0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните №95
« Отговор #980 -: Септември 20, 2015, 12:33:06 pm »
Линаполи честито и в тази темичка :ballons: къде бяхме до къде стигнах ме :lol: няма да забравя как се вълнувахме с твоите процедури и колко се радвахме на положителния резултат,а вече гушкаш своята рожба :D
покрай мен няма нищо ново,освен че вече не спа спокойно все не мога се наместя,но това не е нищо ново :lol: :lol:коремчето ми тежи,и с разходките ми е трудно,като тръгна нанякъде и все пейката търся :lol: :lol: на 29.09 ми е последната фм надявам сее всичко да е наред с моите бебенца,а и вярвам че Богородица няма да ме изостави накрая.вече сме в 31г.с и колкото повече наближава толкова повече се притеснявам,вълнувам като че ли,нямам търпение вече,толкова вупроси ми се въртят в главата дано някой ден имам  отговор на тях :D :D  как сте всичко останали коремчета? надявам се всички неразположения да са отминали?
« Последна редакция: Септември 20, 2015, 12:37:02 pm от Веситаа »
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #981 -: Септември 20, 2015, 12:52:24 pm »
Веси  :bighug: няма страшно! Аз съм добре. Пия магнезий от известно време и нито кръст ме боли, нито ми изтръпват ръцете, но май ще сменя магнезия, че ми се вдигат киселини от точно тези разтворимите. Почивам доста, но съм доволна като цяло :)
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #982 -: Септември 20, 2015, 12:56:00 pm »
Веси, и при мен е така. Не ме свърта вкъщи, а разходките ме изморяват и само гледам къде да поседна. Бебка все повече натежава, кръста страшно ме боли... а нощно време, въпреки всичките възглавнички, имам ужасни подръпвания в корема. В сряда съм на ЖК, надявам се да получа нещо повече от мерене на тегло и кръвно налягане.
Приятен неделен ден, момичета :)
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #983 -: Септември 20, 2015, 13:11:37 pm »
м-и моите ръце пък все тръпнат, и магнезий пия но все ми са изтръпнали пръстите,краката ми един ден са ок на другия на мн надути,аз си го обяснявам че е от тежеста като стоя повече време права и натежавам и за това :D
нелка и аз съм с мн възглавнички :lol: :lol: като една от тях е възглавница за бременни и пак немога се наместя,макар че я дават да се обкрачва и така да спиш но уви аз немога така аз я слагам така че хем да съм седнала на нея,хем да се облегна,че да ми е меко на дупето и кръста,но като цяло това да са ми кусурите,всичко друго да е наред пък то другото се изтърпява?
А  по списъка на синеочка коя е следващата след линаполи, която чакаме да гушне своята рожба? :D
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #984 -: Септември 20, 2015, 13:25:35 pm »
Как коя - Бебето ;) Чакаме я..
Иначе има едно момиче SSS_girl, която е преди нея, но тя може и вече да е родила. Тя е от четящите предимно
« Последна редакция: Септември 20, 2015, 13:29:10 pm от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #985 -: Септември 20, 2015, 16:04:48 pm »
Тук съм още... :oops: Синеочка,ти помниш всичко!
Термина ми е на 27 септември,но ще видим кога бебето ще реши да се появи :) Засега нямам някакви симптоми или оплаквания.Преди много ме беше страх от раждането,но сега вече нямам търпение да се срещна с малкото човече.Дните ми минават доста бавно и еднообразно.

Re: Тема на бременните №95
« Отговор #986 -: Септември 20, 2015, 16:24:53 pm »
Стискаме палци всичко да е наред,и да родиш жива и здрава рожба! Представям си какво ти е:-) на мен ми е далече още но и аз мн се вълнувам само за това мисля
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #987 -: Септември 20, 2015, 16:40:25 pm »
Ес-че, силно стиснати палци от мен. Аз също накрая много се вълнувах, а времето беше спряло. Не ме е било страх от раждането, защото знаех, че ще съм секцио и до последно си бях толкова спокойна. Даже горе в родилния сектор момичето преди мен ме питаше от къде го вадя това спокойствие. :lol:


Всеки миг е още един шанс...
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #988 -: Септември 20, 2015, 16:45:18 pm »
Веси, не е толкова далече, на мен поне ми мина много бързо времето. Ей сега ще стане ноември и (живот и здраве) ще си гушнем принцесите. Аз се броя към ноемврийските мами - все си мисля че ще съм планово секцио заради плацентата. Толкова време не мръдна изобщо, не вярвам да стане от тук нататък...
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #989 -: Септември 20, 2015, 16:57:53 pm »
Благодаря ви,момичета! :bighug:
Ще видите как бързо минава времето....докато се усетите и вече ще сте в 9 месец.Пожелавам на всички леко бременеене.
Синеочка,при теб как върви майчинството,слуша ли бебка,кърмите ли се?

*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #990 -: Септември 20, 2015, 17:01:16 pm »
 sss_girl, не ти е останало, успех и от мен и едно здраво бебче!
Момичета, в коя г.с. започнахте да усещате бебчетата си за първи път и кога започнахте да ги усещате по-осезаемо, и по-често? Аз вече усещам бебка, но все още много слабо и доста рядко  :oops: Мисля си, че сигурно плацентата ми, която е разположена на предна стена оказва влияние
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #991 -: Септември 20, 2015, 17:21:03 pm »
Нелка, не губи надежда за плацентата , моята братовчедка е в 31 седмица и чак сега и се вдигна, е не е напълно, но преди 15 дни и казваха "няма шанс за нормално раждане" вчера и казали " малко ме съмнява,ама ще видим.."

*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #992 -: Септември 20, 2015, 17:21:07 pm »
Ес-че, вярно много бързо минава времето.А като се роди детето всичко е на бързи обороти. Майчинството наистина е най-прекрасният период за една жена.Поне засега така ми се струва. Кърмим се, но и се дохранваме, че кърмата ми е в малки количества. Имам напредък и вечерното дохранване от няколко дни отпадна и вечер е само на кърма. На пук на всички правила, моята кърма се увеличава нощно време.
Нелка, както и да родиш, болката бързо се забравя, остава само красивата емоция от първата среща с детето ти. Теб какво точно те плаши в секциото?
Сол, аз започнах да усещам малката в 17 г.с. беше си директен ритник. В началото се обаждаше само сутрин и вечер със слабички ритничета.


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #993 -: Септември 20, 2015, 18:05:24 pm »
Sss_girl, успех и леко раждане и от мен! 
Sol, при мен силни ритничета почнаха в 18 г.с.(нали бебка изостава с 2 седмици  т.с. била  е  16 г.с. ) предимно вечер в леглото. Преди това имаше нещо, но не съм сигурна, че беше тя :) хем при мен е за втори път :)
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #994 -: Септември 20, 2015, 18:43:58 pm »
sss_girl, не ти е останало, успех и от мен и едно здраво бебче!
Момичета, в коя г.с. започнахте да усещате бебчетата си за първи път и кога започнахте да ги усещате по-осезаемо, и по-често? Аз вече усещам бебка, но все още много слабо и доста рядко  :oops: Мисля си, че сигурно плацентата ми, която е разположена на предна стена оказва влияние
Здравей, да когато плацентата е предна, движенята на бебчето се усещат по- късно. Моята беше такава. Усетих бебка в 19 г.с. Ако след 25 г.с. не усетиш бебето за повече от 24 часа, трябва да отидеш на УЗИ, за да проверите, дали всичко е наред.
*
Re: Тема на бременните №95
« Отговор #995 -: Септември 20, 2015, 18:46:14 pm »
Бързо минава времето определено. И вие бързо изписахте 50 страници. Заключвам темата. Нали ще си пуснете нова?

Успех на всички и да гушкате здрави бебчета на термин :)



   La vita è bella