0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #880 -: Февруари 11, 2015, 19:48:46 pm »
На Хаук кошовете са доста тесни. Абе, на живо като отидете е друго, придобива се представа.

*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #881 -: Февруари 11, 2015, 20:11:42 pm »
А за триколките какво ви е мнението.На мен са ми много симпатични
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #882 -: Февруари 11, 2015, 21:04:11 pm »
Аз само едно ще ви дам къто съвет, изберете сравнително лека и маневрена количка.Моята е втора ръка, но е на марка, в групата дето се събираме масово са с нови Лорели и още някакви марки купени за по 500-600 лв.Моята която няма вид, е в пъти по-лека за бутане по баирите на града, но не е фешън.Това последното мен хич не ме касае, щото аз не съм по модата, важното е да ми е удобно, все пак целта не е да правя мускули по баира.

*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #883 -: Февруари 11, 2015, 22:00:51 pm »
А за триколките какво ви е мнението.На мен са ми много симпатични
Аз също съм фен и съм с триколка :)
Сочат ги като по-нестабилни при качване на тротоар напред защото е само една опорната точка, но на мен не ми е проблем :)
Подкрепям мнението на маги - просто много се разскърцват и раздрънкват някои марки :(
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #884 -: Февруари 11, 2015, 22:18:42 pm »
Оооо така се бяхме надъхали за Хаук. Друго си е на живо да видиш. Значи пак почвам от нулата. Дайте Предложение   от същия ценови клас. Има толкова богат избор, че си е мъка да избереш
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #885 -: Февруари 11, 2015, 22:52:22 pm »
Момичета, нали знаете, че има тема за количките :) Ето линк:
Колички
Можете да разгледате какво е писано, а и там се обсъждат целенасочено, за да е по-подредено :)
Иначе какъв ценови клас и какво очакваш да има количката е много важно, защото има колички за същите пари но например без един кош или така нататък :)
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #886 -: Февруари 12, 2015, 18:53:58 pm »
Ох, не могаааааааааааааааааа :lol:

http://www.nenovinite.com/ne/rubriki/6721/


Ай да се посмеете на воля :D :D :D
[/url][/url]
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #887 -: Февруари 13, 2015, 11:51:17 am »
хахахахахаха, много добро!


*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #888 -: Февруари 15, 2015, 11:30:20 am »
Здравейте, знам че има отделна тема за детските колички, но тя не е много активна. Затова ще се радвам да споделите към каква количка сте се ориентирали. Аз мислех да купувам Sline на Adbor. Вчера отидох да я видя на живо, но вече я бяха купили.  :( За сметка на това се влюбих в друга марка пак полска Bexa, модел Line. Проблемът е, че е малко по- скъпа. Някой да е чувал нещо за тази марка?
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #889 -: Февруари 15, 2015, 13:10:05 pm »
Не съм ги чувала тези марки, съжалявам. Аз ще си ползвам количката на баткото. Тя също не е от много популярните марки, но съм доволна: Mutsy Evo.



   La vita è bella
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #890 -: Февруари 15, 2015, 15:13:11 pm »
Относно количките, ние досега не сме ползвали (7 месеца), но мамите от моята група в момента масово си продават количките за да си купят леки летни колички. Сигурна съм, че е голяма тръпка избирането на първа количка, но по-добре не си надвишавайте лимита. Само за половин година цената пада наполовина.
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #891 -: Февруари 15, 2015, 15:51:00 pm »
Момичета, ако всички пишете в темата за количките, разбира се, че ще стане активна. :-) Отивам там да ви разкажа за моята триколка.  :wink:

Re: Тема на бременните №93
« Отговор #892 -: Февруари 15, 2015, 19:20:34 pm »
Здравейте, бъдещи мами. Днес бяхме на фетална ехокардиография. Почти 2 часа ни гледаха, защото бебо твърдо беше решил, че няма да го прегледат- скача, въртя се, за минута не се кротна. И чак когато прегледа приключи той реши да се покаже с цялата си прелест. Резултатът е здрав бебо, не се видяха проблеми. Толкова ми олекна, че преди да си тръгнем Док поиска да ми измерят кръвното -120/80. :D  :D   :D Минахме през Вис Виталис, ама на бързо хвърлихме по едно око. Мисля, че се отказахме от Хаук, ще се поогледам още.
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #893 -: Февруари 15, 2015, 19:58:26 pm »
Радваммсе за вас, Додо!
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #894 -: Февруари 17, 2015, 13:27:19 pm »
Здравейте момичета! Искам да се запиша и аз в тази прекрасна темичка. Ще се радвам да обменяме заедно информация. Бременна съм в 12 г.с. и съм много щастлива, с много трепет и вълнение, чакахме този момент да настъпи. Искам да ви попитам, кога за първи път усетихте бебо в коремчето. Знам, че може би има доста време да усетя и това, но нямам никакво търпение.
Пожелавам на всички лека и щастлива бременност ! Бъдете живи и здрави, целувки ! :bighug: :balk_102:
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #895 -: Февруари 17, 2015, 13:42:46 pm »
Здравей Лила, добре дошла! Аз усетих бебето в края на 19-та седмица. По принцип съм с предна плацента и в този случай бебето се усещало малко по-късно.
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #896 -: Февруари 17, 2015, 19:53:41 pm »
На мен така и не ми казаха с каква плацента съм, а и аз не съм питала, но го усеттих в 16 г.с. и после 3-4 дни не го усетих изобщо. Чак се притесних, после в 17 вече се показа. Първо беше като леко гъделичкане, сега е малко по-силно и стабилно, но не неприятно или болезнено, все пак е още малък.
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #897 -: Февруари 17, 2015, 21:19:17 pm »
Здравейте момичета!днес бях на преглед .всичко е наред.оказа се,че моят младеж е голям 967 гр.  8O главичката е с седмица напред.слушахме тоновете ама много риташе и приключихме много бьрзо с тях  :lol: и плацентата ми се е вдигнала за мое успокоение.иначе малкият беше стиснал юмручета упорито риткаше с крачета  и си отваряше устата аха да каже нещо  :wink:
Добре дошла на Лила!лека бременност и желая :)  Моята плацента е задна чак днес ми казаха на прегледа и аз като Додо в сьщата седмица 16 +4 д.  От началото на месеца вече ме подритва повечко :wink:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #898 -: Февруари 18, 2015, 09:15:02 am »
Здравейте момичета!днес бях на преглед .всичко е наред.оказа се,че моят младеж е голям 967 гр.  8O главичката е с седмица напред.слушахме тоновете ама много риташе и приключихме много бьрзо с тях  :lol: и плацентата ми се е вдигнала за мое успокоение.иначе малкият беше стиснал юмручета упорито риткаше с крачета  и си отваряше устата аха да каже нещо  :wink:
Добре дошла на Лила!лека бременност и желая :)  Моята плацента е задна чак днес ми казаха на прегледа и аз като Додо в сьщата седмица 16 +4 д.  От началото на месеца вече ме подритва повечко :wink:

Аз ще ходя на фетална в 22+ 5 дни и гледах в интернет, че бебо трябва да е около 500 гр. Май не е така щом вашето злато е почти кило в 24 г.с.  8O Успех до края  :bighug:
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #899 -: Февруари 18, 2015, 11:28:44 am »
А аз днес бях на 4д и ми казаха момиче...на 80 % де,за сега е добре всичко.След месец трябва пак да ходя