0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #140 -: Септември 15, 2014, 21:54:03 pm »
Вип Брадър и Биг брадър са ми омразни  :wink:
Дъжд, слънце и накрая дъжд , в 5 следобед беше като 9 вечерта.  :lol:
Да видим до кога и дали заради тоя дъжд напоследък засипвам в 2.  :?
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #141 -: Септември 15, 2014, 22:21:51 pm »
Вип Брадър и Биг брадър са ми омразни  :wink:
Нормален Биг брадър - гледам от средата аз. Ама "ВИП-а" ми е мега интересен, защото влизат хора за които си имам някакви представи все пак изградени и да ги видя в друга среда, когато спрат с позите (което неминуемо става) - ми е много интересно винаги.

Тук сутринта беше кличн, чаках да се изсипе дъжд, запалих печката...то изпече слънце следобед. Един път не познават тия синоптици. От снощи предупреждения за порои, на'м какви кодове, прибрах какво ли не от двора, че нали ще вали, а то... Дано се задържи така още 2-3 дни, че да си завърша замазките.  :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #142 -: Септември 15, 2014, 22:31:55 pm »
JBrul и аз го гледам Вип Брадър-а. Този път са им по-ВИП от друг път участниците ... (като изключим 1-2-ма)
Предпочитам обаче Екс Фактор.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #143 -: Септември 15, 2014, 22:39:50 pm »
Смайли, аз ги гледам "на смесена успоредка" ;) Много различен тип предавания са все пак и ги гледам по различни причини. Но други от вида - не ми допадат. Даже в момента, една от най-близките ми приятелки е участник в "Сървайвър" (за втори път). Ми даже заради нея не мога да се напъна да го гледам. Просто предавания, в които физическата издържливост е от такова значение (не, че е само това там, но е доста важно)... и ми бият на "спорт", аз спорт мразя и те така.  :lol: С танците се пробвах веднъж, но аз съм фен на спортните танци и се дразня от аматьорски изпълнения, въпреки че това е идеята - не са ми приятни за гледане. Пък и тая изгъзена хореография...
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #144 -: Септември 15, 2014, 22:50:53 pm »
И аз ще го уважа Брадъра, нищо че не е в категорията на "интелектуалните" предавания :) Малко се дразня обаче като ги наредят по едно и също време 2-3 формата и не може един да проследиш нормално.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #145 -: Септември 15, 2014, 22:58:34 pm »
Само ме е яд на мене си, че заради такива формати понякога не си доспивам.
А пък и тези безкрайни реклами  :(
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #146 -: Септември 15, 2014, 23:06:26 pm »
Само ме е яд на мене си, че заради такива формати понякога не си доспивам.
А пък и тези безкрайни реклами  :(

И аз го играя същия филм. С Къртицата стигах до крайности, ама пуста краста :wink:  и детето като изчурулика в 6.30-7 ч. и ми идваше да си разбия главата  :?
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #147 -: Септември 15, 2014, 23:16:37 pm »
Оооо преди Дани гледах 24/7 на компа. То имаше и чат и форум в сайта (преди няколко сезона).  Лудницааа!  :lol: Нямаше спане. Дрямка - и се засяда пак с ББ. С моя близка приятелка сме фенки и излезем да пием по нещо, да се видим и: "Хайде, да тръгваме, че ще почне лайфа"  :lol: Иначе не моЙш ни събра от баровете до зори с нея, ама пуста краста дето викате... Добре, че все в студения сезон го дават по принцип, когато почти нямаше бач.  :D Е и бебе нямах де, та бях "пей сърце - хвърчи гъС".
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #148 -: Септември 15, 2014, 23:20:45 pm »
... та бях "пей сърце - хвърчи гъС".
:lol: :lol: :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #149 -: Септември 15, 2014, 23:46:40 pm »
Какво беше това нещо телевизията?  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #150 -: Септември 16, 2014, 00:56:07 am »
Какво беше това нещо телевизията?  :lol:
Не пускам ТВ отдавна, ама Брадъра ще уважа. Пусто женско, клюкарско сърце  :oops:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #151 -: Септември 16, 2014, 01:36:05 am »
Какво беше това нещо телевизията?  :lol:
Не пускам ТВ отдавна, ама Брадъра ще уважа. Пусто женско, клюкарско сърце  :oops:

Аз пък си уважавам телевизията. Просто гледам избирателно. Не, че не уважавам и подобен избор (направен от доста наши потребителки) - изобщо да нямат телевизори у дома. Съгласна съм, че поне 90% от всичко излъчвано по разните канали е негодно за гледане. Но понеже каналите са толкова безбройни - дори за годните 10% за гледане не мога да се класирам, та просто си подбирам какво да гледам и ми е ОК.
Друго важно предимство на телевизията за мен, особено след раждането на Дани, когато не си разполагам с времето вече е, че самият факт, че ще гледам любим сериал по ТВ, а няма да си го изтегля - ми "поставя граница". Преди като си харесам някой - тегля сезон, два, колкото има и като заседна на едни маратони с часове...ужасТ. По цели нощи, ма хайде още едно епизодче и ги гледах като пълнометражни филми.   :lol: Сега нарочно ги чакам по ТВ. Свърши епизодчето, пък взема да си легна, не да хукна да тегля и да вампирясвам. И преди Дани, извън някой готин филм, сериал, или нещо като "Биг Брадър" - гледах главно новини и публицистика през деня,  докъм 20ч. После минавах на научно-популярните обикновено, ся ако някой каже, че Нешънъл, Хистори и Дискавъри са кофти канали - евалата.  :lol: Та сега тези ми навици са ми удобни, понеже денем си пускам новинарски канал и си шетам, върша си едно-друго, не съм яко ангажирана да седя и да гледам нещо - слушам предимно, за да съм в час къде какво става. Все по рядко денем, че така ми се е надула главата от Дани, че вече предпочитам тишина. Вечер с него -пак трудно да се съсредоточа нещо да гледам (филм например) та тогава - новини, Нешънъл, Биг Брадър (когато има), Екс фактор...
Не мисля, че гледането на телевизия нещо ме прави тъпа, проста, вреди ми...аз съм на години, с вкусове и познания за света, които няма как някаква ТВ програмата да променя тепърва, особено пък в негативен план. Вкл. и някаква забавно шоу. Що се отнася до Дани - на този етап пък - никак не му влияе това, което се гледа у нас. Освен, че се научи, че "трябва да млъкне поне за малко", щото мама гледа новини. Затова мама гледа всички новини, по всички канали, докато се усети, че "това вече го гледа мамоооо".  :lol: И пак ме яхва.

Това, което за мен е абсурдно да съществува, било по ТВ, било в нета и по принцип - са куп "филмчета" по т.нар. детски канали. Е, няма такава изродщина, честно... 8O 8O 8O Признавам си, че не бях особено наясно по темата, допреди месец. На село обаче съм на друг оператор за ТВ, различен от този в града и явно друг пакет програми. В Ст.Загора са сигурно 20-ина детски канала, някои са наистина страхотни, аз също ги зяпам с кеф. Та съм оставила тях като правих настройките и каквото не ми е харесало от другите - кодирано е и го няма реално. Идваме тук, поиска детско малкия, пуснах каквото ми се видя детско и го има тук, че като се загледах послееее - жива да не бях ви казвам. То първо се заслушах откъде тия реплики, че чак тогава установих какви идиотизми се дават. Не успях тотално да му отрежа детското, защото това значи да не ме остави и 5 сек. на мира, а тук имам доста работа за вършене... Но приберем ли се в града - край на тия "детски". По-добре да гледа Биг Брадър 24/7 пред тях, не се шегувам хич... Пък аз не се впечатлявам лесно както знаете, нито съм стриктна и амбициозна майка, ама щом мен ме облещиха. :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #152 -: Септември 16, 2014, 07:41:14 am »
Добро утро! Вадете гумените ботуши!
Напъхах си резервни обувки в дамската чанта (добре, че е огромна), че ще пътувам за кратко.

И за събуждане - есенно кафе,  :)
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #153 -: Септември 16, 2014, 08:31:50 am »
Добро утро :)


rtf, друга България сте в София, някои вече са със зимните ботуши, а тук в равнината сме по джапанки

Хайде и аз фен  на Брадъра, макар че нямам време чак толкова зорко да го гледам. Много ми харесва как хора считащи себе си за по-извисени заради добрата социална и финансова среда, в която живеят, парадират как са над нещата, но за едно яйце са по- примитивни и от най-простия селянин.

А мъжете колко са ми смешни като изпростеят вторачени в жена  :lol:,
Конкуренцията на жените за мъжко внимание по степенуване на възрастта  :lol: Няма да забравя как в един сезон Аня Пенчева издивяваше, че вниманието на мъжете е към по-младата Ивайла. Загубила разсъдък здрав, че оня дзвер Бакалова е нищо пред нейната красота въпреки годините, как беше яхнала метлата :lol:


*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #154 -: Септември 16, 2014, 09:07:19 am »
Добро утро.
Мрачно и обещаващо дъжд, ама - каквото такова, нека ни е добро.
Вчера цял ден се „възстановявах“ от беленето на чушки, та днес трябва да взема да свърша нещо :lol:
Но е хладно навън, а аз така не искам да сменям чехлите със затворени обувки ....
Уж го обещават след сряда да се позатопли, но дали.

Забравих и аз да си „призная“ че съм от гледащите брадъра. И точно ВИП варианта харесвам.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #155 -: Септември 16, 2014, 09:14:42 am »
Добро утро.Тука мрачно и сиво :(нямаме кодове ,но явно и тук ще понамокри.като гледам лекарството на Смайл за болки в корема и мен нещо ме присви.... :lol:Ще си взема от лекарството,но няма да пропусна и кафето.
Биг Брадър - ноу, Вип Брадър- абсолютно НОУ. Е ,кой ги прави ВИП,а другите - плебс??? Това ме дразни най-много...Но по ме дразни ,че всичката пара идва от шараните пред тв.Но всеки има право на мнение,а това е моето.
п.п.9.10 сутринта,Нова ТВ,Черната Златка се напикава от смях,че Аръков споменал да си пада по мъже..... :lol:Преди 10 дена лееше крокодилски сълзи за трагедията ,която я сполетя.....
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #156 -: Септември 16, 2014, 09:47:30 am »
Добро утро, хубав и усмихнат ден ви пожелавам!

И тук е хладно и мрачно, за съжаление ще вадим дебелите дрехи :?

За Брадъра и аз не харесвам, че са го нарекли ВИП. В Англия е Биг Брадър - Известни! Но пък ми е интересно да видя напудрени и имащи се за много хай хора, как изпадат в комични ситуации.
Jbrul, за телевизията си права, има и интересни неща за гледане. Преди основно гледах телевизия след работа, тогава дават новини и някой друг филм. Възмутих се на едни новини, по-точно на подреждането им. След новината за атентат и стотици загинали последва - Днес е световният ден на тоалетната. Репортаж от градска тоалетна в Севлиево. Не съм журналист, не съм редактор, но като потребител това ме потресе и приключих с гледането. Филмите си подбирам в нета и те така. Но пък уважавам правото на избор на моя приятелка, която държи включен телевизора 24 в денонощието. При не я си е за фон просто, но не може без него. Сега като бяхме в Гърция на море, баш в нейната стая ТВ не работеше. Горката изпадна в абстиненция  :lol:

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #157 -: Септември 16, 2014, 10:07:47 am »
Добро утро, милички  :D
Тази сутрин се успах  :oops:
Успешен ден, макар и дъждовен!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #158 -: Септември 16, 2014, 10:29:33 am »
Добър ден и от мен  :P

Много студено и дъждовно е наистина в София. Ние бяхме на контролен преглед при ЛЛ, а тя в друг квартал. Не е истина на какви задръствания попаднахме. Добре, че бебо заспа, защото плаче, когато колата не се движи, а то в задръстването няма как.
Раничките за носене вършат страхотна работа в такова време.

Ние нямахме телевизия 2 години и ни беше супер. Имахме обаче огромен телевизор (46 инча), на който си сваляхме и гледахме игрални филми (аз сериали не гледам). Събирахме се със семейството на сестра ми. Те ни викаха, че сме Арена Дружба  :lol:
Дойде ни обаче на гости един роднина (нас ни нямаше, но му бяхме оставили ключа да спи вкъщи) и с едно зарядно на телефон направил антена за телевизора. Сега имаме всички ефирни канали (а то се оказва, че не са малко).
Като ги нямаше преди не ги гледах. Сега като ги има, пускам и гледам  :lol: Основно Нова телевизия.

JBrul, майка ми е страстен фен на Брадъра. Следи и коментарите в бг мама. Много ми напомняш за нея като разказваш.

Ние днес имаме мини рожден ден. Даниел става на 5 месеца.
Заповядайте да се почерпите към красивото есенно кафе на rtfrtf


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #159 -: Септември 16, 2014, 11:07:52 am »
При нас е слънчево, духа вятър и морето е доста бурно. Но не е студено, още съм с джапанките и се разхождаме с малката по край брега на морето.