0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #780 -: Декември 30, 2015, 22:35:30 pm »
Веречириа, като човек минал през коремна операция и секцио ще ти кажа, че секциото няма нищо общо, като усещане, освен може би опъването от конците. В пъти по-безболезнено е, ако е направено от професионалисти. Не съм се мъчила, ама грам! Докато след коремната ми операция имах чувствто, че ме връщат от оня свят ( то и буквално така си беше  :lol:)
Аз избрах секцио, защото много вярвам на вътрешния си усет, който ми казваше , че и да искам да родя нормално ще се мъча 10 часа и пак ще ме отрежат. Е, джанам, що да се мъча? Не ме е срам да си призная, с нисък праг на болката съм и нещо, което мога да не си причинявам, няма защо да го правя :wink: Наистина и аз не искам да влизам в спор за и против секциото, но напоследък анатемосват жените, които доброволно сме го избрали, като метод на раждане, все едно сме по-малко майки, заради това, че не сме крещяли 12 часа (нищо лично към мамите, които са родили така, адмирации имат от мен). Винаги съм твърдяла, че не раждането и начинът, по който ще родиш те правят МАЙКА, а грижите и обичта. Майка се става не с утробата, а със сърцето.
Пожелавам на всяка една да гушне живо и здраво детето си. А как ще се случи раждането нека е по най-лекият начин, независимо дали секцио или вагинално.
« Последна редакция: Декември 30, 2015, 22:47:04 pm от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #781 -: Декември 30, 2015, 23:17:19 pm »
Никой не се мъчи по 12 часа, моля ви се! Измислени са упойките все пак. А и да не бяха, то не боли през цялото време, а и никой не знае колко ще продължи едно раждане. Не се плашете една друга. Излишно е.

Лека бременност!

*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #782 -: Декември 31, 2015, 08:01:05 am »
Никой не се мъчи по 12 часа, моля ви се! Измислени са упойките все пак. А и да не бяха, то не боли през цялото време, а и никой не знае колко ще продължи едно раждане. Не се плашете една друга. Излишно е.

Лека бременност!

Аз само 6 часа и си болеше  :D не че не бих опитала пак да си спестя рязането ако може.

Синеочка, ако знаеш на какви статии попадам, колко си увреждаме децата още като избираме секциото, ми като ги храним с АМ  :lol: Не мога да разбера тия хора печелят нещо или се чувстват по-добре от насаждане на вина...
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #783 -: Декември 31, 2015, 15:51:47 pm »
Аз съм против насаждането на вина. Ама всеки си има право на избор. Дали да е нормално или секцио. Ама всеки си има свойте страхове, мен ме е страх от секциото. Синеочка вярвам ти че двете операции са различни ама пак ме е страх. Да речем аз искам да си направя корекнция на бюста след като се накърмим. Веднага бях анатемосана ама как. Ми така имам голям бюст, винаги ми е пречил и дразнил. След раждането и кърменето нещата ще се влошат. Ето достатъчна причина да разкарам поне една трета от мекиците. Който иска ама нека ме съди, да си ги замятам ли?
Весело посрещане на новата година.
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #784 -: Декември 31, 2015, 16:17:17 pm »
Вере, разбира се, че всеки си има страхове, споделих ти това за секциото, не да налагам мнението си, а да те успокоя , че ако ти се наложи ( т.к. видях, че имаш предпоставки ) няма от какво да се притесняваш, особено ако си в ръцете на професионалисти.
 Относно корекцията на бюста, щом така го чувстваш значи е правилно. Остави какво ти говорят другите, те не са в твоето тяло. :wink:

Мили момичета, пожелавам ви весело посрещане на Новата година, която за вас ще бъде изключително вълнуваща, заради появата на вашите съкровища!
Милхче, Солче, стиснати палчета от мен! И ще ви чакам в другата темичка ;)
м-и и Зуза, стискайте кълките до 37 г.с. минимум, гледам че и при вас почти не останало.


Всеки миг е още един шанс...
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #785 -: Декември 31, 2015, 16:57:24 pm »
Весело изпращане/посрещане довечера. На всички ви, момичета, 2016 ще донесе пухкава радост - най-голямата ;) Бъдете здрави и много обичани!
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #786 -: Декември 31, 2015, 18:55:26 pm »
Синеочке, благодаря много!  :D Весело посрещане на Новата година и бъдете много здрави с твоята принцеска през цялата година!
Нелка, и на теб весело посрещане на 2016-та, вие с бебка бъдете също много здрави през цялата година!
 tree2a  santa2  :grouphug2:
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #787 -: Януари 01, 2016, 02:41:18 am »
М-и, няма ли упойки за теб?  :lol:

*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #788 -: Януари 02, 2016, 00:00:33 am »
М-и, няма ли упойки за теб?  :lol:
Ми Тц  :lol: наслушах се и че пречела на бебето...

Момичета, щастлива година и от мен, наситена само с приятни емоции!

Синеочка, как помниш всички?! Аз ще стискам и уж за сега няма притеснения, но сякаш не очаквам да е чак до 37-ма :) Моля се да са здрави, да няма кувьози и да си ходим в къщи заедно, пък там косата ли ще си скубя, не е важно  :lol:
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #789 -: Януари 02, 2016, 00:23:03 am »
Пречела тя. Измишльотини!  :x На какво точно ще да пречи?
« Последна редакция: Януари 02, 2016, 00:24:40 am от blue_sky »

*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #790 -: Януари 02, 2016, 07:58:59 am »
Пречела тя. Измишльотини!  :x На какво точно ще да пречи?
А де  :D ама имах шанса да разбера, че болката не те убива, само дава акъл  :lol:
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #791 -: Януари 02, 2016, 12:12:41 pm »
м-и, никакви кувьози и никакви ранни раждания, ще си изкараш до плановото секцио! Раздавай го г-жа Пеги Бънди и се натискай на дивана и почивай, че после те чака кОпон  :D Всичко ще бъде наред!


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #792 -: Януари 02, 2016, 16:04:15 pm »
Честита Нова 2016 година, момичета!!!  :pink_dust_1:
Нека тя ни донесе много здраве, любов, мир, топлина във всеки дом и само здрави бебчета!
« Последна редакция: Януари 02, 2016, 16:06:53 pm от sol »
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #793 -: Януари 02, 2016, 23:06:52 pm »
Честита Нова 2016 година и от мен-нека да е изпълнена с много радост и много здрави и пухкави бебета.
М-и ти секцио ли ще раждаш!-ако да планувахте ли го вече?
Синеочка няма да се предаваме,трябва да устискаме поне още 4-5 седмици.
   
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #794 -: Януари 03, 2016, 09:17:30 am »
Зиза, всичко за последният момент. Ако кажат, че може ще е естествено, ако има съмнения, кой ще ме остави :)
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #795 -: Януари 03, 2016, 09:34:43 am »
Честита Нова година, момичета! Желая ви здраве, обич и много, много радост!  :D
 
Може ли някой да ни пусне новата тема "Правим опити ...", иска ни се да е предстояща мама от темата на бременните, че да ни е на късмет :).

Темата трябва да е със заглавие:
Правим опити за бебе - Тема 8  /в Опити за забременяване/
« Последна редакция: Януари 03, 2016, 09:43:31 am от marsi »

Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #796 -: Януари 03, 2016, 17:01:31 pm »
ЧНГ на всички. Дано новата година донесе на всички здрави и сладки бебчета. Бъдете здрави и щастливи.
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #797 -: Януари 04, 2016, 16:24:53 pm »
Милх, днес те приемат в болницата, нали? Да няма вече радост или утре е големият ден?


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #798 -: Януари 04, 2016, 16:48:12 pm »
Здравейте, момичета, датата ми за секцио е 11.01., по принцип доктора ми определи термина на 22.01., а не 26.01. както е на линийката ми. Бебка си е останала седалищна. Още от сега взе да ме тресе треската на вълнението. Доста си ми е притеснено (абе направо си мe е страх), защото док каза, че ще е много сложно, защото заради разкъсването на шийката ми при спонтанният аборт(което си беше чисто раждане) с близнаците, сега имам много разширени кръвоносни съдове, точно от където се вади бебето и това означава голяма кръвозагуба  :(. . Но, поне в неговите ръце ще ми е по-спокойно, защото ако съм при някой непрофесионалист, както предният път, не ми се мисли! Бог и Богородичката да са с мен!  Ами това е от мен, стискайте ми палци!
Чакаме новини и от milch!
« Последна редакция: Януари 04, 2016, 16:57:21 pm от sol »
*
Re: Тема на бременните № 96
« Отговор #799 -: Януари 04, 2016, 16:54:46 pm »
Сол, всичко ще бъде наред! Родените в понеделник хора са сърцати и красиви, както отвън така и отвътре. Очаква те уникална среща. Така, че няма как да не се вълнуваш :)


Всеки миг е още един шанс...