0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Бургаска среща
« Отговор #120 -: Септември 07, 2015, 16:49:16 pm »
Емиииии......... :? Ама нямаше предварителна информация! То вярно,че инпровизацията е най-добре,ама не разполагам с цялото си време.....За жалост! :( Другия път!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Бургаска среща
« Отговор #121 -: Септември 08, 2015, 19:44:21 pm »
Изтървала съм този път- 5 дена бях без нет- пълна почивка (с деца), но и да знаех, нямаше да мога да дойда- в неделя късно следобед се прибрахме от Влас. Гледам- забавлявали са се дечурлигата, а майките сигурно добре си побъбрихте.
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
Re: Бургаска среща
« Отговор #122 -: Ноември 10, 2015, 09:40:16 am »
Хайде на морска среща! Искате ли?
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Бургаска среща
« Отговор #123 -: Ноември 10, 2015, 10:43:37 am »
Иска ли питане ?
Аз мога всеки ден след работа .


Re: Бургаска среща
« Отговор #124 -: Ноември 10, 2015, 18:13:38 pm »
Знам, знам  :wink: Подканям и другите, ама да видим  :lol:

Рачоооооооо! Хайде кажете вие този път къде ще е удобно?
Re: Бургаска среща
« Отговор #125 -: Ноември 11, 2015, 20:37:26 pm »
По повод, че си пишем обикновено тук двечки, трички,  за номинациите предлагам да включим:
Най-НЕсериозната група за срещи  :lol:  :lol:  :lol:

Залагам си главата, че първо място ще е на бургазлии!
Хайде, докажете че греша! Цяла глава има заложена  :lol: :lol: :lol:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Бургаска среща
« Отговор #126 -: Ноември 11, 2015, 21:55:50 pm »
Виж ся моля, моля -аз в таз номинация няма да участвам :) -сериозна съм и  тез двечките -тричките сме си сериозни ,само групово сме несериозни .
Рачо нещо заслужава номинация по таз линия-скатава се ,от жени  ли го е страх :)


Re: Бургаска среща
« Отговор #127 -: Ноември 11, 2015, 22:39:52 pm »
Хахахаха!
Теб тук хич не си и помислям да те номинирам  :wink: Ти си от най-сериозните!
Обаче групово - не ни мърда номинацията  :lol: :lol:  :lol:
Рачо съм го удостоила с ЛС и утре сутрин ще очакваме включване  :wink:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Бургаска среща
« Отговор #128 -: Ноември 12, 2015, 10:40:56 am »
Каква номинация, бе Барбаронче? Направо приза служебно отнасяме, другите ги отвяваме като куцо пиле домат  :lol:
Дайте да опровергаем злите езици за нас и да стегнем малко редиците! Рачо, яви се веднага тук и кажи кога ви е удобно на вас? Аз съм навита, след работа нямам проблеми, с Барбарона ще се координираме с децата и сме на линия. Да сме здрави само.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Бургаска среща
« Отговор #129 -: Ноември 12, 2015, 10:54:09 am »
как ще се крием ,бе 8O! Кога сме се крили  :lol:? Момичета,"след работа" означава около 17.30 ч., предполагам. За нас няма проблеми.Изберете място,предполагам на закрито ,че то след 17. става хладно  :wink:.
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Бургаска среща
« Отговор #130 -: Ноември 12, 2015, 11:49:15 am »
Да, след 17:30 задължително. Вечер става хладно, да, макар тези дни времето да е разкошно, но баш в 18:00 часа вече си е хладничко. Бива някое заведение с детски кът да намерим, че иначе ще пощуреят диванетата. Как да ги вържем на масата да седят, абсурд! Не се сещам сега на прима виста в центъра нещо подходящо, ама ще помисля. Не може да няма.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Бургаска среща
« Отговор #131 -: Ноември 12, 2015, 12:47:36 pm »
Мислете и давайте идеи! Аз претенции за място нямам, щото мойто и навън да е - не пречи  :lol:
Хайде,  Рачо, казвай къде - вие сте най-дребни и сте с предимство да изберете мястото!
Аз само моля да не е в неделя, че ще трябва мама да ме замества на работа, пък не ми се дели надника  :lol: :lol: :lol:
Хайде, бургазлии, сега е момента да отменим служебната номинация  :wink:
Re: Бургаска среща
« Отговор #132 -: Ноември 16, 2015, 00:02:22 am »
Вижте сега: Тоз път требва да нема мърдане, щото купонът за децата е от мен.
В петък в 18.00 часа идвайте в Детски Център Рожден Ден (потърсете го къде е, че е тъмно тогава и да не се лутате из "Славейков", то и аз още не съм го виждала на живо). Дори по- рано идвайте, аз от 17. 40 смятам да съм там.
Рачо, малкия там ще го приспиваш.
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Бургаска среща
« Отговор #133 -: Ноември 16, 2015, 09:18:01 am »
 :cheerleader: няма мърдане  :dance2:


*
Re: Бургаска среща
« Отговор #134 -: Ноември 17, 2015, 09:18:02 am »
Ееее,супер!!! :D Мари-ал,някакъв повод ли имате??? :? До кой блок е този център?
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Бургаска среща
« Отговор #135 -: Ноември 17, 2015, 09:48:47 am »
Рачо, дай ми телефон, на лични ако искаш, да ти обясня мястото. На богомил РД ще празнуваме.
Някъде до 50- ти блок, но е от новите кооперации и са толкова замотани, че един час го търсихме вчера
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*
Re: Бургаска среща
« Отговор #136 -: Ноември 17, 2015, 11:13:42 am »
Рачо, голям си заплес!  :lol: Но нищо, мъж си. Да ти е простено! Щом ще има детски купон, погледни другия път лентичките на децата!

Мари-ал, кога минаха 4 години?! Весело да си изкарате и да ви е много здрав и все така усмихнат Боги!

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Бургаска среща
« Отговор #137 -: Ноември 17, 2015, 15:42:26 pm »
Надявам  се  в Славейков да се оправя по -бързо , че в Меден Рудник се загубихме  , търсейки един детски кът :)
Навигацията  съобщава :Пристигнахте местоназначението ", ама хич не сме на правилното място и падна едно обикаляне.
ра4о ,  да се комбинираме заедно  от Лазур до там ?


Re: Бургаска среща
« Отговор #138 -: Ноември 17, 2015, 18:33:54 pm »
Деси, благодаря ти! Наистина кога минаха 4 години, покрай децата не се усещат, само в огледалото ги виждам:))))

Рачо, обяснявам и за Нинка:
Най- сигурно е влизането от локалното платно на Славейков успоредно с централното, което е в посока кръстовището на КАТ към колелото за изхода към София. Шофирайки в тази посока гоните последната възможна в дясно преди да се влезе в централното платно за колелото на (незнам как се води- за София да се излезе). Влизате в тази последна възможна в дясно и карате около 200 м може би, подминавате детската градина вляво на шосето и в края на оградата и от дясната страна е блока 171- там е центъра. Ако влезете от към вътрешността на комлекса ви е гарантирано омотването.
Дано обясних правилно, ако не- телефон за навигация 0896747560 :)
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Бургаска среща
« Отговор #139 -: Ноември 18, 2015, 15:23:56 pm »
Оффффффффф , така се бях настроила за хубава среща .

Аз ще изляза най-несериозна , но заради "сериозни " съседи отгоре,   ще  попътуваме малко до СверозападнаЛа България. Не че не се канехме да  отидем  ,ама не точно по такъв повод и сега .
Леко са ни наводнили апартамента във Видин  и мъжът ми иска да отидем да видим положението . Едва   ли ще иска да останем да пътуваме в чак  събота    , че и пътя е много  , та  така от мен.

Нищо -ще ви свикам на Коледно детско  парти от мен :)