофилия и инсулинова резистентност.
Забременях отново бях много щастлива всичко вървеше по план ходех на консултация в клиниката на Щерев и бях доволна докато не вдигнах кръвно 170/100 в 12-та г.с на 09.02.17г отидохме в 18:30 и трябваше да чакам всички мами който чакат за консултация,вдигнах скандал
как може бременна с 170/100 кръвно до чака ред имах чуството,че малкото човече в мен се бори за живот и с всяка изминала минута става по-трудно.Прегледа ме др Угрийнски установи,че бебчо е добре и няма нужда да ме хоспитализира.На сутринта мили момичета прокървях, отидох пак в клиниката отново чаках ред кървяща и безсилна.При прегледа се установи,че бебчето ми е мъртво и няма сърдечна дейност отново съсипана,безсилна и  ужасена от така наречените  „специалисти  “.Отидохме в Майчин дом понеже беше събота и трябваше да чакам до понелник за изследвания с мъртъв плод в себе си.Там последва отново кюртаж ,отново същата болка,стреса от изгубеното и най вече страха от трето забременяване.Минаха се 9 месеца изпълнени с много болка и ето ме тук дами  изпълнена с много сила,премахнала всякакъв страх и стрес благодарение на един прекрасен човек др.Семерджиева тя ми даде кураж да започна отново и така миналия месец решихме да ми се подпомогне малко. Почнахме със стимулация с Клостилбегит обичайното пиене по схема следене на овулация 2-ва прекрасни фоликула и чакане за пол.тест.Днес 13.10.17 ме навести лелката за съжаление не се е получило нищо,но няма да се откажа продължавам по дългия път дано и на мен някой ден
 да ми се усмихне късмета!
 Мили дами не се отказвайте нито за ден бъдете силни и уверени аз вярвам,че някой ден ще разказваме на децата си колко дълго сме ги чакали и през какво сме преминали за да сме с тях!
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #437 -: Октомври 13, 2017, 15:57:46 pm »
Галина пожелавам ти успехи дано скоро видиш положителния тест и да успееш да износиш здраво бебче.И ние с мъжът ми правим опити вече година и обмислям варианта,ако нещата не се случат до края на годината от новата година да намерим добър специалист.Доктор Семерджиева къде практикува в момента? Виждам в интернет,че има добри отзиви за нея :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #438 -: Октомври 13, 2017, 16:08:29 pm »
Маги_Меи позволих си да ти оставя координати на специалист, от който аз съм доволна. Писах ти ЛС. Успех на всички!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #439 -: Октомври 13, 2017, 16:11:26 pm »
Галина, добре дошла. И аз ти желая успех и дано скоро се преместим всички в другата тема   :bfp1: