0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #800 -: Септември 26, 2014, 11:26:57 am »
Ей,Мих как са бебчовците? Ще се оправиш с тези двамата така ще заякнеш... :lol:
Maury,спирай вече да работиш щом се изморяваш... :)
Kassi,кога трябва да се роди малката принцеса,скоро е май?
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #801 -: Септември 26, 2014, 11:27:57 am »
Kassi,кога трябва да се роди малката принцеса,скоро е май?

Чакам, но тя се е запънала  :lol:.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #802 -: Септември 26, 2014, 11:33:15 am »
Кassi ,добре са борят се:)
Нещо не хапват много , но дано започнат по- лакомо да хапват:)
Притесняваме си се няма как. Ходим всеки ден на сведения и така:)
И ти ли нямаше корем толкова бързо:)

Mauri , и на мен така ми казват ( плашат ме) , че ще е трудно ама аз си ги искам вече:)
Иначе не съм се спряла движа се едвам с поемах дъх, но от два дена съм по добре само дето корема ме тормози малко газове и разстроен , но аз гастрит имам та толкова стрес и преди да родя не ядох и не пих вода два дена.
И кракатА ми нямат сили и слабииии ......
Вече си спя пия женшен с пчелно млечице ами грижа се за себе си, че децата ще имат нужда от мен:)

Благодаря ви , момичета че ме мислите:)
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #803 -: Септември 26, 2014, 12:00:20 pm »
Kassi,явно всички принцеси са такива  :lol: и моята я преносих 12 дни,надявам се сега да е по-бързичко и да не преносвам,че много ми тежи вече...
Браво Мих,че се борят малките ще започнат да хапват повече,не се тревожи виж я Mousyt вече си го прибра Матей и вие скоро ще си ги приберете :lol:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #804 -: Септември 26, 2014, 12:03:14 pm »
Кassi ,добре са борят се:)
Нещо не хапват много , но дано започнат по- лакомо да хапват:)
Притесняваме си се няма как. Ходим всеки ден на сведения и така:)
И ти ли нямаше корем толкова бързо:)


И аз нямах корем, нито дори грам отгоре.  :D После покрай грижите и недоспиването свалих 10 надолу  :wink:. Но вие да сте здрави, бързо да наваксват и да ги приберете вкъщи, после е сладък купон. Гледай кво става като тръгнат на градина и училище   :lol: :wink:.

Алекс, това с пола едва ли има значение, но и аз съм преносена 12 дена  :wink:, както и таткото ни  :lol:. Стискайте ми палци!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #805 -: Септември 26, 2014, 12:23:21 pm »
mih браво на борбените бебоци.
Гледам всички бремелинки са добре и това е чудесно  :D :D :D .
Аз уж щях да съм активна с писането,но ми започнаха и лекциите и съм във въртележката   :wink: .Но от два дни си полежавам,че в сряда имах еднократно кафеникаво зацапване.На прегледа се видя ,че бебчо е наред че за сега е седалищно,но най вероятно ще се завърти.Плацентата ми е по ниско долу ,но няма отлепване и шийката не е скъсена.Вече втори лекар не вижда нищо мъжко в бебо,но и не казват на 100% че ще мома.Надявам се като отидем при д-р Даскалов да каже какво ще е.Не че има някакво значение,важното е да живо и здраво.За сега единственото което знам е че ще раждам пак секцио  :( за мое голямо съжаление,но няма как.
Мои те дрехи още преди бременността си бяха за бременни,тъй като съм по пълничка и сега не съм купувала нищо,но винаги се оглеждам и ако нещо ми хареса си го взимам.Залагам най вече на рокли и туники с клинчета.В момента съм на вълна сутиени за кърмене.
     П.П.Малко стана  дълго   :oops: ,но докато си кажа всичко  :)
« Последна редакция: Септември 26, 2014, 12:25:27 pm от marina vdb »

Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #806 -: Септември 26, 2014, 12:31:34 pm »
Kassi,няма нищо общо с пола  :lol: исках да те успокоя просто,а уж вторите се раждали по-бързо и по-лесно...ще видим  :lol: и да стискаме палци наистина да е лесно и всичко да е наред...
Марина,почивай си и си полежавай повече.. :)
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #807 -: Септември 26, 2014, 12:50:12 pm »
За сега единственото което знам е че ще раждам пак секцио  :( за мое голямо съжаление,но няма как.

Марина, защо ще раждаш секцио? Аз също съм с едно секцио, но при второ раждане не е невъзможно да е естествено, стига да се преценят рисковете, разбира се.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #808 -: Септември 26, 2014, 12:51:12 pm »
Благодаря за мненията за дрехите, момичета

Много се вълнувам с всяка от вас  :bighug:

Иначе моите НК клетки бяха високи и на контролата. Направих си и второто вливане. Най-вече за мое успокоение :)



   La vita è bella
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #809 -: Септември 26, 2014, 13:45:54 pm »
kassi много ми се искаше нормално.Но  д-р при който ще раждам прицени ,че е по добре да родя със секцио,а аз му имам пълно доверие.След първото ми имам още няколко операции,като последната е през май 2009 пъпна херния със сложено платно.Може би заради всичко това е преценил ,че е по добре пак секцио.А първо дете родих секцио ,защото качих многооо килограми и вдигнах високо кръвно.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #810 -: Септември 26, 2014, 16:25:36 pm »
Да, това с операциите си е фактор предполагам. Както и да е, да е леко и да минава. Ти имаш още време  :).


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #811 -: Септември 26, 2014, 16:52:36 pm »
Здравейте мили майчета и бременилки  :D Радвам се, че сте добре  :D Аз днес минах прегледа и сме пораснали на 2300  :lol: Пак сме си по-големи, ама докато не родя, не вярвам на грамажи...  :D от другата седмица съм на тонове и секциото е все още на преден план  :? Но най-важното е да сме здрави и да дочакам 9-тия месец, пък другото са бели кахъри :)
Желая ви успех и безпроблемно бременеене и на скоро раждащите - безпроблемно раждане.
Много прегръдки!
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #812 -: Септември 26, 2014, 18:10:19 pm »
Хей Бонболини,какви сте големи браво :) аз чак на 10.10 съм на преглед той до тогава сигурно 2500 ще стане :lol: а бе нека вървят големи,важното е да са здрави...а ти защо секцио? Каква е причината? Офф,колкото по наближава толкоз повече се шашкам както казва една позната първият път се шашкаш,защото не знаеш какво е,а вторият защото знаеш... :lol: и е права  :D
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #813 -: Септември 26, 2014, 18:35:08 pm »
Алексче, ще съм секцио, защото имам миомка /която за момента не расте, Слава Богу/, но докторката не иска да рискува и най-вероятно ще я махне при секциото... И на мен ми е много притеснено и въпреки че си лежа и уж почивам, само се зъбя на мъжа ми, майка ми и всички останали /особено като тръгват да дават съвет  :x/. Колкото повече наближава, толкова повече ми се стяга "под лъжичката"  :P
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #814 -: Септември 26, 2014, 18:50:09 pm »
Ясно,ами логично е,щом имаш миома...офф,аз повече се тормозя,защото не знам как ще раждам...ако е много голям секцио,инак нормално...хем знам,че с нормалното по-бързо се възстановяваш,хем като си спомня какво беше ми причернява...ама то не беше и много нормално моето...офф,а бе всичко ще мине и замине само дето си се тревожим сега... :)
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #815 -: Септември 26, 2014, 19:30:10 pm »
Колко много сте писали днес и все хубави новини :)
mih, борци са твоите двама сладури, всичко ще бъде наред и бързо ще порастнат и ще си ги вземете.
Бонболини, ех колко е голям бебчо!
И ние днес бяхме на преглед и бебка е вече 600 гр. Шийката ми е много добре , но все пак ще си продължа утрогестана. От другия път докторката ще мери тоновете на бебето и хем я харесвам и искам да си продължа да ходя там, хем раждането там ме притеснява  :? Иначе днес напазарувах дрехи и съм доволна.
Алекс77, като те чета за страха и чак неискам да знам в какво блажено неведение си живея. Аз не се страхувам, точно защото нямам идея какво ме очаква :)
 Хубава вечер на всички големи и малки коремчета :)
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #816 -: Септември 26, 2014, 22:02:51 pm »
Алекс, всички казват, че второто се ражда по-бързо и лесно. Така беше и при мен. С епидурална упойка мога да родя още много пъти. Само да не ме карат без!  :lol:

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #817 -: Септември 27, 2014, 01:45:51 am »
,хем като си спомня какво беше ми причернява...
Еее недей така, така е при първо раждане, всяко следващо казват, че е по-лесно. Аз раждах първото 11 часа ( с епидурална непрекъсната), но при второто, ако случайно не бях близо до болницата, съвсем реално можеше да си го родя в колата на път за там, толкова бързо стана. Имам позната която ражда 36 часа първото, а второто е родила на носилка, когато са я карали към родилната стая. Въобще много са такива случаи.


  
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #818 -: Септември 27, 2014, 04:33:11 am »
Хихих, ще ви помоля да ми ги припомняте историите с по-бързо раждане като ми дойде времето :) така ще ми обнадеждите, че ще мога да съкратя трите часа в един :)
[/url][/url]
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #819 -: Септември 27, 2014, 09:15:35 am »
На мен и първото раждане ми беше бързо  :lol:
А епидуралната е велико нещо  :P