0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« -: Юли 04, 2006, 08:19:26 am »
Подарявам остатъци от Гонал Ф (пен). Две писалки са, общото количество е около 300 единици. Държани са в хладилник. Живея в регион Мюнхен.
Които се интересува да пусне бележка.
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #1 -: Юли 04, 2006, 10:17:31 am »
Здрасти мила :D май има нещо 3а 4еститене,щом подаряваш и няма да пол3ваш пове4е :D
А3 скоро ще 3апо4вам,но не 3ная с какво ще ме стимулират.Гонал досега не сьм пол3вала и мисля, 4е няма да предприеме лекаря промени.Ако не го подариш дотогава,ще пиша.Но ако ти се обади някой,давай го бе3 4акаш.
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #2 -: Юли 05, 2006, 08:23:35 am »
Здрасти мила :D май има нещо 3а 4еститене,щом подаряваш и няма да пол3ваш пове4е :D
А3 скоро ще 3апо4вам,но не 3ная с какво ще ме стимулират.Гонал досега не сьм пол3вала и мисля, 4е няма да предприеме лекаря промени.Ако не го подариш дотогава,ще пиша.Но ако ти се обади някой,давай го бе3 4акаш.
няма нищо за честитене!  :(
не искам да ги виждам в хладилника, това е причината. Даже бях решила, ако никои не се обади до седмица, да ги пускам в канала. Обаче ще ги пазя. Дано да помогна малко.
Като ти дадат протокола, свиркаи. Пиши ми на лично съобщение, за да го получа в пощата си и да реагирам бързо.
Кога започваш? Аз почивам, след август ще му мислим пак!
 :)
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #3 -: Юли 05, 2006, 09:15:41 am »
А3 ще направя сега пре3 юли като ми дойде и един пре3 октомври и спирам. Сега пия противо3а4ать4ни, спирам ги когато ми каже лекаря и като ми дойде по4вам. Предполагам до една седмица ще имам протокола.На теб пол3отворна по4ивка 8)
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #4 -: Юли 05, 2006, 11:32:58 am »
А3 ще направя сега пре3 юли като ми дойде и един пре3 октомври и спирам. Сега пия противо3а4ать4ни, спирам ги когато ми каже лекаря и като ми дойде по4вам. Предполагам до една седмица ще имам протокола.На теб пол3отворна по4ивка 8)
и аз съм на противозачатъчни, направих голяма киста и сега я топя.  :lol:
защото от лошо има и по_ лошо.  :lol:
наслаждаваи се на топлото време и като му доиде времето се обаждаи!
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #5 -: Юли 10, 2006, 10:32:19 am »
Кафе, сьжалявам, но моята стимулация ще е отново с меногон. Дано се обади някой, който му трябва. А може и ти самата да си ги и3пол3ваш :) 3нае ли 4овек?
Прегрьдки :bighug:
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #6 -: Юли 10, 2006, 11:07:47 am »
Кафе, сьжалявам, но моята стимулация ще е отново с меногон. Дано се обади някой, който му трябва. А може и ти самата да си ги и3пол3ваш :) 3нае ли 4овек?
Прегрьдки :bighug:
Имам и 5 ампули меногон! Искаш ли ги?



*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #7 -: Юли 10, 2006, 18:12:27 pm »
Хайде да си направим форумска срещи4ка :lol: Ти, Таня и а3, и ще ми ги дадеш.После а3 ще ти дам ако ми е останало нещо. А3 имам писалка на Puregon.
Ка3вай кьде да се видим? Ти ли ще дойдеш до Augsburg или ние с Таня да дойдем до München? Tая или следващата седмица в на4алото?
Ще се радвам да се 3апо3ная с теб. И Таня(говорих с нея по телефона)
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #8 -: Юли 10, 2006, 18:30:15 pm »
Еeee, ако е в Мюнхен и аз искам!!! Моля ви се, обадете се! Че тук нямам никакви приятели и няма с кой едно кафе да пия. А и имам тук обещание за кафee от някои хора! :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #9 -: Юли 10, 2006, 18:33:39 pm »
Перле, аз като гледам здравната каса нищо не ти поема вече, ами даваи адреса (напиши ми го на лични) да ги пращам ампулите, после ще я мислим срещата на спокоина глава. Ще ги пратя по пощата, за да стигнат навреме. Те са капка в морето, ама ако мога да помогна малко.... 
За срещата няма проблем, когато кажете, на мен Аугсбург ми е малко неудобен, нямам кола и трябва да пътувам с влак. Трябва ми малко повече време за придвижване, но иначе няма проблем. Искаш ли да поканим и Бени? Познаваш ли Бени? Ще направим четворка! (Няма да играем карти, споко, ще клюкариме форумките дето ни четат сега!  :P )
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #10 -: Юли 10, 2006, 18:36:51 pm »
Еeee, ако е в Мюнхен и аз искам!!! Моля ви се, обадете се! Че тук нямам никакви приятели и няма с кой едно кафе да пия. А и имам тук обещание за кафee от някои хора! :lol:
Ганке, ако си мислиш, че съм Бени, да знаеш, че се лъжеш! :P  :lol:
Ти прибра ли се от Варна?
« Последна редакция: Юли 10, 2006, 18:39:02 pm от Kaffee »
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #11 -: Юли 10, 2006, 18:40:33 pm »
Не мисля бе, ама нали си тук. Знам че сте различни.   :wink: Прибрах се и ако се спретне срещата до началото на август ще участвам с огромно удоволствие.  Че иначе отлитаме пак за Варна за месец.  :balk_184:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #12 -: Юли 10, 2006, 22:32:29 pm »
Кафенце, касата ми отпусна още 3 опита след и3вьнмато4ната :lol:
Давайте тая седмица да се виждаме. Най кьсно на4алото на другата. А3 мога да дойда с Таня(тя що не се вклю4ва :?)кьдето кажете. Ако е малко населеното место 3а мен е по добре, 4е Мюнхен е лудница и ме е страх да карам там. Трябва ми само адрес. Пощенски код, населено място и улица.
Хайде,4ас и ден :lol:
А3 сьм малко от припряните.
Кой ще се обади на Албена? И тя не се е вклю4вала отдавна :?
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #13 -: Юли 11, 2006, 00:39:51 am »
Момичета, с бебето ще ми е трудно да дойда някъде извън Мюнхен.  :( А и съм без кола. А ако решите може кафето и в къщи да го пием. Аз съм на много лесно място,а и тихо, така че Перличке, няма да имаш проблем с колата. Както решите де.  :) Аз ще се радвам да ви видя. Че тук вече ще изкукам сама... :help: :cloud:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #14 -: Юли 11, 2006, 06:41:49 am »
Кафенце, касата ми отпусна още 3 опита след и3вьнмато4ната :lol:
Давайте тая седмица да се виждаме. Най кьсно на4алото на другата. А3 мога да дойда с Таня(тя що не се вклю4ва :?)кьдето кажете. Ако е малко населеното место 3а мен е по добре, 4е Мюнхен е лудница и ме е страх да карам там. Трябва ми само адрес. Пощенски код, населено място и улица.
Хайде,4ас и ден :lol:
А3 сьм малко от припряните.
Кой ще се обади на Албена? И тя не се е вклю4вала отдавна :?

Бени работи, прибира се след 4-5 часа. Аз ще и се обадя, но какво да и кажа? Кога и къде се уговаряме за срещата? Ще и звънна вечерта и ще и споделя плановете, и ако тя има предложение ще ви го напиша.

Перле, да разбирам ли, че не ги бързаш лекарствата и да не ги пращам по пощата, а да ти ги дам при срещата?
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #15 -: Юли 11, 2006, 10:40:57 am »
Не ги бьр3ам лекарствата. Ще ми ги дадеш на срещата :)
Говорих с Таня, ние можем да дойдем у Ганка, в 4етвьртьк. Петьк и понеделник отпадат като натоварени дни 3а движението. Трьгваме в 8 сутринта и до 9, 9.30 ще пристигнем.
Кафенце, ти органи3ирай Албена. Дали ще може да си в3еме по4ивен? Ще дойдете сами, или да ви в3ема а3?
Гане, ти можеш да ми пуснеш адреса си на ли4ни, с пощенския код, моля те.
И двете с Таня много се радваме :lol:
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #16 -: Юли 11, 2006, 10:51:50 am »
Добре, значи става четвъртък сутринта. Незнам дали Бени ще може да си вземе почивен ден, ще ви кажа допълнително. Аз ще доида. Няма да те затруднявам да идваш да ме взимаш, няма смисъл, имаме удобен С-бан. Добре е, че ще сме в Ганка, за да не се притеснявам с времето за придвижване. Ако нещо закъснявам, да не изкъркате всичкото кафе!  :lol:


за Ганка - пусни ми адреса си на лични, както и телефон, ако се загубя, да не се чувствам съвсем загубена.  :P Аз ще си проверя в нет-а как да стигна до вас.

за Ганка, Перла и Таня - да нося ли нещо? (освен Меногона)
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #17 -: Юли 11, 2006, 11:18:31 am »
Ей, страшно се радвам. :D Става дума за 13.07., нали? Обещавам, че ще пазя кафето с живота си. ;) Както прецениш, нямам идея какво може да носиш освен ампулките. Обещаваме да не ги ползваме :P
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #18 -: Юли 11, 2006, 11:54:02 am »
Здравейте и от мене!
С Перла се раzбрахме по телефона тя да органиzира всичко (аz съм свободна и беz ангажименти, така че ми е винаги удобно) и сега само да споделя радостта си от среЩата :lol:. Добре, че е скоро!
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #19 -: Юли 11, 2006, 12:29:10 pm »
3на4и, 4етвьртьк 13.07 у Ганито :lol:
Кафе ще дойде с Бени евентуално :lol:
Тан4е, теб ще те в3ема в 8 сутринта.
Адреса имам. Уговорено :lol: