0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Бургаска среща
« Отговор #100 -: Септември 03, 2015, 13:03:23 pm »
Аз за утре няма да мога. Няма кой да гледа чавето, а е болно още и не върви да я водя при бебоците. За събота и неделя не знам дали ще имам детегледачка, мъжо е на работа, свекървата твърде вероятно и тя. Ще пиша допълнително, ако решите да не е утре. Но не се съобразявайте с мен.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Бургаска среща
« Отговор #101 -: Септември 03, 2015, 15:20:52 pm »
Сикс , е  ,  как няма да се съобразяваТ   - то нали  е за всички  да  се видим , а и stoeka71 не може  утре.
/ аз ако    е само - всяка вечер мога да ти казвам чао - не че  сме видяли много ,де/ .

Евентуално за   понеделник , щом  за утре  заети   ? 
Място -ако искате  и по центъра някъде ?
рачо , ти как си  тогава ?
« Последна редакция: Септември 03, 2015, 15:41:10 pm от nimika »


*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Бургаска среща
« Отговор #102 -: Септември 03, 2015, 20:26:45 pm »
Аз не ходя на работа, бе и понеделник ме устройва.
Понеже ние неизбежно сме с лапето, ми се ще да има и други деца, че да има с кой да играе и да не досажда.
*
Re: Бургаска среща
« Отговор #103 -: Септември 03, 2015, 20:52:08 pm »
Момичета и  Рачо, аз ще правя във вторник кръщене рано сутринта.
Така че ме отпишете от срещата. В петък съм на козметик, в понеделник фризьор и така.
Ама да се наприказвате много  :P
*
Re: Бургаска среща
« Отговор #104 -: Септември 04, 2015, 13:04:13 pm »
Малко спам...на всичко отгоре се разболях. Цистит в комбинация разстройство и повръщане.
Ужааааас ви казвам, дано не лепна на детето. Пазете се много и прекрасна среща.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Бургаска среща
« Отговор #105 -: Септември 04, 2015, 15:53:09 pm »
stoeka71, оздравявай  за празника   , ще те ръсят  и теб със светена вода :)  !

И за понеделник ли последно ? Големи сме шушумиги   , докато се накумим   и  наумим :)


*
Re: Бургаска среща
« Отговор #106 -: Септември 04, 2015, 18:21:04 pm »
Събота и неделя съм ОК.За понеделник още не мога да кажа,защото чакам график.
До като се накумим и Пешето ще се прибере във Филибето  :lol:. Май ,за Коледни срещи ще трябва да се организираме от Великден,а.... :wink: Сраааааамммм.
Стоека,оздравявай! Сега нямаш време за такива болести,ей  :wink:. В Поморие ли ще кръщавате?
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Бургаска среща
« Отговор #107 -: Септември 04, 2015, 22:36:54 pm »
В църквата в стария Несебър. В нея аз съм кръстена като дете, там се венчахме, затова и детето там ще кръстим. Аз искам в св.Влас но после размислих.
Хайде разбирайте се за срещата, да видите Ники колко е пораснала. Жалко че няма да мога да се запозная с останалите.
*
Re: Бургаска среща
« Отговор #108 -: Септември 04, 2015, 22:46:46 pm »
То, за Бургас отече работата (аз в понеделник съм на работа и на 50 км), ама ако спретнете нещо в района Равда - Несебър - Свети Влас - на линия съм. Ако не см ви дала личния си номер, пишете, че стария служебен отдавна не е актуален.
*
Re: Бургаска среща
« Отговор #109 -: Септември 05, 2015, 06:37:01 am »
Добро утро! Да я направим в неделя..... :? Правя опити в понеделник да се "измъкнем" за три дена към Лозенец ,че да "изравня" тена и аз :lol: Иначе .....все едно съм прибирал реколтата. :wink: Бати Емо каза ,че ще се разваля,ама докато доъде до нас ще минат поне пет дена  :lol:. Поне се надявам. Иначе няма да е справедливо  :?. Мислете!!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Бургаска среща
« Отговор #110 -: Септември 05, 2015, 08:33:51 am »
Ами неделя е супер. Даже ако изберем „ нещо в района Равда - Несебър - Свети Влас “ още по-добре и за нас.
п.п. тази вечер ще се разходим с двуетажен автобус до Несебър, та ако някой има възможност, да ми звънне. Мисля всички имат телефона ми.
*
Re: Бургаска среща
« Отговор #111 -: Септември 05, 2015, 12:21:33 pm »
Ако сте в района Св.Влас Равда Несебър може и за половин един час и ние да дойдем. Тук ми е по удобно, че колата е без климатик и сварявам детето.
Пеше, малката нещо наруши режима за спане днес, ще я видя как ще спи следобед и ще ти се обадя.

Днес съм по добре, за утре се надявам съвсем да се оправя :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Бургаска среща
« Отговор #112 -: Септември 05, 2015, 14:00:49 pm »
Банда, Равда ми е най-удобно естествено. :lol: Там където традиционно се срещаме със Стоетка е доста добре, понеже е до голяма площадка. Ама пък то само мойта Ники и евентуално Златото на Барбарона май имат нужда от площадки.
Както и да е, я Рачо да каже къде ще им е удобно, че са с най-малко дете.
*
Re: Бургаска среща
« Отговор #113 -: Септември 06, 2015, 10:03:46 am »
Здравейте! не бих могъл да поема такава "отговорност" за организация  :(! При нас ситуацията е следната- по график ,в 17.35 би трябвало да изпратя последния си самолет за деня. Ако всичко е нормално,така и ще се случи. След това 10-15 минути до вкъщи. Приготвяне на малкия за път и пътуване до района на Равда. В по-спокоен трафик това ще ми отнеме около час,час и малко. Пристигане на мястот на срещата около 19 ч. Късничко е  :?! По -скоро се надявах на среща в града,в по-ранен час и аз да се присъединя направо от работа. Вили и малкия щяха да дойдат по-рано. Съжалявам,че така сложно се получава. не се съобразявайте с нас. Ще има и други възможности- както е казано " Когато планината не отива при Мохамед,Мохамед отива при планината" :lol: :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Бургаска среща
« Отговор #114 -: Септември 06, 2015, 13:40:49 pm »
Ами казвайте къде в Бургас, ние ще се домъкнем. Но пак едва ли ще е преди 18, понеже играта в морето изтощава и кара на сън. :lol:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Бургаска среща
« Отговор #115 -: Септември 07, 2015, 09:26:48 am »
Рачоооо, ти що не си вдигаш телефона, бре! Срещата мина и замина вчера и беше аха-аха до вас, на Ромата. Много сте несериозни ейййй!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Бургаска среща
« Отговор #116 -: Септември 07, 2015, 09:42:55 am »


Точно  се прибирахме и заваля дъжда :)  Съвсем навреме  тръгнахме :) 
« Последна редакция: Септември 07, 2015, 09:44:37 am от nimika »


Re: Бургаска среща
« Отговор #117 -: Септември 07, 2015, 10:32:48 am »
Ахааааааааа - качваме се в колата и Злато казва: По вода ще ни върви - хубавото предстои!!!!!!!!!!!!!!

Хахахах! Първата снимка е с подстрекател моя милост - направете ушичкииииииии :)

А Рачо е "глобен" за снощи с организиране на следваща среща! Че срам голям - малкото Раче ще направи годинка, а не сме го зърнали даже!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Бургаска среща
« Отговор #118 -: Септември 07, 2015, 10:34:43 am »
А нас ни заваля още на входа на Морската. Тъкмо почнаха да тичат Ники и Злато. И понеже тя е дъщеря на майка си, се срути на слизане от една количка, дрънна си тиквичката и отново си разрани ожуленото коляно. За рева и драмата няма нужда да ви разправям - големи бяха. А какъв порой се изля върху ни по пътя за Равда - не е истина!
Въпреки това срещата беше приятна и за големите и за малките.
п.п. Нимика, да разкажа за случката с въртележката - значи двете девойки седнали на нея, Калата ги върти. Те пк крещят с пълно гърло „още, още, ще станем мокри кокошки“. И той милия ги въртял и „не съ уморява и не съ уморява“ - това последното от Ники :lol:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Бургаска среща
« Отговор #119 -: Септември 07, 2015, 11:35:32 am »
A,аа аз не знам какво са правили навъ сами децата  , но съм доволна , че се е проявил като кавалер и повозил момичетата  .
След десетина -петнайсет години пак  така да  се грижи за тях  :lol: