0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Честита Баба Марта момичета,бъдете весели и засмени.И нека тази година щъркела донесе на всяка от нас,така желания подарък   stork-boy ylinfant
Евита имаше лепенки Климара преди успешния й замразен трансфер. Но от кой ден - не си спомням.

Аз имах от 2-3 ден на МЦ в същия цикъл, в който правихме трансфера. Помня, че се слагат на хълбоците от ляво или дясно и на всеки 4 ден слагах нова лепенка. Редом с тях имах и Естрофем от същия ден, та чак до сърдечна дейност.

Успех mgstra !!!
*
Здравейте момичета. Честита баба Марта- бели и червени,здрави и засмени да са всички. :) За нас днес е специален ден- в 15 ч сме на трансфер. :) Всичките ни ембриончета са продължили да се развиват и до колкото съм запознат, с правилните темпове. От тук нататък,Док ще решава а Господ ще помага !!! :)
/www.mamaibebe.com][/url]
Рачо, дано късметът да е с вас! Ние стискаме палци  :bighug:
Баба Марта ще ви донесе много късмет,Рачо!!!Силно стиснати палчета и чакаме скоро да се похвалите :bfp:
*
Рачо, много хубав ден за трансфер  :D!
Момичета и момче, пожелавам на всички здраве и много късмет!!!  :D
                 

*
Рачо,много късмет ви пожелавам :D :goodluck:
*
Евита имаше лепенки Климара преди успешния й замразен трансфер. Но от кой ден - не си спомням.

Аз имах от 2-3 ден на МЦ в същия цикъл, в който правихме трансфера. Помня, че се слагат на хълбоците от ляво или дясно и на всеки 4 ден слагах нова лепенка. Редом с тях имах и Естрофем от същия ден, та чак до сърдечна дейност.

Успех mgstra !!!

Evita, благодаря ти за включването. Аз знам, че Естрофема и климарата са за по-хубава лигавица, но аз никога не съм имала проблем с лигавицата. А още повече недоумявам, че започвам преди да ми дойде цикъла и после следва стимулация, а не трансфер.
Но щом доктора така е преценил, аз му вярвам напълно и се подчинявам. Слагам лепенките и чакам следващ преглед.
И още един въпрос - имала ли си проблем с кожата около лепенката? При мен е доста зачервена все едно, че има множество спукани капилярчета.

Рачо, много късмет и положителен резултат след десетина дни  :)


Evita, благодаря ти за включването. Аз знам, че Естрофема и климарата са за по-хубава лигавица, но аз никога не съм имала проблем с лигавицата. А още повече недоумявам, че започвам преди да ми дойде цикъла и после следва стимулация, а не трансфер.
Но щом доктора така е преценил, аз му вярвам напълно и се подчинявам. Слагам лепенките и чакам следващ преглед.
И още един въпрос - имала ли си проблем с кожата около лепенката? При мен е доста зачервена все едно, че има множество спукани капилярчета.

И аз винаги съм била с нормална и като структура и като дебелина лигавица, но ми ги включиха тези лепенки. Също бях учудена, но чинно изпълних разпореденото от доки.
При мен имаше лек сърбеж, но съвсем търпим. Предполагам, че е нормално. Не се притеснявай.
Още веднъж успех !!!
*
Evita, благодаря ти за включването. Аз знам, че Естрофема и климарата са за по-хубава лигавица, но аз никога не съм имала проблем с лигавицата. А още повече недоумявам, че започвам преди да ми дойде цикъла и после следва стимулация, а не трансфер.
Но щом доктора така е преценил, аз му вярвам напълно и се подчинявам. Слагам лепенките и чакам следващ преглед.
И още един въпрос - имала ли си проблем с кожата около лепенката? При мен е доста зачервена все едно, че има множество спукани капилярчета.

И аз винаги съм била с нормална и като структура и като дебелина лигавица, но ми ги включиха тези лепенки. Също бях учудена, но чинно изпълних разпореденото от доки.
При мен имаше лек сърбеж, но съвсем търпим. Предполагам, че е нормално. Не се притеснявай.
Още веднъж успех !!!
Благодаря ти за бързия отговор. И последен въпрос - тъй като доктора много бързаше вчера, почти в движение ми написа рецептата и тръгна, смятайки че аз вече всичко знам  :lol: и не успях да го попитам от кога да броя дните. На рецептата пише да ги слагам на 4 дни - първата я сложих снощи 28.02., другата на 3-ти или 4-ти март трябва да е?


Благодаря ти за бързия отговор. И последен въпрос - тъй като доктора много бързаше вчера, почти в движение ми написа рецептата и тръгна, смятайки че аз вече всичко знам  :lol: и не успях да го попитам от кога да броя дните. На рецептата пише да ги слагам на 4 дни - първата я сложих снощи 28.02., другата на 3-ти или 4-ти март трябва да е?

През 3 дни на четвъртия, в случая щом си почнала от 28.02. тогава ти е първи ден, следователно на 03,03,2014 г. вечерта махаш тази и слагаш новата от другата страна. Поне моята доза беше такава  :wink: М-удругото съм чела, че някой сменят през ден, други, веднъж на 7 дни, ако искаш, за да не излезе, че съм те подвела звънни и питай  :oops:
Дано успя да ме разбереш  :D
*
Благодаря ти за бързия отговор. И последен въпрос - тъй като доктора много бързаше вчера, почти в движение ми написа рецептата и тръгна, смятайки че аз вече всичко знам  :lol: и не успях да го попитам от кога да броя дните. На рецептата пише да ги слагам на 4 дни - първата я сложих снощи 28.02., другата на 3-ти или 4-ти март трябва да е?

През 3 дни на четвъртия, в случая щом си почнала от 28.02. тогава ти е първи ден, следователно на 03,03,2014 г. вечерта махаш тази и слагаш новата от другата страна. Поне моята доза беше такава  :wink: М-удругото съм чела, че някой сменят през ден, други, веднъж на 7 дни, ако искаш, за да не излезе, че съм те подвела звънни и питай  :oops:
Дано успя да ме разбереш  :D

Благодаря отново!
Не си ме подвела, аз също съм на такава схема, но не знаех от кога да започна да броя.


Честита Баба Марта, момичета! Нека тази година щъркела да донесе на всички ни бебоци!
*
mgstra, при мен също се получаваха зачервявания от лепенките Климара. Аз си мислех, че е от лепилото, понеже на мен зачервявания ми се появяват и от цитопласт.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
mgstra, при мен също се получаваха зачервявания от лепенките Климара. Аз си мислех, че е от лепилото, понеже на мен зачервявания ми се появяват и от цитопласт.

И аз така  :) и винаги отказвам всякакви лепенки.


Честита Баба Марта!
Честита Баба Марта и от мен! Да сме здрави и засмени и да сбъднем мечтата си!
Рачо,явно заедно сме чакали на диванчето днес :lol: моят трансфер бе в 14h,ама чак към 15.30h влязох...успех и от мен и се радвам,че ще чакаме заедно положителният резултат :P
*
Алекс, много късмет ти желая и положителен резултат!


Благодаря ти,mgstra  :)
*
Mgstra, аз лепях такива лепенки при замразения ми трансфер преди повече от 5 г. Не бяха Климара, нещо друго беше. На рамото си ги слагах и ги сменях на 3-4 дена като Евита. Не помня защо трябваше да ги лепя.

Успех на всички момичета и Рачо!