0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Стига се притеснява!Няма да ти отложат трансфера, стискам палци да се развива яйцеклетката и после да стане едно красиво бебе!
Здравейте, момичета! Днес мина моят преглед и пак съм объркана, от пет месеца ходя всеки месец на  2-ри и 5-ти ден от цикъла на преглед. Единият месец не вижда нищо в ляво, а на следващия в ляво две кисти и после обратно , в дясно нищо и днес една прекрасна 24 мм киста. Пия и естрофем и дуфастон , като тях ми ги назначава от 7,8 или 9 ден от цикъла. Вече не знам какво да си мисля, какво да попитам, как да попитам и как да процедирам. Някой имал ли е подобен проблем и какво сте правили? Моля ви, дайте ми съвет!
*
naskomimi, сърбежът може и да не е от проблем с МБ. Понякога от Утрогестана се появява сърбеж като страничен ефект и ако много се засили, свържи се с д-р Персенска, евентуално може да го замени с орален прием за няколко дни, но е редно тя да прецени. 

*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
naskomimi, сърбежът може и да не е от проблем с МБ. Понякога от Утрогестана се появява сърбеж като страничен ефект и ако много се засили, свържи се с д-р Персенска, евентуално може да го замени с орален прием за няколко дни, но е редно тя да прецени.
Да, на мен утрогестана по принцип така ми действа и сега допълнително се нареждам....Но сърбежът и неудобството си ги имам от няколко дни, преди да започна да слагам утрогестан...Дали да звъня в клиниката да питам за резултата от МБ? Или резултатът ще си иде при Персенска и тя ще знае? Ако е второто - ще се успокоя и ще се оставя в нейни ръце - ще й се доверя! ..Но ако тя не знае резултата, а той е лош - тогава се притеснявам....


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
За резултата можеш да звъннеш на регистратурата да питаш дали е готов.Ако е готов,помоли да ти го изпратят по ел. поща,защото отказват да съобщават резултати по телефона.Но пък ги изпращат броени минути след като им кажеш адреса си.МБ ако не се лъжа става зс 3 дни.
*
naskomimi, резултатите от изследванията отиват в папката ти. В добри ръце си, ако има проблем, ще ти кажат и ще вземете решение какво да правите. Но за да не се притесняваш, помоли да ти изпратят резултатите.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Здравейте, момичета!
Много сте мили всички!
Аз може да изглеждам пълна параноичка, но не съм......наистина искам да се доверя на лекарката си и да се оставя в нейни ръце, без да мисля за проблемите.....Просто...тя е толкова натоварена, както всички лекари в клиниката, че се чудя дали ще отиде резултата при нея и дали ще обърне внимание....

А иначе от 9:00ч. сутринта звъня на телефона за резултати и само дава свободно....Така и така се навих - поне да ми кажат има ли нещо и сериозно ли е...

Целувки за хубав ден от мен!


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Звъни упорито, ще се свържеш /ако вече не си успяла/. Ако си успяла-пиши какъв е резултата и стига си се тревожила :) Всичко ще бъде наред! Но това е обичайната треска по време на процедура - имала съм я всеки път. При толкова много опити все изникваше нещо различно,   за което да успея да се разтревожа и да го мисля, мисля с дни, докато дойде следващия ми преглед при лекаря.
Здравейте и от мен :)
На 20.05. ми беше трансфера, на 30.05. кръвният тест показа стойност на ЧХГ 409, за мое огромно щастие :) Свързах се д-р Персенска и й казах, а тя каза да запиша ча за преглед след 10 дни /09.06./. Това, което ме безпокои е дали на 20 ден от трансфра може да се види плоден сак, не е ли рано?
Благодаря предварително!
*
вижда се на 20 ден от трансфера.
Бамби, отивай на преглед и няма какво да умуваш. Резултата от теста е прекрасен. Чакаме следващите добри новини.
Блгодаря, Хоуп!, попчо :bighug:
Ще споделя след прегледа:)
*
Бaмби, брaво, ще се види сaкчето. Стрaхотнa стойност, мaй ще сa повече от едно   :), колко ембриончетa трaнсферирaхa?

Благодаря ти, marsi!
Трансферираха ми едно замразено бластоцистче, но точно видях, че съм допуснала грешка: ЧХГ 409 беше на 13 ден, а на 10 ден беше 140.2! Извинявайте, че подадох подвеждаща информация!!
*
Дa, при тaзи стойност - едничко  :D. Чудесно ЧХГ, успех!  yahoo_17

*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Бамби, честито и от мен!
Дано се заразим и ние от тази твоя прекрасна болест!
Стискам палци всичко да е наред до края!

А аз да се оплача отново....през 15 минути звъня на регистратура /дето завършва на 973 номера/ и има само свободен сигнал...Пфу...ядосах се много вече...Как е възможно? В крайна сметка не са лекари, които са толкова натоварени, нали това им е работата на тези от регистратурата? Разбирам да е постоянно заето, та да ги разбера, а то....Пфу....


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Много ви благодаря, мили момичета! Пожелавам ви много късмет и много щастливи новини! :crossfingers: :) :bighug:

Naskomimi, опитай на телефона за часове, натисни бутон 3 и пак се свързваш с регистратурата. Забелязала съм, че така по - често вдигат! Дано успееш от първия опит! :)
Бамби,честито стискам палци всичко да е наред  :D
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Момичета, свързах се!

Дадоха ми потр. име и парола и за съжаление МБ не е чиста - имам Streptococcus, beta-haem. Group B пише количество значително. Пък де да знам това ли е - защото има графа резултат и там като кликнах излезе това: Микроскопски резултат:
Единични lactobacilli; Грам (+)коки; 1-2 Leuco/поле; Плоски епит. клетки
Заключение:
Редукция на нормална влагалищна флора. Дисбактериоза.

Това какво значи? Ще е проблем ли да се направи трансфера живи и здрави в събота?

Знам, че трябва да се обадя на д-р Персенска, но като знам колко е заета и е постоянно в прегледи дали ще ми вдигне?


« Последна редакция: Юни 04, 2014, 15:17:30 pm от naskomimi »


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Naskomini,според мен се обади на д-рПерсенска,нещо ще ти изпише да се лекуваш,не е добра идея да не си излекувана и да ти се направи трансфер,но това си е лично мое мнение...