0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Бургаска среща
« Отговор #20 -: Септември 08, 2014, 15:19:58 pm »
Еееее,момичета,точно във вторник вечерта съм на работа.  :( Не мога и да се сменя,че сме само двама вече..Лош късмет май!!! :(
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Бургаска среща
« Отговор #21 -: Септември 08, 2014, 20:28:13 pm »
Ех, Рачо ще се глобяваме да знаеш  :P

Мислех аз да отида една маса да запазя, но не успях. Вчера започна дилна болка в гърлото, а след обяд и ужасно силна болка в ухото. Та днес на лекар, пуя антибиотик, не е вирус. Азсе потя много и вечер като ставам заради малката и явно съм се простудила. Но с лявото ухо не чувам. Така, че утре ще запазя една маса, то вече народ няма, но за по сигурно. За 18 часа, ресторант Несебър.
Re: Бургаска среща
« Отговор #22 -: Септември 08, 2014, 20:43:00 pm »
А сега пиши на чие име ще е масата  :wink:
И да се оправяш бързооооооо!
*
Re: Бургаска среща
« Отговор #23 -: Септември 08, 2014, 23:00:43 pm »
Той мозъкът ми се е простудил явно  :P, маса на името на Екатерина. Василева.
Ама аз ще се постарая да бъда и по рано, но зависи и от бебето. Никакъв режим няма, яде и спи когато реши.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Бургаска среща
« Отговор #24 -: Март 08, 2015, 11:47:54 am »
Оп, нова срещаааааа :lol:

Както се оказа, доста бургазлии сме се събрали, да вземем да си спретнем една срещичка! Предлагам да е като се стопли, че сега е много студено. Тъкмо и Елфи да изпълзи :lol:

Честит празник на всички дами!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Бургаска среща
« Отговор #25 -: Март 09, 2015, 23:54:34 pm »
Помислих , че ще ви изпусна :)  за среща , но  ще съм там  вече съвсем скоро  с топлия полъх  -приемате ли ме   :bighug:


*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Бургаска среща
« Отговор #26 -: Март 10, 2015, 09:48:44 am »
Е как! Винаги сме с отворени обятия за нови попълнения :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Бургаска среща
« Отговор #27 -: Март 10, 2015, 13:15:13 pm »
Как ще ни изпуснеш, бре :) Къде ще ходим ние - тука сме си целогодишно почти  :lol:
Хайде идвай насам, че да имаме повод да се съберем и да се запознаем най-после лично!
А пък Елфова - ами тя си пълзи бе, то тук няма ни сняг, ни помен от сняг  :wink:
Хем ни е добре, хем искахме за ден, два да ни побелее земята  :lol:  :lol:  :lol: Ама хайде карай!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Бургаска среща
« Отговор #28 -: Март 13, 2015, 21:26:57 pm »
Момичета , аз имам един -два въпроса  /на първо време   :lol:/   -не знам дали е удачна темата , но да пиша на лични на всеки няма смисъл:
-ще трябва да избера Педиатър  за малкия   3.8 г , сега ще  сме в Лазур ,  както и личен лекар  за семейството .Ако искате пишете на ЛС, да не разводняваме  тук.
Моля за препоръки.Благодаря


*
Re: Бургаска среща
« Отговор #29 -: Март 14, 2015, 08:21:23 am »
Мисля,че в Лазур ,няма- голям избор - 3та поликлиника. Е,зависи в коя част на Лазур си.Смята нали се прави от 01.юни? Има време да проучиш :wink:!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Бургаска среща
« Отговор #30 -: Март 14, 2015, 09:07:29 am »
Ами нямам време -  все пак трябва веднага , като пристигнем , да  избера лекар поне на малкия .При смяна на настоящ /постоянен  , адрес  личен лекар се избира с промяната на адреса , а не важат  юни -декември, когато е промяна по желание.

Всъщност може и от  Възраждане , център , Зорница , Братя Миладинови - все  пак са  наблизо , няма да  е проблем
« Последна редакция: Март 14, 2015, 09:09:29 am от nimika »


Re: Бургаска среща
« Отговор #31 -: Април 01, 2015, 22:39:42 pm »
Хайде - дата 08.04. - сряда, около 17,30-18ч - някъде из морската, може Гролша, може Рома или другаде!
Предложение, ама конкретно  :wink:  :lol:
Имаме си вече нова съгражданка /надявам се/ и да се запознаем  8)

Съгласни ли сте?
*
Re: Бургаска среща
« Отговор #32 -: Април 01, 2015, 22:58:43 pm »
Предложение, ама конкретно  :wink:  :lol:
А така! Стига с тая демокрация!  :lol:
Ще гледам и аз да се дотътря.
ЕвентОално може леко да закъснея, че съм до 16 ч. на работа.
*
Re: Бургаска среща
« Отговор #33 -: Април 02, 2015, 07:38:26 am »
Барбаронски,каква е тая "сряда"  8O!! Че и в 17-18 ч?? Дай нещо  ,съботно-неделно,обедно време!! :lol: :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Бургаска среща
« Отговор #34 -: Април 02, 2015, 09:32:19 am »
Хахаха, Рачо, аз щото само в неделя работя  :oops:, а пък съботата все някой нанякъде изчезва семейно, та затуй. Ама ако кажете събота - става, само в неделя не мога. Пък то
вече деня е голям и се стопля и е светло, та след 18ч не е ли ок?
Предлагайте!
Аз тъй с конкретното предложение  :lol:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Бургаска среща
« Отговор #35 -: Април 02, 2015, 10:37:14 am »
Новата съгражданка е на линия  !
 Чака разпореждане с точни указания за  място на срещата  , само да не се наложи да търсим гражданска защита и полиция да издирва  изгубили се нови  жители на града
С деца или без деца  , когато кажете ?


Re: Бургаска среща
« Отговор #36 -: Април 02, 2015, 11:05:28 am »
Гражданска защита, ако я чакаш - може да Мреш докат дойде  :wink: Тъй че - ориентир - Флората  :lol: Там са и двете заведения, дето съм предложила  :wink: Тя /Флората/ още не е готова, но до нея всеки бургазлия ще те упъти  :wink:
А иначе - ние сме комплект обикновено - мама и Злато! Пък, ако му доведете компания - дано си паснат - може и да ни забранят после достъпа до заведението  :oops: Иначе е кротък!
*
Re: Бургаска среща
« Отговор #37 -: Април 02, 2015, 11:24:26 am »
Ако успея да дойда, ще ви разкажа как една бивша и една настояща бургазлийки се загубиха в Лазур  :lol: :lol: :lol:
Re: Бургаска среща
« Отговор #38 -: Април 02, 2015, 11:32:17 am »
Ако успея да дойда, ще ви разкажа как една бивша и една настояща бургазлийки се загубиха в Лазур  :lol: :lol: :lol:

И ся кво - пусна муАта и изчезна!
АКО успеела да дойдела  8)
Зарад клюката ще трябва да идваме да те ВЗЕМАМЕ  :lol:  :lol:  :lol:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Бургаска среща
« Отговор #39 -: Април 02, 2015, 12:50:25 pm »
Хахаха, ужасТни сте! Аз за сряда съм ок, не знам още дали ще съм със или без детето. Ако е хубаво времето ще съм със сигурно. То каквото е л**няно, ще видим пак. За събота принципно повече ме устройва. Не за друго, ами мъжО го няма и няма да сваря да се прибера до МР, да взема чавето от градина и да сЪ додътря до морската. То ще стане 7 часа.... Освен, Барбаронче, услужливо да предложиш превоз :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!