0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #400 -: Ноември 26, 2017, 21:58:13 pm »
На кутията пише до колко време да се види резултата,обикновенно е 5-10 Мин,резултатите след това са невалидни.Както ти писах  в по-големите постове , ако О или имплантацията е по-късна може да не отчете.Уринните тестове отчитат при по-високи нива на ЧХГ,за шуърчек е ЧХГ 25,за Престо не си спомням
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #401 -: Ноември 27, 2017, 00:53:53 am »
Здравейте момичета.при мен положението е същото :( бях ви писала че 7 -ми ден от предполагаемата О. имах мн.слабо засапване което на следващият ден изчезна.Последен сикъл беше на 29  ноември.да кажа че за Овуто не съм на 100% ,защото след зацапването започнах да следя и БТ. Страното е че е винаги около 36,6 сутрин и 37 към обед или следобед(знам че се мери само сутрин ).И до сега е същата.Запознат ли е някой дали това означава че е нямало Ову този месец?На 6.11 засякох почти еднакви две черти с тест.като реших че на следващият ден чертата ще е по наситена но тя беше избледняла.същото беше и на 8.11  но даже почти я нямаше.затова реших че е вила на 5.11.(по ранна Ову съм имала много пъти) Цикълят ми е 26-28 дни.Очаквах да дойде на 25.11 но нищо.До преди няколко дни имах така да кажа някакви симптоми и се надявах че може да е бременост,но май поизчезнаха :( тест не съм правила защото с тази ниска 36.6 БТ ....едвали :( цикъл още няма.Какво може да е причината?Страх ме е да не е нъкакъв голям провлем.сори стана много дълго :) ПОМАГАЙТЕ
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #402 -: Ноември 27, 2017, 00:55:05 am »
Благодаря Ви ,че ми отговаряте всеки път , но нека  внеса едно  уточнение , въпросът ми е провокиран от факта може ли да бъде предвестник на евентуална бременност , но поради по - бавните темпове на нарастване на ЧХГ ( при всяка жена и респективно и организъм е различно) да не отчете веднага .
Защото надали на всяка една небременна след като си направи тест и той е отрицател след известно време , минути отчита втора черта .
Знам че нито Вие нито който и да друг може да ми отговори , защото  не е оракул , но използвам времето , което имам до пускане на кръвен в размисли и страсти тук .
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #403 -: Ноември 27, 2017, 07:39:46 am »
Това,че теста след 30мин има бледа черта не е отчетени ниски нива на ЧХГ,а по-скоро изпарителна линия.ЧХГ първо се отчита в кръвта,после в урината.Преди да настъпи закъснение единствения по-сигурен начин е кръвния тест.Прекалено много се задълбаваш в този тест.Повече му идва рекламата на Престо.
Когато аз трябваше да си правя тест,направих Шуърчек ,беше напълно отрицателен,2 часа по-късно си пуснах кръвен,който беше ЧХГ 26.01
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #404 -: Ноември 27, 2017, 08:34:31 am »
Кога да си пусна ЧХГ ( ако евентуално 16ти е последен ден на овулацията и евентуален ден на случването ) ?
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #405 -: Ноември 27, 2017, 08:52:18 am »
MissLy ,днес-утре би трябвало да отчете,можеш да го направиш по всяко време.Минали са 10 дни от предполагаемата О,а и до колкото смятам до 3-4дни трябва да ти е цикъла.

nia 1 не можеш да разчиташ на БТ,защото си започнала да я мериш след предполагаемата О,не е задължително Т да е над 37 важното е да има покачване.За да разчиташ на БТ трябва да мериш поне 2-3месеца,за да има някаква история.Дори и да е нямало О този месец,това не означава нищо.Всяка жена на 12-13цикъла пропуска О и това е в рамките на нормалното.Може да има бременност,но може да ти закъснява от времето,стрес....направи си тест,ако е отрицателен и все още ти закъснява си запази час за преглед.Не си мисли лоши неща.
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #406 -: Ноември 27, 2017, 14:12:45 pm »
Bebeshok Благодаря ти за бързият отговор.ЩЕ изчакам още 1-2 дена и тогава тест.Истината е че някакси немога да повярвам че може да е станало. това са толкооова много години .... За първи път в живота ми имам такова зацапване което не продължи като цикъл.В това ми е надеждата момичета :) Дано,дано  дай Боже да е за хубаво .от симптомите ми остана само едно постоянно подуто стомахче(но него понякога го имам)къркорене  на стомаха и нямам никакъв апетит от две седмици.Болките в стомаха и яйчниците поизчезнаха.от два дена имам и жълтеникаво течение изклучително малко но има и лек мириз (извинявам се).
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #407 -: Ноември 27, 2017, 14:31:41 pm »
Искрено ти желая да се е получило.Много от симптомите се препокриват с ПМС,а някой въобще не усещат нищо.Относно течението един гинеколог ми беше казал,че когато се получи самата бременност имунната система пада и много често се получава такова течение.
Каквото и да е можеш да си запазиш час за доктор за след 10тина дни.Или ще си бременна и ще видите ембрионче или цикълът ти може да е минал и е добре да обсъдиш всичко това с него.
*
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #408 -: Ноември 27, 2017, 15:31:47 pm »
Аз точно такова постоянно течение си нося тази бременност още 2-3 дни след овулацията, а предните две брененности не съм имала и капка. Успех!
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #409 -: Ноември 27, 2017, 23:58:17 pm »
bebeshok0326 , много ти благодаря , когато имам резултати ще споделя  :balk_7: :balk_14:
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #410 -: Ноември 28, 2017, 11:44:02 am »
Здравейте момичета, цикълът трябва да ми дойде на 30 ноември, но днеска не се сдържах и си направих тест и е отрицателен, според вас верен ли е или евентуално има някакъв шанс да е станало нещо. Благодаря предварително!
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #411 -: Ноември 28, 2017, 12:44:01 pm »
Здравейте момичета, цикълът трябва да ми дойде на 30 ноември, но днеска не се сдържах и си направих тест и е отрицателен, според вас верен ли е или евентуално има някакъв шанс да е станало нещо. Благодаря предварително!
Мисля, че е рано за тест, на някои дори в първите дни от закъснението едвам се вижда черта. Успех!
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #412 -: Ноември 28, 2017, 15:09:22 pm »
Момичета реших и направих един тест но нищо :( отрицателен е .никакви заченки за втора чертичка.Явно и този месец няма да е.Защо обаче няма сикъл?Преди 3 дена трябваше да ми дойде :(
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #413 -: Ноември 29, 2017, 14:03:23 pm »
Здравейте! От около 4 месеца правим опити за второ бебче. Трудно ми е да си изчислявам овулацията , защото продължителността на МЦ всеки път е различна(м/у 24 и 29 дни) , както и продължителността на кървене. Дойде ми на 9-ти и според календара м/у 17 и 21 съм била в овулация.Около 25 и 26 започнах да усещам болка в гърдите , която намаля след това ,но вчера отново се засили. Преди 6г. , когато забременях със сина ни нямах абсолютно никакви симптоми , освен болки в едната гърда :D . Възможно ли е толкова рано да ме болят при евентуална бременност? Знам , че при всеки е индивидуано , но все пак ще се радвам да чуя и вашето мнение.
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #414 -: Ноември 29, 2017, 16:47:04 pm »
Здравейте,
днес попаднах в много странна ситуация.
Следобед си направих тест за бременност при 5 дни закъснение. Отчетох резултата точно в определените от производителя минути. Имаше две черти, и двете много бледи, но след около 1 секунди втората черта (тази за бременност изчезна). Имате ли някакви съвети, да повтарям ли теста или да чакам. Цяла година правим опити и днес направо се изстрелях в небето, а сега...
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #415 -: Ноември 29, 2017, 19:42:30 pm »
nia 1,направи си още един тест и си запази час за доктор

mrd_84,според мен е рано за каквито и да е било симптоми,а  те от своя страна се препокриват с ПМС.Знаеш месец със месец равен няма.

Цветче повтори теста с първата сутрешна урина или ако имаш възможност пусни кръвен.Прави се във всяка една лаборатория,няма значение по кое време на деня.

Момичета стискам палци за така желаните положителни резултати.
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #416 -: Ноември 29, 2017, 21:05:07 pm »
Май няма да е и този месец  :( :( Днес след секс , леко прокървих , което предвещава идващия цикъл :(:(:(
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #417 -: Ноември 30, 2017, 08:24:55 am »
mrd_84,съжалявам.Може да включиш тестове за О и мерене на БТ,за да се ориентираш с О.Ако избереш тестовете,добре е да започнеш по-рано заради различната продължителнист на цикъла ти.Успех
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #418 -: Декември 02, 2017, 09:38:50 am »
Здравейте отново!Ами не е нашият месец :( Тест на 3 ден - , тест на 6 ден - ... Въпреки онова зацапване .Сега нямам никакви симптоми въпреки постоянно подутият стомах.И БТ си е все така 36,6. Обадих се и затворих час за понеделник.Най-вероятно е киста :( а аз си се надявах до последно :(дано да не е нещо по лошо .Никога до сега не е закъснявал сикълът ми .незнам ....в понеделник ще се разбере.някой от вас бил ли е в това положение :(
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #419 -: Декември 02, 2017, 11:42:18 am »
Забравих да кажа че от вчера имам едно течение млечно бяло и по воднисто.дали не започва подготовка за нов сикъл ?