0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #180 -: Септември 17, 2014, 14:35:09 pm »
Честит празник на всички именници! И у нашето голямо село е свил студ. До вчера си ходех боса у дома, но днес вече хладнее и ще вадя пантофите.
Тара, успех!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #181 -: Септември 17, 2014, 14:46:42 pm »
Добър ден.
На Тара много стиснати палци!
На всички именници и мами на такива - да ви е живо и здраво името, много здраве и късмет!
На Смайли - да го нацелуваш тоя мушмурок!
Jbrul, много сте готини.

Абе много студено беее. Искам си „циганското лято пък“. Не искам да зазимявам летните чехли още.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #182 -: Септември 17, 2014, 15:51:57 pm »
И край Филаделфия сви студ. Сутрин е към 16 градуса, денем грее слънце и се стопля до към 23-25. Но така е добре, да не ме е яд, че свърши ваканцията. На студено някак по-лесно се свиква с ежедневието.  :lol: А и като се сетя за епичните снегове от миналата зима, ми става едно топличко и ведро...

Ники, да е жива и здрава София!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #183 -: Септември 17, 2014, 15:58:14 pm »
Добър ден!
При нас времето е чудесно, но едва след обяд се оправи. Домързя ме да отида на плаж  :lol:

Честит празник на всички с прекрасните имена Вяра, Надежда и Любов! На техните близки също! Да сте живи и здрави!

Снощи щях да получа инфаркт, заради Лудогорец, а мъжа ми поскача като малко дете из цялата къща на техния гол. Уви, големите пари и интереси няма да допуснат нашия отбор напред. Твърде много пари има намесени в този спорт, затова и в последните години почти не гледам футбол, а бях голям запалянко. Дузпата беше абсолютно измислена.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #184 -: Септември 17, 2014, 16:52:43 pm »
Честит празник на всички с прекрасните имена Вяра, Надежда и Любов! На техните близки също! Да сте живи и здрави!
Защо забрави Софките, бре?  :lol:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #185 -: Септември 17, 2014, 17:28:46 pm »
Ники, да ти е здрава щерката!
Тук сутринта беше 13 градуса с много силен вятър и от 20 повече не покачи де, излизахме за половин час само  :?
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #186 -: Септември 17, 2014, 17:32:52 pm »
Аз да кажа за "ББ-контингета", че днес уж обещаха да влизат другите играчи. През деня - по "Диема" излъчвали няколко часа "на живо", а като влезели всички играчи - ще е 24/7 по "НОВА плей". Да няма после...ма ти що не каза.  :lol: :lol: :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #187 -: Септември 17, 2014, 20:55:59 pm »
Бай ви Брадър - ще надмине сценаристите на турски сапунки тоя път. Женята Минчев и Воче все повече настръхват и ги избива на махленска свада, достойна за селски стринки... Ама, ако вкарат сега и любовницата на мъжа на Калканджиева....Бива да им вкарат и едно отрядче на ГДБОП. Стационарно така, че ще има екшън.  :lol: :lol: :lol:

Кефя се на Въргала, ще има поне няколко приятни и интелигентни участници. :)
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #188 -: Септември 17, 2014, 21:02:00 pm »
Пак не мога да се вредя да гледам :(
Дани имаше зъбки криза и сега се редуваме да го приспиваме. Той две не вижда, но не се дава.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #189 -: Септември 17, 2014, 21:09:57 pm »
Сега се класирах и аз. След трети ден градина диването се обзаведе с хрема, та се борихме с капки и аспиратори  :?
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #190 -: Септември 17, 2014, 21:18:52 pm »
Съжалявам, че имате проблеми с децата момичета. Дано бързо да минава и в двете къщи! За ББ - обещавам, че ще ви снасям резюме на всичко съществено (ако желаете де  :lol:).

Додич, не знам защо така при някои деца с тия пусти ДГ бе. И моето такова. На варицела-парти да го заведа - не хваща. Мъкна го по детски кътове (там всичките са болни) - не хваща. На ДГ го пратя здрав - три дни и е цъфнал. Дано този сезон, като махнахме сливицата - да е по-рядко и по-леко поне. Че то едно "облекчение" ми беше неговото ходене на ДГ - жива да ме ожалиш, че и него.  :lol: 3-4 дни там - 3 седмици в къщи, болен и съвсем троши нерви и изкуква и той. Уж се закрепи - пак толкова на ДГ и пак толкова у дома... По едно време си мислех, че до абитуриентския явно ще съм принудена да си седя у дома и освен да гледам дете - друго няма да има....
Дано у вас да е точно обратното!!!!
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #191 -: Септември 17, 2014, 21:23:49 pm »
Jbrul, желаем, желаем :) Също като коментарите на Марси и Тара за спорта  :P
Приспахме се и пускам ТВ-то. Хванах края на някаква мисия.
Dodich, бързо да ви минава тази хрема и да не прераства в нищо друго!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #192 -: Септември 17, 2014, 21:33:50 pm »
Миналата година първия ден на яслата се върна с температура, но тя си беше от емоции. На другия ден все едно нищо не е било. Схемата обаче беше класическа - 3 дни ясла и 10 дни у дома да възстановяваме щетите. Температура не вдига, но като заточи една хрема, та не се търпи. На втория месец го отписах и се приключи това тегло.  И сега филмът се повтаря.  :?
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #193 -: Септември 17, 2014, 21:58:38 pm »
Такаааа, сигурно гледате, но...вкараха на Тачо любовницата и сега са тя Жени и Тачо ще са в една къща. Много хард от страна на ББ, не одобрявам от морална гледна точка, ама грам. От маркетингова обаче...рейтингът отива в небето и цената на рекламата. Успешен бизнес-модел. Факт.
Ахахахах, ама помпят публиката де - тамааан да влезе при тях и ББ "решил", че ще ходи в конц-лагера... Ама няма да е задълго де. Все ще ги съберат тия дни, да стане интригата.
« Последна редакция: Септември 17, 2014, 22:00:30 pm от Jbrul »
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #194 -: Септември 17, 2014, 22:04:19 pm »
И аз не одобрявам, Jbrul. Но те явно са знаели и въпреки това са влезнали.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #195 -: Септември 17, 2014, 22:19:09 pm »
Хич не ги жаля аз. Безплатен обяд няма. Като са влезли вътре им е пределно ясно, че такива формати вадят всички кирливи ризи. Да е първо издание, да съжалиш някой клет участник. Но след толкова сезони е 80% ясно какви конфликти ще търсят още при обявяването на участниците. Особено в ситуацията на Жени и Тачо, то си крещи за провокация и ще са много заблудени ако не са го очаквали.
Сега гледам и факторите и не мога да си обясня с кой акъл се явяват откровени бездарници да се излагат. Но пък има и страхотни таланти. Браво на децата!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #196 -: Септември 17, 2014, 22:57:45 pm »
И аз гледам Фктор-а сега. И всеки път се чудя на такива като "журналиста"....е как пък толкова нямаш слух и реална оценка колко точно не ставаш за певец?  8O Има някои дето - нищо особено като гласови данни, ама...пеят вярно поне, хайде те да се заблудят, че са нещо по-така от други "прилично пеещи" хора - разбирам. Особено, ако са много млади. Ама тоя хем наборче, хем просто...трагедия. И не е само един такъв.

Не ги жаля и аз тия в ББ. Просто (не само в този формат) - да се ровичка и вади пара от чак толкова интимни емоции и лични трагедии на хората - не е по моя вкус лично. По принцип казвам, не само за този формат. И в жълта и в сериозна преса и в сериозни предавания (понякога и там има такива изцепки) - е над "моята лична граница" за тези неща. Не, че няма да го гледам, но аз като продуцент - не бих го направила просто. Затова не съм и продуцент де - ще съм калпав продуцент.  :lol: :lol: :lol: Щото знам кое продава и как и ще ми хрумне на секундата, но личните ми скруполи и разбирания за някои неща - биха ме спрели да го направя. Давам си сметка разбира се, че аз съм и по-чувствителна на тема "проблеми в семейството", по съвсем обясними причини, но не това е причината за позицията ми, тя просто си е такава. Световъзприятие.
Не съм мислила Жени за академик от БАН, но наистина ме изумява с глупостта си в момента. И с безхарактерност. А като го гледам тоя сульо до нея...наистина не вдявам - сляпа ли е, тъпа ли е, двете ли...луда ли е. Ей така си се чудя просто... Кали я уважавм 100 пъти повече от тази и куп други дето не са "чалгарки". Ми те са дива чалга в живота и поведението си бе. Какво като не пеят в тоя жанр? И какво като Кали пее? ;) Ей на - повече мъж от повечето мъже вътре е. И не е на ничия хранилка, с три деца жената.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #197 -: Септември 17, 2014, 23:20:54 pm »
Jbrul, ние ако сме продуценти такива предавания няма да стават за гледане  :D Ще са едни културни и възпитани, чак скомина да те хване  :D Някъде по света бяха правили ББ с интелектуалци и резултатът е пълен срив на рейтинга. Скандалите продават, това е ясно. Тези формати са си чисти жълти издания, но с аудио визуално изражение. Сега ще видиш като ги съберат утре Евгени и Воче какви панаири ще спретнат и как ще си извадят кирливите ризки. "Уикенд" ще ти се види като "Биограф" на фона на това, което предстои лично според мен. Та в тази конфигурация ми е малко странно присъствието на Ели Гигова, но ще видим.  :wink:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #198 -: Септември 17, 2014, 23:42:43 pm »
Ххахаха, че е жълто - ясно, та ясно. Но ся Воче и Евгени да се плюячт за парички и кой на кого дал и взел....за мен е забавно. На всичките им претенции и на двамата отгоре - тотално е смях. Ако не чу....1000, 2000лв. бяха спрягани суми по скандалчето им. Прощавай, ама дори за мен това не са пари дето ще направя дива драма, с такива мащаби. А тия....единият "лорд", другата и тя няк'ва фръцня безбожна и...за ей тия суми хвърчат реплики. Жива трагикомедия. Другото дето ме досмеша днес беше, че "лорд" Минчев се възгищиства как лаврака бил 69 лв. в хотела (те май в Японския ги настаняват). Еми колко да е лаврака в Японския?! Хора дето имат (уж) егати стандарта на живот - са наясно с цените по такива обекти, че и къде по-скъпи има, по които те уж следва, че ходят. Редовно. Дори аз съм наясно с цените в Японския егати. То затова е забавно ББ да го гледам, как им се пука лустрото, амаааа - от воле.  :lol: :lol: :lol: Още не е започнал формата - и вече взе да лъсва колко е жалка картинката.

Иначе - аз просто ровичкане в любовно-креватни драми не обичам. Та даже и игрални филми с подобна тематика рядко ще загледам и харесам, ако харесам - ще ме натоварят. И в случая - тази сюжетна линия ме натоварва в тоя ББ мен персонално. Ако някой от тройката не си тръгне внезапно - то ще има по ъглите разкази, драми, сълзи, обЕснения кой, какво, защо и как. Баш като долна сапунка, а не е "моя жанр" това.  :lol: Предпочитам лековати интрижки и скандалчета за глупости да зяпам. Другото, което не обичам в ББ са игрите за бюджет, или друго. Като ми запълнят цяло предаване с тях...откачам от скука. Добре, че са само веднъж седмично  :D Всичко дето бие на спорт - ме отегчава до смърт. Да седят по диваните, да пият и интригантстват - о даааа!  :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #199 -: Септември 18, 2014, 05:59:38 am »
Добро утро, милички  :D