0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Бургаска среща
« Отговор #80 -: Април 08, 2015, 14:23:40 pm »
Одеве го видях къде е това заведение, до после, значи:)))))
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*
Re: Бургаска среща
« Отговор #81 -: Април 08, 2015, 16:16:33 pm »
Офффф,не ни бройте и нас. :(Изскочи ми сериозен ангажимент за санирането, а в това време не искам и да се пробваме  :? Като си стане пролетно за постоянно ще направим нещо обедно :D
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Бургаска среща
« Отговор #82 -: Април 08, 2015, 17:27:04 pm »
Хайдееее, чакам ви  :wink:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Бургаска среща
« Отговор #83 -: Април 09, 2015, 08:37:25 am »
Отчет :
Въпреки  малко камерния състав  , аз съм много щастлива  и  заредена !
Толкова  сладури накуп -няма  други такива   чаровници , като Зачатските деца !
Калоян пита кога пак ще играе с децата !

пп. И беше много кратко , не ни стигна никак времето  , така че щом най-после  запролетее  -пак ! И ми се  гушкат бебета -отсъстващите да се  замислят  за следващия път !


Re: Бургаска среща
« Отговор #84 -: Април 09, 2015, 11:47:35 am »
Ахаааааааааа, ние продължихме още - до към 21ч  :oops: Нямаше никой друг в морската - само една луда мама и две дечурлига, дето накрая така се измориха, че сами пожелаха да си ходим  :lol:
Много ми беше гот! Другия път - нека е топло - тайфата ще бъде голяяяяяяяяяяяма! Но морската е обшиииииииирна!
Re: Бургаска среща
« Отговор #85 -: Април 09, 2015, 15:21:13 pm »
Какво му беше на камерния състав- много си е добър:))) Но следващия път артисалите непременно да присъстват!
Аз също съм много заредена, децата искат отново да играят с Калоян и Златомир.
Ще има продължение непременно!
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*
Re: Бургаска среща
« Отговор #86 -: Април 10, 2015, 08:53:38 am »
Много се радвам,че сте осъществили срещата. Съжалявам,че така се получи при нас,но следващия път сме "на линия" :D.
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Бургаска среща
« Отговор #87 -: Април 14, 2015, 13:42:22 pm »
Христос Воскресе,момичета! Много здрави и благословени!
*
Re: Бургаска среща
« Отговор #88 -: Април 14, 2015, 15:27:56 pm »
Во истина воскресе!!! :D Много да сте здрави всички в семействата ви и много щастливи!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Бургаска среща
« Отговор #89 -: Август 25, 2015, 12:02:52 pm »
Хора, дойде време и за нашето море. Давайте да се виждаме някъде.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Бургаска среща
« Отговор #90 -: Август 25, 2015, 13:08:42 pm »
Аз съм на работа  ,  мога  след 17 ч.-  когато и където кажете :) . То лятото по -хубаво място от Морската  градина  има ли:)  , но  да видим колко с деца , колко  без деца  и времето  какво е и ще решим:)

пеше , живи и здрави без падания и повръщания  , нали така ?
Сега прочетох в другата тема , че  за следващата седмица  трябва  да е срещата  . Уточнявай   , аз викам бре кога стигнахте и на морето след всички премеждия с влакове  и т.н.  .
« Последна редакция: Август 25, 2015, 13:13:36 pm от nimika »


*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Бургаска среща
« Отговор #91 -: Август 25, 2015, 17:59:22 pm »
Да бе, голяма съм шматка. От другия вторник сме на море, та избирайте си ден.
Re: Бургаска среща
« Отговор #92 -: Септември 01, 2015, 23:23:42 pm »
Въйййййййййййййй, ще изтърва!
Хайде като се разберете кога, къде, някой да ми звънне, ако е възможно, че нямам нет често, често и съм и малко работна, ама ще опитам да се вмъкна по някое време, за да се видим :)
*
Re: Бургаска среща
« Отговор #93 -: Септември 01, 2015, 23:54:42 pm »
ХХа Илиянче, аз днес се видях на по бира с Пешето и Мини. Всичко случайно, Пешек звъни че пристигнали и аз минах да ги видя за малко. След час във Фейса гледам Мини публикува снимка от Равда, хайде и с нея се чухме и хоп мини среща им организирах.
Та сега вие сте на ход.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Бургаска среща
« Отговор #94 -: Септември 02, 2015, 19:27:18 pm »
Така беше.
Много идненадваща и приятна среща беше. И малкото Мими, Барбароне, дето я орисвахме лани е голяма мома вече.
Рачо, твоят Тео е наред, азър сме се посъбрали орисници.  :wink:
Докопах нет тука, ама само във ресторанта и фоаето и се пуши (щото открито) и водка има и ... почти съм в роя вече  :lol:
Re: Бургаска среща
« Отговор #95 -: Септември 03, 2015, 00:32:23 am »
Изчезвам на работа и после на вилата без нет  :wink:
Но пък ако има уговорка, моля обадете ми се, ще направя всичко възможно да се появя по някое време!
Пеше, пращам ти телефонен номер на лични.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Бургаска среща
« Отговор #96 -: Септември 03, 2015, 10:26:51 am »
Пешек , до кога сте тук ?  Вярно много сме несериозни .Аз съм на работа  и мога вечер след 17 ч.?

Ако искате за петък  17.30-? За днес   едва ли ще успеем да се организираме -макар ,че ако кажете -става ?
-  за заведение да  предложат    местните -мисля  за морската градина  е добър избор .

С  sixsens  нещо уговорка има ли , mari-al? да звъня?


*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Бургаска среща
« Отговор #97 -: Септември 03, 2015, 12:16:13 pm »
За петък става. Габи на Сикса е нещо болна, дано се е оправила вече. Нимика, аз ти имам тел, както и на Барбарона, май и на Рачо имам.
Иначе другия вторник си тръгваме.
*
Re: Бургаска среща
« Отговор #98 -: Септември 03, 2015, 12:20:39 pm »
Утре е добре и на мен. Почивам  :lol:!!!!! Само мястото и час да решим. Може и да е към 17 ч/ , а Нимика ще дойде след това. не за друго,ама ако е край морето,късния след обед вече си хладнее яко :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Бургаска среща
« Отговор #99 -: Септември 03, 2015, 12:53:24 pm »
Аз за утре не мога.
Имам час да се правя убава, че във вторник ще кръщам детето. И мама е човек, да се поразкраси.
Съжалявам много. Пешек да им предадеш поздрави на всички и да орисате малкия Тео, така както орисахте Мария!
В момента съм в Бургас до около 18 часа.