0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #140 -: Март 02, 2015, 18:16:10 pm »
Благодаря на lilitu i kati за отговора
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #141 -: Март 03, 2015, 16:19:20 pm »
При мен БТ се задължа 3 дена 36 и 9, днес внезапно усетих за секунди лека болка в ляво, 2-3 дена имах доста разтеглива белтъкоподобна ЦС, но нищо интересно, аз съм с доказана ПКЯ от доста време, и не ползвам тестове за О. Дали е минала или предстои...  :wink:
Според мен има повече от един фоликул и не може да се вярва много на графиката

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #142 -: Март 03, 2015, 17:14:53 pm »
Моля Денис за мнение и по моята графика. Последните месеци меря БТ ректално и правя тестове за ову. Така се надявам да стане чудото този месец  :sucky:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #143 -: Март 05, 2015, 20:28:11 pm »
Моля Денис за мнение и по моята графика. Последните месеци меря БТ ректално и правя тестове за ову. Така се надявам да стане чудото този месец  :sucky:
Графиката не е пълна и не е много показателна.
Ако е имало О., може да е била на 12/13 ден от МЦ.


Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #144 -: Март 05, 2015, 20:56:51 pm »
Графиката не е пълна и не е много показателна.
Ако е имало О., може да е била на 12/13 ден от МЦ.

Благодаря, Денис! Поне да знам, че съм имала ову. Ще продължавам да меря и ще видим какво ще бъде.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #145 -: Март 09, 2015, 16:41:48 pm »
Здравейте момичета,
Ето ме отново и мен с моите надежди за  :bfp1:
Знам че е рано, но искам вашето мнение дали, да се надявам или не.
След мисед една година през която МЦ така и не се нормализира. В момента съм на Дуфастон и не знам от него ли е високата Т или това което толкова много искам. Ще се радвам да изкажете мнение.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #146 -: Март 09, 2015, 18:07:06 pm »
Здравейте момичета,
Ето ме отново и мен с моите надежди за  :bfp1:
Знам че е рано, но искам вашето мнение дали, да се надявам или не.
След мисед една година през която МЦ така и не се нормализира. В момента съм на Дуфастон и не знам от него ли е високата Т или това което толкова много искам. Ще се радвам да изкажете мнение.
Здравей, от кой ден си започнала да пиеш дуфастона? Засичали ли сте през този цикъл овулация с видеозон?
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #147 -: Март 09, 2015, 18:29:31 pm »
От 16 ден на МЦ. На 25 бях на лекар каза очаквана О  сред два дни 27-28
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #148 -: Март 09, 2015, 19:31:00 pm »
Дами погледнете графиката ми моля.Вчера беше 10 ден от овулацията ми и имах боцкания и дърпания в матката.БТ спадна на 36 ,8 днес се вдигна на 37,1 .Днес имам предменструални болки от време на време , а цикълът ми трябва да дойде по принцип на 15.Цял ден съм с температура над 37.Възможно ли  е това спадане на БТ да е имплантационен спад.Чувтвам се много странно,една отнесена и като болна,а не съм болна.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #149 -: Март 09, 2015, 20:11:28 pm »
Дами погледнете графиката ми моля.Вчера беше 10 ден от овулацията ми и имах боцкания и дърпания в матката.БТ спадна на 36 ,8 днес се вдигна на 37,1 .Днес имам предменструални болки от време на време , а цикълът ми трябва да дойде по принцип на 15.Цял ден съм с температура над 37.Възможно ли  е това спадане на БТ да е имплантационен спад.Чувтвам се много странно,една отнесена и като болна,а не съм болна.


Според мен графиката ти върви много добре до тук, може да направиш тест след още 2-3 дни.
Ще стискам палци всичко да е наред osi_9
Боцканията и при мен ги имаше предния път, както и  температура от нея ми се спеше   :)
« Последна редакция: Март 09, 2015, 20:13:54 pm от dacho »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #150 -: Март 09, 2015, 21:08:37 pm »
Дами погледнете графиката ми моля.Вчера беше 10 ден от овулацията ми и имах боцкания и дърпания в матката.БТ спадна на 36 ,8 днес се вдигна на 37,1 .Днес имам предменструални болки от време на време , а цикълът ми трябва да дойде по принцип на 15.Цял ден съм с температура над 37.Възможно ли  е това спадане на БТ да е имплантационен спад.Чувтвам се много странно,една отнесена и като болна,а не съм болна.
Да, може да е имплантационен спад. Успех този месец!
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #151 -: Март 09, 2015, 21:23:44 pm »
Благодаря ви момичета дано :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #152 -: Март 09, 2015, 21:43:52 pm »
Здравейте момичета,
Ето ме отново и мен с моите надежди за  :bfp1:
Знам че е рано, но искам вашето мнение дали, да се надявам или не.
След мисед една година през която МЦ така и не се нормализира. В момента съм на Дуфастон и не знам от него ли е високата Т или това което толкова много искам. Ще се радвам да изкажете мнение.
Здравей, от кой ден си започнала да пиеш дуфастона? Засичали ли сте през този цикъл овулация с видеозон?
От 16 ден на МЦ  утре е последния ден,  На 25  бях на лекар каза 27-28 ще е О
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #153 -: Март 09, 2015, 21:54:32 pm »
Здравейте момичета,
Ето ме отново и мен с моите надежди за  :bfp1:
Знам че е рано, но искам вашето мнение дали, да се надявам или не.
След мисед една година през която МЦ така и не се нормализира. В момента съм на Дуфастон и не знам от него ли е високата Т или това което толкова много искам. Ще се радвам да изкажете мнение.
Здравей, от кой ден си започнала да пиеш дуфастона? Засичали ли сте през този цикъл овулация с видеозон?
От 16 ден на МЦ  утре е последния ден,  На 25  бях на лекар каза 27-28 ще е О
Здравей, разликата в температурата в предполагаемите дни на ову и след това не е много голяма, трябва да е поне з десети.  Дано да е станало бебето, но малко ниски ми изглеждат тези температури.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #154 -: Март 09, 2015, 22:18:45 pm »
Здравейте момичета,
Ето ме отново и мен с моите надежди за  :bfp1:
Знам че е рано, но искам вашето мнение дали, да се надявам или не.
След мисед една година през която МЦ така и не се нормализира. В момента съм на Дуфастон и не знам от него ли е високата Т или това което толкова много искам. Ще се радвам да изкажете мнение.
Здравей, от кой ден си започнала да пиеш дуфастона? Засичали ли сте през този цикъл овулация с видеозон?
От 16 ден на МЦ  утре е последния ден,  На 25  бях на лекар каза 27-28 ще е О
Здравей, разликата в температурата в предполагаемите дни на ову и след това не е много голяма, трябва да е поне з десети.  Дано да е станало бебето, но малко ниски ми изглеждат тези температури.
Благодаря ти . Ще изчакам още малко и ще направя тест пък дано да е станало
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #155 -: Март 09, 2015, 22:22:33 pm »
Dacho, на мен графиката ми изглежда много добре :)) Стискам палци :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #156 -: Март 10, 2015, 07:51:30 am »
Dacho, на мен графиката ми изглежда много добре :)) Стискам палци :)

Дано да си права  :)
 Още малко и ще имам отговор на този  :ask:
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #157 -: Март 14, 2015, 16:03:37 pm »
Здравейте, на 11ден АГ не видя доминантен фоликул и каза този месец, че няма да има овулация. Моля за коментар на графиката, дали наистина е така. Все още тая малка надежда.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #158 -: Март 14, 2015, 18:11:05 pm »
Здравейте, на 11ден АГ не видя доминантен фоликул и каза този месец, че няма да има овулация. Моля за коментар на графиката, дали наистина е така. Все още тая малка надежда.
А какво видя лекаря - ПКЯ?
Ако е имало О., може да е била на 18/19 ден от МЦ, но БТ трябва да се задържи висока /37.0 - 37,2/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #159 -: Март 14, 2015, 18:34:01 pm »
Здравейте, на 11ден АГ не видя доминантен фоликул и каза този месец, че няма да има овулация. Моля за коментар на графиката, дали наистина е така. Все още тая малка надежда.
А какво видя лекаря - ПКЯ?
Ако е имало О., може да е била на 18/19 ден от МЦ, но БТ трябва да се задържи висока /37.0 - 37,2/

Нищо не каза за ПКЯ. Прегледа ме и ми каза че не вижда доминантен фоликул всички били под 1см.
Как може да се разбере ПКЯ?Цикъла ми е редовен винаги на 30-31ден