0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
 Здравейте! Днес бях на преглед на шести ден от цикъла със стимулация клостилбегит, приемам го от първи ден. Нещата вървели много добре, но пропуснах да питам да продължавам ли да го пия до следващия преглед? Ще събираме яйцеклетки. Незнам какво да правя?
Пепси, какво пише на рецептата, която ти дадоха? Обикновено е за 5 дни. Обади се и попитай, все пак.
*
Обикновено е за 5 дни. Обади се и попитай, все пак.

Потвърждавам казаното от заяка. Винаги 5 поредни дни, по една таблетка сутрин и една вечер.
Обади се за потвърждение. Стискам ти палци - дано тази стимулация ти е на късмет!
*
       На кого да звънна? Крайно ми е неудобно да звъня на д-р Стаменов, а е възможно да не ми вдигне. А ако му пиша смс?
*
Изпи ли всички хапчета, тоест минаха ли 5 пълни дни от началото на стимулацията?
Ако е така, не бива да пиеш повече клостилбегит. Чакаш си следващия преглед.
*
Да , минаха пълни пет дни, днес е шести и пак пих. Май трябва да го спирам.
*
Ами аз като съм била на клостилбегит го пиех 5 дни и после нищо, само цитротид евентуално и после прегнил.
*
аз пих 5 плюс 3 дни клостилбегит, но на 5 ден бях на преглед и ми казаха да продължа.
може би е добре да звъниш.
*
pepssi, може да пробваш да се свържеш с администраторките, да погледнат в досието ти какво е написано след прегледа или да попитат д-р Стаменов (той често е до късно в клиниката) и да ти върнат обаждането. Другият вариант е да позвъниш на спешния, има го на първа страница на темата.
« Последна редакция: Април 22, 2014, 20:05:14 pm от marsi »

*
Благодаря ви! Звъннах на д-р Стаменов, но ми вдигна жена, незнам доктор ли беше или кои. Каза, е доктора е зает и да продължавам с Клостила. Незнам.....  :?
На каква цена е хистероскопия в Надежда ?
*
Pepssi, аз също съм продължавала да пия клостилбегит и след петия ден до следващия преглед. Не се притеснявай, щом и така са ти казали по телефона. Успех!


*
Shnap_Apple, оперативна хистероскопия с направление - 350 лв.

На каква цена е хистероскопия в Надежда ?
Хистерото по здравна каса е 330лв.Мацки стиснете по едни палци,утре ме приемат в клиниката,в четвъртък ми е лапарото.
*
Успех, bisko72!
Дано всичко да мине гладко!


Успех мила busko 72 ние сме с теб всичко ще бъде наред!
Мерси момичета,ще пиша при първа възможност. :bighug:
*
На каква цена е хистероскопия в Надежда ?
Хистерото по здравна каса е 330лв.Мацки стиснете по едни палци,утре ме приемат в клиниката,в четвъртък ми е лапарото.

Има промяна, първата ми хистероскопия ноември миналата година беше 330лв, втората- преди два месеца (края на февруари) вече беше 350лв.

bisko72, лека процедура!
« Последна редакция: Април 23, 2014, 00:01:38 am от marsi »

Пепси, вероятно ти е вдигнала акушерката,която работи с него в кабинета и явно е наясно как трябва да процедираш с клостила.Едва ли някой ще си позволи произволни упътвания да ти даде, когато звъниш на телефона на доктора.И на мен ми се е случвало да получа инструктаж от сестра, когато звъня на д_р Персенска,а тя е заета в момента.
На каква цена е хистероскопия в Надежда ?
Хистерото по здравна каса е 330лв.Мацки стиснете по едни палци,утре ме приемат в клиниката,в четвъртък ми е лапарото.

Има промяна, първата ми хистероскопия ноември миналата година беше 330лв, втората- преди два месеца (края на февруари) вече беше 350лв.

bisko72, лека процедура!

Ще споделите ли , как протича , болезнена ли е , ще пътувам и след това на другия ден трябва да съм на работа