0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: марихуаната-как влияе тя на спермата
« Отговор #60 -: Септември 19, 2008, 15:46:03 pm »
ОФФФФФФФФ!
Аман от...........! Сега какво излиза - пушете си марихуана по-добре, ама не чакайте на светофари! Нямам думи! И за да не ми навреди примерно чакането на светофара, да взема да изпуша 4-5 цигари марихуана или да пресека на червено!
Само че сега друга дилема! :?
Значи ако пуша по 5 цигари марихуана - ще трябва да чакам да минат 17 години да разбера дали ще ми се случи нещо, а ако пресека на червено - ще разбера на 17-та секунда!

Но мислих, мислих и реших да си чакам чинно на светофара! Па да става каквото ще!
Re: [b][size=18]марихуаната-как влияе тя на спермата[/b][/si
« Отговор #61 -: Септември 19, 2008, 15:53:54 pm »
Късмет  на  всички НАС ..

Ще ти е необходим с всичките тия халюцинации.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: марихуаната-как влияе тя на спермата
« Отговор #62 -: Септември 19, 2008, 16:01:31 pm »
urban, едва ли си наясно, че този форум се модерира от лекар-специалист по мъжки стерилитет и ембриология. приказките ти за "глупотевини" и "дезинформация" са неуместни.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: марихуаната-как влияе тя на спермата
« Отговор #63 -: Септември 19, 2008, 16:11:08 pm »
е, не му обяснявай ти на него, че не е нaясно, той човека си е много даже информиран и ориентиран, по всичко личи. аман, наистина. ходИ си пафкай марихуаната и ни остави да тънем в заблуждение, щото те уверявам, че с нас на глава няма да излезеш, само времето ще си загубиш.
« Последна редакция: Септември 19, 2008, 16:29:41 pm от tzvetenze »
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: марихуаната-как влияе тя на спермата
« Отговор #64 -: Септември 19, 2008, 16:24:52 pm »
И тоз Урбан се регистрира тука, само  за да ни каже колко е полезна марихуаната и колко е информиран той! 8O Колко сме безхаберни и мързеливи! 8O

Свят шарен. :lol:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: марихуаната-как влияе тя на спермата
« Отговор #65 -: Септември 19, 2008, 16:31:32 pm »
:)Мисля под аватара на Тамара (дано не греша)беше написано нещо много вярно...за изказвания като това на Urban....:):)

едва ли има смисъл да му се обяснява на човека...той толкова си вярва че...

:)проверих...не греша
« Последна редакция: Септември 19, 2008, 16:33:51 pm от Lisko »
*
Re: марихуаната-как влияе тя на спермата
« Отговор #66 -: Септември 29, 2008, 17:58:38 pm »
Досега се въздържах да пиша, но това вече е прекалено  :x

Само искам да кажа че Боб Марли има 13 деца кое от кое по талантливо и сигурно не е имало ден, в които да не е пушил марихуана.
Поредната глупост, съжалявам, ако съм груба, но е така!!!


Емичка!
Ти що щеш тука миличка??? Това е сайт за проблемно забременяване. Не е градинката пред блока, където цъкаме семки.

 :good_post:    :good_post:    :good_post:
:good_post: :good_post: :good_post: :good_post: :good_post: :good_post: :good_post: :good_post: :good_post:..................!!!!!!!!
Не се заяждам Рая.Не искам да ти изглежда така.И сигурно годините ми са поне с 10 повече от твоите,но това няма връзка.Ако бях 20 годишна обаче,можеше да ти повярвам и да запаля някоя друга марихуанка.Пък като родя дете с малформации, щях да ида при твоя лекар да ме убеди че не е от нея.
Добре, спирам.Няма да споря повече.Забрави.



:D ТИ си... я дай да видим каде прочете за дете с малформации получени заради пушенето на марихуана :D 
ФАКТ - в следствие на употреба на марихуана зачатието става по - трудно , НО не невъзможно.точка
ФАКТ - деца чийто родители пушат марихуана са по - общителни от деца - чийто родители пият алкохол или пушат цигари или просто гледат телевизия !
ФАКТ - 4 вида !
 1- пушач ( Глобалната "епидемия" от тютюнопушене всяка година води до смъртта на около 6 млн. жители на планетата, както и на около 600 хил. души, които не са пушачи, но са потърпевши от вредното вторично въздействие на цигарения дим.Ако правителствата по света не предприемат необходимите мерки, до 2030 г. преките жертви от употребата на тютюн биха нараснали на 8 млн. годишно, смятат експертите от СЗО, като отчитат, че тютюнопушенето е първата и най-голяма причина за смърт в световен мащаб.) 
2- алкохолик (второто най-лошо нещо! много смъртни случаи в следствие употребата на алкохол)
3- наркоман (това обхваща хора употребяващи - кокаин,хероин,екстази,амфетамини,лсд и т.н. вещества създадени по химичен път) в доста от случайте краят е смърт !
4- тревоман (най-лошото от всички изброени досега !!!) тревомана е човек, който пуши трева повече от 1 път на ден. Такъв човек редко би повишил тон или би посегнал на някого. Избягват конфликтите . Винаги когато е напушен и прави нещо той е съсредотучен (само човек който пуши трева ! пуши ! не да е пушил 1- 2 пъти а да пуши редовно може да каже дали е неадекватен) аз съм тревоман и работя като стъклар, нямам проблеми с работата видимо се справям по-добре от колегите които не пушат марихуана, в смисъл че това че пуша неме прави неработоспособен, по нищо неми личи че съм се напушил тичам скачам незнам кой ви пълни главите с глупости ...
МАРИХУАНАТА ПРЕДИЗВИКВА ПО-ТРУДНО ЗАЧАТИЕ, НО КАТЕГОРИЧНО НЕ УВРЕЖДА ПЛОДА
за разлика от 1-2-3....
първо вище фактите преди да си изсмуквате информация от малкия пръст! отворете си очите !
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: марихуаната-как влияе тя на спермата
« Отговор #68 -: Май 20, 2015, 16:37:50 pm »
младежо, пусни си Гугъл и потърси - данните за връзката между увреждания на плода и пушенето на марихуана излизат бързо:

http://learnaboutmarijuanawa.org/factsheets/reproduction.htm
http://www.healthline.com/health-news/children-cannabis-impairs-fetal-brain-development-012814
http://www.sciencedaily.com/releases/2014/01/140127093140.htm
http://www.livescience.com/42853-marijuana-during-pregnancy-baby-brain.html

пускам само първите няколко, които ми попаднаха.

п.п. обърни внимание на правописа си, доста грешки правиш. това извън темата, разбира се.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!