0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #20 -: Юли 12, 2006, 07:58:04 am »
Вчера се обадих на Бени. Няма да доиде!  :( Но каза, следващия път да се уговорим за среща след 5 часа!

Девоики, миналата година бяхме на Маиорка и там си събирах семена от палми. Посадих ги, почти нямах надежда че ще се случи нещо, но ... много ме изненадоха тези семена. покълнаха! и сега сме опалмени здраво. ако някоя от вас иска да отглежда палми да драсне два реда. Палмичките са 4/5 сантиметра високи, нямам представа какъв сорт са.

До четвъртък!  :lol:
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #21 -: Юли 12, 2006, 13:40:54 pm »
Да,даааа...палми искам :lol:
Жалко,4е Бени няма да може да дойде :(
Следващия пьт ще направим друго.
До утре :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #22 -: Юли 12, 2006, 14:18:07 pm »
Ами съжалявам, заради нас с бебо не стана следобедна среща. :(  И аз искам палма. Много обичам и в БГ си отглеждам. Тъкмо имам празни саксии. ;) Значи в крайна сметка сме само четирите + малкия бяс?! :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Утре идвам с палмите!
« Отговор #23 -: Юли 12, 2006, 14:49:07 pm »
Момичета, много се радвам, че ще се срещаме. Това ще е репетиция за другата среща с Бени. Хубаво е, че и мъж ще има на срещата.
Сега слушам един диск на Милена. Подготвям се емоционално!  :lol: Да го взема ли диска за утре? Харесвате ли Милена? Ще видя какво още имам "национално", може да излезе нещо по- съвременно.



« Последна редакция: Юли 12, 2006, 14:51:18 pm от Kaffee »
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #24 -: Юли 12, 2006, 15:02:26 pm »
И аз се радвам много. :lol: Разнообразихте ми малко ежедневиетo. Aми аз уредба нямам, ма да е живо и здраво двд-то и пс-то. Само сега се притесних как ще се придвижиш ако се натовариш???  8O  Вземи каквато музика решиш. Малко да стреснем бабата до нас. ;) А без тоя мъж за къде... :D
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #25 -: Юли 12, 2006, 16:15:41 pm »
няма да се натоваря, споко! всъщност, ти колко палми искаш? можеш да си пожелаеш до 40! трябва няколко да оставя за себе си!  :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #26 -: Юли 12, 2006, 16:22:59 pm »
Еeeе, само 1-2. :D Няма да те карам да мъкнеш много. Не знам Перличка колко иска. Ама се надявам да не са огромни, че да не те затрудня много. Че ще трябва после и в Бг да си ги прибирам :balk_144:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #27 -: Юли 12, 2006, 16:36:17 pm »
много са мънички, преди 1 месец покълнаха.
*
Re: Утре идвам с палмите!
« Отговор #28 -: Юли 12, 2006, 17:17:27 pm »
.....................
Сега слушам един диск на Милена. Подготвям се емоционално!  :lol: Да го взема ли диска за утре? Харесвате ли Милена? Ще видя какво още имам "национално", може да излезе нещо по- съвременно.

Ако Милена е таzи Милена (май Славова ли беШе не съм сигурна) zа която аz си мисля е добре, ама zа неЩо "национално" най-върви Шопска салата, ракийка и народна муzика  :lol: :lol: :lol:.
Добре, че сбирката е сутринта.... :lol:
А zа палмите с удоволствие бих си поръчала и аz, ама zа съжаление все пътуваме и няма кой да полива цветята в къЩи. Ние zатова и нямаме  :(.
Ами до утре момичета. Добре Ще е да органиzираме един апарат, та да "увековечим" първата ни сбирка   :D.


*
Re: Утре идвам с палмите!
« Отговор #29 -: Юли 12, 2006, 17:31:30 pm »
.....................
Сега слушам един диск на Милена. Подготвям се емоционално!  :lol: Да го взема ли диска за утре? Харесвате ли Милена? Ще видя какво още имам "национално", може да излезе нещо по- съвременно.

Ако Милена е таzи Милена (май Славова ли беШе не съм сигурна) zа която аz си мисля е добре, ама zа неЩо "национално" най-върви Шопска салата, ракийка и народна муzика  :lol: :lol: :lol:.
Добре, че сбирката е сутринта.... :lol:
А zа палмите с удоволствие бих си поръчала и аz, ама zа съжаление все пътуваме и няма кой да полива цветята в къЩи. Ние zатова и нямаме  :(.
Ами до утре момичета. Добре Ще е да органиzираме един апарат, та да "увековечим" първата ни сбирка   :D.




Да,точно така,  Милена е Милена Славова. Другото "национално", което намерих, е Уикеда, обаче и то не върви със салата, а пък със народна музика съвсем не става!   :lol: а с ракия и идея нямам как е, и през акъл не ми е идвало да пробвам Уикеда с ракия.  :lol:  ама знае ли човек ....  8O животът е пълен с изненади.
 :lol:

забравих да си кажа, че имам и един диск на Стоян Янкулов. Ама тои и с ракия не става, ама и за сутришно матине не го бива. Може бабата - съседка да го хареса!  :lol:
« Последна редакция: Юли 12, 2006, 17:38:17 pm от Kaffee »
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #30 -: Юли 12, 2006, 18:00:08 pm »
Каффе,
по-хубаво, че нямаШ народна - аz от нея много се натъжавам... :(
Утре Ще наблегнем на кафето, Кuchen-а, дето Перла Ще иzмайстори по всяка вероятност (по последни данни от вчера) и сладките прикаzки  :D.
А салатката, ракийката и меzетета, Ще оставим zа среЩата на българска zемя  :D.
Сега се сеЩам да попитам дали в Mюнхен има български ресторант?
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #31 -: Юли 12, 2006, 18:05:00 pm »
ако трябва да сменям бисквитите със салатка??? :beerdr: ракия нямаме, щото не сме си ходили, ма може да взема някоя от магазина. само не знам перличка как ще кара.  :witch: :balk_56: фото аз имам, така че споко, ще се увековечим.   :balk_124: значи да не се притеснявам за теб, няма да загинеш под някоя палма :balk_177:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #32 -: Юли 12, 2006, 18:12:44 pm »
Каффе,
по-хубаво, че нямаШ народна - аz от нея много се натъжавам... :(
Утре Ще наблегнем на кафето, Кuchen-а, дето Перла Ще иzмайстори по всяка вероятност (по последни данни от вчера) и сладките прикаzки  :D.
А салатката, ракийката и меzетета, Ще оставим zа среЩата на българска zемя  :D.
Сега се сеЩам да попитам дали в Mюнхен има български ресторант?

а, не! никаква тъга! само весели неща!
утре ще ти кажа за бг-ресторанта в Мюнхен, че много се разписах днес! До утре, момичета! Чакаите ме! Идвам с палмите!  :lol:
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #33 -: Юли 12, 2006, 18:17:00 pm »
ако трябва да сменям бисквитите със салатка??? :beerdr: ракия нямаме, щото не сме си ходили, ма може да взема някоя от магазина. само не знам перличка как ще кара.  :witch: :balk_56: фото аз имам, така че споко, ще се увековечим.   :balk_124: значи да не се притеснявам за теб, няма да загинеш под някоя палма :balk_177:
абе, маи беше по- добре салатка, че съм на диета!  :lol: пак и отново ... и ако сега това тяло не отслабне, няма да го мажа повече с крем.  :P Така съм го заплашила.
няма да загина "под някоя палма", но ако не намеря пътя в тая жега, ще загина до някоя палма!  :lol:
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #34 -: Юли 12, 2006, 18:20:16 pm »
Ок Каффе, до утре! :lol:
Gанка, никакви смяна на бисквитите със салата  :D! Toва беШе Шегичка. :lol:
Обикновенно сбирките в БГ са в zаведения, където е "редно" да се поръча салатка с ракийка, та zатова... :D  
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #35 -: Юли 12, 2006, 18:25:27 pm »
Ако трябва за теб да търся нещо диетично???;)  А и нашата сбирка е сутрешна и малко не върви ракийка и салатка. А и като гледам са го ударили по-скоро на бира.  :D При нас в Бавария нали е прието да е хранителна добавка, така че може и на бира...
Тук малко се разхлади, така че утре няма да загиваш до палмите 8)
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #36 -: Юли 12, 2006, 18:28:10 pm »
Оф, пусти диети  :(. И аz от както се помня, все съм на диета. За сега се справям, ама ако си поzволя волности и другата сутрин се вzирам "умно" в кантара... :?
Ганка, никакви бири, че иначе няма слабеене :lol:
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #37 -: Юли 12, 2006, 18:35:10 pm »
Ако трябва за теб да търся нещо диетично???;)  А и нашата сбирка е сутрешна и малко не върви ракийка и салатка. А и като гледам са го ударили по-скоро на бира.  :D При нас в Бавария нали е прието да е хранителна добавка, така че може и на бира...
Тук малко се разхлади, така че утре няма да загиваш до палмите 8)
Ганке, с тая комбинация "диетична" "бира" ме уби!  :lol:
Ние сме българи, за нас не е "редно", но е традиционно да се почне със салата! Добре, че не сме баварци, че Гане, както я измисли тая "диетична бира" трябваше да я почваме от сутринта!  :lol:
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #38 -: Юли 12, 2006, 18:37:12 pm »
Момичета, до утре! Аz иzлиzам.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #39 -: Юли 12, 2006, 18:50:57 pm »
Абе Кафе, за теб диетични сладки.;) А иначе знам ли, може и да имат и такова чудо.  :D Щото бира за кърма определено има. Колкото до кантара - и аз го визирам от едно известно време, ама не ще да пада надолу бе...  :x Ама карай, каквото стане... А и с тея стимулации, няма как да пада :?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю