0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #140 -: Август 13, 2015, 10:37:12 am »
Добър ден от мен. Честито на рожденичката. Да е жива и здрава и много щастлива!
 Днес ще пропусна и кафето и закуската. Снощи цяла нощ драх лисици. Май ме хваща летния вирус, така ме боли главата все едно предната вечер съм прекалила с Руски чук 8)


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #141 -: Август 13, 2015, 11:22:01 am »
Летният вирус в момента минавал за един ден. Не е голямо успокоение, но все пак....
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #142 -: Август 13, 2015, 11:52:32 am »
Биогайя на корем (3-4-5 хапчета за дъвчене - вкусни са) и пълен глад за летния вирус, но много вода. Ще мине.

Кашмир, добре си дошла и с променено име  :D
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #143 -: Август 13, 2015, 13:23:15 pm »
Pretty  :welcome3: компанията тук е чудесна, ще видиш сама :)

Зайко на километър - два извън Ставрос в една вила :)

Пеше, много добре ми пилят на волята тези маси, но е хубаво да има добра гледка,
ще устоя на изкушенията!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #144 -: Август 13, 2015, 14:40:23 pm »
Привет и от мен!
ЧРД на Лиса!  :hbirth:

Добре дошли на новите попълнения!
И честито за новите членства.

Току-що се натъпках с шоколад и светът ми изглежда вече розов.
Ходихме да купуваме джапанки на звярко, накрая пак от квартален магазин взехме 26 номер. А иначе сандалите са 22 номер. Не мога да ги разбера тия номера на джапанките - и на възрастните са така.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #145 -: Август 13, 2015, 14:40:31 pm »
Главоболието отмина. Карам само на вода и краставичка. Все още леко ми се гади..надявам се до довечера да живна. Днес е ужасно горещ ден, добре че някой умен човек (Господ здраве да дава на семейството му) е измислил климатика, иначе не се живее.


Всеки миг е още един шанс...
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #146 -: Август 13, 2015, 20:26:09 pm »
Лиса,  :happy_birthday_1: , много здраве и щастие ти желая!

И аз вече искам да стане малко по-хладно, просто жегата не ми понася, а и в комбинация с моето ниско кръвно, съвсем...
Днес си поръчахме и диван за хола и съм много щастлива  :)





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #147 -: Август 13, 2015, 21:18:09 pm »
rtf- че, така е и с обувките, и с пантофите, вече престанах да се учудвам   :)
В момента децата носят от 21 до 26 номер (пантофи, обувки, сандали). Вече не смея да пазарувам без тях, че в началото имахне няколко сбъркани покупки. Понякога проблемът е, че са тесни и трябва по-голям номер.


Честит рожден ден, Lisko, желая ти обич, много радост,
и здраве за теб и семейството ти!  :D



Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #148 -: Август 14, 2015, 06:30:42 am »
Добро утро  :D
Петък е  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #149 -: Август 14, 2015, 06:48:47 am »
Добро утро! Кратък петък на работещите!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #150 -: Август 14, 2015, 06:58:07 am »
Добро утро,момичета. :D Наистина се позагубих последните дни,но много ми се насъбра..... :?Работата много ме "натисна"  :wink:,жегата също. Там където работя е 40 градуса над главата,слънцето пече безжалостно и 55  градуса под краката  :x.И нямат край тия жеги,бе....Уж времето трябва вече "да обърне",нали мина Преображение,а бате Емо всеки път повтаря"утре се очаква най-горещия ден..." Еееее,до кога ,бе? :lol: Ще кажете -край морето е добре,подухва. Подухва то,ама "сахарски" :lol: Мерси!!! Ами влагата??? Тя как мори... :( Ама ако съм на плажа ,сигурно няма да се оплаквам,а :wink:. Да честитя на всички рожденици първо - да са здрави и усмихнати /и за лисичетата се отнася  :wink:/.Честито и на "новите" християни,както и новото членство в сдружението. Винаги има нужда от свежи сили  :lol:. Да сте здрави всичките. На болните- скорошно оздравяване.За това време успяхме и да си купим кола,да я докарам от другия край на БГ и даже и да я регистрирам  :D Предполагам ,че не сте запознати,но тази процедура е "средновековна" :lol: Имаше голямо напрежение,спречквания и даже бой. На това място/КАТ/ хората стават животни....  :( Трагедия.... Добре ,че е еднократно. След обяд заминаваме на вила всички със семейната кола  :D. Утре се прибирам аз,защото има още да се работи това лято,но се надявам на повече време за форума.Та,..живи сме . :lol: Да знаете. Хубав и не толкова горещ петък ви желая. :D
« Последна редакция: Август 14, 2015, 07:01:36 am от ra40 »
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #151 -: Август 14, 2015, 07:07:11 am »
Рачо, то морето се е обърнало ;) вчера ходих, водата е студена. АЗ като пишман християнка не знаех, че с Преображение се обръща морето, мислех, че в моя чест  :lol: :lol: :lol: защото от дете на рожденият ми ден все вали и после водата е ледена. А за КАТ иди чети, Жбрул-а мина по твоя път скоро  :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #152 -: Август 14, 2015, 07:19:08 am »
Добро утро!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #153 -: Август 14, 2015, 07:48:31 am »
Еха, честит петък на всички.... Зайче, кафенцето ми е съвсем по мярка и вкус ....
.... днес в Била всичките видове кафе е на 25%,
аз все ги дебна тези намаления, защото капсулките са на много добра цена!


Рачо, радвам се, че писа, как е малкото Раче!?
Леко и безаварийно да е с новата кола!Да ви вози леко и удобно да е на рачешкото семейство!

Тази седмица плътно бях на работа и вече нямам търпение да свърша днес и
да тръгваме към мишлетата, месец ваканция им остана и айде пак във въртележката :)

Усмихнат ден ......
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #154 -: Август 14, 2015, 07:52:59 am »
Добро утро и от мен!
Добре дошли на новите членове на Зачатие  :hug2:

Аз днес пак ще пътувам - добре, че това лято поне не ми се налага много аз да шофирам, че какъвто е ад тук...
Планирам утре да си почина добре.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #155 -: Август 14, 2015, 08:38:51 am »
Добро утро.
Кафе с мляко - любимото ми. :D Благодаря, Зайче!
Добре завърнали се на всички липсващи! Добре дошла, Кашмир!
Пожелавам спорен петък на всички, а на пътуващите леко и безаварийно пътуване.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #156 -: Август 14, 2015, 08:39:42 am »
Добро утро!
Зай, благодаря за кафето, точно както го обичам е.
Закуската:



 Ние вече сме здрави (пу, пу, пу) и снощи се видяхме с приятели от Англия. Децата си побесняха, ние си поговорихме и .... така до 12. За днес чакам адаша, да се обади и с нея да се видим.
За неделя уж ме чака бая работа, ама ще я механизирам максимално. Домати има за правене, тя свекървата правила за тях, понеже те си зреят и не чакат събота и неделя, та да идем и ние. Но за да спести меленето, ги затваря в буркани и като ѝ потрябва - с пасатора. Аз също имам, но етървата - не. Пък и тази схема означава белене на домати цял ден. Но се оказа, че в селото имало място, където можеш да закараш цели доматите и да ти ги намелят без люспи и без семки за няколко минутки само. Та смятам да се възползваме от тази опция.

По желание на „помощничката“:



Лек уикенд!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #157 -: Август 14, 2015, 09:35:23 am »
Добро утро и от мен!

Взимам се от закуската само, кафето почти го отучих  :)
 
Ние утре планираме разходка до Витоша, имаме нужда малко от разнооцразие, че три седмици само ремонти правим.





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #158 -: Август 14, 2015, 09:46:29 am »
Пеше, чудесно е това с промишленото мелене! У нас ги мели мъжът ми де  :lol: аз ползвам само сос, а майка ми си ги реже и така затваря, после през един гевгир, казва, че люспите се делят и почти всички семена. Аз понеже буркани няма да мога да правя си ги пращам от неделя на неделя да ми ги направят, защото мама тогава почива  :)
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 11
« Отговор #159 -: Август 14, 2015, 10:51:54 am »
Сега вече и аз мога да седна да си изпия кафето.
Ние днес излизаме в балкана, по нашия край има нещо Празник на балкана. :balk_170: Та този уикенд ще съм на чист въздух. :D