0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #200 -: Октомври 22, 2014, 10:20:48 am »
благодаря Ви момичета, дано стане този месец ;) и да не меря БТ и да не се стига до лекари. Тази вечер продължаваме с опитите и дано се похваля след седмица.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #201 -: Октомври 22, 2014, 10:50:07 am »
Иви  :bighug: дано стане!

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #202 -: Октомври 22, 2014, 14:24:00 pm »
Здравейте отново, момичета!  yahoo_17  :balk_5:
Включвам се отново в темичката след 2 месеца затишие. Половинката беше тези близо два месеца в чужбина и трябваше да прекратим с опитите, нямаше как.  :(
Обаче много му се удължи престоя там(трябваше да е само за 25 дни) и след като ми дойде последно на 24.09 така и не съм ходила при доки, да проследим кога е този месец овуто, има ли... И на работата едни психически тормози, абе някак въобще този месец просто се забравих. Милото си дойде най-сетне на 16.10. , бях мега щастлива. И почнахме да си се радваме  :bed:, обичаме... и така до днес. И сега се замислих - ами дали е минала вече О, аз не я следих...кога да правя тест?  osi_10 Принципно предния месец ми подрани, а като цяло като е нередовен сега не зная кога ще ми дойде - по груби сметки до към 6-ти 7-ми ноември. Не знам как ще издържа до тогава , а пък нямам търпение да видя този път дали се е получило :(
Здравей, ако този месец бебо не стане, защо не почнеш да мериш БТ? Това ще ти е доста от полза. Успех!


Да, да, в това няма съмнение, от другия почвам. Но сега ми е интересно дали без да искаме случайността не ни се е усмихнала. Ще изчакам до евентуалната дата на цикъла и тогава ще пусна може би кръвен, да не правя пак сто теста.  :(
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #203 -: Октомври 22, 2014, 17:35:25 pm »
hoppe, дано и ти скоро да видиш  :bfp1:

аз изпитвам яко болки, тази овулация ще ме съсипе. Днес пак имах пол. тест за О, днес ще налегна мъжо пак хихиххиии  :balk_21:

искам нещата да се сучвт по-бързо никак нямам търпение, момичета дано скоро да се похвалим всички ;)

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #204 -: Октомври 27, 2014, 19:09:58 pm »
Иви, дано!  yahoo_33 Надявам се, това да е твоя месец, така че работете по въпроса с любов и удоволствие и не мислете за бебо, той ще си стане в даден момент. Аз очаквам О. В сряда съм на доктор изследванията, които пусках този цикъл са хубави, надявам се, че все в даден момент ще се получат нещата и при нас. Хубава вечер момичета  :bighug:

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #205 -: Октомври 29, 2014, 10:17:23 am »
Момичета, привет :)

вчера си правих тест за бременност - престо, излзезе 2-ра бледа черта след няколко минути, но самата черта беше крива и съсвсем видима, утре трябва да (НЕ) ми дойде, сега се чудя каква беше тази черта?
Сега нямам никакви симптоми, а преди да ми дойде по принцип много ме боли кръста и гърдите. Помогнете ми, не знам какво да мисля? :balk_159:
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #206 -: Октомври 29, 2014, 13:04:02 pm »
Момичета, привет :)

вчера си правих тест за бременност - престо, излзезе 2-ра бледа черта след няколко минути, но самата черта беше крива и съсвсем видима, утре трябва да (НЕ) ми дойде, сега се чудя каква беше тази черта?
Сега нямам никакви симптоми, а преди да ми дойде по принцип много ме боли кръста и гърдите. Помогнете ми, не знам какво да мисля? :balk_159:
В други ден сутринта, ако не ти е дошло пусни още един тест. Ако е бледа чертата, направи кръвен и го повтори след 48 часа, за да видиш как се удвоява. Успех!
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #207 -: Октомври 29, 2014, 17:03:11 pm »
Иви дано има повод за купон! yahoo_33 :goodluck:

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #208 -: Октомври 30, 2014, 08:53:28 am »
Днес е денят, но още нямам симптоми да ми дойде, утре ще си направя нов тест със сутрешна урина, стискайте палци !
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #209 -: Ноември 01, 2014, 09:07:46 am »
Помагайте мили момичета. Тест за бременност в 15:30 - резултат - втора бледа черта на шуър чек - ясно видима, но бледа. Пуснах си кръвен в понеделник ще излезе резултата, овулацията ми беше на 21.10.  сигурно е още рано, нали, затова е бледа чертичката. Благодаря предварително !
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #210 -: Ноември 01, 2014, 09:19:13 am »
Стискаме яко палците  :crossfingers: :crossfingers: Дано и кръвния потвърди!!! Ама защо чак в понеделник  8O? Ти къде живееш? Тук излизат за около два часа. Ще се пръснем до понеделник  :lol: ,ама щом трябва... :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #211 -: Ноември 01, 2014, 10:20:27 am »
Помагайте мили момичета. Тест за бременност в 15:30 - резултат - втора бледа черта на шуър чек - ясно видима, но бледа. Пуснах си кръвен в понеделник ще излезе резултата, овулацията ми беше на 21.10.  сигурно е още рано, нали, затова е бледа чертичката. Благодаря предварително !
Иви стискам палци! В понеделник повтори кръвния, за да видиш как се удвоява. :goodluck:
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #212 -: Ноември 01, 2014, 10:32:59 am »
излязъл ми е кръвния - 5,770 mu/ml ref. до 1 за жени - БРЕМЕННА СЪМ НАЛИ ? Потвърдете и вие.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #213 -: Ноември 01, 2014, 10:37:56 am »
излязъл ми е кръвния - 5,770 mu/ml ref. до 1 за жени - БРЕМЕННА СЪМ НАЛИ ? Потвърдете и вие.
Аз не мога да сваля файла. Какви са референтните стойности? Странна ми изглежда мерната единица.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #214 -: Ноември 01, 2014, 11:12:54 am »
Това сигурно е от Бодимед. Аз правих там и референтната беше да е по-голямо от 1.

26.09.2019
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #215 -: Ноември 01, 2014, 11:35:27 am »
Иви, на мен ми изглеждаш бременна! :D

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #216 -: Ноември 01, 2014, 11:38:35 am »
Ами така пише на резултата, в Медика съм си правила теста.
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #217 -: Ноември 01, 2014, 11:45:54 am »
hoppe, отваряш ли файла?
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #218 -: Ноември 01, 2014, 11:47:40 am »
Иви, пусни още един тест в понеделник - да видиш дали се е удвоил резултата. Също така се обади на доктора си, за да насрочи преглед, който най-вероятно ще  е в 5 г.с. До тогава можеш да следиш развитието на ембриона с ЧХГ.

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #219 -: Ноември 01, 2014, 12:05:57 pm »
Обадих се на лекарката още преди кръвният тест, каза ми, че дори и бледа, чертата щом я има значи има бременност. Назначи ми преглед на 10.11. Когато ще ми е 10 - ти ден закъснение. После на своя глава си пуснах кръвен и излезе положителен. Така, че сега трябва да съм спокойна, защото другото ми детенце влиза в болница с плевмония и ще се побъркам от притеснение.