0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #40 -: Юли 13, 2006, 08:19:42 am »
Те в4ера писали та писали немските мами :lol:
А3 си пия кафето и се стягам 3а пьт. Диети4ния кекс сьм опекла, фотото приготвено. После ще ви пусна малко сним4ици :)
Толкова се радвам, все едно не сьм виждала бьлгари скоро :lol:
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #41 -: Юли 14, 2006, 08:38:19 am »
Искам да се извиня отново за това, че успяхме да се видим само за малко. Причината е само в мен. Но искрено се надявам следващият път срещата да продължи по- дълго.
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #42 -: Юли 14, 2006, 09:16:37 am »
Мацки, чакаме снимки от срещата  :D
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #43 -: Юли 14, 2006, 11:16:23 am »
Мацки, чакаме снимки от срещата  :D

Зайо, ако Tanja и Perla са съгласни - ще пусна моите, а после евентуално Perlichka - нейните. Иначе на лични - може и да получиш :balk_21:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #44 -: Юли 14, 2006, 12:47:55 pm »
Благодаря, значи чакаме съгласието и на другите момичета, за да пуснете тук линк към снимките  :D
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #45 -: Юли 14, 2006, 12:52:47 pm »
Благодаря, значи чакаме съгласието и на другите момичета, за да пуснете тук линк към снимките  :D

Да, вероятно ще се забавим, тъй като те двете днес са на лекар :goodluck: :crossfingers:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #46 -: Юли 14, 2006, 14:11:01 pm »
И от мен  :crossfingers:
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #47 -: Юли 14, 2006, 18:30:54 pm »
Здравейте,
днес бяхме на док. Новините са добри, но нека Перла сама да се похвали  :lol:
Аz нямам ниЩо против снимките да се покажат. А и Перла едва ли Ще е против, след като сама предлага да пусне нейните.
Няма съмнение - най-фотогеничен Ще е единственият ни мъж на сбирката - Алекс  :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #48 -: Юли 14, 2006, 19:24:00 pm »
http://snimka.bg/album.php?album_id=49020

Ами това е част от компанията. Другата за сега не се вижда :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #49 -: Юли 14, 2006, 21:18:49 pm »
Сладурките ми те  :balk_21:
Гане, една цунка на бебо от мен  :balk_21:
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #50 -: Юли 14, 2006, 21:54:54 pm »
Сега ми остана малко време :lol:
Бяхме на лекар както писа Таня. Фоликулите си растат добре,около 10мм са,по около 3/4 на яй4ник :D Днес си бих 5 меногона от Кафе,3а което сьрде4но и благодаря :lol:Ще имам да врьщам един такьв жест.А и това беше повода да се видим и 3апо3наем.Благодарности сьщо и на добрата от3ив4ива домакиня :D и сладкия мальк домакин :lol:
И а3 нямам  нищо против снимките да се видят. А3 моите не3нам как да ги ка4а :? но 3атова ще се потрудим с Таня в бли3ките дни.
Кафенце ти не се тревожи. Ще има още срещи у Мюнхенско :lol: и тогава си в3емаш цял ден по4ивен.
Ама готини сме,нали 3айко :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #51 -: Юли 14, 2006, 23:28:17 pm »
Сладурките ми те  :balk_21:
Гане, една цунка на бебо от мен  :balk_21:

Зайо, за теб винаги  :bighug: :balk_21:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #52 -: Юли 14, 2006, 23:34:37 pm »
Сега ми остана малко време :lol:
Бяхме на лекар както писа Таня. Фоликулите си растат добре,около 10мм са,по около 3/4 на яй4ник :D Днес си бих 5 меногона от Кафе,3а което сьрде4но и благодаря :lol:Ще имам да врьщам един такьв жест.А и това беше повода да се видим и 3апо3наем.Благодарности сьщо и на добрата от3ив4ива домакиня :D и сладкия мальк домакин :lol:
И а3 нямам  нищо против снимките да се видят. А3 моите не3нам как да ги ка4а :? но 3атова ще се потрудим с Таня в бли3ките дни.
Кафенце ти не се тревожи. Ще има още срещи у Мюнхенско :lol: и тогава си в3емаш цял ден по4ивен.
Ама готини сме,нали 3айко :lol:

Перличке, много се радвам!!!  :D Това си е невероятна новина!!!  :lol:Аз ще съм най-щастлива от срещите тук. А се надявам скоро и Бени да се присъедини към нас.
Ако искаш, прати ми ги на майл, аз ще ги намаля и ще ги кача при другите. Така ще ви спестя умуването с Танчето. ;)
Още веднъж - много се радвам, че се видяхме, изкарахме страхотно, поне ние с Алекс. И се надявам пак да се видим :balk_21: :balk_14:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #53 -: Юли 15, 2006, 07:29:35 am »
Браво за срещата! Много сте сладки. :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #54 -: Юли 15, 2006, 14:28:00 pm »
http://snimka.bg/album.php?album_id=49020&photo=1

Ето новия линк със снимките и на Перла :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #55 -: Юли 15, 2006, 15:10:17 pm »
Аz само zа "протокола да вмъкна" кой кой е  :D
Александър и хубавата му гостоприемна майка Ганка вече поzнавате  :D, Перла е усмихнатата и лъчеzарната  :D, а Таня е с бялата блуzа  :D.
Всичко беше много хубаво и zа в бьдеще ще се срещаме по-често и в в по-раzширен сьстав :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #56 -: Юли 15, 2006, 15:37:02 pm »
Аz само zа "протокола да вмъкна" кой кой е  :D
Александър и хубавата му гостоприемна майка Ганка вече поzнавате  :D, Перла е усмихнатата и лъчеzарната  :D, а Таня е с бялата блуzа  :D.
Всичко беше много хубаво и zа в бьдеще ще се срещаме по-често и в в по-раzширен сьстав :lol:


Оф, ма съм и аз...  :? Ами реших, че след като ти си казала вече, че си бременна, то за нас с Перла е ясно кои сме... Та извинявам се още веднъж, ако трябва ще сложа текст под снимките :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #57 -: Юли 15, 2006, 15:46:59 pm »
Гане, не се притеснявай, ние нали си zнаем :lol:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #58 -: Юли 16, 2006, 09:39:19 am »
Е, аз нищо не разбрах. :oops:
Усмихната с оранжевия потник и късата коса коя е?
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #59 -: Юли 16, 2006, 10:23:13 am »
Усмихната с оранжевия потник и късата коса коя е?
Ганка, бе. Бебокът е нейн ;)

Аз не разбрах Каффе къде е  :oops: