0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #600 -: Юни 19, 2013, 20:57:19 pm »
Привет Веси, ще чакаме заедно - друго не ни остава :grouphug2:
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #601 -: Юни 19, 2013, 22:47:30 pm »
Няма как налага ни се  :grouphug:
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #602 -: Юни 19, 2013, 22:56:51 pm »
Добър вечер момичета!Много "тихо" тук!Май всички останахме да си чакаме по няколко месеца  :lol:Аз  да помрънкам малко ...детенце е болно ,май от яслата е хванал някакъв гаден вирус ,с 40 гр.температура втори ден,безсъници плач,а и в работата е лудница :BangHead: Няма спокойствие,ама :?
Веси,добре дошла и лека бременност

*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #603 -: Юни 19, 2013, 23:17:29 pm »
Моникс, а кой го гледа, като е болен?
И аз имах такъв случая с моя син. Точно след трансфера се разболя, после ме зарази и мен и бях отписала опита. Пет-шест дена беше с температура.

Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #604 -: Юни 20, 2013, 00:37:12 am »
Здравейте, момичета може ли някои да сподели опит,ако е имала подобна ситуация.Вече съм в 9 месец,но от няколко дни имам странно и необичайно до сега присвиване на корема.Мисля,че може да са и преждевремени контракции.А миналата седмица ми слушаха тоновете и не остановиха такива??????


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #605 -: Юни 20, 2013, 10:01:40 am »
Момичета как сте , аз малко се поизгубих  :lol: Ние с Гошето сме добре , ядем и спим , послушно момченце . Имаме малко проблеми със кърменето (не ми го дадоха в болницата да го кърмя и малко се мръщи и не иска да си извоюва млякото, и мама протича от време на време ), но се справяме . Със огромна радост бих напуснала темичката  :bighug: :bighug: :bighug:

Здравейте, момичета може ли някои да сподели опит,ако е имала подобна ситуация.Вече съм в 9 месец,но от няколко дни имам странно и необичайно до сега присвиване на корема.Мисля,че може да са и преждевремени контракции.А миналата седмица ми слушаха тоновете и не остановиха такива??????
може да са подготвителни , а също така може скоро време да се похвалиш  :D . А какво точно е това присвиване ? Втвърдяване ли ?
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #606 -: Юни 20, 2013, 11:06:58 am »
Да, определено се и втвърдява корема.Четох за това,общо взето било нормално с различен интензитет при всяка бременна.Но ми е необичайно,понеже до сега карах една лека бременност.Но явно в деветия месец вече нищо няма да е същото  :)


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #607 -: Юни 20, 2013, 12:25:28 pm »
Здравейте момичета! Реших да се запиша вече и аз във вашата тема :)
Добре дошла при нас!!! Лека бременност до края, леко раждане и здраво бебе на финала !!! :) :bighug:




Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #608 -: Юни 20, 2013, 12:47:36 pm »
Благодаря Деси лека бременност и на тебе  :bighug:
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #609 -: Юни 20, 2013, 12:47:49 pm »
Веси, добре дошла :)  на всички ни е минала бавно бременността, особено на тези от нас, които я изкараха само в леглото и в болницата. Но си струва ;)
Респект, дано сте си така кротички, че и аз в началото виках - много кротко бебе имам, а той му трябвало време да се поокопити :) Само да ми е жив и здрав и това с реването ще мине. Иначе за кърменето - не се отчайвай. Ние засукахме на втория ден като ми го дадоха, но пак си протичах и се налагаше и да доизцеждам. Само не се поддавай на съвети при всеки проблем с кърменето да минеш на АМ. На мен са ми голяма подкрепа момичетата в месечната тема на "Дългоочакваните деца" - за кърменето, за коликите. Те са минали вече по нашия път.


Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #610 -: Юни 20, 2013, 15:29:33 pm »
Здравейте, момичета! Вчера бяхме на преглед, бебчо е добре, рита и се върти, но аз не го усещам.  Доки беше много учуден, каза, че бебето е активно, да не се тревожа, добре е и сигурно скоро ще усетя. Но аз все пак се тревожа. Нормално ли е да не го усещам в тази гестационна седмица? Какви са усещанията изобщо? Чета нещо като за "пърхане на пеперуда", "побутване", но аз нищо подобно не усещам.  :oops:


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #611 -: Юни 20, 2013, 16:06:03 pm »
boboletka, нормално е. При всеки е различно. Много зависи от това как е застанало бебето, например. Аз не усетих моето до 20+ седмица може би.


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #612 -: Юни 20, 2013, 17:21:43 pm »
Блу ,баща му го гледа в момента !

Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #613 -: Юни 21, 2013, 08:09:51 am »
ЕЕЕЕЕЕ добро утро и от нас.....
отдавна не съм писала , но ние направихме една седмица моренце и от днес сме си в къщи.
Детето беше излючително послушно и изарахме страхотно. Ходихме само следобед на плаж заради мене , че 2 плажа ми идваха много изморителни.
И накрая като се прибрахме  вчера следобяд изпитах такъв ужас. Сигурно ще ви се стори много смешно (мъжа ми от вчера ме бъзика).
Влизам аз в банята и забелязвам някакви бели петна по пода и във ваната и реших че са падали от тавана. Ама те пък едни засъхнали и поглеждам във ваната , където бяхме оставили стъпалцето на детето за миене и като го повдигнах, отдолу една умряла птица. Аз се разпищях и изхвърчах навън, мъжа ми се втурна да види акво става. А тя явно е влязля през комина ( че има една дупка, още не сме си сложили вентилатор) и понеже е затворено и тъмно и не е имала какво да яде.
Добре , че беше затворена вратата на банята, че не ми се мисли ако си беше летяла  на споойствие из целия апартамент.
И мъжа ми за след почивка от пътуването удари една дезинфекция на банята, а атето само тичаше по мен и ми обясняваше , че това е само една умряла гугутка и съвсем не страшна :-)
http://vbox7.com/play:066f0a0896

това е горе долу от нас да ви развеселя
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #614 -: Юни 21, 2013, 09:20:58 am »
Добро утро на всички коремчета и от мен! И аз да се отчета след прегледа при доки :) бебка е добре, наддава- 2.450 кг., и се е обърнала с главичката надолу. Термина ми е на 5.08, а док ме вика на преглед чак на 22.07. 2013г. и малко се изненадах, че е толкова близо до термин. Вас колко често ви викат на преглед и не би ли следвало с напредване на бременността, това да се случва по- често? Желая ви приятен и изпълнен с прохлада и ритничета ден :bighug:


Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #615 -: Юни 21, 2013, 11:37:53 am »
boboletka, нормално е. При всеки е различно. Много зависи от това как е застанало бебето, например. Аз не усетих моето до 20+ седмица може би.
Сигурно е така, но все пак ми се иска и аз да се похваля с ритниче или побутване  :) Хубав ден на всички и да понасяме по-леко жегите, че напоследък нещо много ме морят.


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #616 -: Юни 21, 2013, 12:19:40 pm »
Веси, добре дошла :)  на всички ни е минала бавно бременността, особено на тези от нас, които я изкараха само в леглото и в болницата. Но си струва ;)
Респект, дано сте си така кротички, че и аз в началото виках - много кротко бебе имам, а той му трябвало време да се поокопити :) Само да ми е жив и здрав и това с реването ще мине. Иначе за кърменето - не се отчайвай. Ние засукахме на втория ден като ми го дадоха, но пак си протичах и се налагаше и да доизцеждам. Само не се поддавай на съвети при всеки проблем с кърменето да минеш на АМ. На мен са ми голяма подкрепа момичетата в месечната тема на "Дългоочакваните деца" - за кърменето, за коликите. Те са минали вече по нашия път.
Ами ние купихме 1 кутия , за дохранване , защото в първите дни нямах толкова кърма , и не се наяждаше. Сега си е на кърма и само в краен случай го дохранвам със фризолак .
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #617 -: Юни 21, 2013, 12:38:17 pm »
Респект, и аз съм си купила 1 кутия АМ за успокоение. Давала съм 2-3 пъти.  Ние също засукахме на 2-я ден. А за протичането - ела да ме видиш- като успи малкото и като текне тази кърма и станее....  :lol:
 
Добре дошли на всички нови мамчета. лека бременност ви желая :-)


*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #618 -: Юни 21, 2013, 13:08:50 pm »
ЕЕЕЕЕЕ добро утро и от нас.....
отдавна не съм писала , но ние направихме една седмица моренце и от днес сме си в къщи.
Детето беше излючително послушно и изарахме страхотно. Ходихме само следобед на плаж заради мене , че 2 плажа ми идваха много изморителни.
И накрая като се прибрахме  вчера следобяд изпитах такъв ужас. Сигурно ще ви се стори много смешно (мъжа ми от вчера ме бъзика).
Влизам аз в банята и забелязвам някакви бели петна по пода и във ваната и реших че са падали от тавана. Ама те пък едни засъхнали и поглеждам във ваната , където бяхме оставили стъпалцето на детето за миене и като го повдигнах, отдолу една умряла птица. Аз се разпищях и изхвърчах навън, мъжа ми се втурна да види акво става. А тя явно е влязля през комина ( че има една дупка, още не сме си сложили вентилатор) и понеже е затворено и тъмно и не е имала какво да яде.
Добре , че беше затворена вратата на банята, че не ми се мисли ако си беше летяла  на споойствие из целия апартамент.
И мъжа ми за след почивка от пътуването удари една дезинфекция на банята, а атето само тичаше по мен и ми обясняваше , че това е само една умряла гугутка и съвсем не страшна :-)
http://vbox7.com/play:066f0a0896

това е горе долу от нас да ви развеселя

 :lol: Ох смях се с глас, да намериш птица у дома  :D


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #619 -: Юни 21, 2013, 13:17:15 pm »
Респект, и аз съм си купила 1 кутия АМ за успокоение. Давала съм 2-3 пъти.  Ние също засукахме на 2-я ден. А за протичането - ела да ме видиш- като успи малкото и като текне тази кърма и станее....  :lol:
 
Добре дошли на всички нови мамчета. лека бременност ви желая :-)
не ми говори за текване :) снощи се събудих към 3 часа и бях мокра чак до кръста , станах изцедих се и на сутринта старата песен на нов глас :D