0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #260 -: Септември 20, 2014, 19:10:59 pm »
Dodich горе долу в кой райони се намира този Северен парк, чувала съм, защото знам че има Западен и Южен и дори съм ходила в тях но къде е Северния.  :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #261 -: Септември 20, 2014, 19:13:55 pm »
Добър ден на всички.
Много е лошо човек да остарява, или поне трайно да си промени някои навици. Първо, че откак забременях почти спрях да пия (не че преди съм била неква голяма пияница). Просто не ми се припива нищо, пък и от 1 чаша вино ми се приспива. Второ - преди можех в 22 часа да пия еспресо и след половин час да легна и да спя. Вчера към 18 часа пих едно 3 в 1 и се блещих до 2 посреднощ, а сутрин ставам в 7.
Тази сутрин също станах раничко, понеже бяха децата от градината на спортно мероприятие. И като се прибрахме и обядвахме, че като се врътна Пешек към 14 часа и ... откара до 18. Едвам си отворих очите, едно ми замаяно, абееее ... пенсионерска ми работа.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #262 -: Септември 20, 2014, 19:35:57 pm »
Dodich горе долу в кой райони се намира този Северен парк, чувала съм, защото знам че има Западен и Южен и дори съм ходила в тях но къде е Северния.  :lol:

f-30, Северния парк е в района на Надежда. Не е голям, но е спокоен и много го харесваме. Има си и детски кътове и кафенца и много приятни алейки.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #263 -: Септември 20, 2014, 21:13:13 pm »
Лека вечер, ние днес бяхме целия ден навън. Супер слънчево, топло и без вятър. Честно доста изгорях от слънцето
Дано и утре пак е хубаво времето.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #264 -: Септември 20, 2014, 23:26:59 pm »
И при нас беше слънчево и топло, ама...докъм 17ч. Като тръгна да се свечерява...бррр. Но поне успях доста работа да си свърша днес. Имам си и "роби" (мама и баба), кеффффф.  :lol: Но нали съм си карък...най-после Иван се добра до тука по светло, че да пробие дупка и да опъне кабел за Булсат и горе, в едната спалня... Интимната ми мисъл е разбира се - да кажа на Дани, че детско върви САМО на телевизора горе, както и да служи за примамка за заспиване соло същия. Естествено - не намирам нужния вид и размер бургия за дупката - хукнах да купя нова, докато работи магазина. Връщам се - Иван намерил 30-ина, ма нека де, да има... :lol: След малко ми вика: "Дай сега конекторите". Ъмммм дай ги, ама те в нюню пликче, преди месец купувани, никакъв спомен къде съм ги завряла и пак - гааааз до магазина - нося нужното. Правим цЕлата инсталация и...декодеарът на Булста-та предал Богу дух.  :D Дал на късо и сега трябва да го подменям. Та се отлага телевизорът в спалнята, пак. Ако успеем до Коледа - бива.
Та мазах, буркани правих, готвих и сядаме вече към 20ч. на масата и давам нареждане за: "Сега всички МЛЪК! Мама ще гледа Биг брадър. Наредила съм ви софра, утрепах се пак - яжте и дъвчете тихооо"  :lol: И мноУ ясно, че баш днес няма Биг брадър...  И Иван намаза да гледа мач.

За всички от НЕ "ББ-контингента", които просто не понасят Венетка обаче - пуснете си само края на това първо предаване, където Жени й сипва с големия чЕрпак. Гледката си заслужаваше хахаха Според Венета, човек да има добри обноски по принцип, пък да не говорим да ги прояви пред м'найсе камери, които те снимат 24/7 и  само дебнат фал и сеир - било лицемерие.  8O Това по повод как Жени посрещнала Зорница в къщата...Освен, че няколко пъти го повтори (вече почти истерясала) и като не й се получи Жени да се панира нещо, или да тръгне да се съгласява с нея и да се усуква, се изцепи, че тя на нейно място - щяла да забие на въпросната Зорница два шамара. Евалата! "Лейди".  :lol: Изобщо не се съмнявам в искреността й в този случай, след като люсна шамар на мъжа си, че бил гледал стрийптизьорката вкарана в къщата на ББ за РД на друг участник... Трябвало тогава да извърне очи в потрес и да си дойде при нея в спалнята, още я помня и се чудех тогава да се смея ли, да се кръстя ли... Гледам, че еволюция при тази женица - нЕма де. Още по-жалка и закостеняла става с времето, та затова ми стана густо как Жени не й цепи басмица хич.  :lol:  Отделно, че винаги ме е дразнел пошлият й вкус и страст към махленски скандали, долнопробни клюки и ровене по кревати портомонета (на гостите й). То всъщност - с друго не ми е позната като "журналист". Не са случайни кавичките.
« Последна редакция: Септември 20, 2014, 23:52:00 pm от Jbrul »
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #265 -: Септември 21, 2014, 01:36:00 am »
https://picasaweb.google.com/109924162291828829603/MkHSX#6060884476565622466... Ето записче на самото интервю. "Отрязано" само то, не е цялото предаване т.е. нищо излишно няма за гледане извън "схватката".  :lol: Пак се разхилих, още на старта Калканджиева я нае....
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #266 -: Септември 21, 2014, 05:33:27 am »
Добро утро, милички  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #267 -: Септември 21, 2014, 10:49:09 am »
Добро утро, Зайче страхотна закуска!
Жбрул, гледах видеото от ББ, прекрасно се държа Жени!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #268 -: Септември 21, 2014, 15:40:18 pm »
А, добър ден и от мен  :D

Времето е чудно, днес добре се разходихме. В Банско е пълно с народ, даже срещнах една съученичка. Не се бяхме виждали 15 години  :D

Jbrul, изгледах и аз разговора с Жени. Мноу проста е тази Венета...

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #269 -: Септември 21, 2014, 16:11:28 pm »
При нас цяла нощ валя,
но днес времето е чудесно, хелая хубав ден на всички!  :)

От вчера съм на тема странни приятелства  :), иска ми се да споделя някои от тях  :D:

Лубовта на гъската Мария към Доминик:  http://vbox7.com/play:4e17574d  ;
http://vbox7.com/play:2dbb6018?p=favourites&id=402184&order=date

Удивително! Питбул, котка и пиленца:
http://vbox7.com/play:d17322a8

Приятелството между орангутан и куче:
http://vbox7.com/play:1124cf8f40


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #270 -: Септември 21, 2014, 16:34:06 pm »
Приятелството мужду слон и куче:
http://www.youtube.com/watch?v=RR0BlQzbOUk


Коте и игуана
http://vbox7.com/play:bfd05d560c?p=collection&id=1362201&order=date

Коте и сова играят
http://vbox7.com/play:06ebd0e2

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #271 -: Септември 22, 2014, 09:32:33 am »
Ехоооо, успали сте се днес  :D
Сервирам ви закуската  :D


Честит ден на Независимостта!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #272 -: Септември 22, 2014, 09:41:36 am »
Добро утро, аз верно се успах, но другите явно маршируват някъде  :wink:
Честит ден на Независимостта!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #273 -: Септември 22, 2014, 10:11:11 am »
Добро утро и честит ден на Независимоста!
Аз не просто се успах, мен ме оставиха да спя до 9:30. Първо ме налази към 8 без нещо, но нали е почивен ден и имаме и тати на разположение, та по някое време я напъдих при него и пак заспах. Чак сега си се чудя как, ама на - заспах, та и сънувах даже.
Изпих си кафето, но може да пийна още едно след малко, че не съм свикнала да спя толкова до късно и сега ми е едно такова - замаяно.
Лек и топъл ден ви пожелавам! Макар, че то топлото някъде бегА, ей сега Кънчо отиде да проверява цените на въглищата. Хич не искам са идва тая зима.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #274 -: Септември 22, 2014, 11:39:36 am »
Здравейте  :P
Честит празник на всички!
Ние вече си имаме християнче. Прилагам малко снимки.

Снимка 1
Снимка 2
Снимка 3
Снимка 4
Снимка 5
Снимка 6

PS. Дани се държа геройски до момента с обличането. Не обича да му обличаме ръкавите и се разплака. Не успяхме дори да го дооблечем.
« Последна редакция: Септември 22, 2014, 11:41:23 am от 47 Smiles »
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #275 -: Септември 22, 2014, 11:49:11 am »
Добро утро и честит празник на независимостта!

Ники, чудничка закуска  :D

Смайли, честито ви християнче! Много сте сладки всички  :D

Мен ме събудиха навреме, в 6:30, но мих прозорци...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #276 -: Септември 22, 2014, 12:22:11 pm »
Честит ден на независимостта!

Смайли, честито християнче!  :D Много хубави снимки
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #277 -: Септември 22, 2014, 12:24:58 pm »
Честит ден на независимостта!

Смайли, честито ви християнче!


Днес, на излизане от къщи за работа ме спря една съседка, за да ми пожелае "Весели празници".....
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #278 -: Септември 22, 2014, 12:37:15 pm »
Смайл, честито ви християнче! Много сте хубави!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #279 -: Септември 22, 2014, 16:27:02 pm »
Благодаря ви момичета  :P
Така ме мързи в момента след цялата дандания. Едвам пуснах прането днес (то пък взе, че заваля  :lol:). Чистенето ще отложа за утре.
А и детето и то си отспива в момента след лудницата последните дни  :lol: