0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Бургаска среща
« Отговор #140 -: Ноември 18, 2015, 17:31:47 pm »
Неприятна работа, Нинка.... Поне ще видите роднините.
Айде тогава, до коледното събиране.
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*
Re: Бургаска среща
« Отговор #141 -: Ноември 18, 2015, 17:40:39 pm »
Еееееее,стига ,де :(! Точно щяхме да уговорим предвижването,но....!! От наводнения имаме лоши спомени,така че е добре да погледнете на място! Ама защо не се случи следващата седмица,мамка му.... :?
Честно казано,заплес съм ,особено за такива работи. :lol: Ама нали трябва да се различаваме жени от мъже,все пак! :wink: То ,май,последно време стана много unisex ситуацията.... :lol:
Мери-ал,ние сме 95% на "линия"!  Други ? :)
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Бургаска среща
« Отговор #142 -: Ноември 18, 2015, 19:39:33 pm »
Засега и ние сме на линия, да сме здрави само!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Бургаска среща
« Отговор #143 -: Ноември 18, 2015, 22:31:24 pm »
Нинко, по вода ще ви върви - хубавото предстои!
Винаги има положително във всяка ситуация - ще се видиш с хора, с които искаш!
А ние тук няма да избягаме - тук сме и ще чакаме ПРЕДколедно парти, че Коледа ми е далече още  :wink:
И ние сме на линия - за къде без нас!
Сикс, чакам те в последния момент да потвърдиш, взимам ги дребните от градина и идваме да те прибираме и теб!
Рачо, много ще се радвам да се запознаем най-после с малкото Раче!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Бургаска среща
« Отговор #144 -: Ноември 18, 2015, 23:05:24 pm »
... Ама защо не се случи следващата седмица,мамка му.... :?
Ако можеше въобще да не се случва най-добре :)   С тези съседи си патим  -не е за първи път , имаме застраховка , ама като не живее никой там , по-добре да видим  и  тъкмо  непланирано  и набързо ще се видим с близки приятели.

Завиждам за купона и  предложената номинация за несериозна група автоматично отпада.
Рачо , то ние сме блок до блок, дет се вика и не сме се запознали още .Дано не съм те нахокала в някой магазин ,ако сме се засякали  някъде :)

Кало тъкмо беше се настроил за среща с децата -припомнях му с кого ще се види  и знаете ли за кого попита -за една чаровница с маслинови очи дето имаше рожден ден  вчера -Ники на Пешето. Помни последната им игра . Пък знам ли , мадамата може да го е впечатлила. :oops:
« Последна редакция: Ноември 18, 2015, 23:07:00 pm от nimika »


*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Бургаска среща
« Отговор #145 -: Ноември 19, 2015, 13:11:08 pm »
Барбаронче, засега сме на линия, вероятно ще се наложи да ги вземеш и двамата от градина, че аз докато дойда.... Имаш ли 2 столчета в колата, ако трябва довечера мини през нас да монтираме нашето.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Бургаска среща
« Отговор #146 -: Ноември 19, 2015, 20:24:02 pm »
До утре вечер!
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*
Re: Бургаска среща
« Отговор #147 -: Ноември 20, 2015, 11:10:34 am »
Мари-ал,казваш до бл.171 е центъра? Това някъде до Учителския ли е?
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Бургаска среща
« Отговор #148 -: Ноември 20, 2015, 11:36:37 am »
Рачо, в самия бл.171 е! Срещу детската градина точно.
Ще го намерим! Надявам се без навигация - по-лесно, Нимика  :lol:  :lol:  :lol: Хайде да се посмея за твоя сметка! Хахахаха!
До скоро!
Re: Бургаска среща
« Отговор #149 -: Ноември 20, 2015, 13:14:08 pm »
Рачо, в самия блок 171 е центъра, долу на партера. Незнам къде е учителския. В предната страница виж- обяснила съм как да го намерите, че нямам време пак да пиша.
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам