0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Lilka N, нищо не се знае. Може да се оправи човека, а може и да замразите яйцеклетка/и, ако си на ЕЦ или с лека стимулация (хапчета и евентуално 2-3 инжекции).  :crossfingers:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Lilka N., не мога да преценя доколко това ще се отрази, най-добре обсъди с док. дали има смисъл да отлагате, също с биолозити в лабораторията (има телефони на първа страница).
Доколкото си спомням не си от С-я, мога да попитам от твое име, ще ходя в клиниката в понеделник, ако има нужда пиши ми на лични.

mimi6e, успешен трансфер!   yahoo_17 

*
Ами обаждах се и казаха да изчакаме поне 2 седмици.
Благодаря за отговора момичета. Док ми каза, че трябва да направя биопсия и това ме притеснява, но щом трябва май ще се съглася...
В събота бях на биопсия, бях се приготвила за болки или поне дискомфорт, съсреодоточих се върху една точка и зачаках болката, докато Персенска не каза - ставай, готова си  :D Нищо не усетих, ама абсолютно нищо, сега чакам резултата  :D
*
Lilka N., не мога да преценя доколко това ще се отрази, най-добре обсъди с док. дали има смисъл да отлагате, също с биолозите в лабораторията (има телефони на първа страница).
Доколкото си спомням не си от С-я, мога да попитам от твое име, ще ходя в клиниката в понеделник, ако има нужда пиши ми на лични.
Накратко и тук да напиша, може да е полезно за някого.
Относно завишената температура при съпруга и антибиотикът, който приема в момента, биолозите в лабораторията обясниха, че при такива случаи е достатъчно да се изчака една седмица след спиране на антибиотика (този антибиотик не е силен и 7 дни са достатъчни).
Също попитах док. едно изчакване как би се отразило, с оглед добрата биопсия в момента, тя каза, че не е проблем стимулацията да се отложи за следващия цикъл.   Хубав ден!   :)

tsvety_t, желая ти добър резултат!  :)
« Последна редакция: Май 12, 2014, 16:57:39 pm от marsi »

*
Благодаря много marsi !
*
Здравейте, момичета!
Бихте ли ми обяснили какво означава разширена биопсия на ендометриума или биопсия за определяне на рецептивност на лигавицата? Ако, някоя от вас е правила такава, моля, да опише изследването и цената, която е заплатила.   
Здравейте, момичета,
Искам да ви попитам дали в Надежда правят кръвни изследвания за Даун - доколкото разбрах БХС?
Логиката ми е следната - щом взимат кръв за генетични изследвания, които се правят в Майчин дом, би трябвало да взимат и за БХС :wink:
*
Здравейте, момичета,
Искам да ви попитам дали в Надежда правят кръвни изследвания за Даун - доколкото разбрах БХС?
Логиката ми е следната - щом взимат кръв за генетични изследвания, които се правят в Майчин дом, би трябвало да взимат и за БХС :wink:
В Надежда взимат кръв за БХС (в който влиза и синдр. на Даун),  резултатие могат да се изтеглят от сайта на Националната Генетична лаборатория - там се прави изследването.  Готови са след около 3 дни (най-рано).
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
и аз като диси имам въпрос за биопсия - само че предполагам обикновена. Защо я назначават?Аз си мисля че е при имплантационни неуспехи, както и имунология извън референтните граници.
Здравейте, момичета,
Искам да ви попитам дали в Надежда правят кръвни изследвания за Даун - доколкото разбрах БХС?
Логиката ми е следната - щом взимат кръв за генетични изследвания, които се правят в Майчин дом, би трябвало да взимат и за БХС :wink:
В Надежда взимат кръв за БХС (в който влиза и синдр. на Даун),  резултатие могат да се изтеглят от сайта на Националната Генетична лаборатория - там се прави изследването.  Готови са след около 3 дни (най-рано).
благодаря ти,Авалон:)
и аз като диси имам въпрос за биопсия - само че предполагам обикновена. Защо я назначават?Аз си мисля че е при имплантационни неуспехи, както и имунология извън референтните граници.
назначава се при неуспешна имплантация и изследва дали средата на ендометриума е благоприятен за плода.
При мен например имунологичните бяха супер,но не и биопсията
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Има ли тема за клиника Малинов?Ходи там колежката ми при д-р С.....рджиева, и се интересува от мнения!
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Има ли тема за клиника Малинов?Ходи там колежката ми при д-р С.....рджиева, и се интересува от мнения!

Семерджиева. Тема има, но никой не пише в нея: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49332
*
Има ли тема за клиника Малинов?Ходи там колежката ми при д-р С.....рджиева, и се интересува от мнения!

Семерджиева. Тема има, но никой не пише в нея: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49332

Има още една тема, но и в нея скоро никой не е писал:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49907.msg1020282#msg1020282
« Последна редакция: Май 18, 2014, 14:21:56 pm от marsi »

Тази съм я проспала. Мерси, Марси!
*
Момичета от къде се взимат епикризите?
*
tanj74, на регистратурата от администраторките. Получава се около две седмици след процедурата, поне след хистероскопията ми беше така, казаха да я потърся не по-рано от 14 дни.
« Последна редакция: Май 19, 2014, 11:07:33 am от marsi »