0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #680 -: Юни 08, 2016, 12:55:41 pm »
Момичета, здравейте :) Днес пуснах ЧХГ и резултата ми е 158, при референтни стойности <5. Днес ми е 10 ден от трансфер на 5 дневни. Изследвах си и TSH- 4,06 при реф. стойности 0,27-5,50, което е доста високо и сега чакам да се свържа с лекарката да видим, какво ще ми назначи да взимам. Успешен ден на всички.
Giaany успех утре  :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #681 -: Юни 08, 2016, 14:36:23 pm »
Браво, Мари! Честито! :) :)


*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #682 -: Юни 08, 2016, 15:10:50 pm »
Мари, супер стойност.Започвайте лечение на щитовидната, почивай и не се шашкай.Лека бременност.

*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #683 -: Юни 08, 2016, 15:48:48 pm »
Mari честито!!! Безпроблемна бременност :)  :crossfingers: Благодаря  :bighug:

Аз както си знаех започвам да се паникоьсвам за теста утре. При предния успешен опит два дни преди теста започнаха да ме болят гърдите и това ми даде голяма надежда, въпреки отрицателния пиклив тест. Сега не ме  болят изобщо :( и имам ПМС. Дано да е положителен  :balk_112:
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #684 -: Юни 08, 2016, 16:50:22 pm »
С теб сме Giaany, желая ти най-категорично положителния тест!
А това с гърдите и изобщо със симптомите не го мисли. Аз какво да кажа, като този месец ме болят гърдите - нищо не си мисля. Хем и преди ми се е случвало, но теста е бил все отрицателен.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #685 -: Юни 08, 2016, 18:13:30 pm »
Мари, тихичко честито от мен!  :bfp: Пожелавам ти безпроблемна бременност!

Giaany, стискам палци за утре. За признаци сега не мисли. Мен гърдите не са ме болели въобще, дори и сега не ги чувствам напрегнати. При всеки е различно.  :goodluck: :goodluck: :goodluck:

 lilibell, много хубава графика дотук! Дано!!!!



Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #686 -: Юни 08, 2016, 20:02:30 pm »
Те си болят след овулацията до около 21-22 ден и после ако няма бременност спадат 3-4 дни преди цикъл, а ако има бременност не спадат. Затова се счита добър знак да болят преди тест и понеже при предната ми бременност точно така стана. Аз очаквам и сега същото.
Но сега се радвам, защото започнаха да ме болят. А дано да е положителен  :balk_112:

Благодаря ви много за подкрепата  :bighug:

Lilibell спрямо прогестерона и големината на фоликулите сте улучили деня  :crossfingers:
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #687 -: Юни 08, 2016, 22:39:45 pm »
мен по принцип не ме болят гърдите затова го имам като нещо ненормално и все се надявам,че нещата са станали.Но нямам големи надежда заради нивото на Е2 преди прегнила.Единствената ми надежда е да е заради фемарата.Все си мисля,че е имало поне 1 добра Я защото БТ добре се вдигна.Но имам днес някакви гадни тъпи болки в ЛЯ и се чуда дали някой фоликул не се е задържал...


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #688 -: Юни 09, 2016, 11:06:58 am »
Здравейте да се разпиша и в тази тема :) в стимулация съм за първия си опит инвитро. Днес ми е 4 ден. На 2 ден от цикъла пускахме хормони;

Прогестерон 2,33 nmol/l ( 0,6-4,7)
E2 203,10 pmol/l (46-607)
LH 7,39 IU/l ( 2,4-12,6)
Пролактин 456,20 mlU/l (127-637)

Днес ми е 4 ден стимулация. Първите 3 бях на менопур 300 единици. Днес пуснахме пак хормони които още чакам резултатите а на ехографа видяхме 13 яйчица. 6 в дясно и 7 в ляво. Казаха че и още фолийули щели да тръгнат :)
Желанието поражда вяра,
вярата поражда надежда,
надеждата дава сили да погледнем реалноста
в очите и да се борим за своето щастие.
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #689 -: Юни 09, 2016, 14:48:25 pm »
Теста ми е отрицателен. Под 5  :(  Нямам обяснение защо не се получи. Ембриончето беше много добро.
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #690 -: Юни 09, 2016, 15:01:04 pm »
Giaany,  :bighug:

Колко много съжалявам!!! Силна прегръдка от мен! Думите не биха те утешили в този момент...


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #691 -: Юни 09, 2016, 15:18:59 pm »
 :balk_144: дори не ми се пише под такива "новини", писна ми от тях и не искам да ги виждам. Но ... това са фактите от живота, бориш се, падаш, отупваш праха и продължаваш  :bighug:
То и аз още не мога да разбера какво не му хареса на моето ембрионче при успешния трансфер. Явно просто не е дошло нашето време.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #692 -: Юни 09, 2016, 15:34:09 pm »
Благодаря ви момичета  :bighug: Прединия път ми се случи чудото при първото добро ембрионче и някак си бях убедена че и сега ще е така, но уви..... :(

Пак почвам добавки до Септември.

Evm123 стискам палци да извадите качествени яйцеклетки  :crossfingers:
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #693 -: Юни 09, 2016, 16:57:14 pm »
Giaany съжалявам за неуспеха мила. Представям си какво ти е аз така се разтроих предния цикъл като ме отложиха за сега а не знам ако имам неуспех какво ще ми е само. Прегръщам те силно и аккто по нагоре са писали поотупваш се и се изправяш и продължаваш напред, няма друг начин. Благодаря ти за пожеланието :)

Хормоните от сутринта са:
Естрадиол 2178.00 pmol/l като приравня с калкулатора излиза 593.29 pg/ml
Прогестерон 2,91 nmol/l приравнен в другата мерна е 0,91 ng/ ml
LH 2,61 ng/ml то приравнено си също толкова и в другата мерна.

Естрадиола не знам как е на този етап като е толкова рано. Лх интерестно е паднало а мен ме беше страх да не литне, прогестерона леекичко се е повишил но е под 2 така че са супер според мен.
Продължаваме и днес с менопур 300 единици като включиха и цетротид. Други ден пак на преглед и хормони :)
Желанието поражда вяра,
вярата поражда надежда,
надеждата дава сили да погледнем реалноста
в очите и да се борим за своето щастие.
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #694 -: Юни 09, 2016, 17:59:37 pm »
За естрогените е рано да ги отчитащ. Добре е че се качват. Лх ако са го мерила след Цетротид е нормално да падне.
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #695 -: Юни 09, 2016, 20:18:52 pm »
Не е преди него беше точно затова ми стана интерестно как падна аз очаквах че сигурно ще е обратното и се притеснявах :) сутринта пускам хормони и минавам ехограф и после като излязат резултатите започнахме цетротида
Желанието поражда вяра,
вярата поражда надежда,
надеждата дава сили да погледнем реалноста
в очите и да се борим за своето щастие.
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #696 -: Юни 09, 2016, 21:49:54 pm »
Evm това е добре че ЛХ ти пада преди Цетротид. Имаше и някой друг на когото се случи това. Ако искаш се върни назад в темата да видиш.
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #697 -: Юни 09, 2016, 22:46:26 pm »
Със сигурност ще се пробвам да я изчета цялата :) горе долу можеш ли да ме орентираш към коя страница е същия случай ? :)
Желанието поражда вяра,
вярата поражда надежда,
надеждата дава сили да погледнем реалноста
в очите и да се борим за своето щастие.
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #698 -: Юни 09, 2016, 23:03:22 pm »
Намерих го и другия случай :)
Желанието поражда вяра,
вярата поражда надежда,
надеждата дава сили да погледнем реалноста
в очите и да се борим за своето щастие.
*
Re: Инвитро/ИКСИ- текуща тема за споделяне
« Отговор #699 -: Юни 11, 2016, 10:29:21 am »
Здравейте отново  вече имаме 19 яйчица демек фоликули не се знаят вътре има ли няма ли яйца просто така си ги наричам че ми е по миличко доколкото успях да видя на ехографа доминантния е 11мм а лигавицата 7мм днес ми е 6 ден стимулация. Чувствам се чудестно. Нямам никакви странични ефекти все едно не съм в стимулация  дано всичко така хубаво да остане до края. Сега чакаме резултатите от хормоните и да видим как продължаваме. Много съм щастлива ☺☺☺
Желанието поражда вяра,
вярата поражда надежда,
надеждата дава сили да погледнем реалноста
в очите и да се борим за своето щастие.