0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« -: Юли 04, 2006, 08:19:26 am »
Подарявам остатъци от Гонал Ф (пен). Две писалки са, общото количество е около 300 единици. Държани са в хладилник. Живея в регион Мюнхен.
Които се интересува да пусне бележка.
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #1 -: Юли 04, 2006, 10:17:31 am »
Здрасти мила :D май има нещо 3а 4еститене,щом подаряваш и няма да пол3ваш пове4е :D
А3 скоро ще 3апо4вам,но не 3ная с какво ще ме стимулират.Гонал досега не сьм пол3вала и мисля, 4е няма да предприеме лекаря промени.Ако не го подариш дотогава,ще пиша.Но ако ти се обади някой,давай го бе3 4акаш.
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #2 -: Юли 05, 2006, 08:23:35 am »
Здрасти мила :D май има нещо 3а 4еститене,щом подаряваш и няма да пол3ваш пове4е :D
А3 скоро ще 3апо4вам,но не 3ная с какво ще ме стимулират.Гонал досега не сьм пол3вала и мисля, 4е няма да предприеме лекаря промени.Ако не го подариш дотогава,ще пиша.Но ако ти се обади някой,давай го бе3 4акаш.
няма нищо за честитене!  :(
не искам да ги виждам в хладилника, това е причината. Даже бях решила, ако никои не се обади до седмица, да ги пускам в канала. Обаче ще ги пазя. Дано да помогна малко.
Като ти дадат протокола, свиркаи. Пиши ми на лично съобщение, за да го получа в пощата си и да реагирам бързо.
Кога започваш? Аз почивам, след август ще му мислим пак!
 :)
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #3 -: Юли 05, 2006, 09:15:41 am »
А3 ще направя сега пре3 юли като ми дойде и един пре3 октомври и спирам. Сега пия противо3а4ать4ни, спирам ги когато ми каже лекаря и като ми дойде по4вам. Предполагам до една седмица ще имам протокола.На теб пол3отворна по4ивка 8)
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #4 -: Юли 05, 2006, 11:32:58 am »
А3 ще направя сега пре3 юли като ми дойде и един пре3 октомври и спирам. Сега пия противо3а4ать4ни, спирам ги когато ми каже лекаря и като ми дойде по4вам. Предполагам до една седмица ще имам протокола.На теб пол3отворна по4ивка 8)
и аз съм на противозачатъчни, направих голяма киста и сега я топя.  :lol:
защото от лошо има и по_ лошо.  :lol:
наслаждаваи се на топлото време и като му доиде времето се обаждаи!
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #5 -: Юли 10, 2006, 10:32:19 am »
Кафе, сьжалявам, но моята стимулация ще е отново с меногон. Дано се обади някой, който му трябва. А може и ти самата да си ги и3пол3ваш :) 3нае ли 4овек?
Прегрьдки :bighug:
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #6 -: Юли 10, 2006, 11:07:47 am »
Кафе, сьжалявам, но моята стимулация ще е отново с меногон. Дано се обади някой, който му трябва. А може и ти самата да си ги и3пол3ваш :) 3нае ли 4овек?
Прегрьдки :bighug:
Имам и 5 ампули меногон! Искаш ли ги?



*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #7 -: Юли 10, 2006, 18:12:27 pm »
Хайде да си направим форумска срещи4ка :lol: Ти, Таня и а3, и ще ми ги дадеш.После а3 ще ти дам ако ми е останало нещо. А3 имам писалка на Puregon.
Ка3вай кьде да се видим? Ти ли ще дойдеш до Augsburg или ние с Таня да дойдем до München? Tая или следващата седмица в на4алото?
Ще се радвам да се 3апо3ная с теб. И Таня(говорих с нея по телефона)
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #8 -: Юли 10, 2006, 18:30:15 pm »
Еeee, ако е в Мюнхен и аз искам!!! Моля ви се, обадете се! Че тук нямам никакви приятели и няма с кой едно кафе да пия. А и имам тук обещание за кафee от някои хора! :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #9 -: Юли 10, 2006, 18:33:39 pm »
Перле, аз като гледам здравната каса нищо не ти поема вече, ами даваи адреса (напиши ми го на лични) да ги пращам ампулите, после ще я мислим срещата на спокоина глава. Ще ги пратя по пощата, за да стигнат навреме. Те са капка в морето, ама ако мога да помогна малко.... 
За срещата няма проблем, когато кажете, на мен Аугсбург ми е малко неудобен, нямам кола и трябва да пътувам с влак. Трябва ми малко повече време за придвижване, но иначе няма проблем. Искаш ли да поканим и Бени? Познаваш ли Бени? Ще направим четворка! (Няма да играем карти, споко, ще клюкариме форумките дето ни четат сега!  :P )
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #10 -: Юли 10, 2006, 18:36:51 pm »
Еeee, ако е в Мюнхен и аз искам!!! Моля ви се, обадете се! Че тук нямам никакви приятели и няма с кой едно кафе да пия. А и имам тук обещание за кафee от някои хора! :lol:
Ганке, ако си мислиш, че съм Бени, да знаеш, че се лъжеш! :P  :lol:
Ти прибра ли се от Варна?
« Последна редакция: Юли 10, 2006, 18:39:02 pm от Kaffee »
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #11 -: Юли 10, 2006, 18:40:33 pm »
Не мисля бе, ама нали си тук. Знам че сте различни.   :wink: Прибрах се и ако се спретне срещата до началото на август ще участвам с огромно удоволствие.  Че иначе отлитаме пак за Варна за месец.  :balk_184:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #12 -: Юли 10, 2006, 22:32:29 pm »
Кафенце, касата ми отпусна още 3 опита след и3вьнмато4ната :lol:
Давайте тая седмица да се виждаме. Най кьсно на4алото на другата. А3 мога да дойда с Таня(тя що не се вклю4ва :?)кьдето кажете. Ако е малко населеното место 3а мен е по добре, 4е Мюнхен е лудница и ме е страх да карам там. Трябва ми само адрес. Пощенски код, населено място и улица.
Хайде,4ас и ден :lol:
А3 сьм малко от припряните.
Кой ще се обади на Албена? И тя не се е вклю4вала отдавна :?
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #13 -: Юли 11, 2006, 00:39:51 am »
Момичета, с бебето ще ми е трудно да дойда някъде извън Мюнхен.  :( А и съм без кола. А ако решите може кафето и в къщи да го пием. Аз съм на много лесно място,а и тихо, така че Перличке, няма да имаш проблем с колата. Както решите де.  :) Аз ще се радвам да ви видя. Че тук вече ще изкукам сама... :help: :cloud:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #14 -: Юли 11, 2006, 06:41:49 am »
Кафенце, касата ми отпусна още 3 опита след и3вьнмато4ната :lol:
Давайте тая седмица да се виждаме. Най кьсно на4алото на другата. А3 мога да дойда с Таня(тя що не се вклю4ва :?)кьдето кажете. Ако е малко населеното место 3а мен е по добре, 4е Мюнхен е лудница и ме е страх да карам там. Трябва ми само адрес. Пощенски код, населено място и улица.
Хайде,4ас и ден :lol:
А3 сьм малко от припряните.
Кой ще се обади на Албена? И тя не се е вклю4вала отдавна :?

Бени работи, прибира се след 4-5 часа. Аз ще и се обадя, но какво да и кажа? Кога и къде се уговаряме за срещата? Ще и звънна вечерта и ще и споделя плановете, и ако тя има предложение ще ви го напиша.

Перле, да разбирам ли, че не ги бързаш лекарствата и да не ги пращам по пощата, а да ти ги дам при срещата?
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #15 -: Юли 11, 2006, 10:40:57 am »
Не ги бьр3ам лекарствата. Ще ми ги дадеш на срещата :)
Говорих с Таня, ние можем да дойдем у Ганка, в 4етвьртьк. Петьк и понеделник отпадат като натоварени дни 3а движението. Трьгваме в 8 сутринта и до 9, 9.30 ще пристигнем.
Кафенце, ти органи3ирай Албена. Дали ще може да си в3еме по4ивен? Ще дойдете сами, или да ви в3ема а3?
Гане, ти можеш да ми пуснеш адреса си на ли4ни, с пощенския код, моля те.
И двете с Таня много се радваме :lol:
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #16 -: Юли 11, 2006, 10:51:50 am »
Добре, значи става четвъртък сутринта. Незнам дали Бени ще може да си вземе почивен ден, ще ви кажа допълнително. Аз ще доида. Няма да те затруднявам да идваш да ме взимаш, няма смисъл, имаме удобен С-бан. Добре е, че ще сме в Ганка, за да не се притеснявам с времето за придвижване. Ако нещо закъснявам, да не изкъркате всичкото кафе!  :lol:


за Ганка - пусни ми адреса си на лични, както и телефон, ако се загубя, да не се чувствам съвсем загубена.  :P Аз ще си проверя в нет-а как да стигна до вас.

за Ганка, Перла и Таня - да нося ли нещо? (освен Меногона)
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #17 -: Юли 11, 2006, 11:18:31 am »
Ей, страшно се радвам. :D Става дума за 13.07., нали? Обещавам, че ще пазя кафето с живота си. ;) Както прецениш, нямам идея какво може да носиш освен ампулките. Обещаваме да не ги ползваме :P
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #18 -: Юли 11, 2006, 11:54:02 am »
Здравейте и от мене!
С Перла се раzбрахме по телефона тя да органиzира всичко (аz съм свободна и беz ангажименти, така че ми е винаги удобно) и сега само да споделя радостта си от среЩата :lol:. Добре, че е скоро!
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #19 -: Юли 11, 2006, 12:29:10 pm »
3на4и, 4етвьртьк 13.07 у Ганито :lol:
Кафе ще дойде с Бени евентуално :lol:
Тан4е, теб ще те в3ема в 8 сутринта.
Адреса имам. Уговорено :lol:
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #20 -: Юли 12, 2006, 07:58:04 am »
Вчера се обадих на Бени. Няма да доиде!  :( Но каза, следващия път да се уговорим за среща след 5 часа!

Девоики, миналата година бяхме на Маиорка и там си събирах семена от палми. Посадих ги, почти нямах надежда че ще се случи нещо, но ... много ме изненадоха тези семена. покълнаха! и сега сме опалмени здраво. ако някоя от вас иска да отглежда палми да драсне два реда. Палмичките са 4/5 сантиметра високи, нямам представа какъв сорт са.

До четвъртък!  :lol:
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #21 -: Юли 12, 2006, 13:40:54 pm »
Да,даааа...палми искам :lol:
Жалко,4е Бени няма да може да дойде :(
Следващия пьт ще направим друго.
До утре :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #22 -: Юли 12, 2006, 14:18:07 pm »
Ами съжалявам, заради нас с бебо не стана следобедна среща. :(  И аз искам палма. Много обичам и в БГ си отглеждам. Тъкмо имам празни саксии. ;) Значи в крайна сметка сме само четирите + малкия бяс?! :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Утре идвам с палмите!
« Отговор #23 -: Юли 12, 2006, 14:49:07 pm »
Момичета, много се радвам, че ще се срещаме. Това ще е репетиция за другата среща с Бени. Хубаво е, че и мъж ще има на срещата.
Сега слушам един диск на Милена. Подготвям се емоционално!  :lol: Да го взема ли диска за утре? Харесвате ли Милена? Ще видя какво още имам "национално", може да излезе нещо по- съвременно.



« Последна редакция: Юли 12, 2006, 14:51:18 pm от Kaffee »
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #24 -: Юли 12, 2006, 15:02:26 pm »
И аз се радвам много. :lol: Разнообразихте ми малко ежедневиетo. Aми аз уредба нямам, ма да е живо и здраво двд-то и пс-то. Само сега се притесних как ще се придвижиш ако се натовариш???  8O  Вземи каквато музика решиш. Малко да стреснем бабата до нас. ;) А без тоя мъж за къде... :D
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #25 -: Юли 12, 2006, 16:15:41 pm »
няма да се натоваря, споко! всъщност, ти колко палми искаш? можеш да си пожелаеш до 40! трябва няколко да оставя за себе си!  :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #26 -: Юли 12, 2006, 16:22:59 pm »
Еeeе, само 1-2. :D Няма да те карам да мъкнеш много. Не знам Перличка колко иска. Ама се надявам да не са огромни, че да не те затрудня много. Че ще трябва после и в Бг да си ги прибирам :balk_144:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #27 -: Юли 12, 2006, 16:36:17 pm »
много са мънички, преди 1 месец покълнаха.
*
Re: Утре идвам с палмите!
« Отговор #28 -: Юли 12, 2006, 17:17:27 pm »
.....................
Сега слушам един диск на Милена. Подготвям се емоционално!  :lol: Да го взема ли диска за утре? Харесвате ли Милена? Ще видя какво още имам "национално", може да излезе нещо по- съвременно.

Ако Милена е таzи Милена (май Славова ли беШе не съм сигурна) zа която аz си мисля е добре, ама zа неЩо "национално" най-върви Шопска салата, ракийка и народна муzика  :lol: :lol: :lol:.
Добре, че сбирката е сутринта.... :lol:
А zа палмите с удоволствие бих си поръчала и аz, ама zа съжаление все пътуваме и няма кой да полива цветята в къЩи. Ние zатова и нямаме  :(.
Ами до утре момичета. Добре Ще е да органиzираме един апарат, та да "увековечим" първата ни сбирка   :D.


*
Re: Утре идвам с палмите!
« Отговор #29 -: Юли 12, 2006, 17:31:30 pm »
.....................
Сега слушам един диск на Милена. Подготвям се емоционално!  :lol: Да го взема ли диска за утре? Харесвате ли Милена? Ще видя какво още имам "национално", може да излезе нещо по- съвременно.

Ако Милена е таzи Милена (май Славова ли беШе не съм сигурна) zа която аz си мисля е добре, ама zа неЩо "национално" най-върви Шопска салата, ракийка и народна муzика  :lol: :lol: :lol:.
Добре, че сбирката е сутринта.... :lol:
А zа палмите с удоволствие бих си поръчала и аz, ама zа съжаление все пътуваме и няма кой да полива цветята в къЩи. Ние zатова и нямаме  :(.
Ами до утре момичета. Добре Ще е да органиzираме един апарат, та да "увековечим" първата ни сбирка   :D.




Да,точно така,  Милена е Милена Славова. Другото "национално", което намерих, е Уикеда, обаче и то не върви със салата, а пък със народна музика съвсем не става!   :lol: а с ракия и идея нямам как е, и през акъл не ми е идвало да пробвам Уикеда с ракия.  :lol:  ама знае ли човек ....  8O животът е пълен с изненади.
 :lol:

забравих да си кажа, че имам и един диск на Стоян Янкулов. Ама тои и с ракия не става, ама и за сутришно матине не го бива. Може бабата - съседка да го хареса!  :lol:
« Последна редакция: Юли 12, 2006, 17:38:17 pm от Kaffee »
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #30 -: Юли 12, 2006, 18:00:08 pm »
Каффе,
по-хубаво, че нямаШ народна - аz от нея много се натъжавам... :(
Утре Ще наблегнем на кафето, Кuchen-а, дето Перла Ще иzмайстори по всяка вероятност (по последни данни от вчера) и сладките прикаzки  :D.
А салатката, ракийката и меzетета, Ще оставим zа среЩата на българска zемя  :D.
Сега се сеЩам да попитам дали в Mюнхен има български ресторант?
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #31 -: Юли 12, 2006, 18:05:00 pm »
ако трябва да сменям бисквитите със салатка??? :beerdr: ракия нямаме, щото не сме си ходили, ма може да взема някоя от магазина. само не знам перличка как ще кара.  :witch: :balk_56: фото аз имам, така че споко, ще се увековечим.   :balk_124: значи да не се притеснявам за теб, няма да загинеш под някоя палма :balk_177:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #32 -: Юли 12, 2006, 18:12:44 pm »
Каффе,
по-хубаво, че нямаШ народна - аz от нея много се натъжавам... :(
Утре Ще наблегнем на кафето, Кuchen-а, дето Перла Ще иzмайстори по всяка вероятност (по последни данни от вчера) и сладките прикаzки  :D.
А салатката, ракийката и меzетета, Ще оставим zа среЩата на българска zемя  :D.
Сега се сеЩам да попитам дали в Mюнхен има български ресторант?

а, не! никаква тъга! само весели неща!
утре ще ти кажа за бг-ресторанта в Мюнхен, че много се разписах днес! До утре, момичета! Чакаите ме! Идвам с палмите!  :lol:
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #33 -: Юли 12, 2006, 18:17:00 pm »
ако трябва да сменям бисквитите със салатка??? :beerdr: ракия нямаме, щото не сме си ходили, ма може да взема някоя от магазина. само не знам перличка как ще кара.  :witch: :balk_56: фото аз имам, така че споко, ще се увековечим.   :balk_124: значи да не се притеснявам за теб, няма да загинеш под някоя палма :balk_177:
абе, маи беше по- добре салатка, че съм на диета!  :lol: пак и отново ... и ако сега това тяло не отслабне, няма да го мажа повече с крем.  :P Така съм го заплашила.
няма да загина "под някоя палма", но ако не намеря пътя в тая жега, ще загина до някоя палма!  :lol:
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #34 -: Юли 12, 2006, 18:20:16 pm »
Ок Каффе, до утре! :lol:
Gанка, никакви смяна на бисквитите със салата  :D! Toва беШе Шегичка. :lol:
Обикновенно сбирките в БГ са в zаведения, където е "редно" да се поръча салатка с ракийка, та zатова... :D  
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #35 -: Юли 12, 2006, 18:25:27 pm »
Ако трябва за теб да търся нещо диетично???;)  А и нашата сбирка е сутрешна и малко не върви ракийка и салатка. А и като гледам са го ударили по-скоро на бира.  :D При нас в Бавария нали е прието да е хранителна добавка, така че може и на бира...
Тук малко се разхлади, така че утре няма да загиваш до палмите 8)
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #36 -: Юли 12, 2006, 18:28:10 pm »
Оф, пусти диети  :(. И аz от както се помня, все съм на диета. За сега се справям, ама ако си поzволя волности и другата сутрин се вzирам "умно" в кантара... :?
Ганка, никакви бири, че иначе няма слабеене :lol:
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #37 -: Юли 12, 2006, 18:35:10 pm »
Ако трябва за теб да търся нещо диетично???;)  А и нашата сбирка е сутрешна и малко не върви ракийка и салатка. А и като гледам са го ударили по-скоро на бира.  :D При нас в Бавария нали е прието да е хранителна добавка, така че може и на бира...
Тук малко се разхлади, така че утре няма да загиваш до палмите 8)
Ганке, с тая комбинация "диетична" "бира" ме уби!  :lol:
Ние сме българи, за нас не е "редно", но е традиционно да се почне със салата! Добре, че не сме баварци, че Гане, както я измисли тая "диетична бира" трябваше да я почваме от сутринта!  :lol:
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #38 -: Юли 12, 2006, 18:37:12 pm »
Момичета, до утре! Аz иzлиzам.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #39 -: Юли 12, 2006, 18:50:57 pm »
Абе Кафе, за теб диетични сладки.;) А иначе знам ли, може и да имат и такова чудо.  :D Щото бира за кърма определено има. Колкото до кантара - и аз го визирам от едно известно време, ама не ще да пада надолу бе...  :x Ама карай, каквото стане... А и с тея стимулации, няма как да пада :?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #40 -: Юли 13, 2006, 08:19:42 am »
Те в4ера писали та писали немските мами :lol:
А3 си пия кафето и се стягам 3а пьт. Диети4ния кекс сьм опекла, фотото приготвено. После ще ви пусна малко сним4ици :)
Толкова се радвам, все едно не сьм виждала бьлгари скоро :lol:
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #41 -: Юли 14, 2006, 08:38:19 am »
Искам да се извиня отново за това, че успяхме да се видим само за малко. Причината е само в мен. Но искрено се надявам следващият път срещата да продължи по- дълго.
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #42 -: Юли 14, 2006, 09:16:37 am »
Мацки, чакаме снимки от срещата  :D
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #43 -: Юли 14, 2006, 11:16:23 am »
Мацки, чакаме снимки от срещата  :D

Зайо, ако Tanja и Perla са съгласни - ще пусна моите, а после евентуално Perlichka - нейните. Иначе на лични - може и да получиш :balk_21:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #44 -: Юли 14, 2006, 12:47:55 pm »
Благодаря, значи чакаме съгласието и на другите момичета, за да пуснете тук линк към снимките  :D
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #45 -: Юли 14, 2006, 12:52:47 pm »
Благодаря, значи чакаме съгласието и на другите момичета, за да пуснете тук линк към снимките  :D

Да, вероятно ще се забавим, тъй като те двете днес са на лекар :goodluck: :crossfingers:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #46 -: Юли 14, 2006, 14:11:01 pm »
И от мен  :crossfingers:
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #47 -: Юли 14, 2006, 18:30:54 pm »
Здравейте,
днес бяхме на док. Новините са добри, но нека Перла сама да се похвали  :lol:
Аz нямам ниЩо против снимките да се покажат. А и Перла едва ли Ще е против, след като сама предлага да пусне нейните.
Няма съмнение - най-фотогеничен Ще е единственият ни мъж на сбирката - Алекс  :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #48 -: Юли 14, 2006, 19:24:00 pm »
http://snimka.bg/album.php?album_id=49020

Ами това е част от компанията. Другата за сега не се вижда :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #49 -: Юли 14, 2006, 21:18:49 pm »
Сладурките ми те  :balk_21:
Гане, една цунка на бебо от мен  :balk_21:
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #50 -: Юли 14, 2006, 21:54:54 pm »
Сега ми остана малко време :lol:
Бяхме на лекар както писа Таня. Фоликулите си растат добре,около 10мм са,по около 3/4 на яй4ник :D Днес си бих 5 меногона от Кафе,3а което сьрде4но и благодаря :lol:Ще имам да врьщам един такьв жест.А и това беше повода да се видим и 3апо3наем.Благодарности сьщо и на добрата от3ив4ива домакиня :D и сладкия мальк домакин :lol:
И а3 нямам  нищо против снимките да се видят. А3 моите не3нам как да ги ка4а :? но 3атова ще се потрудим с Таня в бли3ките дни.
Кафенце ти не се тревожи. Ще има още срещи у Мюнхенско :lol: и тогава си в3емаш цял ден по4ивен.
Ама готини сме,нали 3айко :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #51 -: Юли 14, 2006, 23:28:17 pm »
Сладурките ми те  :balk_21:
Гане, една цунка на бебо от мен  :balk_21:

Зайо, за теб винаги  :bighug: :balk_21:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #52 -: Юли 14, 2006, 23:34:37 pm »
Сега ми остана малко време :lol:
Бяхме на лекар както писа Таня. Фоликулите си растат добре,около 10мм са,по около 3/4 на яй4ник :D Днес си бих 5 меногона от Кафе,3а което сьрде4но и благодаря :lol:Ще имам да врьщам един такьв жест.А и това беше повода да се видим и 3апо3наем.Благодарности сьщо и на добрата от3ив4ива домакиня :D и сладкия мальк домакин :lol:
И а3 нямам  нищо против снимките да се видят. А3 моите не3нам как да ги ка4а :? но 3атова ще се потрудим с Таня в бли3ките дни.
Кафенце ти не се тревожи. Ще има още срещи у Мюнхенско :lol: и тогава си в3емаш цял ден по4ивен.
Ама готини сме,нали 3айко :lol:

Перличке, много се радвам!!!  :D Това си е невероятна новина!!!  :lol:Аз ще съм най-щастлива от срещите тук. А се надявам скоро и Бени да се присъедини към нас.
Ако искаш, прати ми ги на майл, аз ще ги намаля и ще ги кача при другите. Така ще ви спестя умуването с Танчето. ;)
Още веднъж - много се радвам, че се видяхме, изкарахме страхотно, поне ние с Алекс. И се надявам пак да се видим :balk_21: :balk_14:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #53 -: Юли 15, 2006, 07:29:35 am »
Браво за срещата! Много сте сладки. :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #54 -: Юли 15, 2006, 14:28:00 pm »
http://snimka.bg/album.php?album_id=49020&photo=1

Ето новия линк със снимките и на Перла :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #55 -: Юли 15, 2006, 15:10:17 pm »
Аz само zа "протокола да вмъкна" кой кой е  :D
Александър и хубавата му гостоприемна майка Ганка вече поzнавате  :D, Перла е усмихнатата и лъчеzарната  :D, а Таня е с бялата блуzа  :D.
Всичко беше много хубаво и zа в бьдеще ще се срещаме по-често и в в по-раzширен сьстав :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #56 -: Юли 15, 2006, 15:37:02 pm »
Аz само zа "протокола да вмъкна" кой кой е  :D
Александър и хубавата му гостоприемна майка Ганка вече поzнавате  :D, Перла е усмихнатата и лъчеzарната  :D, а Таня е с бялата блуzа  :D.
Всичко беше много хубаво и zа в бьдеще ще се срещаме по-често и в в по-раzширен сьстав :lol:


Оф, ма съм и аз...  :? Ами реших, че след като ти си казала вече, че си бременна, то за нас с Перла е ясно кои сме... Та извинявам се още веднъж, ако трябва ще сложа текст под снимките :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #57 -: Юли 15, 2006, 15:46:59 pm »
Гане, не се притеснявай, ние нали си zнаем :lol:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #58 -: Юли 16, 2006, 09:39:19 am »
Е, аз нищо не разбрах. :oops:
Усмихната с оранжевия потник и късата коса коя е?
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #59 -: Юли 16, 2006, 10:23:13 am »
Усмихната с оранжевия потник и късата коса коя е?
Ганка, бе. Бебокът е нейн ;)

Аз не разбрах Каффе къде е  :oops:
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #60 -: Юли 16, 2006, 10:34:32 am »
Усмихната с оранжевия потник и късата коса коя е?
Не е ли Перла  :D

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #61 -: Юли 16, 2006, 11:11:59 am »
Ох, явно е трябвало да сложим текст.  :oops: Ама аз съм за бой. :( Тази усмихната жена с оранжевия потник е Perla. Аз съм със синя блузка и дълга коса. А бременната жена е Tanja. А Kaffee за съжаление не пожела да се снима, а и тръгна много рано, понеже имаше работа.

P.S. Бебето е мое, ама беше на разположение за момичетата в процедури. Надявам се това да е късметлииското бебе на Perla :bighug: :babyflips:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #62 -: Юли 16, 2006, 11:19:11 am »
Усмихната с оранжевия потник и късата коса коя е?
Ганка, бе. Бебокът е нейн ;)

Аз не разбрах Каффе къде е  :oops:
:lol: отива и на Перла нали, особено 9/тата снимка е много сладурска.
Усмихната с оранжевия потник е Перла, а Кафето го няма вече, отишло си е.  :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #63 -: Юли 16, 2006, 11:29:25 am »
Усмихната с оранжевия потник и късата коса коя е?
Ганка, бе. Бебокът е нейн ;)

Аз не разбрах Каффе къде е  :oops:

A Kaffee... пи кафе и излезна :coke: :balk_21:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #64 -: Юли 16, 2006, 15:00:20 pm »

Добре, това значи са Таня и Ганка, така ли?


А това би трябвало да е Перла с бебока на Ганка.

Вече разбрах ли  :oops:

Каффето е зад кадър  :lol:
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #65 -: Юли 16, 2006, 15:45:00 pm »
Да, точно така   :D.
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #66 -: Юли 16, 2006, 15:50:10 pm »
Много сте сладки, момичета, а за бебо, просто нямам думи - страхотен е, Ганка, да ти е жив и здрав :D
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #67 -: Юли 16, 2006, 16:11:34 pm »
Зайко :balk_21:
Е, сега вече е ясно.  :balk_50:
Мерси, Рали, да ви се връща на всички! :balk_602:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #68 -: Юли 16, 2006, 16:53:23 pm »
Е, и аз разбрах вече. :lol:
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #69 -: Юли 17, 2006, 07:15:27 am »
Хахаха..ра3смяхте ме от сутринта :lol: :lol:
Ра3по3нахте ме най после :lol:
На едната снимка уж Таня бременна, пьк а3 не мога да си 3атворя панталона :lol: :lol:
*

    tara1

Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #70 -: Август 03, 2006, 17:35:39 pm »
ei momi4eta mnogo ste gotini
i as jiveia v muenchen,no sega sam v bg kato se pribera v kraia na septemvri ste se radvam ako se organisirame i vidime.
as pravih sasto invitro niakolko pati i 2 pati sabremeniah no ............ne se polu4i sega si imam osinoveno mom4enze na 3 godini i v momenta se opitvam da si osinovia momi4enze.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #71 -: Август 03, 2006, 18:06:55 pm »
Тара, аз също пътувам за БГ, а и Кафе я няма. Но не пречи като се приберем да се срещнем. :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #72 -: Август 04, 2006, 07:34:21 am »
3дравей Тара :D отдавна не си писала...
И а3 ще се радвам да се видим. Пиши, като си вече в Мюнхен.
*

    tara1

Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #73 -: Август 20, 2006, 12:32:02 pm »
kato se pribera ste pisa.
vse oste ne snaia do koga ste stoia v bg.
ste se radvam ako se organisirame i vidime.
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #74 -: Септември 02, 2006, 11:22:17 am »
виж как хубаво стана с тоя Гонал, открихме се без да искаме много.  :lol: Гонала замина в боклука, но срещите продължават.
Тара, като се прибереш с момиченцето да пишеш!
*
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #75 -: Септември 02, 2006, 19:44:09 pm »
Тара и момиченце ли си осинови? Ееех, че добра новина.
И а3 с нетърпение очаквам следващата среща :lol:
Предлагам даже да си почнем нова темичка 3а следващата среща, като си дойдат Гането и Тара.
И между другото...
Кафенце, мила, добре дошла :lol:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Подарявам Гонал/Ф - Мюнхен
« Отговор #76 -: Септември 02, 2006, 20:15:54 pm »
Тара, пиши на кирилица. Използвай КРЕДОР горе в ляво.